Resultat

230124: TuesdayBjerke V5Lopp:  1  2  3  4  5  6  7
230124: TuesdayJägersro V64 V4 V3 DDLopp:  1  2  3  4  5  6  7  8  9  10
230124: TuesdayEskilstuna V5 V4 V3 LDLopp:  1  2  3  4  5  6  7  8
230125: WednesdayBergsåker V86 V5 V4 V3 DDLopp:  1  2  3  4  5  6  7  8  9  10
230125: WednesdayJarlsberg V5 V4 LDLopp:  1  2  3  4  5  6  7  8
230125: WednesdaySolvalla V86 V5 V4 V3 DDLopp:  1  2  3  4  5  6  7  8  9  10
((Startlista | Solvalla)

Lopp 1 | Solvalla | Lätt bana

Spår Namn Skor BFI Vagn VIRes. Tid KuskOdds
10/2160 East Ward v 4c c1,00VA1,0011.17,2V Jorma Kontio14
9/2160 Ice Gamble v 6c c0,56VA1,0021.17,6V Marcus Schön194
4/2140 Field of Dreams s 4c c1,00VA1,0031.18,3V Mattias Djuse150
1/2140 Chain of Command h 3c c(1,00)VA1,0041.18,8V Fredrik Wallin45
5/2140 Provolone v 5c c1,00VA1,0051.19,8V Anders Högberg282
2/2140 Jasmine d'Ecajeul (FR) s 4c c1,00VA1,0061.20,1V Daniel Parling772
7/2160 Daydream Tyson v 6c c0,61VA0,8801.20,1V Stefan Persson445
3/2140 Minimum Sector s 5c c1,00VA1,0001.20,4VG Ida Riesterer889
8/2160 Gabbi Leejs s 4c c0,75VA0,5001.20,6VG Jörgen S Eriksson118
6/2140 Licence to Kill v 6c c0,44VA1,0001.25,6V Daniel Bouvin1097

Lopp 2 | Solvalla | Fiona Sans lopp - Stolopp | Lätt bana

Spår Namn Skor BFI Vagn VIRes. Tid KuskOdds
1/2140 Carry Cash s 7c c0,51AM1,2411.16,0A Magnus A Djuse17
3/2140 Shehuntyoudown s 7c c0,70VA1,0021.16,1A Erik Lindegren85
5/2140 Cala Mayor de B. s 6c c0,48AM3,3131.16,2A Per Lennartsson43
7/2140 Green Mamba (DE) s 9c c0,67VA0,5741.16,2A Marcus Lilius84
6/2140 Alexi Quick s 7c c0,46AM1,7451.16,4A Örjan Kihlström97
2/2140 J.J.Another Vinn (NO) s 8c c0,72VA0,7361.16,6A Jevgeni Ivanov912
4/2140 Sister of Mercy s 10c c0,33VA1,0071.16,6A Carl Johan Jepson482

Lopp 3 | Solvalla | Stolopp | Lätt bana

Spår Namn Skor BFI Vagn VIRes. Tid KuskOdds
3/2140 Tip of the Tounge s 4c c1,00VA1,0011.17,0V Örjan Kihlström24
7/2140 Beauvoir s 4c c1,00VA1,0021.17,3V Magnus A Djuse38
5/2140 Hot Lane s 4c c1,00VA1,0031.17,4V Simon Helm248
4/2140 Diamond Sox s 4c c0,78VA1,0041.17,4V Jörgen S Eriksson96
6/2140 Ida Orlando s 5c c0,53VA1,0051.17,5V Stefan Persson224
8/2160 Upontop s 7c c0,81VA0,6861.16,9V Micael Stjernström1239
11/2160 Kentucky Derby s 5c c0,46VA0,4371.17,0V William Ekberg487
9/2160 Snick Snack s 5c c0,76VA1,0001.17,4V Ulf Eriksson358
1/2140 Aioli s 4c c0,72VA0,7201.17,7V Carl Johan Jepson332
14/2160 Happy Go Pepper s 5c c0,81VA0,7901.18,5V Jorma Kontio44
2/2140 G.K.Fun Time s 5c c0,95VA0,3901.18,7V Alice Molin699
10/2160 Cabarette s 7c c0,85VA0,3501.19,0V Kaj Widell2222
12/2160 Bear Seat s 9c c0,98VA1,0001.19,4V Eva Berglund3677
13/2160 Yazmine s 5STR.STR. Erik Lindegren

