Resultat

2022-08-19: FridayÖrebro V65 V4 V3 LDLopp:  1  2  3  4  5  6  7  8  9
2022-08-19: FridayBollnäs V64 V5 V4 V3 DDLopp:  1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11
2022-08-19: FridayBoden V64 V5 V4 V3 DDLopp:  1  2  3  4  5  6  7  8  9
2022-08-20: SaturdayÖrebro V75 V5 V4 V3 DD LDLopp:  1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12
2022-08-20: SaturdayUmeå V65 V4 V3Lopp:  1  2  3  4  5  6  7  8  9

Tränare: Jan-Olov Persson

Datum BanaSpår Namn Skor BFI VagnRes. Tid KuskOdds
2022-08-19-8 Bs7/1640 Hage Jerven (NO) v 11c c0,79VA (1.00)01.24,9A Peter Eriksson1782
2022-08-19-8 Bs10/1640 Vill Solen* (NO) h 9c c0,76VA (1.00)01.22,7A Marcus Lilius1790
2022-08-19-8 Bs12/1640 Gott Klirr h 7ȼ c1,1VA (1.00)01.22,5A Mats E Djuse116
2022-08-19-7 Bs15/2200 Stjärnblomster s 8ȼ ȼ2,21VA (0.82)11.22,2V Mats E Djuse13
2022-08-19-4 Bs7/2160 Hulte Sixten h 3c c0,88VA (1.00)21.30,8V Mats E Djuse17
2022-08-18-8 G11/2160 Lill Modde h 3c c1VA (1.00)41.31,8V Mats E Djuse32
2022-08-18-2 G11/2140 Lille Wille Stöen* (NO) h 3c c0,67VA (1.00)41.36,6V Mats E Djuse31
2022-08-18-5 Ös9/2180 Smedheim Solan* (NO) h 11c c0,6671.26,9V Emilia Leo17
2022-08-18-3 Ös4/2140 M.P.Vega s 4c c0,95VA (1.00)81.30,3V Per Linderoth524
2022-08-18-3 Ös7/2160 Pyrotek h 4c c1VA (1.00)21.28,9V Jan-Olov Persson222
2022-08-17-2 S3/2160 Bäcklös Uriel h 6c c0,83VA (1.00)71.23,1V Marcus Lilius1115
2022-08-17-2 S6/2160 Soldhöjdens Drake h 5ȼ ȼ3,67VA (0.81)31.22,1V Torbjörn Jansson231
2022-08-17-2 S9/2160 Oppgårdsdrängen h 5ȼ c1,46VA (1.00)01.26,3VG Mats E Djuse79
2022-08-16-8 B7/2160 Tekno Filur v 3c c1VA (1.00)11.32,5V Mats E Djuse14
2022-08-16-8 B8/2180 B.W.Raz v 3c c1VA (1.00)0UVG Marcus Lilius119
2022-08-16-6 B2/2140 Envis h 3c c1VA (1.00)11.29,3A Mats E Djuse12
2022-08-16-6 B10/2140 Viola Viking s 5c c1VA (1.00)81.31,7A Marcus Lilius394
2022-08-15-7 Ro5/2140 Järvsö Tord v 6c c0,86VA (1.00)31.25,0VG Mats E Djuse237
2022-08-15-2 Ro4/1640 Lille Fröken Stöen* (NO s 6c ȼ1,31VA (0.76)51.25,2AG Mats E Djuse29
2022-08-14-8 H3/1660 Tim B. v 4c c0,83VA (1.00)21.28,0V Mats E Djuse35
2022-08-14-4 H1/2140 Järvsöodin h 9c ȼ1,61VA (1.00)11.24,9V Marcus Lilius155
2022-08-14-4 H3/2140 Smedheim Solan* (NO) h 11c c0,66VA (1.00)51.25,1V Mats E Djuse21
2022-08-12-7 G9/3140 Ackssonfaksen v 5c c0,93VA (1.00)61.30,1A Marcus Lilius939
2022-08-12-3 G11/1680 Uriel R.B. v 4c c1VA (1.00)0UVG Marcus Lilius32
2022-08-12-3 U1/2640 Tekno Viking (NO) h 6ȼ c1,24VA (1.00)11.24,8V Mats E Djuse25
2022-08-12-3 U2/2640 Wolt* (NO) h 5c ȼ1,56VA (1.00)31.24,9V Per Linderoth26
