Resultat

2021-10-13: WednesdayBjerke V86 V5 V4 V3 DDLopp:  1  2  3  4  5  6  7  8  9
2021-10-13: WednesdaySolvalla V86 V5 V4 V3 DDLopp:  1  2  3  4  5  6  7  8  9  10
2021-10-14: ThursdayÅby V5 V4 V3Lopp:  2  3  4  5  6  7  8  9
2021-10-14: ThursdayÖstersund V5 V4 V3Lopp:  2  3  4  5  6  7  8  9
2021-10-14: ThursdayÖrebro V64 V4 V3 DDLopp:  1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11
2021-10-14: ThursdayGävle V5 V4 V3 LDLopp:  1  2  3  4  5  6  7  8  9

Lopp 1 | Örebro | Elitfönsters lopp - Treåringslopp för ston | Lätt bana

Spår Namn Skor BFI VagnRes. Tid KuskOdds
4/2140 Bluebird Pellini s 3c c1VA (1.00)11.18,1V Markus B Svedberg26
2/2140 Prima Vita s 3c c1VA (1.00)21.18,6V Carl Johan Jepson46
5/2140 Little Dream s 3c c1VA (1.00)31.18,7V Fredrik Persson140
7/2140 Ida Sisu s 3c c1VA (1.00)41.18,7V Anders Eriksson37
1/2140 Onion San Tooma s 3c c1VA (1.00)51.18,8V Mika Forss148
8/2140 Elva Rapid s 3c c1VA (1.00)61.18,9V Anders Svanstedt286
6/2140 Ocean Tooma s 3c c1VA (1.00)71.19,0V Jevgeni Ivanov529
10/2140 Queen on Road s 3ȼ c1VA (1.00)81.19,4V Peter G Norman246
9/2140 Lemon Drop s 3c c(1)VA (1.00)01.19,4V Petter Karlsson589
3/2140 Catania s 3c c1VA (1.00)0UVG Paw Mahony155

Lopp 2 | Örebro | Bosch's Montélopp | Lätt bana

Spår Namn Skor BFI VagnRes. Tid KuskOdds
6/2100 Yrwing v 7c c0,7211.16,0AG Jonathan Carre44
8/2100 Ashram s 6c c0,7221.16,1A Satu Liitiäinen273
7/2100 Key West Snapper v 7c c0,8931.16,1A Josefine Ivehag150
1/2100 Dallas S.I.R. v 9ȼ c1,4141.16,2A Linda Furåker117
9/2100 Anna S.H. s 6c ȼ0,7251.16,3A Nathalie Blom444
3/2100 Dolly Dream s 5c c0,5661.16,8A Tova Bengtsson84
10/2100 Prince Yoda v 7ȼ ȼ1,7201.17,1A Jenny A Björk30
2/2100 Janai s 6c c0,3401.17,4A Sofia Adolfsson302
12/2100 Bazinga Cheri s 6ȼ c1,3101.20,4A Jennifer Persson413
4/2100 Feel Speed s 6c c0,840UAG Felicia Jansson607
11/2100 M.T.Magic Dream v 7ȼ ȼ2,560UAG Iina Aho45
5/2100 Mäster Sauron v 5STR.STR. Julia Andersson

Lopp 3 | Örebro | Cembrits lopp | Lätt bana

Spår Namn Skor BFI VagnRes. Tid KuskOdds
5/2100 M.T.On Target v 5c c0,75VA (0.69)11.16,8A Oskar J Andersson13
2/2100 Harry Dynamit v 6ȼ c1,18VA (0.61)21.16,9A Carl Johan Jepson141
1/2100 Cutie Käbb s 5c c0,65AM (4.00)31.17,5A Magnus A Djuse68
6/2100 Who Knows s 6c c0,83VA (1.00)41.17,6A Micael Lindblom703
4/2100 Thin Lizzy s 5ȼ c1,06VA (0.46)51.17,6A Rebecca Dahlén97
7/2100 Viktor Danoi v 11c c0,47VA (1.00)61.17,6A Petter Karlsson200
3/2100 Candice Frontline s 4c c0,83VA (1.00)01.17,6A Linda Sedström509
8/2100 Käbb's Valente v 10c c1VA (1.00)0UAG Kerstin Hell263
9/2100 Viscaria Alpina s 5c ȼ1,89VA (0.94)0UAG Anna Isabelle Karlsson1400

Lopp 4 | Örebro | Europrofils lopp | Lätt bana

Spår Namn Skor BFI VagnRes. Tid KuskOdds
8/2100 Dats So Cool v 6ȼ ȼ2AM (1.23)11.13,1A Carl Johan Jepson27
1/2100 Malkin v 9c c0,52VA (0.37)21.13,2A Anders Eriksson61
5/2100 Chablis Ribb s 4ȼ ȼ1,72AM (1.49)31.13,5A Erik Adielsson28
4/2100 Baritone Artist v 6c ȼ1,13VA (0.88)41.13,6AG Markus B Svedberg235
2/2100 Seek and Destroy v 12ȼ ȼ1,8AM (1.00)51.13,7A Marcus Hultman403
3/2100 Jaques Noir v 8ȼ ȼ1,53VA (0.35)01.14,0AG Ulf Ohlsson80
6/2100 Ad Hoc h 6ȼ c1,59AM (1.41)0UAG Magnus A Djuse88
7/2100 Queen of Trixs (US) s 5STR.STR. André Eklundh

