Resultat

2021-10-13: WednesdayBjerke V86 V5 V4 V3 DDLopp:  1  2  3  4  5  6  7  8  9
2021-10-13: WednesdaySolvalla V86 V5 V4 V3 DDLopp:  1  2  3  4  5  6  7  8  9  10
2021-10-14: ThursdayÅby V5 V4 V3Lopp:  2  3  4  5  6  7  8  9
2021-10-14: ThursdayÖstersund V5 V4 V3Lopp:  2  3  4  5  6  7  8  9
2021-10-14: ThursdayÖrebro V64 V4 V3 DDLopp:  1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11
2021-10-14: ThursdayGävle V5 V4 V3 LDLopp:  1  2  3  4  5  6  7  8  9

Lopp 2 | Åby | Ungdomslopp - K75 | Lätt bana

Spår Namn Skor BFI VagnRes. Tid KuskOdds
6/2140 Draupner h 4c c0,77VA (0.77)11.16,1V Jesper Rydberg22
4/2140 Hi D. s 4ȼ c1,07VA (1.00)21.16,2V Axel Ritzman40
1/2140 One to Win v 6ȼ c1,18VA (0.70)31.16,5V Klas Olsson112
9/2140 Anti Ice s 4c c0,8VA (1.00)41.16,6V Sophia Olsson Jacobsen85
5/2140 Peter Highness v 8ȼ ȼ2,21VA (0.70)51.16,7V Christian Sejer49
2/2140 High Colours v 10c c0,94VA (1.00)61.17,6V Stian Stoum882
7/2140 Floalts Cicciolina s 7c c0,74VA (1.00)71.19,1V Sara Fagerberg641
3/2140 Zeus Dipa (IT) v 6c c0,58VA (1.00)0UVG Saga Laursen191
8/2140 Bolt Challenger* (NO) v 4STR.STR. André Bood

Lopp 3 | Åby | Fyraåringslopp | Lätt bana

Spår Namn Skor BFI VagnRes. Tid KuskOdds
7/2140 Son Hugo Pellini v 4c c0,75VA (1.00)11.15,0A Johan Untersteiner39
4/2140 Power Glide v 4ȼ ȼ2,29VA (1.00)21.15,2A Thomas Uhrberg132
1/2140 Holy Moses Mearas v 4ȼ c1,37VA (0.81)31.15,3A Gustav Johansson263
2/2140 Almas Caviar s 4c ȼ1,47VA (0.55)41.15,3A Peter Ingves183
3/2140 Franz Jäger* (DK) v 4ȼ ȼ1AM (4.00)51.15,6A Flemming Jensen21
5/2140 Asa Always Ready (CA) s 4c c1VA (0.87)01.16,2AG Johnny Takter97
6/2140 Luringen la Ma v 4ȼ ȼ2,53VA (0.67)0UAG Stefan Persson52

Lopp 4 | Åby | Treåringslopp | Lätt bana

Spår Namn Skor BFI VagnRes. Tid KuskOdds
1/2140 Ikaros Sisu h 3c c1VA (1.00)11.14,4A Thomas Uhrberg26
4/2140 Let it be Steel* (NL) v 3ȼ ȼ1,48VA (1.00)21.14,9A Peter Untersteiner64
10/2140 Gibbs* (DK) h 3ȼ c(1)VA (1.00)31.15,0A Michael Lönborg214
7/2140 Global Company h 3ȼ c0,92VA (1.00)41.15,1A Johan Untersteiner106
8/2140 Hurricane Gilbert v 3ȼ c1,25VA (1.00)51.15,1A Peter Ingves258
2/2140 Gurli* (DK) s 3c c(1)VA (1.00)61.15,2A Bjarke Haagensen525
11/2140 Edforever h 3c c1VA (1.00)71.15,2A Stefan Persson367
9/2140 Mahara Nice s 3c ȼ1,14VA (1.00)81.15,4A Simon Helm280
3/2140 Calling Out h 3c c1VA (1.00)0UAG Marcus Lindgren34
6/2140 Lovely Wine v 3ȼ c1,55VA (1.00)0UAG Johnny Takter103
5/2140 Jetsun Dream* (NO) h 3STR.STR. Ole Johan Östre
12/2140 Japiro Queen s 3STR.STR. Markus Niklasson

Lopp 5 | Åby | Lätt bana

Spår Namn Skor BFI VagnRes. Tid KuskOdds
6/2140 Deep Trouble s 3c ȼ1VA (1.00)11.15,8V Johnny Takter49
4/2140 Merge'em v 3c ȼ1,6VA (1.00)21.16,3V Johan Svensson47
1/2140 Staro Prima Donna s 3c c0,83VA (1.00)31.16,3V Stefan Persson143
8/2140 Cameron Wake v 4c c0,47VA (1.00)41.16,4V Peter Zadel324
5/2140 Nilz v 3c ȼ1VA (1.00)51.16,8VG Thomas Uhrberg232
3/2140 Fraulein D.K.* (DK) s 4ȼ ȼ1VA (1.00)01.17,1V Michael Lönborg80
11/2140 Benita Winner s 3c c1VA (1.00)01.18,5VG Christian Persson707
2/2140 Global Coldplay v 3c c1VA (1.00)01.22,2VG Johan Untersteiner23
7/2140 Demir K.M.E. v 4c ȼ1,55VA (1.00)0UVG Marcus Lindgren182
9/2140 Önas Quintus v 3STR.STR. Markus Niklasson
10/2140 Eddie Shadow (DK) v 5STR.STR. Magnus Jakobsson