2022-08-11-6 B8/2160 Järvsö Jop h 3c c0,88VA (1.00)21.29,9V Jan-Olov Persson67
2022-08-10-7 Bs2/2140 Tekno Filur v 3c c(1)VA (1.00)11.34,0VG Ove Berglin18
2022-08-07-11 D2/2140 Brolin (NO) h 3c c1VA (1.00)11.26,3A Mats E Djuse57
2022-08-07-11 D4/2140 Re Finans h 3c c1VA (1.00)31.26,7A Marcus Lilius335
2022-08-07-11 D5/2140 Juni Blixt h 3c c1VA (1.00)01.30,8AG Jorma Kontio208
2022-08-07-11 D8/2140 Svarte Petter v 3c c1VA (1.00)01.30,6AG Torbjörn Jansson334
2022-08-07-11 D9/2140 Blomsterprinsen h 3c c1VA (1.00)0UAG Rikard N Skoglund356
2022-08-07-11 D11/2140 Björs Balder h 3c c1VA (1.00)41.27,2A Per Linderoth511
2022-08-07-8 D14/2220 Stjärnblomster s 8c c0,55VA (0.81)11.22,8V Mats E Djuse33
2022-08-07-7 D5/2140 Lannem Stella (NO) s 3c c1VA (1.00)11.28,0A Mats E Djuse10
2022-08-07-2 D3/1660 Lille Fröken Stöen* (NO s 6c ȼ1,33VA (0.75)21.25,5V Mats E Djuse151
2022-08-07-2 D9/1680 B.W.Bille h 5c ȼ1,47VA (1.00)01.28,3VG Torbjörn Jansson149
2022-08-06-3 10/2200 Wolt* (NO) h 5c ȼ1,59VA (1.00)11.24,0V Torbjörn Jansson114
2022-08-06-3 11/2200 Soldhöjdens Drake h 5ȼ ȼ4VA (0.80)31.24,3V Mats E Djuse19
2022-08-06-5 U2/2140 B.W.Raz v 3c c1VA (1.00)61.35,0AG Ingvar Nyberg142
2022-08-06-5 U9/2140 Önnes Tekno h 3c ȼ2VA (1.00)11.31,6A Marcus Lilius40
2022-08-06-1 U4/2180 Wilda Eric v 3c c1VA (1.00)31.32,8V Ingvar Nyberg84
2022-08-06-1 U8/2180 Re Bell v 3c c1VA (1.00)11.32,2V Marcus Lilius20
2022-08-05-8 B11/2680 B.W.Rune h 7ȼ c1,6VA (1.00)41.24,7V Mats E Djuse29
2022-08-05-8 B12/2680 Smedheim Solan* (NO) h 11c c0,65VA (1.00)21.24,5V Ulf Ohlsson75
2022-08-04-2 G4/1640 B.W.Bille h 5c ȼ1,48VA (1.00)21.23,0A Mats E Djuse113
2022-08-02-7 H8/2660 Envis h 3c c1VA (1.00)11.29,5VG Mats E Djuse15
2022-08-02-7 H13/2680 Hulte Sixten h 3c c0,85VA (1.00)31.31,0V Marcus Lilius163
2022-08-02-5 H6/1660 Järvsökalla s 3c ȼ1VA (1.00)11.30,7V Mats E Djuse23
2022-08-02-5 H7/1680 Wilda Eric v 3c c1VA (1.00)61.33,2V Per Linderoth240
2022-08-02-5 H8/1680 B.W.Raz v 3c c1VA (1.00)0UVG Ingvar Nyberg342
2022-08-02-5 H9/1680 Re Bell v 3c c1VA (1.00)71.33,2VG Marcus Lilius32
2022-08-02-3 H7/1640 Lille Fröken Stöen* (NO s 6c ȼ1,36VA (0.74)11.27,0V Mats E Djuse25
2022-08-02-3 H14/1660 Guli Em h 5c c1VA (1.00)01.27,9V Marcus Lilius161
2022-08-01-8 3/2140 Lille Wille Stöen* (NO) h 3ȼ c2VA (1.00)0UVG Mats E Djuse34
2022-08-01-8 5/2140 Modd Rapper v 3c c1VA (1.00)31.36,8V Kajsa Frick45
2022-08-01-10 8/1640 Sture v 5c c0,83VA (1.00)31.29,7AG Marcus Lilius44
2022-08-01-2 4/2680 Järvsö Kurt h 4ȼ c1,24VA (1.00)11.28,9V Marcus Lilius39
2022-07-31-9 Ös6/2140 Järvsö Neo v 4c c0,8VA (1.00)01.25,4AG Marcus Lilius939
