Resultat

2021-11-24: WednesdayBjerke V86 V5 V4 V3 DDLopp:  1  2  3  4  5  6  7  8  9
2021-11-24: WednesdaySolvalla V86 V5 V4 V3 DDLopp:  1  2  3  4  5  6  7  8  9  10
2021-11-24: WednesdayBollnäs V5 V4 V3 LDLopp:  1  2  3  4  5  6  7  8
2021-11-25: ThursdayÅby V5 V4 V3Lopp:  3  4  5  6  7  8  9
2021-11-25: ThursdayÖrebro V5 V4 V3 LDLopp:  1  2  3  4  5  6  7  8
2021-11-25: ThursdayBoden V64 V4 V3 DDLopp:  1  2  3  4  5  6  7  8  9  10

Lopp 1 | Örebro | Lätt bana

Spår Namn Skor BFI VagnRes. Tid KuskOdds
11/2100 Västerbo ImtheMan v 6ȼ ȼ1,1VA (1.00)11.14,0A Mikael J Andersson22
9/2100 Lord Horse v 5c c0,72AM (1.43)21.14,2A Petter Karlsson148
8/2100 Rutger B.L. v 6ȼ c0,81AM (3.88)31.14,5A Jesper Rydberg83
7/2100 Flash Teemer v 9c c0,57VA (0.56)41.14,8A Isabella Zerne742
1/2100 Kaiser Southwind v 6ȼ ȼ1,29VA (0.93)51.14,8A Sofia Adolfsson191
2/2100 K.B.Millanson v 12c c0,73VA (1.00)61.14,9A Micael Stjernström776
10/2100 M.T.Oliwer Twist v 5ȼ ȼ1,59VA (0.56)01.15,5A Anna Isabelle Karlsson380
5/2100 Appasso h 4ȼ ȼ1,83VA (0.74)01.15,6A Åke Lindblom37
6/2100 Budets Lasse* v 7c ȼ0,92VA (1.00)01.15,8A Hans Crebas58
3/2100 Leonas Sami v 8STR.STR. Carl Johan Jepson
4/2100 Flexible Launcher v 5STR.STR. Linda Sedström

Lopp 2 | Örebro | Stolopp | Lätt bana

Spår Namn Skor BFI VagnRes. Tid KuskOdds
5/1609 Loaded Leila s 3ȼ c1,47VA (1.00)11.14,9A Markus B Svedberg20
1/1609 Solkattens Jasmine s 4ȼ c1,2AM (3.01)21.15,1A Carl Johan Jepson230
9/1609 Fröken Marie s 4ȼ c1,22VA (0.88)31.15,1A Tobias Modig182
4/1609 Beach Girl* (FI) s 6ȼ ȼ1VA (0.40)41.15,1A Rikard N Skoglund61
10/1609 Solar Wind s 4c c0,71AM (2.11)51.15,5A Mika Forss512
6/1609 Tasherit s 4ȼ ȼ1,76VA (0.95)61.15,5A Hans Crebas140
2/1609 Jazzmine Boko s 5ȼ c1,18VA (1.00)71.15,6A Magnus Jakobsson40
11/1609 Self Taught Beauty* (FI) s 5ȼ ȼ2,8AM (1.60)01.15,6A Jorma Kontio218
3/1609 Iris di Quattro s 6ȼ ȼ2,37VA (0.95)01.15,9A Tom Fromell434
8/1609 Valnes Ina s 7c c0,63VA (1.00)01.15,9A Magnus S Karlsson1705
7/1609 Xenia Wood s 4c c0,41VA (0.56)01.16,3A Petter Lundberg353
12/1609 Teton Britannica s 4STR.STR. Micael Lindblom

