Resultat

2021-11-24: WednesdayBjerke V86 V5 V4 V3 DDLopp:  1  2  3  4  5  6  7  8  9
2021-11-24: WednesdaySolvalla V86 V5 V4 V3 DDLopp:  1  2  3  4  5  6  7  8  9  10
2021-11-24: WednesdayBollnäs V5 V4 V3 LDLopp:  1  2  3  4  5  6  7  8
2021-11-25: ThursdayÅby V5 V4 V3Lopp:  3  4  5  6  7  8  9
2021-11-25: ThursdayÖrebro V5 V4 V3 LDLopp:  1  2  3  4  5  6  7  8
2021-11-25: ThursdayBoden V64 V4 V3 DDLopp:  1  2  3  4  5  6  7  8  9  10

Lopp 1 | Boden | Något tung bana

Spår Namn Skor BFI VagnRes. Tid KuskOdds
1/2140 Love You Long Time v 4c c1VA (1.00)11.17,5V Ove A Lindqvist17
2/2140 Pretty Devil* (NO) v 4c c(1)VA (1.00)21.18,0V Hanna Olofsson84
6/2160 Jones Legacy* (FI) v 4c c(1)VA (1.00)31.17,5V Jani Hartikainen29
7/2160 Big Diamond s 4c c0,63VA (1.00)41.20,6V Maria Bodin452
8/2160 Athaleyah* (FI) s 3c c1VA (1.00)51.21,0V John Östman143
4/2140 Stens Vilda* s 4c c0,71VA (1.00)61.22,1V Vesa Jokiniemi368
5/2140 Andover's Fighter v 4c c1VA (1.00)01.22,1VG Jorma Särkiniva253
3/2140 Full Thrust v 4STR.STR. Micael Melander

Lopp 2 | Boden | Ponsse Cup, försök (tre- och fyraåringslopp) | Något tung bana

Spår Namn Skor BFI VagnRes. Tid KuskOdds
8/2140 Otto Erich* (FI) v 4c c1VA (1.00)11.17,2A Veli-Pekka Toivanen23
5/2140 Survivor W.F.* v 4c c0,32VA (0.69)21.17,2A Toni Granath794
4/2140 Juno Beach s 3c c1VA (0.67)31.17,3A Sandra Eriksson21
2/2140 Justin Web* (FI) v 4c c0,5VA (1.00)41.17,4A Micael Melander63
6/2140 Mahatma Gee* (FI) h 4c c1VA (1.00)51.17,4A Mauri Jaara283
7/2140 Chocliq Bishop s 4c c1VA (1.00)01.17,6A Maria Bodin716
1/2140 Backwood's Bentley v 3c c0,6VA (0.68)01.24,6AG Jens Eriksson636
3/2140 Grappelli v 3c c0,94VA (0.88)0UAG Jorma Särkiniva189

Lopp 3 | Boden | Montélopp - Årsfinalen | Något tung bana

Spår Namn Skor BFI VagnRes. Tid KuskOdds
1/2140 Gambling Face* v 5c c111.16,7V Martta Smura14
3/2140 Just in Time L.A. v 6c c0,5521.17,0V Caroline Forsner81
10/2160 Aiming to Win v 6c c0,6231.18,2V Frida Sandberg92
11/2160 Let it Happen W.W. s 6c c0,8441.18,8V Janita Luttunen394
6/2140 Bailiff v 7c c0,7551.20,0V Emelie Luthström468
4/2140 Zin Zano Bay v 5c c0,3961.20,0V Jessica Erlandsson723
2/2140 Datastrom Am v 8c c0,771.20,5V Katariina Palomäki313
9/2160 Arras Cando v 6c c0,4601.19,8V Jenny Engfors156
7/2140 Kryptonite Zon v 6c c0,4701.22,4V Erica Guldhag238
12/2160 Guilty Pleasure* (FI) v 6c c0,7501.23,0VG Iida Lantto152
5/2140 MediasLittleToxic v 8STR.STR. Noora Hirvimäki
8/2160 Ambrogio* (DK) v 9STR.STR. Nelly-Janiika Korpikoski