Lopp 5 | Örebro | Gyprocs lopp | Lätt bana

Spår Namn Skor BFI VagnRes. Tid KuskOdds
11/2680 Testa di Cavolo v 6c ȼ1,44VA (1.00)11.15,7V Nicklas Westerholm75
8/2660 Center Teemer v 7c c0,95VA (1.00)21.16,5V André Eklundh68
10/2680 Åsens Aragon v 7ȼ ȼ1,48VA (1.00)31.16,3V Carl Johan Jepson514
3/2640 Hera du Nord s 4c c0,83VA (1.00)41.17,7V Erik Adielsson144
12/2680 Mojito Day v 4ȼ c0,8VA (0.85)51.16,6V Fredrik Persson33
9/2660 Chip Mc Kei'em v 4c c1VA (1.00)61.17,2V Linda Sedström182
6/2660 Rita de Castella s 9c c1VA (1.00)01.17,4V Magnus A Djuse610
4/2660 Icarus Boko v 6ȼ c1,03VA (0.61)01.18,3V Andreas Lövdal585
5/2660 B.B.S.Chanelle s 5ȼ ȼ2,03VA (1.00)01.18,3V Niclas Westberg661
1/2640 G.Cross v 4c c0,38VA (1.00)01.18,4V Jarno Koskela133
2/2640 Spiderman Marke v 4ȼ ȼ3,25VA (0.59)01.18,7V Kim Eriksson546
7/2660 Whispering Angel v 5ȼ ȼ2,06VA (0.88)0UVG Petter Lundberg32

Lopp 6 | Örebro | Hafas lopp | Lätt bana

Spår Namn Skor BFI VagnRes. Tid KuskOdds
1/2100 Bandido Gar (IT) h 4c c0,96VA (1.00)11.14,0A Kim Eriksson37
7/2100 Global Agreement v 5c ȼ1,09AM (1.27)21.14,0A Erik Adielsson35
2/2100 Arch Lane v 7ȼ c1,35VA (0.85)31.14,0A Ulf Ohlsson22
3/2100 Iwan Boko (DE) h 6ȼ ȼ1,6AM (1.82)41.14,6A Carl Johan Jepson95
6/2100 Bossy Alley (FI) v 7ȼ c0,98AM (1.33)51.14,7A Anders Svanstedt240
5/2100 Digital Diamond h 11ȼ ȼ3,51VA (1.00)01.14,8A Anna Sedström702
9/2100 Natosi Goj v 11ȼ ȼ2,33VA (0.42)01.14,8A Jan Hellstedt1517
8/2100 Bacchus L.I. v 6ȼ ȼ1,65AM (2.21)01.20,5AG André Eklundh1018
4/2100 Pontiac S.W. v 7c ȼ1,22VA (0.90)0UAG Nicklas Westerholm746

Lopp 7 | Örebro | Isovers lopp - Svensk Travsports Unghästserie - Fyraåringslopp för ston - Spårtrappa | Lätt bana

Spår Namn Skor BFI VagnRes. Tid KuskOdds
8/2100 Cash and Carry s 4ȼ ȼ1,82VA (1.00)11.14,4A Anders Svanstedt18
1/2100 La Merida s 4c c1VA (1.00)21.14,9A Jarno Koskela190
2/2100 Heaven's Pace s 4ȼ ȼ2,22AM (3.01)31.15,0AG Petter Lundberg119
9/2100 Mellby Ivy s 4ȼ c0,94VA (1.00)41.15,1A Rikard N Skoglund583
5/2100 Tasherit s 4ȼ ȼ1,88VA (0.95)51.15,1A Hans Crebas165
7/2100 Mango Brodda s 4c c0,69VA (0.96)61.15,2A Lars-Åke Söderholm800
11/2100 Solar Wind s 4c c0,7VA (0.70)71.16,0A Mika Forss854
3/2100 Global Bitcoin s 4c c0,88VA (1.00)81.16,1A Mattias Djuse402
10/2100 Camille Frontline s 4c c0,97VA (0.97)01.16,7AG Hanna Forslin1054
4/2100 Katri P.Boko s 4c c1VA (1.00)0UAG Andreas Lövdal27
6/2100 Teton Britannica s 4STR.STR. Markus B Svedberg

