Resultat

2021-11-23: TuesdayBergsåker V5 V4 V3 LDLopp:  1  2  3  4  5  6  7  8
2021-11-23: TuesdayGävle V64 V4 V3 DDLopp:  1  2  3  4  5  6  7  8  9  10
2021-11-23: TuesdayEskilstuna V5 V4 V3Lopp:  2  3  4  5  6  7  8  9  10
2021-11-24: WednesdayBjerke V86 V5 V4 V3 DDLopp:  1  2  3  4  5  6  7  8  9
2021-11-24: WednesdaySolvalla V86 V5 V4 V3 DDLopp:  1  2  3  4  5  6  7  8  9  10
2021-11-24: WednesdayBollnäs V5 V4 V3 LDLopp:  1  2  3  4  5  6  7  8

Lopp 1 | Solvalla | Lätt bana

Spår Namn Skor BFI VagnRes. Tid KuskOdds
2/2140 The Wild Heart s 3ȼ c2VA (1.00)11.18,3V Carl Johan Jepson21
8/2140 Oneloveforcharity v 3c c1VA (1.00)21.18,5V Mats L Andersson140
4/2140 Tiffanysky s 3c c(1)VA (1.00)31.18,5VG Björn Goop31
1/2140 Starla s 5c c1VA (0.83)41.18,7V Ulf Ohlsson179
3/2140 King Superman v 4c ȼ1VA (1.00)51.18,8V Roger Pettersson279
6/2140 G.K.Brienne s 4c c1VA (1.00)01.18,9V Örjan Kihlström57
5/2140 Ann's Bip Noa Bell s 4c c1VA (1.00)01.23,9VG Hans-Ove Skogh849
9/2140 Novas Piggelin v 7c c1VA (1.00)01.24,8VG Aleksi Flink1257
7/2140 Moons Tornado v 5c c1VA (1.00)0UVG Rolf Odén204

Lopp 2 | Solvalla | Fyraåringslopp - Ston | Lätt bana

Spår Namn Skor BFI VagnRes. Tid KuskOdds
4/2140 Graces Candy s 4ȼ c1,2AM (1.75)11.13,8A Örjan Kihlström128
3/2140 Genta Oh Ja s 4c c0,65VA (0.44)21.14,0A Björn Goop244
1/2140 Kirsi Boko s 4ȼ ȼ1,48VA (0.50)31.14,0A Stefan Persson200
2/2140 Emelie E. s 4c c0,96VA (1.00)41.14,2A Ulf Ohlsson244
8/2140 New York Subway s 4ȼ c1,09VA (0.44)51.14,6A Jorma Kontio835
7/2140 Karisma Boko s 4ȼ ȼ1,72AM (2.00)01.14,8A Erik Adielsson13
6/2140 Swisha s 4ȼ ȼ1,45AM (1.45)01.15,4AG Jörgen Westholm368
5/2140 Navona s 4c ȼ1,12VA (1.00)0UAG Rikard N Skoglund52

Lopp 3 | Solvalla | Menhammar Stuteris Tvååringspris - Stolopp | Lätt bana

Spår Namn Skor BFI VagnRes. Tid KuskOdds
4/1640 Kayla Westwood s 2c c1VA (1.00)11.15,8V Magnus A Djuse23
5/1640 Elysia s 2c c1VA (1.00)21.16,0V Per Nordström48
7/1640 Beyonce Broline s 2c c1VA (1.00)31.16,4V Örjan Kihlström77
11/1660 Joy Sisu s 2c c1VA (1.00)41.15,5V Ulf Ohlsson191
3/1640 Clementin s 2c c1VA (1.00)51.18,4V Jorma Kontio845
9/1640 Global Dancer s 2c c1VA (1.00)01.22,3VG Carl Johan Jepson48
1/1640 Global Delivery s 2c c1VA (1.00)0UVG Mats E Djuse109
6/1640 Joli Mearas s 2c c1VA (1.00)0UVG Erik Adielsson162
2/1640 Quantity of Time s 2STR.STR. Mika Forss
8/1640 Violin Artist s 2STR.STR. Anna Sedström
10/1640 Carla Combo* (FI) s 2STR.STR. Pekka Korpi