Lopp 4 | Boden | Spårtrappa | Något tung bana

Spår Namn Skor BFI VagnRes. Tid KuskOdds
15/2140 A.W.'s Fastlight v 4c c0,7VA (1.00)11.17,0A Christian Månsson55
10/2140 A Question Bi (IT) v 5c c1VA (1.00)21.17,0A John Östman38
8/2140 Sylvester Töll v 7c c0,85VA (1.00)31.17,3A Leif Eriksson164
11/2140 Glamour du Desert (FR) v 5c c0,59VA (0.87)41.17,5A Jenny Engfors81
3/2140 Blackjack Bonanza* (NO) v 7c c0,67VA (1.00)51.17,5A Ove A Lindqvist172
5/2140 Mim's Little Magic* (NO) s 7c c1VA (1.00)61.17,7A Tina Lagesen472
14/2140 Gazoline v 4c c0,47VA (1.00)71.18,0A Hanna Olofsson101
12/2140 Grimaldi v 8c c0,93VA (1.00)01.18,5A Jaakko Alamäki578
1/2140 Mr Tibo D.F. v 8c c0,76VA (1.00)01.18,7A Sandra Eriksson252
7/2140 Cerokko M. (DK) v 7c c0,53VA (0.71)01.19,0AG Frida Simonsson1071
2/2140 Topgun v 8c c0,75VA (1.00)01.19,9A Lars Marklund754
13/2140 Catching Fire v 6c c0,55VA (0.96)01.20,2A Caroline Forsner391
6/2140 All Victor* (FI) v 6c c1VA (1.00)01.20,3A Toni Granath939
4/2140 Jerome di Quattro v 5c c0,93VA (1.00)0UAG Micael Melander38
9/2140 Monbrini v 7STR.STR. Roger L Berglund

Lopp 5 | Boden | Ica Porsön | Något tung bana

Spår Namn Skor BFI VagnRes. Tid KuskOdds
5/2160 Ivarsviking v 6c c1VA (1.00)11.29,1V John Östman79
1/2140 Sellanrå* (NO) v 6c c(1)VA (1.00)21.30,0V Tina Lagesen23
8/2160 Vännfors Grynet s 5c c0,74VA (1.00)31.29,7V Ove A Lindqvist210
4/2140 Risåvinnie s 6c c0,9VA (1.00)41.30,5VG Christian Månsson298
2/2140 Zolglimten v 7c c0,92VA (1.00)51.31,0V Krister Söderholm455
7/2160 Lill Alfred v 7c c0,97VA (1.00)61.31,1VG Tindra Lundgren626
3/2140 Risåberra v 5c c1VA (1.00)0UVG Per Gustafsson34
6/2160 Philip v 5c c0,97VA (1.00)0UVG Leif Eriksson78
9/2160 Mellem Stjerne* (NO) s 5c c1VA (0.63)0UVG Hanna Olofsson142
10/2160 Nygaards Solan (NO) v 5c c0,86VA (1.00)0UVG Sandra Eriksson324

Lopp 6 | Boden | Lenkprojekt - Spårtrappa | Något tung bana

Spår Namn Skor BFI VagnRes. Tid KuskOdds
9/2140 C'est Uncle Toni v 4c c1VA (1.00)11.17,7A Ove A Lindqvist29
12/2140 Mamacita* (FI) s 5c c1VA (1.00)21.18,8A Jouko Joensuu148
2/2140 Prosperity W.F. h 5c c1VA (1.00)31.18,9A Hanna Olofsson101
3/2140 Callela Lionel* (FI) v 4c c1VA (1.00)41.19,1AG Petteri Joki21
11/2140 Höwings Zara s 4c c0,42VA (1.00)51.19,3A Jaakko Alamäki274
1/2140 Fast'nfurious Sisu v 6c c0,62VA (1.00)61.19,3A Krister Söderholm538
6/2140 Gossip Girl Sisu s 5c c0,76VA (1.00)71.19,5AG Jorma Särkiniva635
4/2140 Dream Machine s 4c c0,83VA (0.85)01.19,7A Roger Nilsson228
10/2140 Elegance Ås s 10c c1VA (1.00)01.20,1A Olof Nordmark786
7/2140 David v 4c c0,82VA (1.00)01.20,3A Antero Heinonen186
5/2140 Nice Force v 10c c0,93VA (1.00)01.20,7A Frida Sandberg764
14/2140 Fly High Son h 5c c0,67VA (0.58)01.22,9AG Thelma Ragnarsson542
8/2140 Saint Gloria* (FI) s 7STR.STR. John Östman
13/2140 B.W.T. Dakota* (FI) v 6STR.STR. Jenny Engfors

Lopp 7 | Boden | För alla varmblod | Något tung bana

Spår Namn Skor BFI VagnRes. Tid KuskOdds
3/2140 Swagger v 5c c0,64VA (0.89)11.14,1A Sandra Eriksson15
5/2140 Selmer I.H. v 7c c0,84VA (0.68)21.14,3A Samu Sundqvist23
6/2140 Top of the World* (FI) v 10c c0,4VA (0.67)31.14,4A Ove A Lindqvist380
4/2140 Hesiod (US) v 7c c0,46AM (1.03)41.14,5A Jens Eriksson214
2/2140 Dizzy River v 10c c0,37VA (0.49)51.14,6A Jenny Engfors589
7/2140 Shotproof* (NO) v 8c c0,62VA (1.00)01.15,0A Mauri Jaara421
8/2140 Cupido Sisu v 9c c0,44VA (0.73)01.17,0AG Antero Heinonen789
1/2140 President Lindy* (US) h 7STR.STR. John Östman

