Resultat

2021-11-24: WednesdayBjerke V86 V5 V4 V3 DDLopp:  1  2  3  4  5  6  7  8  9
2021-11-24: WednesdaySolvalla V86 V5 V4 V3 DDLopp:  1  2  3  4  5  6  7  8  9  10
2021-11-24: WednesdayBollnäs V5 V4 V3 LDLopp:  1  2  3  4  5  6  7  8
2021-11-25: ThursdayÅby V5 V4 V3Lopp:  3  4  5  6  7  8  9
2021-11-25: ThursdayÖrebro V5 V4 V3 LDLopp:  1  2  3  4  5  6  7  8
2021-11-25: ThursdayBoden V64 V4 V3 DDLopp:  1  2  3  4  5  6  7  8  9  10

Lopp 3 | Åby | Stayerlopp | Lätt bana

Spår Namn Skor BFI VagnRes. Tid KuskOdds
7/2660 Mellby Indigo v 4ȼ c1,05VA (1.00)11.16,7V Rikard N Skoglund14
2/2640 Oliver Our Star v 4c c0,5VA (0.80)21.17,3V Thomas Dalborg250
6/2660 Huis Clos v 4ȼ c1,52VA (0.75)31.16,8VG Joakim Lövgren146
5/2660 Far from Over v 6c c0,95VA (1.00)41.17,2V Dante Kolgjini455
8/2660 Nikita Vrijthout (BE) s 4c c0,3VA (0.81)51.18,3V Stefan Persson181
9/2660 Nashy Håleryd s 4c c0,62VA (1.00)01.19,2VG Johan Untersteiner146
3/2640 All in Face h 3ȼ ȼ1,56VA (0.75)01.20,8VG André Eklundh47
1/2640 Kelso Boko v 4c c0,5VA (1.00)01.21,5V Simon Mitman814
4/2640 M.T.Multo Bene v 7c c1VA (1.00)0UVG Thomas Uhrberg319

Lopp 4 | Åby | Lätt bana

Spår Namn Skor BFI VagnRes. Tid KuskOdds
4/2140 Machi s 4ȼ c1,43VA (0.83)11.17,0A Peter Untersteiner23
6/2140 Labyad Bros v 3c c1VA (1.00)21.17,1A Johan Untersteiner17
7/2140 Önas Quintus v 3c c0,92VA (0.65)31.17,3A Markus Niklasson296
1/2140 Choco Sea s 4c c0,63VA (1.00)41.18,6A Victor Rosleff143
5/2140 Helsinki NewportTF (NL) s 4ȼ c1,06VA (1.00)51.18,6A Stefan Persson373
2/2140 Benita Winner s 3c c0,67VA (1.00)01.19,0A Christian Persson459
3/2140 Listas Ice Glide s 6c c0,74VA (1.00)0UAG André Eklundh406

Lopp 5 | Åby | Treåringslopp | Lätt bana

Spår Namn Skor BFI VagnRes. Tid KuskOdds
2/2140 Darlington Fame s 3c c1VA (1.00)11.16,5A Markus Niklasson181
11/2140 And Away We Go s 3c ȼ1,33VA (1.00)21.16,6A Christian Persson202
5/2140 Apollo Prophet Cal v 3c c0,75VA (1.00)31.16,7A Wilhelm Paal327
7/2140 Steady Victory v 3c c1VA (1.00)41.16,7A Peter Untersteiner73
1/2140 Bottnas Idol h 3c c1VA (1.00)51.16,8A Preben Sövik208
10/2140 Gossip Simoni s 3c c0,62VA (1.00)61.16,8A Mikko Aho673
9/2140 Gaby Cloc* (DK) s 3c c(1)VA (1.00)71.17,0A Steen Juul54
6/2140 Callmefama Kronos s 3c c1VA (1.00)81.18,3AG Joakim Lövgren77
4/2140 Jump in s 3c c1VA (1.00)01.20,0AG Johan Untersteiner46
3/2140 Hawker Typoon h 3c c1VA (1.00)0UAG Thomas Uhrberg31
8/2140 Gleica* (DK) s 3STR.STR. Victor Rosleff

