Resultat

2021-10-13: WednesdayBjerke V86 V5 V4 V3 DDLopp:  1  2  3  4  5  6  7  8  9
2021-10-13: WednesdaySolvalla V86 V5 V4 V3 DDLopp:  1  2  3  4  5  6  7  8  9  10
2021-10-14: ThursdayÅby V5 V4 V3Lopp:  2  3  4  5  6  7  8  9
2021-10-14: ThursdayÖstersund V5 V4 V3Lopp:  2  3  4  5  6  7  8  9
2021-10-14: ThursdayÖrebro V64 V4 V3 DDLopp:  1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11
2021-10-14: ThursdayGävle V5 V4 V3 LDLopp:  1  2  3  4  5  6  7  8  9

Lopp 1 | Gävle | Spårtrappa | Lätt bana

Spår Namn Skor BFI VagnRes. Tid KuskOdds
6/2640 Rulle Roc v 4c c1VA (0.83)11.16,9A Oskar J Andersson42
9/2640 Västerbo Awesome v 4ȼ ȼ2,6VA (1.00)21.17,2A Elias Strandberg168
11/2640 Märta B.J. s 4c c1VA (1.00)31.17,3A Tomas Pettersson126
5/2640 Twigs Gatsby v 5ȼ ȼ2,82VA (1.00)41.17,3A Troels Andersen16
8/2640 Watchout's Freija s 10c c0,93VA (1.00)51.17,7A Tomas Ahlqvist850
13/2640 Zar Neo v 5ȼ ȼ1,5VA (0.78)61.18,7A Mattias Hansson1338
12/2640 Crazy Cat Lady s 5ȼ c1,22VA (0.67)71.19,0A Tomas Rosén836
14/2640 Myrsjös Tornado v 5c c0,71VA (0.88)01.21,4AG Marie Andersson1286
2/2640 Fire Concordia s 4c c1VA (1.00)0UAG Wiktor Kylin-Blom683
3/2640 Blessingindisguise v 5c ȼ1,31VA (0.90)0UAG Nicklas Westerholm95
4/2640 Starstrucked s 4ȼ ȼ2VA (0.51)0UAG Rikard N Skoglund237
1/2640 Bottnas Hercules v 4STR.STR. Billy Svedlund
7/2640 Muchacho L.B. v 8STR.STR. Stefano Galluzzo
10/2640 L.L.Labero v 5STR.STR. Oskar Kylin Blom

Lopp 2 | Gävle | Svensk Travsports Kallblodsserie - Stolopp | Lätt bana

Spår Namn Skor BFI VagnRes. Tid KuskOdds
8/2160 Gärdsjö Milla s 6c c0,86VA (1.00)11.29,0V Elin Lisell444
1/2140 Nova Tabac s 5c c1VA (1.00)21.30,7V Claes Eskilsson862
10/2160 Pårs Philippa s 8c c0,51VA (1.00)31.29,9V Pernilla Vidner141
6/2160 Faksida s 8c c0,76VA (1.00)41.30,0V Håkan Andersson1591
12/2160 Ängsdotter s 5c c0,64VA (0.75)51.30,0V Jan Ove Olsen1383
14/2160 Krimhild s 5c c1VA (1.00)61.30,4V Jorma Kontio383
11/2160 Årdals Finpåvin (NO) s 5c ȼ1,65VA (1.00)71.30,8V Rikard N Skoglund179
4/2160 Hakkestadhs Runa s 5c c0,88VA (1.00)81.31,3VG Håkan Wallberg1086
5/2160 Rind s 8c c1VA (1.00)01.31,6V Jonna Andersson976
3/2140 Vikinga Vilja s 6c c0,72VA (1.00)01.35,4VG Mattias Hansson1520
2/2140 Sola af Sola (NO) s 4c c0,67VA (1.00)0UVG Oskar Kylin Blom242
7/2160 Bork Linda s 5c c1VA (1.00)0UVG Tomas Pettersson22
13/2160 Klack Sigrid s 4c ȼ1,5VA (0.83)0UVG Mats E Djuse21
9/2160 Hulte Alva s 4STR.STR. Magnus A Djuse