Lopp 8 | Boden | Något tung bana

Spår Namn Skor BFI VagnRes. Tid KuskOdds
3/1640 Medias Fasth One v 6c c0,5VA (0.64)11.15,0A Maria Bodin138
12/1640 Ohio U.B. v 6c c0,97VA (0.74)21.15,2A Hanna Olofsson230
6/1640 Naima Sjöhammar s 4c c0,36VA (0.61)31.15,5A Jaakko Alamäki65
5/1640 Mr Alabama (US) v 5c c0,35AM (1.40)41.15,6A Roger Nilsson77
9/1640 Thank the Maker* (FI) v 4c c0,7VA (0.69)51.15,6A Antero Heinonen77
2/1640 Gaius F. v 8c c0,85VA (0.87)61.15,6A Jenny Engfors234
11/1640 Ellen DeGeneres s 5c c0,59VA (0.64)01.15,7A Jorma Särkiniva140
8/1640 Erase the Law v 5c c0,88VA (1.00)01.16,0A Ove A Lindqvist45
1/1640 Proud L.A. v 6c c0,46VA (0.58)01.16,1A Sandra Eriksson41
4/1640 Weasel W.F. v 6c c0,57VA (0.85)01.17,4A Jens Eriksson310
7/1640 Al's Raging Ace v 6c c0,83VA (0.38)01.17,6A Leif Eriksson475
10/1640 Amigo Cortina* (DE) v 8c c1VA (1.00)01.26,1AG Tina Lagesen417

Lopp 9 | Boden | Något tung bana

Spår Namn Skor BFI VagnRes. Tid KuskOdds
5/2140 Dante Godiva v 5c c0,74VA (0.40)11.15,9A Micael Melander28
2/2140 Mellby Fog v 7c c0,93VA (1.00)21.16,1A Roger Nilsson113
4/2140 Just Celebration v 5c c0,79VA (0.70)31.16,3A Krister Söderholm116
9/2140 Marvelous v 8c c0,4VA (0.50)41.16,6A Mauri Jaara83
10/2140 Lennox Laday v 8c c0,43AM (3.57)51.16,6A Jorma Särkiniva404
7/2140 Jetline v 9c c0,82VA (1.00)61.16,6A Nils Westerberg357
11/2140 Electric Eye Am* v 7c c1VA (1.00)01.16,7A Petteri Joki365
8/2140 Einstein Sisu v 7c c0,66VA (0.85)01.16,9A Pia Jakobsson1038
12/2140 Don Draper v 8c c0,72AM (1.96)01.17,0A Sandra Eriksson100
1/2140 Digital Winner v 10c c0,4VA (0.88)01.17,1A Antero Heinonen1279
3/2140 Ithinkiama Genius* (NO) h 6c c0,6AM (1.60)01.17,3A Veli-Pekka Toivanen32
6/2140 Gelato v 5c c0,8VA (0.76)01.17,3A John Östman357

Lopp 10 | Boden | Något tung bana

Spår Namn Skor BFI VagnRes. Tid KuskOdds
6/1660 Stjärnstorm v 4c c1VA (1.00)11.32,2V Katariina Palomäki17
3/1640 Mellem Jerven* (NO) v 3c c1VA (1.00)21.35,2VG Ove A Lindqvist54
2/1640 Torbjörn Rock R.E. v 6c c1VA (1.00)31.36,4V Leif Eriksson191
7/1660 Wilde v 4c c1VA (1.00)41.35,3V Jessica Lindgren187
8/1660 Slått Zirkona s 5c c1VA (1.00)51.35,7VG Linda Holmgren362
10/1660 Pilutta Dej s 10c c1VA (1.00)61.36,0V Krister Söderholm418
4/1640 Bäckjerva s 4c c1VA (1.00)01.37,4VG Jenny Engfors380
1/1640 Märtha G. s 4c c0,85VA (1.00)01.39,4V Hanna Olofsson178
9/1660 Fyrkrafs v 3c c1VA (1.00)0UVG Jens Eriksson53
5/1640 Viljekraft v 4STR.STR. Per Gustafsson
Extracted data successfully
Sunday 28th of November 2021 09:33:31 - Records extracted: 109