Lopp 6 | Åby | Brizys montéryttarserie - Finalomgång | Lätt bana

Spår Namn Skor BFI VagnRes. Tid KuskOdds
7/2140 Flash Fire v 5ȼ ȼ1,8511.15,6A Jessica Pilenberg80
10/2140 Gubben Noak v 7c ȼ1,2321.15,7A Henriette Larsen174
1/2140 Romantico v 5c ȼ0,731.15,8A Tova Bengtsson50
4/2140 Dynamic Raja v 8c c0,4341.16,1A Stephanie J Werder39
6/2140 Kicki Lagö s 6c c0,751.16,3A Iina Aho73
2/2140 Lovely Jons s 9c c0,4861.16,5A Alexandra Wisén334
8/2140 Golden Evasion (FR) s 5c c0,3901.16,7A Sophia Olsson Jacobsen308
9/2140 Strong Lover v 5c c0,4501.17,0A Jonathan Carre31
3/2140 Bold Action v 6c c0,8801.18,1A Malin Andersson662
5/2140 Silver Lore s 9c c0,8501.19,3A Maja A Odder622

Lopp 7 | Åby | Spårtrappa | Lätt bana

Spår Namn Skor BFI VagnRes. Tid KuskOdds
4/2140 Lovely O.O. s 5ȼ ȼ1,37VA (0.76)11.14,2A André Eklundh112
6/2140 Incredible Wine v 5c c0,88AM (1.75)21.14,2A Thomas Dalborg36
11/2140 Unacerveza Broline v 5c ȼ1,23VA (1.00)31.14,3A Johan Untersteiner27
13/2140 Ironman Pellini v 8c c0,68VA (0.95)41.14,5A Svend Dyhrberg569
12/2140 Don Cash (NO) h 6c c0,89VA (0.49)51.14,5A Dante Kolgjini80
8/2140 Souvenir d'Inverne v 7c c0,36AM (1.37)61.14,5A Sophia Olsson Jacobsen907
10/2140 Chili Jordan s 10ȼ c0,84VA (1.00)71.14,6A Mats C Nilsson886
1/2140 Namaste s 4c c0,58VA (0.88)01.14,8A Stefan Persson147
3/2140 Ståhlebos King v 7c c0,41VA (0.49)01.14,9A Markus Niklasson1318
2/2140 Farmer Jack v 9ȼ ȼ1,29VA (0.72)01.15,1A Karl Stolt1070
5/2140 Rapid on Line v 9c c1VA (1.00)01.15,2A Conny Gustafsson488
14/2140 Chablis D.K.* (DK) v 7ȼ ȼ1,6VA (1.00)01.16,7AG Steen Juul185
7/2140 Durello v 6ȼ c0,77VA (0.63)0UAG Joakim Lövgren380
9/2140 Omega Superstar s 5ȼ ȼ2,06VA (0.81)0UAG Rikard N Skoglund91

Lopp 8 | Åby | Tvååringslopp | Lätt bana

Spår Namn Skor BFI VagnRes. Tid KuskOdds
6/1640 Pure Atlas h 2c c1VA (1.00)11.15,2A Johan Untersteiner14
2/1640 Miking s 2c c1VA (1.00)21.15,2A Thomas Uhrberg36
3/1640 Heimaey* (DK) s 2c c(1)VA (1.00)31.15,9A Steen Juul150
5/1640 Bismillah Face h 2c c1VA (1.00)41.16,6AG Per Nordström81
1/1640 Joyeux du Cygne* (FR) h 2c c1VA (1.00)51.17,3A Henry Rorgemoen315
4/1640 M.T.Sanches h 2STR.STR. Anders Zackrisson

Lopp 9 | Åby | Lätt bana

Spår Namn Skor BFI VagnRes. Tid KuskOdds
12/2160 Magical Mile s 3c c1VA (1.00)11.17,6V André Eklundh56
3/2140 Don'taskdon'ttell v 3c ȼ1VA (1.00)21.18,4V Johan Untersteiner18
6/2140 Flashmans Capsella s 3c c(1)VA (1.00)31.18,8V Markus Niklasson230
5/2140 Baron Muscles v 3c c(1)VA (1.00)41.19,1V Stefan Persson100
8/2140 Love Dancing s 5c c1VA (1.00)51.19,6V Conny Lindblad856
11/2160 Digital House v 4c c0,8VA (1.00)61.19,6VG Victor Rosleff249
2/2140 Trustme Southwind v 3c c(1)VA (1.00)01.23,2VG Stefan Granlund763
7/2140 Ihaveahigherpace v 3c c(1)VA (1.00)01.24,1VG Rickard Svanstedt58
1/2140 T.Rex H.H. v 4c c1VA (1.00)0UVG Fredrik Berg291
4/2140 Call Me Bore v 4c c(1)VA (1.00)0UVG Thomas Dalborg178
9/2160 Bellatrix Fair s 4STR.STR. Rikard N Skoglund
10/2160 Ovation s 4STR.STR. Hans Adler
Extracted data successfully
Thursday 9th of December 2021 11:39:49 - Records extracted: 69