Lopp 6 | Åby | Dr. Schaettes B-Tränarserie - omgång 9 | Lätt bana

Spår Namn Skor BFI VagnRes. Tid KuskOdds
3/2140 Kilmister Boko v 4ȼ c1,05VA (0.77)11.14,6A Simon Mitman30
2/2140 Nymo v 6c c0,97VA (1.00)21.15,2A Fredrik Claesson234
5/2140 Namur v 6c c1VA (1.00)31.15,3A Johnny Takter41
14/2140 Rapid on Line v 9c c1VA (1.00)41.15,3A Janette Gustafsson225
7/2140 Anxious to Matters v 4ȼ ȼ2,67VA (1.00)51.15,4A Hanna Lähdekorpi41
12/2140 Dreamstone* (DK) v 6c c0,95VA (0.60)61.15,6AG Bjarke Haagensen472
13/2140 Justice Rhyme v 7ȼ c1,19AM (1.11)71.15,7A Janne Svart860
10/2140 Wine Lane s 6c c0,67VA (0.88)81.15,9A Christian Sejer765
4/2140 Erik Youknow v 5c c0,61VA (1.00)01.15,9A Thomas Uhrberg208
6/2140 Mästarnas Mästare v 5c c0,94VA (1.00)01.15,9A Peter Ingves138
8/2140 Slade H.H. v 9c c1VA (0.94)01.16,0A Fredrik Berg707
1/2140 Goodhands Ray v 11c c0,63VA (1.00)01.16,1A Emma Riis888
9/2140 Listas Psycho v 5c c0,49AM (1.82)01.16,4A Sophia Olsson Jacobsen349
11/2140 Vasco de Gama (IT) v 7c c0,57VA (1.00)01.16,9AG Olof Thorson186

Lopp 7 | Åby | Spårtrappa | Lätt bana

Spår Namn Skor BFI VagnRes. Tid KuskOdds
4/2640 Milos Ganador v 5ȼ c1,34VA (1.00)11.15,6A Peter Ingves45
3/2640 Dekanen K.* (DK) v 6ȼ ȼ1,31AM (2.34)21.15,8A Flemming Jensen31
1/2640 Give Me Five F.R.* (FR) v 5c c0,44VA (1.00)31.15,9A Thomas Uhrberg137
2/2640 Nairajah v 6ȼ ȼ1,76AM (1.21)41.15,9A Johan Untersteiner109
6/2640 Global Viscount v 6ȼ ȼ1,89VA (0.76)51.15,9A Stefan Persson593
7/2640 Winner Bac v 7c ȼ1,48VA (0.70)61.16,1A Johan Svensson330
10/2640 Chili Jordan s 10ȼ ȼ1,71VA (1.00)71.16,2A Mats C Nilsson514
11/2640 Olga Utca s 7c c1VA (1.00)01.16,2A Sara Brodin780
14/2640 Tyson Dimanche v 8ȼ ȼ1,52VA (0.90)01.16,2A Johnny Takter204
12/2640 Stand by Ken v 6c c0,76VA (0.83)01.16,9A Mikael Å Linderoth1359
13/2640 Worth a Lot s 7c c0,47VA (0.61)01.17,0A Fausto Luperini489
8/2640 Rally Gunnar v 6ȼ ȼ1,83VA (0.56)01.17,1A Fredrik Claesson302
5/2640 Omega Superstar s 5ȼ ȼ2,27VA (0.79)0UAG Peter Untersteiner34
9/2640 LoveExplosion H.C. v 6STR.STR. Simon Helm

Lopp 8 | Åby | Lätt bana

Spår Namn Skor BFI VagnRes. Tid KuskOdds
2/2140 Leia Diablo s 4c ȼ(1)VA (1.00)11.17,0V Johan Untersteiner40
8/2140 Gustaf Avenue v 3c c(1)VA (1.00)21.17,9V Stefan Persson59
9/2140 Goandget S. (DE) v 5c c1VA (0.50)31.17,9V Admir Zukanovic367
6/2140 See You McAllan v 3c c1VA (1.00)41.18,0V Stefan Landén255
1/2140 Priscilla R. s 3c c1VA (1.00)51.18,5V Klas Olsson102
7/2140 Anothercupofcoffee v 3c c(1)VA (1.00)01.18,7V Jörgen Åsén139
4/2140 Briljanten v 3c c(1)VA (1.00)0UVG Johnny Takter18
3/2140 Holger Highness v 4STR.STR. Thomas Uhrberg
5/2140 Mr Shyguy h 3STR.STR. Hans Adler

Lopp 9 | Åby | Treåringslopp - Stolopp | Lätt bana

Spår Namn Skor BFI VagnRes. Tid KuskOdds
9/2140 And Away We Go s 3c ȼ2VA (1.00)11.15,6V Christian Persson455
7/2140 Kit Crown s 3c c1VA (1.00)21.15,8V Bo Falsig36
1/2140 Lucia di Quattro s 3c c1VA (1.00)31.16,0V Mathias Alm129
8/2140 Wish Lane s 3c ȼ2VA (1.00)41.16,6VG Johan Untersteiner22
10/2140 Gleica* (DK) s 3c c(1)VA (1.00)51.17,3V Bjarke Haagensen199
3/2140 Zoega s 3c c1VA (1.00)61.19,1V Mikael Å Linderoth654
5/2140 Pepper Mint s 3c c1VA (1.00)71.19,6V Christian Cracchiolo438
4/2140 Bad Romance s 3c c(1)VA (1.00)0UVG Stefan Persson36
2/2140 T.Wall's Lotus s 3STR.STR. Fredrik Claesson
6/2140 Loke is Lovely s 3STR.STR. Christian Sejer
Extracted data successfully
Wednesday 20th of October 2021 16:00:11 - Records extracted: 86