Resultat

2021-10-13: WednesdayBjerke V86 V5 V4 V3 DDLopp:  1  2  3  4  5  6  7  8  9
2021-10-13: WednesdaySolvalla V86 V5 V4 V3 DDLopp:  1  2  3  4  5  6  7  8  9  10
2021-10-14: ThursdayÅby V5 V4 V3Lopp:  2  3  4  5  6  7  8  9
2021-10-14: ThursdayÖstersund V5 V4 V3Lopp:  2  3  4  5  6  7  8  9
2021-10-14: ThursdayÖrebro V64 V4 V3 DDLopp:  1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11
2021-10-14: ThursdayGävle V5 V4 V3 LDLopp:  1  2  3  4  5  6  7  8  9

Lopp 2 | Östersund | Breddlopp - Montélopp | Något tung bana

Spår Namn Skor BFI VagnRes. Tid KuskOdds
2/2140 G.K.Aktuell v 5c c111.17,9V Angela Eriksson85
5/2160 Digital Bits s 7c c0,5221.18,9V Christina A Hande23
4/2160 La Rosetta s 7c c0,6731.19,1V Tamara Skutnabb59
1/2140 Ingrid Sting s 5c c0,5141.19,9V Ann-Charlotte Arnesson26
6/2160 Giggs B.R. (NO) v 7c c0,90UVG Nathalie Edlund108
3/2160 Julius T.J. v 12STR.STR. Erika Rosén Eriksson

Lopp 3 | Östersund | Breddlopp | Något tung bana

Spår Namn Skor BFI VagnRes. Tid KuskOdds
6/2140 Grannstoscha s 8c c1VA (1.00)11.16,6V Mikael Halvarsson29
5/2140 Frida Taxam s 6c c0,78VA (0.65)21.16,7V Tomas B Nilsson63
7/2160 Orlando Triss v 10c c0,59VA (0.61)31.16,2V Victor Karlsson44
2/2140 Rekord Amok v 10c c0,5VA (1.00)41.17,7V Nathalie Edlund32
4/2140 Sparkler v 12c c0,53VA (1.00)51.18,7V Magnus Kårvall157
3/2140 Aldorassa v 9c c0,78VA (0.46)61.19,5VG Stefan Edin123
1/2140 More Muscles v 13STR.STR. Jill Ivarsson

Lopp 4 | Östersund | Breddlopp | Något tung bana

Spår Namn Skor BFI VagnRes. Tid KuskOdds
7/2660 Sol Storm v 4c c1VA (1.00)11.31,2V Carl-Ivar Larsson14
5/2660 Hallsta Molly s 8c c1VA (1.00)21.31,4V Magnus O Jonsson274
3/2640 Diesel Flicka s 5c c0,61VA (1.00)31.32,2V Tomas B Nilsson283
9/2660 Guli Aron h 4c ȼ1VA (1.00)41.31,6V Jimmy Jonsson54
6/2660 Fosshaug Frasse (NO) v 4ȼ c1,5VA (1.00)51.31,6VG Fredrik Fransson129
8/2660 V.Viking v 6ȼ c2VA (1.00)61.32,4V Lars Blomqvist121
1/2640 Pyssla s 5ȼ c1,1VA (1.00)71.34,1VG Ann-Charlotte Arnesson388
2/2640 Trollbackens Thor v 6c c1VA (1.00)81.35,8V Oskar Florhed749
4/2640 Miriam s 6c c0,97VA (0.92)0UVG Stefan Edin291

Lopp 5 | Östersund | Breddlopp | Något tung bana

Spår Namn Skor BFI VagnRes. Tid KuskOdds
3/2140 For You s 4c c1VA (1.00)11.18,7A Michaela B Fransson81
2/2140 Topper v 3c c1VA (1.00)21.18,7A Jan-Olof Johansson30
5/2140 Make Bonfire s 4c c0,83VA (1.00)31.19,1A Anders Olofsson73
7/2140 Dicte s 8c c0,91VA (1.00)41.19,1A Christina Eriksson22
4/2140 Everest s 4c c1VA (1.00)51.21,1A Stefan Edin264
1/2140 Simb Tootsie s 3c ȼ2VA (1.00)0UAG Fredrik Jonsson106
6/2140 One Wild Night s 6STR.STR. Jill Ivarsson