Lopp 4 | Solvalla | Lätt bana

Spår Namn Skor BFI Vagn VIRes. Tid KuskOdds
12/2160 Global Classified v 5c c1,00VA0,8111.16,3V Magnus A Djuse49
8/2160 Raja Knight v 6c c0,43VA0,8921.16,4V Jorma Kontio124
10/2160 Bad Manner v 7c c0,45VA0,4431.16,5V Carl Johan Jepson48
5/2160 Flavienne Lascaux s 8c c1,00VA1,0041.16,6V Andreas Lövdal723
7/2160 Olimp v 7c c0,46VA0,7751.16,6V Rikard N Skoglund429
4/2140 Neo s 5c c0,69VA0,8161.17,6V Per Lennartsson133
6/2160 Ninepoints Yankee v 8c c0,67VA0,5401.16,9VG Jörgen Westholm173
13/2160 Galliano Brick v 5c c0,62VA1,0001.17,3V Örjan Kihlström190
3/2140 Solkattens Lucas v 5c c0,52VA1,0001.18,0V Jörgen S Eriksson23
11/2160 Västerbo All In v 6c c0,64VA1,0001.18,2V Daniel Parling473
1/2140 Cypress Point s 4c c1,00VA1,0001.18,9V Bo Ralfelt2064
2/2140 Summerrazz v 6c c0,77VA0,8201.19,4V Stefan Persson487
9/2160 Rolex Tilly v 9STR.STR. Torbjörn Jansson

Lopp 5 | Solvalla | Lätt bana

Spår Namn Skor BFI Vagn VIRes. Tid KuskOdds
8/2140 Alone v 8c c0,58VA0,5111.15,3A Örjan Kihlström58
10/2140 Chestnut Hill (US) h 6c c0,62AM1,5721.15,3A Rikard N Skoglund371
6/2140 Digital Class s 8c c0,41AM1,3731.15,4A Carl Johan Jepson41
1/2140 Kuyt F.Boko h 6c c0,56AM1,1741.15,4A Stefan Persson34
5/2140 Jula Trix Treasure (US) h 6c c0,39VA1,0051.15,5A Magnus A Djuse448
3/2140 Dark Roadster v 7c c0,77AM1,3901.15,6A Ida Riesterer35
7/2140 Electrical Storm v 9c c0,40AM1,9701.15,6A Mattias Djuse139
9/2140 Brillant Madrik (FR) v 12c c0,37VA1,0001.15,8A Kevin Gondet267
4/2140 Ragazzo da Sopra v 10c c0,46VA0,2901.16,0A Jorma Kontio246
2/2140 Ural v 10STR.STR. Ole Johan Östre
11/2140 Ochongo Face v 12STR.STR. Erik Lindegren

Lopp 6 | Solvalla | Spårtrappa | Lätt bana

Spår Namn Skor BFI Vagn VIRes. Tid KuskOdds
4/1640 Extremely Sweet h 4c c0,65VA1,0011.15,4A Örjan Kihlström77
8/1640 Campari v 7c c0,71VA0,7821.15,4A Marcus Schön500
7/1640 Perfect Match H.C. s 4c c0,53VA0,4731.15,4A Anders Eriksson124
1/1640 Catharsis v 4c c1,00VA1,0041.15,5A Magnus A Djuse95
5/1640 Illapa v 5c c0,90VA1,0051.15,6A Zeb Jonasson60
11/1640 Kattens O'Malley v 6c c0,95VA1,0061.15,7A Tomas Rosén862
10/1640 Cash Forever v 5c c1,00VA1,0001.16,2A Mattias Djuse17
6/1640 Stommens Erik v 7c c0,42AM2,1201.16,3A Stefan Persson370
9/1640 You to Tidy s 5c c0,44VA1,0001.16,5A Fredrik B Larsson982
3/1640 Prince Amor v 9c c0,93AM1,4301.17,4A Mervi Bouvin1435
12/1640 Gunvald v 7c c0,70VA1,0001.17,9A Towa Johansson1648
2/1640 Aya Face s 5c c1,00VA1,000UAG Oskar Kylin Blom258

Lopp 7 | Solvalla | Hummeltorp - Solvallaserien 150, Försök 4 i Meeting 1 (Final Solvalla 15 februari) | Lätt bana

Spår Namn Skor BFI Vagn VIRes. Tid KuskOdds
10/2140 Portofino v 4c c1,00VA1,0011.16,9V Jimmy Dahlman145
5/2140 Sandokan v 4c c1,00VA1,0021.17,0V Carl Johan Jepson31
2/2140 John Dee v 7c c0,90VA1,0031.17,5V Stefan Persson164
8/2140 Xanthis Hilton v 4c c1,00VA0,4241.17,5V Örjan Kihlström95
1/2140 Zenith Millpond s 5c c0,93VA1,0051.17,5V Rikard N Skoglund510
7/2140 Kattens Aladin v 4c c1,00VA1,0061.17,7VG Tomas Rosén211
11/2140 Hisco de Florange (FR) v 6c c0,81VA1,0071.18,1V Daniel Parling458
9/2140 Bjorn v 5c c1,00VA1,0001.18,6V Anders Eriksson32
12/2140 Bonnie B. s 5c c0,72VA1,0001.18,6VG Jarno Koskela554
3/2140 Vega Hall s 4c c0,65VA1,0001.19,3VG Zeb Jonasson250
6/2140 Prowler Kronos v 14c c0,59VA1,0001.19,4V Jorma Kontio1037
4/2140 Andy Gel v 4c c1,00VA1,000UVG Magnus A Djuse61