Lopp 3 | Gävle | Spårtrappa | Lätt bana

Spår Namn Skor BFI VagnRes. Tid KuskOdds
2/2140 Saucepan Thobo v 5ȼ ȼ2,92VA (0.74)11.14,9A Rikard N Skoglund55
11/2140 Önas Py s 4ȼ ȼ2,15AM (2.61)21.14,9A Oskar Kylin Blom31
6/2140 Maj Turbo s 8c c1VA (1.00)31.15,1A Robert Wilhelmsson411
10/2140 Håna Am v 4c c0,85VA (0.82)41.15,1A Magnus A Djuse26
9/2140 Zeus Sensation v 7c c1VA (1.00)51.15,3A Dwight Pieters316
8/2140 Västerbo Mixtra s 5ȼ ȼ1,4VA (0.75)61.15,3A Elias Strandberg88
5/2140 Cash Kid Gwen v 9c c0,88VA (1.00)71.15,4A Mats E Djuse186
7/2140 Jerry W. v 8ȼ c1,47VA (0.54)01.15,6A Suzanne Landin791
12/2140 Enjoy di Quattro v 10c c0,92VA (1.00)01.16,5A Peter Eriksson612
1/2140 Kim Kardashian s 5c c1VA (1.00)01.16,6A Johan Brandel481
3/2140 Falling Sky v 8ȼ c1,23VA (1.00)01.17,1A Mattias Hansson444
4/2140 Red Jamie v 5STR.STR. Joseph Taavela Ruocco

Lopp 4 | Gävle | Spårtrappa | Lätt bana

Spår Namn Skor BFI VagnRes. Tid KuskOdds
7/2140 Rudisha v 6c c0,37VA (0.69)11.14,0A Jessika Sidbäck87
10/2140 Ricke v 8ȼ c1,29AM (1.52)21.14,1A Markus Hamberg677
6/2140 Turenne v 6c ȼ1,57VA (0.54)31.14,3A Oskar J Andersson136
5/2140 Athos Dei Greppi (IT) h 5ȼ ȼ2,15AM (1.48)41.14,5A Felicia Molin70
13/2140 I'll Fixit v 8c c0,9VA (0.83)51.14,5A Tomas Pettersson73
11/2140 Hombre D. v 4ȼ ȼ1,56VA (0.88)61.14,7AG Oskar Kylin Blom25
3/2140 Sister of Mercy s 8ȼ ȼ1,38VA (1.00)71.14,8A David Nylander129
8/2140 Dominator D.T. v 9c c0,63VA (0.48)81.14,8A Dwight Pieters982
1/2140 Raja Knight v 4c c0,48VA (0.80)01.15,0A Rikard N Skoglund63
9/2140 Pine Muscle v 6c c0,6VA (0.36)01.15,1A Lina Pergenius314
4/2140 Zola Wind v 7ȼ ȼ1,95VA (1.00)01.15,3A Joseph Taavela Ruocco1250
2/2140 Classic Joy s 9c c0,81VA (1.00)01.15,5A Kevin Svedlund787
12/2140 Melizza s 7c c0,87VA (1.00)01.15,6A Robert Wilhelmsson1248

Lopp 5 | Gävle | Svensk Travsports Unghästserie - Treåringslopp Ston | Lätt bana

Spår Namn Skor BFI VagnRes. Tid KuskOdds
5/2140 Dazzled s 3ȼ ȼ1,84VA (1.00)11.16,7V Peter Eriksson49
2/2140 Aya Face s 3c c1VA (1.00)21.16,9V Emilia Leo43
8/2140 Coco C.G. s 3c c0,83VA (0.83)31.17,2V Jorma Kontio197
1/2140 Solkattens Olivia s 3c c1VA (1.00)41.17,2V Jörgen S Eriksson28
6/2140 Ninja Star s 3c c1VA (1.00)51.17,3V Oskar J Andersson56
7/2140 Joke of Java s 3c c(1)VA (1.00)61.17,8V Rikard N Skoglund130
9/2140 Laboulaye s 3c c1VA (1.00)71.18,4V Magnus A Djuse178
3/2140 Rockyoursocks s 3c c1VA (1.00)81.19,2VG Mattias Eriksson798
10/2140 Heavens Date M.P. s 3c c(1)VA (1.00)01.20,5VG Marie Andersson672
4/2140 Ant Face s 3c ȼ1VA (1.00)0UVG Mattias Hansson817

Lopp 6 | Gävle | Fördel ston | Lätt bana

Spår Namn Skor BFI VagnRes. Tid KuskOdds
12/2160 Ackssonfaksen v 4ȼ c1,8VA (1.00)11.31,0V Mats E Djuse60
3/2140 Milly E. s 4c c1VA (1.00)21.32,0VG Torgny Friberg143
1/2140 Teknolina s 3c c1VA (1.00)31.32,2V Rikard N Skoglund30
6/2140 Brisgås Milly s 3c c1VA (1.00)41.32,6V Oskar J Andersson47
11/2160 Dellenit h 3c c1VA (1.00)51.32,1V David Nylander323
7/2140 Friggtora (NO) s 3c c1VA (1.00)61.33,3V Oskar Kylin Blom158
5/2140 L.Q.Enja s 3ȼ c2VA (1.00)71.33,3V Robert Wilhelmsson195
10/2160 Hilding C.G. v 4c ȼ1,45VA (1.00)01.32,7V Tomas Pettersson104
2/2140 Trollthindris s 5c c1VA (1.00)0UV Mattias Hansson803
4/2140 Dån Klara s 3c c1VA (1.00)0UVG Tomas Rosén119
9/2140 Dotra s 3ȼ c1,17VA (1.00)0UVG Jorma Kontio151
8/2140 Rosens Vaiana s 3STR.STR. Stefan Rosén