Lopp 6 | Östersund | Breddlopp | Något tung bana

Spår Namn Skor BFI VagnRes. Tid KuskOdds
2/1640 Lykkje Svarten* (NO) h 13c c1VA (1.00)11.25,1V Christina A Hande50
4/1660 Husnäs Elving v 9c c0,79VA (1.00)21.24,3V Amelie Nilsson34
1/1640 Björlifix (NO) v 7c c0,93VA (1.00)31.26,0V Jan-Olof Johansson45
6/1660 Minelli s 10c c0,93VA (1.00)41.26,1V Victor Karlsson119
3/1640 Järvsöjerka s 8c c1VA (1.00)51.27,7V Jenny Björk81
5/1660 Moeses v 11c c0,79VA (0.54)0UVG Stefan Edin183
7/1660 Bonaldo v 8c c0,84VA (1.00)0UVG Anders Hafstad47

Lopp 7 | Östersund | Breddlopp | Något tung bana

Spår Namn Skor BFI VagnRes. Tid KuskOdds
7/2140 Eldgrej v 9c c0,9VA (1.00)11.30,0V Stefan Edin38
3/2140 Espe Vilde (NO) s 8c c1VA (1.00)21.30,0V Erika Rosén Eriksson370
12/2160 Minea s 4c c1VA (1.00)31.29,3V Anders Hafstad191
11/2160 Carl Anners Moa s 7c c1VA (1.00)41.29,4V Tamara Skutnabb42
6/2140 Rigubben v 9c c1VA (1.00)51.30,7V Stig Engstrand55
9/2140 Knallhatten h 8c c0,98VA (1.00)61.30,9V Jessica Ångström55
8/2140 Klocksve Skott v 8c c0,76VA (1.00)71.31,1V Victor Karlsson552
10/2160 Kalltekla s 6c c0,68VA (1.00)81.30,6V Christina A Hande98
4/2140 Spik h 13c c0,82VA (1.00)01.31,8VG Oskar Florhed296
5/2140 Järvsöfjellan s 11c c0,95VA (1.00)01.32,1V Jenny Björk201
2/2140 Odinson V.A. (NO) v 8ȼ c1,55VA (1.00)0UVG Olle Wäjersten290
1/2140 Källdals Laura s 11STR.STR. Johan Andersson

Lopp 8 | Östersund | Breddlopp | Något tung bana

Spår Namn Skor BFI VagnRes. Tid KuskOdds
1/2140 Monster Litchi s 3c c0,7VA (1.00)11.33,5A Fredrik Fransson40
6/2140 Hallsta Lisa s 5c c1VA (1.00)21.33,8A Magnus O Jonsson45
3/2140 Ankungen s 6c c1VA (1.00)31.33,9AG Jill Ivarsson45
5/2140 Målbo Vittra s 5c c1VA (1.00)41.34,5A Carola Olofsson115
2/2140 Mo Lynhild (NO) s 9c c0,93VA (1.00)51.34,9A Rebecka Höök388
4/2140 Zikina s 5c c1VA (1.00)61.36,1A Stefan Edin41
7/2140 Orrpricken v 4c c1VA (1.00)71.36,9AG Maria Gärdvall151
8/2140 Kanape s 6c c1VA (1.00)81.42,0AG Jan-Olof Johansson135

Lopp 9 | Östersund | Breddlopp | Något tung bana

Spår Namn Skor BFI VagnRes. Tid KuskOdds
10/2140 Taxi Gretha s 5c c0,83VA (0.88)11.17,7A Rebecka Höök34
5/2140 Tjinona Indika s 4c c0,57VA (1.00)21.17,8A Jonas Edlund99
7/2140 O.M.Flame s 6c c0,97VA (1.00)31.18,2A Jan-Olof Johansson37
9/2140 The Best Knight* (NO) v 8c c0,57AM (4.00)41.18,3A Malthe Arp104
3/2140 Ray Charles v 7c c0,54VA (1.00)51.18,8A Tamara Skutnabb43
2/2140 Silver Skatt v 6c c0,85VA (1.00)61.18,9AG Victor Karlsson352
6/2140 Baloo E.M. v 9c c0,88VA (1.00)71.19,5A Michelle Larsson134
8/2140 Kalle Kanin Tooma v 7c c0,64VA (1.00)81.20,7AG Emma Magnusson Bjurström256
4/2140 Your Forever Ås s 7c c0,75VA (1.00)0UAG Sanna Boije197
1/2140 Star Gait s 9STR.STR. Henrik Johansson
Extracted data successfully
Monday 25th of October 2021 21:54:09 - Records extracted: 66