Resultat

2021-11-23: TuesdayBergsåker V5 V4 V3 LDLopp:  1  2  3  4  5  6  7  8
2021-11-23: TuesdayGävle V64 V4 V3 DDLopp:  1  2  3  4  5  6  7  8  9  10
2021-11-23: TuesdayEskilstuna V5 V4 V3Lopp:  2  3  4  5  6  7  8  9  10
2021-11-24: WednesdayBjerke V86 V5 V4 V3 DDLopp:  1  2  3  4  5  6  7  8  9
2021-11-24: WednesdaySolvalla V86 V5 V4 V3 DDLopp:  1  2  3  4  5  6  7  8  9  10
2021-11-24: WednesdayBollnäs V5 V4 V3 LDLopp:  1  2  3  4  5  6  7  8

Lopp 1 | Bjerke | Kallblodslopp  | Lätt bana

Spår Namn Skor BFI VagnRes. Tid KuskOdds
2/2140 Ramstad Frekken* (NO) h 5c c0,03VA (0.46)11.30,1V Magnus Teien Gundersen25
1/2140 Birk Vinvar* (NO) v 4c c0,03VA (0.46)21.30,4VG Vidar Hop14
7/2140 Bjørnhaug Bekki* (NO) s 9c c0,03VA (0.46)31.30,6V Lars B. Revheim a210
3/2140 Alta Faksa* (NO) s 7ȼ ȼ0,13AM (1.84)41.32,1V Dag-Sveinung Dalen402
5/2140 Rei Sola* (NO) s 5c c0,03VA (0.46)51.32,3V Olav Mikkelborg100
4/2140 Hilton Skott* (NO) v 7c ȼ0,06VA (0.46)01.33,1V Espen A. Schem726
6/2140 Brageson* (NO) v 5STR.STR. (1.00) Erlend Rennesvik

Lopp 2 | Bjerke | Lätt bana

Spår Namn Skor BFI VagnRes. Tid KuskOdds
4/1609 Garth Vader* (NO) h 4c c0,03VA (0.46)11.11,5A Hans Jørgen Eggen a22
1/1609 Jackson Avery* (NO) v 6c c0,03AM (1.84)21.11,5AG Erlend Rennesvik78
6/1609 Es Trenc* (DK) h 5c c0,03AM (1.84)31.12,4A Olav Mikkelborg17
7/1609 Brothers N.Arms (US) h 6c c0,62VA (0.50)41.12,6A Eirik Høitomt525
3/1609 U.Bergs Svante* v 8ȼ ȼ0,13AM (1.84)51.12,8A Vidar Hop199
2/1609 Benzema v 7c c1VA (1.00)01.14,1A Gunnar Austevoll229
5/1609 Ingemar Palema* v 9STR.STR. (1.00) Ole Johan Østre

Lopp 3 | Bjerke | Kallblodslopp  | Lätt bana

Spår Namn Skor BFI VagnRes. Tid KuskOdds
6/2100 Solan Troll* (NO) h 5c c0,03AM (1.84)11.28,5A Tom Erik Solberg18
1/2100 Bjørnemyr Klara* (NO) s 5ȼ c0,06VA (0.46)21.28,7A Herman R. Tvedt52
3/2100 Spang Stilig* (NO) v 7ȼ c0,06AM (1.84)31.28,7A Magnus Teien Gundersen375
2/2100 Hællemåne Da Mia* (NO) s 10c c0,03VA (0.46)41.28,7A Kristian Bjørnerød103
4/2100 Valle Grid* (NO) s 5c c0,03AM (1.84)51.28,8A Vidar Hop180
10/2100 Alm Tekna* (NO) s 7c c0,03VA (0.46)61.29,0A Eirik Høitomt422
5/2100 Ros Lilja* (NO) s 7c c0,03VA (0.46)01.29,0A Odd Arne Sagholen243
9/2100 Nordby Flamme* (NO) s 7c c0,03VA (0.46)01.29,0A Bjørn Steine115
11/2100 Tor* (NO) h 4ȼ c0,06VA (0.46)01.29,0A Anders Lundstrøm Wolden140
12/2100 Bufjells Magi* (NO) s 8ȼ c0,06VA (0.46)01.29,1A Lars Anvar Kolle1338
8/2100 Garli Viktor* (NO) h 4c c0,03VA (0.46)01.29,2A Per Vetle Kals169
7/2100 Diana G.L.* (NO) s 5c c0,03VA (0.46)01.30,2A Åsbjørn Tengsareid203