Lopp 8 | Örebro | Svampen Örebro (Grupp II, Int.) | Lätt bana

Spår Namn Skor BFI VagnRes. Tid KuskOdds
11/1609 Tetrick Wania* h 2c c1VA (1.00)11.14,0A Riina Rekilä23
12/1609 Escada s 2c c1VA (1.00)21.14,5A Markus B Svedberg222
10/1609 Beat it s 2c c1VA (1.00)31.14,6A Magnus A Djuse70
2/1609 Bellissimo Face v 2c c1VA (1.00)41.14,8A Adrian Kolgjini52
8/1609 M.T.Sollentuna s 2c c1VA (1.00)51.15,4A Kim Moberg145
5/1609 Jack J.E. v 2c c1VA (1.00)61.15,6AG Dwight Pieters706
7/1609 Hurlyburly s 2c c1VA (1.00)01.16,3A Carl Johan Jepson486
6/1609 Houdini U.M. h 2c c1VA (1.00)01.16,4AG Jim Oscarsson357
1/1609 Ipanema Beach s 2c c1VA (1.00)01.18,6AG Christoffer Eriksson781
3/1609 Joyeux du Cygne* (FR) h 2c c1VA (1.00)0UAG Erik Adielsson270
4/1609 Nail'em h 2c c1VA (1.00)0UAG Åke Lindblom51
9/1609 Julia Sisu s 2STR.STR. Per Nordström

Lopp 9 | Örebro | Beijer Byggmaterials lopp | Lätt bana

Spår Namn Skor BFI VagnRes. Tid KuskOdds
1/1609 Es Trenc* (DK) h 5c c0,8AM (1.00)11.13,0A Olav Mikkelborg21
7/1609 Kimi di Quattro v 4ȼ ȼ4VA (0.67)21.13,2A Markus B Svedberg41
12/1609 NothingLike Malena* (NO) s 5ȼ ȼ2,4AM (1.39)31.13,3A Rikard N Skoglund499
4/1609 Hilltop Hawk (US) h 4c ȼ1,4AM (1.93)41.13,4A André Eklundh46
3/1609 Fajm Composite s 6ȼ c1,14VA (0.83)51.13,5A Jenny Brunzell866
10/1609 Enjoy's Top Gun v 6c c0,58AM (1.10)61.13,6A Erik Adielsson146
2/1609 Cody D.K. (DK) v 7c c0,83VA (1.00)01.13,8A Tom Fromell934
8/1609 Merci Bråten s 7c c0,97VA (0.80)01.13,8A Nathalie Blom546
9/1609 Plato at Work h 10c ȼ1,47VA (1.00)01.13,8A Jan I Jönsson1213
5/1609 Loveyouecus v 6ȼ c0,98AM (1.90)01.14,0A Petter Lundberg97
6/1609 Vincitori Indika v 6ȼ ȼ2,05VA (1.00)01.14,2A Tobias J Gustafsson715
11/1609 Bat Marke v 4c c0,61VA (0.55)0UA Kim Eriksson876

Lopp 10 | Örebro | Plannjas lopp - Treåringslopp | Lätt bana

Spår Namn Skor BFI VagnRes. Tid KuskOdds
2/2609 Humble Man v 3ȼ c1,43VA (1.00)11.16,5A Rikard N Skoglund39
8/2609 Braddock v 3ȼ ȼ1,82VA (1.00)21.16,6A Fredrik Persson117
1/2609 Voice of Reason h 3c c1VA (1.00)31.16,7AG Peter G Norman132
5/2609 Tearsinheaven h 3c c1VA (1.00)41.16,7A Erik Adielsson28
6/2609 Glorias Donna s 3c c1AM (1.48)51.16,9A Ralf Karlstedt469
3/2609 I Love You Sisu v 3c c0,79VA (1.00)61.17,0A Ulf Ohlsson98
7/2609 Gibson Brick v 3c c1VA (1.00)71.17,2AG Petter Lundberg1045
4/2609 Lazarus Boko h 3ȼ ȼ1,75AM (4.00)81.18,2AG Carl Johan Jepson38
9/2609 Explosivelove A.F v 3c c1VA (1.00)0UA Kim Eriksson649

Lopp 11 | Örebro | Svenska Fönsters lopp | Lätt bana

Spår Namn Skor BFI VagnRes. Tid KuskOdds
4/2100 Ottens Idol s 3ȼ ȼ2,29VA (0.57)11.16,3A Anders Svanstedt53
6/2100 I.D.Detecteur (NO) v 4c ȼ1VA (1.00)21.16,4A André Eklundh31
5/2100 Quickly Jade v 5c c1VA (1.00)31.16,5A Andreas Lövdal65
3/2100 L.L.Kalath s 4c c0,88VA (1.00)41.16,6A Tobias Modig364
10/2100 Watford Broline v 4c c0,81VA (1.00)51.16,7A Magnus A Djuse73
7/2100 Sharp Amiral v 4ȼ ȼ2,34VA (1.00)61.16,9A Kim Eriksson241
9/2100 T.Wall's Keyboard s 4ȼ c1,14VA (0.85)71.17,3A Roger Pettersson539
8/2100 Venezuela Broline v 4c c1VA (0.71)01.17,5A Fredrik Söderberg605
2/2100 Caspar S.S. v 6c c1VA (1.00)01.19,0AG Per-Olof Svantesson484
1/2100 Kona Boko s 4c ȼ1,33VA (1.00)0UAG Rikard N Skoglund47
12/2100 Broccoli Bell s 4c ȼ1,39AM (2.56)0UA Carl Johan Jepson221
11/2100 Beamer v 4STR.STR. Dwight Pieters
Extracted data successfully
Monday 25th of October 2021 21:21:29 - Records extracted: 116