Lopp 3 | Örebro | Lätt bana

Spår Namn Skor BFI VagnRes. Tid KuskOdds
6/2100 A Nunja Kid (US) v 3ȼ ȼ2,15VA (1.00)11.16,5A Markus B Svedberg29
2/2100 Ted Trot v 3c c0,92VA (1.00)21.16,9A Mika Forss31
7/2100 Kemas Lady s 4ȼ ȼ1,84VA (1.00)31.17,0A Magnus Jakobsson620
9/2100 Harper Smart* v 4ȼ ȼ4VA (1.00)41.17,1A Hans Crebas44
3/2100 Stonehaven s 4ȼ ȼ2,58VA (1.00)51.17,2A Mikael J Andersson144
10/2100 Tupac Face v 6c c0,45VA (0.65)61.17,4A Marcus Hultman353
4/2100 Prince Amor v 7c c1AM (1.52)71.17,5A Mervi Bouvin435
11/2100 Malawika Maid s 5c c0,39VA (1.00)01.17,7A Morgan Ivarsson1040
1/2100 Sweet Solway s 4c c1VA (1.00)01.17,9A Carl-Erik Lindblom413
8/2100 Daenerys Targaryen s 6c c0,43AM (2.05)01.18,0A Anders Göstasson941
12/2100 Snowden Still v 5c c0,9VA (1.00)01.18,2A Tobias Modig391
5/2100 Kalliope s 5c c1VA (0.77)01.21,2A Micael Stjernström118

Lopp 4 | Örebro | Lätt bana

Spår Namn Skor BFI VagnRes. Tid KuskOdds
3/2100 Driverlane* (FI) v 6c c1VA (1.00)11.16,2A Jorma Kontio20
10/2100 Fighter Simoni v 4ȼ c1,41AM (2.72)21.16,3A Carl Johan Jepson60
4/2100 Jolene Boko s 5c c1VA (0.81)31.16,5A Rikard N Skoglund581
7/2100 Dionysos L.I. v 4ȼ ȼ1,91VA (0.85)41.16,6A Mikael J Andersson159
1/2100 Tiger Journey v 7ȼ c1,24VA (0.63)51.16,7A Ulf Ohlsson100
6/2100 Sparkling Diamond s 5ȼ c1,08VA (0.95)61.16,7A Åke Lindblom203
9/2100 Ploquepin h 3c c0,74VA (0.83)71.16,9A Mats E Djuse45
2/2100 Boycott v 5c c0,77VA (0.65)01.17,0A Svante Ericsson257
5/2100 Lucky Wind s 6ȼ ȼ2,53VA (0.95)01.17,2A Hans Crebas474
11/2100 Livi Money Maker v 7c c0,82VA (0.76)01.17,2A Morgan Ivarsson1872
8/2100 Sixten R.P. v 5ȼ c0,71VA (0.39)01.17,3A Carl-Erik Lindblom1340
12/2100 Usiana Face s 5ȼ c0,67VA (0.72)01.17,3A Juhani Partanen1595

Lopp 5 | Örebro | E3 Bonus - Treåringslopp | Lätt bana

Spår Namn Skor BFI VagnRes. Tid KuskOdds
3/2100 Sun's Ambitious v 3c c0,88AM (4.00)11.16,6A Jorma Kontio27
7/2100 Don't Ask Me s 3c c1VA (1.00)21.17,0A Petter Lundberg158
10/2100 Lucy in the Sky s 3c c0,91VA (1.00)31.17,2A Rikard N Skoglund655
6/2100 Västerbo Acordia s 3c c0,78VA (1.00)41.17,2A Björn Röcklinger531
8/2100 Ilie de Touchyvon (FR) s 3c c1VA (1.00)51.17,3AG Mats E Djuse63
2/2100 Crazy Life Bi (IT) s 3c c0,88VA (1.00)61.17,5AG Carl Johan Jepson172
4/2100 Quling Futura v 3c c1VA (1.00)71.18,1A Mikael J Andersson962
1/2100 What a Deal v 3ȼ ȼ4VA (1.00)81.18,3A Petter Karlsson135
9/2100 Always Proud v 3c c1VA (1.00)01.18,4A Ulf Ohlsson26
5/2100 Vincentius v 3c c0,8VA (0.80)0UAG Kent P Gustavsson207