Lopp 4 | Bjerke | Lätt bana

Spår Namn Skor BFI VagnRes. Tid KuskOdds
11/2100 First Red Green* (NO) v 4c c0,03VA (0.46)11.16,4A Frode Hamre214
5/2100 Kaspian B.R.* (NO) v 3c c0,03VA (0.46)21.16,4A Lars Anvar Kolle99
9/2100 Endless Love* (NO) s 3c c0,03VA (0.46)31.16,5A Adrian Solberg Akselsen a40
3/2100 Joke C.D.* (DE) v 4c c0,03VA (0.46)41.16,6A Eirik Høitomt105
8/2100 Max Orlando h 3c ȼ2VA (1.00)51.16,6A Paw Mahony159
12/2100 Diamond Pedro* (NO) s 4c c0,03VA (0.46)61.16,8A Gunnar Austevoll376
6/2100 Tapestry* (NO) s 4c c0,03VA (0.46)01.16,9A Cato Antonsen952
4/2100 Frank The Tank* (DK) v 4c c0,03VA (0.46)01.17,1A Magnus Teien Gundersen279
1/2100 Let's Do It* (NO) v 5c c0,03VA (0.46)01.17,2A Hans Jørgen Eggen a1048
10/2100 Mount Everest* (NO) v 4c c0,03VA (0.46)01.17,4A Olav Mikkelborg500
2/2100 N.Y. King of the Kop* (NO v 3c c0,03VA (0.46)01.19,9AG Åsbjørn Tengsareid165
7/2100 Kanye* (NO) h 3ȼ c0,06VA (0.46)0UA Vidar Hop18

Lopp 5 | Bjerke | Kallblodslopp  | Lätt bana

Spår Namn Skor BFI VagnRes. Tid KuskOdds
3/2660 Todin* (NO) h 7ȼ ȼ0,13AM (1.84)11.25,3V Vidar Hop12
5/2660 Valle Grom* (NO) h 6ȼ ȼ0,13VA (0.46)21.25,5V Magnus Teien Gundersen215
4/2660 Frier Birk* (NO) v 9ȼ ȼ0,13AM (1.84)31.25,7V Anette Frønes a146
2/2660 Grisle Tore G.L.* (NO) h 4c c0,03VA (0.46)41.25,8V Per Vetle Kals73
6/2660 Finnskog Nox* (NO) h 8ȼ c0,06AM (1.84)51.26,4V Henrik Kulblik a83
1/2640 Kolbu Jonatan* (NO) v 10c c0,03VA (0.46)01.27,7V Kristian Malmin414
7/2660 Gomnes Hans T.* (NO) h 9c c0,03VA (0.46)01.28,1V Eirik Høitomt279

Lopp 6 | Bjerke | Lätt bana

Spår Namn Skor BFI VagnRes. Tid KuskOdds
7/1609 Skate Trix* (US) h 3c ȼ0,06AM (1.84)11.13,0A Frode Hamre18
10/1609 Greed* (NO) v 6c ȼ0,06VA (0.46)21.13,2A Åsbjørn Tengsareid131
3/1609 Karlotta* (NO) s 4ȼ ȼ0,13AM (1.84)31.13,2A Joakim Rasmussen42
6/1609 Glamour Tilly T.E.* (NO) s 4ȼ ȼ0,13AM (1.84)41.13,3A Gunnar Austevoll69
8/1609 Tilly Classic* (NO) s 4ȼ ȼ0,13VA (0.46)51.13,4A Kai Johansen362
1/1609 L.V. What A Hunk* (NO) v 6c c0,03VA (0.46)61.13,4A Adrian Solberg Akselsen a120
11/1609 Västerbo Dazzel* s 5ȼ ȼ0,13AM (1.84)01.13,8A Vidar Hop609
2/1609 G.G. Barbaresco* (NO) s 4ȼ ȼ0,13AM (1.84)01.14,0A Eirik Høitomt311
4/1609 Pastor Lucas (NO) v 6c c0,87AM (1.44)01.14,0A Tom Horpestad1044
5/1609 Jarreau B.R.* (NO) h 4ȼ ȼ0,13AM (1.84)01.14,1A Marius Høitomt153
9/1609 C.C. Dobilas* (NO) v 9c c0,03VA (0.46)01.16,5A Kenneth Brenden a2081