Lopp 8 | Solvalla | Treåringslopp - Spårtrappa | Lätt bana

Spår Namn Skor BFI Vagn VIRes. Tid KuskOdds
10/2140 L.Way Joli h 3c c1,00VA1,0011.16,9A Henrik Johansson99
12/2140 Kong du Dalm* (FR) h 3c c1,00AM1,8221.17,1A Ole Johan Östre41
8/2140 Global Etalon h 3c c1,00VA1,0031.17,3A Magnus A Djuse26
2/2140 Madewithlove s 3c c1,00VA1,0041.17,9A Zeb Jonasson136
6/2140 Custom Charly A.F.* h 3c c1,00VA1,0051.18,1A Henry Rorgemoen769
7/2140 Lady Cheri* (FI) s 3c c1,00VA1,0061.18,9A Jorma Kontio113
5/2140 Knock Boots Mearas v 3c c1,00VA1,0071.20,9A Per Lennartsson204
4/2140 Ni Hao Bros s 3c c1,00AM1,0081.21,7AG Wilhelm Paal71
9/2140 Lyckans Sunchaser v 3c c1,00VA1,000UAG Örjan Kihlström104
1/2140 Sahara Sweetdreams* (FI) s 3STR.STR. Kai P Jussila
3/2140 Midas Magic s 3STR.STR. Oskar Kylin Blom
11/2140 Midas Mana s 3STR.STR. William Ekberg

Lopp 9 | Solvalla | Hummeltorp - Solvallaserien 650, Försök 4 i Meeting 1 (Final Solvalla 15 februari) | Lätt bana

Spår Namn Skor BFI Vagn VIRes. Tid KuskOdds
9/1640 Feel the Benefit v 6c c0,36AM2,9611.15,9A Magnus A Djuse29
11/1640 Xerxes Millpond v 7c c0,39AM1,7021.16,2A Rikard N Skoglund168
1/1640 Rally Inge v 6c c0,51AM1,8331.16,2A Örjan Kihlström44
4/1640 Hard Landing s 5c c0,57AM1,5441.16,2A Per Lennartsson87
12/1640 Newlight Coger v 7c c0,78AM2,3051.16,2A Marcus Lilius546
5/1640 Heavenly May s 7c c0,72VA0,3661.16,3A Linus Lönn834
10/1640 Hacker Am v 6c c0,52AM3,3671.16,4A Fredrik B Larsson304
2/1640 Betel Am v 12c c0,54VA0,8301.17,7A Oskar Kylin Blom1142
3/1640 Cash Case h 7c c0,86VA1,0001.23,9AG Bo Ralfelt1184
6/1640 So Far Away Ås v 5c c0,42AM2,800UAG Kenneth Haugstad35
7/1640 Global Attention v 7c c0,37AM1,490UAG Jörgen Westholm125
8/1640 Ploquepin h 5STR.STR. Carl Johan Jepson

Lopp 10 | Solvalla | Hummeltorp - Solvallaserien 350, Försök 4 i Meeting 1 (Final Solvalla 15 februari) | Lätt bana

Spår Namn Skor BFI Vagn VIRes. Tid KuskOdds
11/2140 Global Above All v 7c c0,82VA1,0011.16,2A Örjan Kihlström68
2/2140 Everglo Lemon v 4c c1,00VA1,0021.16,3A Anders Eriksson18
1/2140 Oliver Our Star v 6c c0,45AM3,0131.16,4A Stefan Persson281
12/2140 Don't Disturb v 5c c0,81VA0,7441.16,4A Oskar Kylin Blom676
5/2140 Drizzle v 5c c0,65AM2,2951.16,6A Rikard N Skoglund90
3/2140 Mr Kindic v 6c c0,55VA0,8261.16,7A Kim Eriksson926
6/2140 Snick Chick s 4c c0,84VA1,0071.16,7A Ulf Eriksson674
8/2140 Ductus v 5c c0,93VA1,0001.16,8A Mattias Djuse69
9/2140 Zinon Dream v 5c c0,47AM2,4001.16,9A Zeb Jonasson909
4/2140 Ceboruco v 6c c1,00VA1,0001.17,2A Jimmi Ehlers140
10/2140 Rio Alta Wine v 6c c0,41AM2,230UAG William Ekberg133
7/2140 Billy Idol v 6STR.STR. Ole Johan Östre
Extracted data successfully
Tuesday 7th of February 2023 12:28:36 - Records extracted: 115