Lopp 6 | Örebro | Ej segrat | Lätt bana

Spår Namn Skor BFI VagnRes. Tid KuskOdds
10/2180 Opal Norrgård s 4c ȼ1,39VA (1.00)11.17,8V Tom Fromell150
6/2140 Doubleit v 4c c1VA (0.67)21.19,4V Petter Karlsson474
7/2160 Ignite Dynamite v 4c c1VA (1.00)31.18,7V Andrzej Karasiewicz140
12/2180 Wiltons v 4c c0,93VA (1.00)41.18,0V Dagfinn Aarum123
3/2140 Brexit Night v 5c c1VA (1.00)51.19,5V Svante Ericsson24
1/2140 General Flex v 5c c1VA (1.00)61.19,7VG Mikael J Andersson58
11/2180 Tazette s 4c c0,57VA (0.83)71.18,3V Kent P Gustavsson294
13/2180 Medusas Magi s 8c c1VA (1.00)01.18,6V Marcus Hultman722
8/2160 Barbour M.S. v 5ȼ ȼ2,67VA (1.00)01.19,3V Jorma Kontio51
9/2180 Romeo Doc v 4c c0,68VA (1.00)01.19,4V Anna Isabelle Karlsson262
5/2140 All Included v 3c c1VA (1.00)01.19,9V Tobias Modig116
2/2140 Shellback v 4STR.STR. Åke Lindblom
4/2140 Contessa Doc s 4STR.STR. Juhani Partanen

Lopp 7 | Örebro | Lätt bana

Spår Namn Skor BFI VagnRes. Tid KuskOdds
7/2140 Parfait A.F. s 4c c1VA (1.00)11.16,8V Carl Johan Jepson13
4/2140 Gizmo v 4c ȼ1,11VA (1.00)21.17,0V Anna Sedström237
12/2140 Global Brookerage v 4c c1VA (1.00)31.17,1V Magnus Jakobsson131
10/2140 Paoloni Stux v 4c c1VA (1.00)41.17,2V Rikard N Skoglund104
8/2140 Kobe Web* (FI) v 3c c1VA (1.00)51.17,2V Jorma Kontio97
6/2140 Rambo Doc v 4c c1VA (0.75)61.17,2VG Morgan Ivarsson252
2/2140 Terrain Display v 4c c1VA (1.00)71.17,4V Jesper Rydberg644
5/2140 Ingrid C. s 4c c1VA (1.00)01.18,0V Dagfinn Aarum549
9/2140 Maharani Creation (NO) s 3c c1VA (1.00)01.20,8V Petter Karlsson355
1/2140 Massai v 3c c1VA (1.00)0UVG Tobias Modig498
3/2140 Victory Bank v 4STR.STR. Maxime Marais
11/2140 Chicandquick s 3STR.STR. Linda Sedström

Lopp 8 | Örebro | Lätt bana

Spår Namn Skor BFI VagnRes. Tid KuskOdds
9/2180 Jesper Sånna v 10c ȼ1,82VA (1.00)11.15,5V Carl Johan Jepson326
3/2160 Yes Sun s 4c c1VA (1.00)21.16,4V Per-Gunnar Karlsson31
2/2140 Last November W.F. s 4c c1VA (1.00)31.18,3V Mikael J Andersson251
11/2180 Albert G. h 9ȼ ȼ1,37VA (0.95)41.16,9V Magnus S Karlsson806
1/2140 Livi Patriot v 4c c1VA (1.00)51.18,4V Stefan Svensson288
8/2180 Fighter Mearas v 6c c0,97VA (1.00)61.17,0V Ulf Ohlsson32
14/2180 Valnes Isidor v 7ȼ c0,7VA (0.95)71.17,0V Jorma Kontio62
13/2180 Bikila v 6ȼ ȼ1,69VA (0.44)81.17,1V Marcus Hultman89
10/2180 Celtic v 9ȼ c0,77VA (0.54)01.17,2V Kent P Gustavsson585
12/2180 Zacapa v 5c ȼ0,82VA (1.00)01.17,9V Per Fromell847
7/2180 Dream of Winner v 8c c0,5VA (1.00)01.19,9VG Morgan Ivarsson635
5/2160 Cornelia Teemer s 6c c1VA (1.00)01.21,6VG Isabella Zerne151
6/2160 Käbb's Valente v 10c c1VA (1.00)0UVG Petter Karlsson182
4/2160 Hockey Am v 4STR.STR. Mats E Djuse
Extracted data successfully
Sunday 28th of November 2021 08:42:25 - Records extracted: 96