Lopp 7 | Bjerke | Lätt bana

Spår Namn Skor BFI VagnRes. Tid KuskOdds
2/2100 Visconti* (NO) h 4c c0,03AM (1.84)11.15,4A Åsbjørn Tengsareid45
8/2100 Broadway Don* (US) v 3c ȼ0,06VA (0.46)21.15,4AG Frode Hamre20
12/2100 Saisirlejour Cox* (NO) v 6c c0,03VA (0.46)31.15,7A Andre H. Stensen62
1/2100 Faraon* (FR) v 6ȼ c0,06VA (0.46)41.16,0AG Tom Erik Solberg192
5/2100 Poetic Dream* (NO) s 5ȼ ȼ0,13VA (0.46)51.16,1A Eirik Høitomt404
9/2100 Dream Briljant* (NO) v 6c c0,03VA (0.46)61.16,4A Magnus Teien Gundersen512
11/2100 Sidonette Sid* (NO) s 6c c0,03AM (1.84)01.16,5A Kristian Malmin631
6/2100 Opera Scot* (NO) v 9c c0,03VA (0.46)01.16,6A Cato Antonsen880
3/2100 Super Mack Grace* (NO) v 8c ȼ0,06VA (0.46)01.20,0A Hans Jørgen Eggen a1252
7/2100 Charter Party v 4c c0,44AM (1.60)0UA Tom Horpestad178
10/2100 The Red Explosion* (NO) h 4c c0,03VA (0.46)0UA Lars Anvar Kolle49
4/2100 S.J.'s Tribute* (NO) v 3STR.STR. (1.00) Gunnar Austevoll

Lopp 8 | Bjerke | Lätt bana

Spår Namn Skor BFI VagnRes. Tid KuskOdds
1/1609 A Perfect Dutchess* (US) s 3ȼ ȼ0,13AM (1.84)11.12,5A Frode Hamre40
4/1609 Superb Story* (NO) s 5ȼ c0,06VA (0.46)21.12,8A Bjørn Steine1087
5/1609 Only Be Kind To Me* (NO) s 4ȼ ȼ0,13VA (0.46)31.13,0A Tom Erik Solberg14
11/1609 Best Regards s 5ȼ ȼ1,84AM (1.00)41.13,0A Vidar Hop152
2/1609 Demerara* (NO) s 7c c0,03VA (0.46)51.13,0A Hans Wilhelm Storås1590
7/1609 Pearl Street* (NO) s 7ȼ ȼ0,13AM (1.84)61.13,2A Dag-Sveinung Dalen1021
9/1609 Jatzy Jazz s 7ȼ ȼ1,37AM (2.90)01.13,2A Paw Mahony94
8/1609 Like No Other* (NO) s 6ȼ ȼ0,13AM (1.84)01.13,3A Adrian Solberg Akselsen a921
10/1609 Thai Arya* (NO) s 4ȼ ȼ0,13AM (1.84)01.13,3A Lars Anvar Kolle217
3/1609 World Peace* (NO) s 7ȼ c0,06VA (0.46)01.14,9A Eirik Høitomt614
6/1609 Dancing Queen* (NO) s 6ȼ c0,06AM (1.84)0UA Lars Fredrik Kolle402

Lopp 9 | Bjerke | Lätt bana

Spår Namn Skor BFI VagnRes. Tid KuskOdds
1/2100 Hulken Sisu h 4ȼ c1,43AM (1.82)11.14,0A Åsbjørn Tengsareid31
3/2100 Z. Boko* (NO) v 5c c0,03AM (1.84)21.14,1A Kristian Malmin26
2/2100 Mira Prawo* (NO) s 9ȼ c0,06AM (1.84)31.14,3A Lars Anvar Kolle176
7/2100 Mikkel H.R.* (NO) v 8c ȼ0,06AM (1.84)41.14,4A Ole Johan Østre403
6/2100 Pantani* (NO) h 5ȼ c0,06AM (1.84)51.14,4A Joakim Rasmussen131
8/2100 Brage Hindø* (DK) v 8ȼ c0,06VA (0.46)61.14,5A Frode Hamre44
4/2100 Ilenna Bonanza* (NO) s 6ȼ c0,06AM (1.84)01.14,6A Sven Olav Weberg207
5/2100 S.K.'s Mystic Titan* (NO) h 6c c0,03AM (1.84)01.14,6A Tom Erik Solberg348
9/2100 Strong Case* (NO) v 6ȼ c0,06VA (0.46)01.14,6A Dag-Sveinung Dalen195
10/2100 Sheena's Boy (US) v 5c ȼ1,67VA (0.50)0UA Vidar Hop226
Extracted data successfully
Sunday 28th of November 2021 10:12:21 - Records extracted: 89