Lopp 4 | Solvalla | Guldklockan 2021, K500 Försökslopp 27 | Lätt bana

Spår Namn Skor BFI VagnRes. Tid KuskOdds
3/2640 Fenix Brick v 4ȼ ȼ1,78AM (1.74)11.15,3A David Grundmann31
5/2640 Baronerosso Play* (IT) h 4ȼ c1,25AM (2.11)21.15,3A Gustav Johansson26
4/2640 Hunting Widow s 4ȼ ȼ1,59AM (1.87)31.15,4A William Ekberg43
8/2640 Love Your Choice v 5c ȼ1,09VA (0.63)41.15,8A Sandra Nordemo685
2/2640 Cash Kid Gwen v 9c c0,88VA (1.00)51.16,1A Andreas Lövdal241
6/2640 Forjane de Segries (FR) s 6c c0,85VA (1.00)01.16,4A Julia Smedman916
7/2640 O.F.V.Caboy v 5c c0,84VA (0.78)01.16,9A Oskar Dahlman93
1/2640 Campari v 5ȼ ȼ2,58VA (0.61)01.17,0AG Marcus Schön289
9/2640 Greenhill's Rocco v 4ȼ ȼ1,94VA (0.62)01.17,6A Jean-Claude Pace251

Lopp 5 | Solvalla | Lätt bana

Spår Namn Skor BFI VagnRes. Tid KuskOdds
2/2140 Västerbo All In v 4ȼ ȼ2,96VA (1.00)11.14,9V Ulf Ohlsson115
1/2140 Becker v 5ȼ ȼ1,64VA (1.00)21.14,9V Rikard N Skoglund21
8/2160 Bear Hope v 7ȼ ȼ1,79VA (0.39)31.14,3V Carl Johan Jepson80
6/2160 Astronascente Zac (IT) v 5c ȼ1,46VA (0.31)41.14,4V Björn Goop30
5/2160 Busy Doin' Nothing h 7c c0,6VA (0.78)51.14,6V Marcus Schön617
3/2140 Amperage Hanover (US) v 4ȼ ȼ1,6AM (1.20)61.15,4V Mika Forss89
7/2160 Qvidja's First h 6c c0,55VA (0.48)71.14,8V Jorma Kontio389
4/2140 Cole Moss v 4c c0,86VA (0.76)0UVG Petter Lundberg424

Lopp 6 | Solvalla | Stolopp | Lätt bana

Spår Namn Skor BFI VagnRes. Tid KuskOdds
2/2140 Queen on Road s 3ȼ c1VA (1.00)11.18,3V Peter G Norman310
1/2140 Justintime D.D. s 3c c1VA (1.00)21.18,6V Sune L Nilsson46
7/2140 Andrietta Aino s 5ȼ c1,43VA (1.00)31.18,6V Stefan Persson213
6/2140 Breaking Out s 6c c1VA (1.00)41.18,6V Dick S Jansson519
4/2140 Miadel s 3c c1VA (1.00)51.18,7V Claes Sjöström83
3/2140 Cara Caramia s 4ȼ c2VA (1.00)01.19,0V Björn Goop25
8/2140 Fanny S.I.R. s 3c c1VA (1.00)01.19,0V Jorma Kontio324
5/2140 Noise Abatement s 3c c1VA (1.00)01.19,4V Mats E Djuse31

Lopp 7 | Solvalla | Oaksrevanschen - Treåringslopp Ston (Ingående i Kriterieserien 2021) | Lätt bana

Spår Namn Skor BFI VagnRes. Tid KuskOdds
2/2140 Imhatra Am s 3c c1AM (1.00)11.14,3A Mats E Djuse12
4/2140 Roubine s 3c c1VA (1.00)21.14,6A Björn Goop88
8/2140 Global Creation s 3ȼ c0,83VA (1.00)31.14,7A Stefan Persson212
3/2140 Chic s 3ȼ ȼ2,4AM (2.00)41.14,8A Carl Johan Jepson205
9/2140 Swept Wing s 3ȼ c1,04VA (0.57)51.15,1A Ulf Ohlsson450
6/2140 Lyckans Loes s 3ȼ ȼ3,7VA (1.00)61.15,3A Erik Adielsson426
7/2140 Arabbiata Face s 3ȼ c0,92VA (0.65)71.15,8A Örjan Kihlström684
1/2140 Elsa Bols s 3c c0,59VA (1.00)0UAG Magnus A Djuse425
5/2140 Cintra s 3ȼ ȼ1,17VA (1.00)0UAG Rikard N Skoglund124