Lopp 7 | Gävle | Lätt bana

Spår Namn Skor BFI VagnRes. Tid KuskOdds
1/2640 Pay Me v 4c c1VA (1.00)11.16,1V Jorma Kontio25
4/2660 Cornerstone v 3c c0,39VA (1.00)21.15,7V Mats E Djuse81
11/2660 Kalle Taxam h 3c c1VA (1.00)31.16,5V Rauno Pöllänen153
6/2660 Timotejs Peken v 3c c1VA (1.00)41.16,7V Erik Lindegren244
9/2660 Glory Days s 4c c1VA (1.00)51.16,8VG Oskar J Andersson176
7/2660 Gill Dings h 3c c1VA (1.00)61.16,8V Troels Andersen38
12/2660 Timbuktu Face v 6c c1VA (1.00)71.18,5VG Oskar Kylin Blom1435
10/2660 Maus v 5c c1VA (1.00)01.19,5V Malin Friman811
5/2660 Yakuza v 3c c1VA (1.00)01.20,3V Tomas Rosén1043
8/2660 Cast Fighter v 5c c1VA (1.00)01.20,4VG Rikard N Skoglund606
2/2640 Real Scotch v 3c c(1)VA (1.00)0UVG Magnus A Djuse53
3/2640 Clean Bandit v 3c c(1)VA (1.00)0UVG Dwight Pieters806

Lopp 8 | Gävle | P21-lopp | Lätt bana

Spår Namn Skor BFI VagnRes. Tid KuskOdds
5/2140 Sognatore v 4c c1VA (1.00)11.17,0V Jorma Kontio17
1/2140 Heartbroken Am s 4c c0,76VA (0.57)21.17,9V Johan Brandel517
3/2140 Begging for More v 5c c0,86VA (1.00)31.17,9VG Ante Lisell94
7/2140 Hugo Gräsö v 8ȼ ȼ1,79VA (1.00)41.18,0V Göran Edlund760
4/2140 Kattens O'Malley v 4c c1VA (1.00)51.18,0V Tomas Rosén319
6/2140 Princess d'Amour s 4c c1VA (1.00)61.18,7V Rikard N Skoglund176
8/2140 Julle K.Boko v 5c c0,93VA (1.00)71.24,1VG Pernilla Vidner656
9/2140 Barolo C.R. (IT) v 4c c0,75VA (1.00)0UVG Magnus A Djuse47
10/2140 Revy Hackstable v 7ȼ ȼ1,92VA (1.00)0UVG Troels Andersen73
2/2140 No One's Bitch s 8STR.STR. Felicia Molin

Lopp 9 | Gävle | P22-lopp - K100-lopp | Lätt bana

Spår Namn Skor BFI VagnRes. Tid KuskOdds
10/1640 Titania R.L. s 6ȼ ȼ1,52VA (0.61)11.13,0A Felicia Molin80
5/1640 Blue Star Cantab v 6c c0,75VA (0.68)21.13,1A Jimmy Dahlman27
7/1640 Banzai Merci v 8ȼ ȼ2,63VA (0.54)31.13,3A Rauno Pöllänen141
6/1640 Ajlexes Leif v 6ȼ ȼ1,72AM (1.82)41.13,4A Mattias Eriksson33
2/1640 Arrivederci v 11ȼ c1,71AM (2.05)51.13,5A Janaxel Näsman144
4/1640 Hundredprocent Up s 6c c0,39VA (0.91)61.13,7A Lina M Björk108
9/1640 Inshallah s 8c c0,53AM (1.23)71.14,1A Oliver Lindbög Nielsen192
1/1640 Call Him a Star v 10c c0,74AM (1.23)81.14,2A Joakim Eskilsson286
3/1640 Triomphe d'Inverne v 11c c0,85VA (1.00)01.14,5A Billy Svedlund503
11/1640 Kapish G.L. v 8c c0,57VA (1.00)01.14,5A Adam Nyberg620
8/1640 Emerald Boko (NL) v 10ȼ ȼ1,76VA (0.71)01.18,2A Mattias Hansson243
Extracted data successfully
Monday 25th of October 2021 22:07:08 - Records extracted: 108