2022-07-31-6 Ös4/1640 Hage Jerven (NO) v 11c c0,77VA (1.00)01.24,0A Per Linderoth760
2022-07-31-6 Ös5/1640 Järvsö Elling v 6c c1VA (1.00)01.27,6A Ulf Ohlsson280
2022-07-31-6 Ös9/1640 Vill Solen* (NO) h 9c c0,75VA (1.00)61.23,2A Marcus Lilius542
2022-07-31-6 Ös11/1640 Gott Klirr h 7ȼ c1,11VA (1.00)41.22,7AG Mats E Djuse35
2022-07-30-6 Bs11/1680 Stjärnblomster s 8c c0,54VA (0.81)21.21,8V Mats E Djuse21
2022-07-30-3 Bs5/2140 Wilda Leffe v 4c c1VA (1.00)11.27,9AG Mats E Djuse57
2022-07-30-2 Bs1/2140 B.W.Rune h 7ȼ c1,61VA (1.00)41.23,1A Mats E Djuse150
2022-07-30-2 Bs5/2140 Järvsöodin h 9c ȼ1,63VA (1.00)51.24,7AG Marcus Lilius360
2022-07-30-2 Bs6/2140 Smedheim Solan* (NO) h 11c c0,65VA (1.00)21.23,0A Ulf Ohlsson247
2022-07-28-9 G11/2680 Soldhöjdens Drake h 5c c1VA (0.79)11.25,6V Mats E Djuse22
2022-07-28-9 G12/2680 Bäcklös Uriel h 6c c0,82VA (1.00)31.26,0V Jan-Olov Persson82
2022-07-27-4 Bo4/1640 Salte Fanden (NO) v 4STR.STR. Mats E Djuse
2022-07-27-1 Bo2/2140 Viola Viking s 5STR.STR. Mats E Djuse
2022-07-25-8 D4/2140 Järvsö Karin s 3c c1VA (1.00)01.37,9AG Jan-Olov Persson176
2022-07-25-6 D1/2140 Brolin (NO) h 3c c1VA (1.00)11.27,9A Mats E Djuse15
2022-07-25-6 D4/2140 Juni Blixt h 3c c1VA (1.00)21.28,0A Jan-Olov Persson149
2022-07-25-6 D8/2140 Hulte Sixten h 3c ȼ2VA (1.00)51.29,9A Marcus Lilius473
2022-07-25-5 D5/2140 Lannem Stella (NO) s 3c c1VA (1.00)11.28,8A Mats E Djuse10
2022-07-25-4 D1/2140 Envis h 3c c1VA (1.00)61.31,2A Mats E Djuse40
2022-07-25-4 D3/2140 Re Finans h 3c c1VA (1.00)21.30,6A Marcus Lilius20
2022-07-25-4 D5/2140 Svarte Petter v 3c c1VA (1.00)41.31,1AG Jan-Olov Persson114
2022-07-25-3 D2/2140 Blomsterprinsen h 3c c1VA (1.00)21.28,8A Mats E Djuse111
2022-07-25-3 D5/2140 Lill Modde h 3c c1VA (1.00)51.29,1A Marcus Lilius606
2022-07-25-3 D7/2140 Björs Balder h 3c c1VA (1.00)31.28,8A Per Linderoth173
2022-07-25-3 D8/2140 Järvsö Jop h 3ȼ c2VA (1.00)01.31,8AG Jan-Olov Persson314
2022-07-23-10 3/1140 Smedheim Solan* (NO) h 11c c0,651UA Christina A Hande15
2022-07-23-8 14/1660 Lille Fröken Stöen* (NO s 6c ȼ1,39VA (0.72)0UVG Jan-Olov Persson61
2022-07-23-3 12/2140 Viola Viking s 5c c1VA (1.00)11.32,8A Jan-Olov Persson203
2022-07-22-1 Bs4/2140 Norrlands Peggy s 3c c(1)VA (1.00)0UVG Jan-Olov Persson138
2022-07-22-1 Bs5/2140 Järvsökalla s 3c ȼ(1)VA (1.00)11.33,0V Mats E Djuse36
2022-07-21-5 B1/2140 Järvsö Elling v 6c c1VA (1.00)01.27,5A Magnus A Djuse376
2022-07-21-5 B2/2140 Bäcklös Uriel h 6c c0,81VA (1.00)21.25,3A Jan-Olov Persson31
Nästa sida →
Extracted data successfully
Saturday 20th of August 2022 06:55:39 - Records extracted: 100