Lopp 8 | Solvalla | Lätt bana

Spår Namn Skor BFI VagnRes. Tid KuskOdds
5/2140 Kalle Taxam h 3c c1VA (1.00)11.15,4A Rauno Pöllänen32
1/2140 Xanthis Gucci v 3c c1VA (1.00)21.16,3A Jean-Claude Pace553
10/2140 Invader Am v 3c c1VA (1.00)31.16,4A Jorma Kontio28
7/2140 Go for Manny v 3c c1VA (1.00)41.16,6A Claes Sjöström135
6/2140 Low Visibility s 4c c0,56VA (0.93)51.16,7A Magnus A Djuse241
9/2140 Ceboruco v 4c c1VA (1.00)01.16,7A Jimmi Ehlers302
3/2140 Furioso Wohlrab* (FI) h 3c c1VA (1.00)01.17,2AG Rikard N Skoglund38
2/2140 Ohh Tooma s 3c c1VA (0.50)01.19,0A Mika Forss133
8/2140 Cristal Drive (NO) s 4c c1VA (1.00)0UAG Erik Adielsson485
4/2140 Leighton Boko v 3STR.STR. Per Lennartsson
11/2140 Mercenary h 4STR.STR. Jörgen Westholm

Lopp 9 | Solvalla | Kriterierevanschen - Treåringslopp (Ingående i Kriterieserien 2021) | Lätt bana

Spår Namn Skor BFI VagnRes. Tid KuskOdds
7/2640 Beat Generation h 3ȼ ȼ2,22AM (1.43)11.15,8A Björn Goop16
1/2640 Castor the Star h 3c ȼ1,5VA (1.00)21.16,2A Jörgen Westholm151
6/2640 Dorob h 3c c1VA (1.00)31.16,3A Örjan Kihlström151
3/2640 Immigrant Am v 3ȼ ȼ2,25VA (0.75)41.16,3A Kim Eriksson139
2/2640 That's So Clever v 3ȼ ȼ1,91VA (0.85)51.16,3A Markus B Svedberg44
4/2640 Mi Ma Ohrtus h 3ȼ ȼ3,15AM (2.76)61.20,9AG Erik Adielsson70
5/2640 High on Pepper h 3STR.STR. Jorma Kontio

Lopp 10 | Solvalla | STL Diamantstoet, Försök 2 i meeting 8 (Final Solvalla 26 december) | Lätt bana

Spår Namn Skor BFI VagnRes. Tid KuskOdds
2/2140 Kabor Boko s 4c c1VA (0.80)11.15,7V Björn Goop44
3/2140 Nikki Minaj s 4ȼ ȼ2,5VA (0.71)21.15,7V Carl Johan Jepson120
7/2160 Mimmi Marje s 10c c0,93VA (0.88)31.15,6V Jimmi Ehlers1316
15/2180 Whelk s 7ȼ ȼ1,56AM (1.00)41.15,0V Jörgen Westholm57
4/2160 Break Through s 5c c0,51VA (0.68)51.15,7V Ulf Ohlsson227
11/2160 Heloise Am s 4ȼ c0,76VA (0.30)61.15,8V Örjan Kihlström35
12/2160 Juvelens Miss F. s 5c c0,79VA (1.00)71.16,0V Kim Eriksson260
8/2160 Marble Arch s 5ȼ ȼ1,23VA (0.40)81.16,1V Magnus A Djuse140
9/2160 Rally Carin s 10ȼ ȼ2,37AM (1.43)01.16,2V Johan Brandel1601
14/2160 Livi Memory s 7c c0,68VA (0.75)01.16,9V Jorma Kontio1183
6/2160 Fluke* s 5ȼ ȼ3,05AM (1.64)01.17,6V Mika Forss152
5/2160 Super Sarah s 5ȼ c1,42VA (1.00)0UVG Mats E Djuse65
13/2160 Allagash Nancy s 5c ȼ0,87VA (0.34)0UV Kenneth Haugstad471
1/2140 Zally Gel s 3STR.STR. Kajsa Frick
10/2160 Flavienne Lascaux s 6STR.STR. Claes Sjöström
Extracted data successfully
Sunday 28th of November 2021 10:29:02 - Records extracted: 95