Resultat

2021-10-12: TuesdayBergsåker V5 V4 V3Lopp:  1  2  3  4  5  6  7  8
2021-10-12: TuesdayAxevalla V5 V4 V3Lopp:  2  3  4  5  6  7  8
2021-10-12: TuesdayJägersro V64 V4 V3 DDLopp:  1  2  3  4  5  6  7  8  9  10
2021-10-12: TuesdayVisby V5 V4 V3 LDLopp:  1  2  3  4  5  6  7  8  9
2021-10-13: WednesdayBjerke V86 V5 V4 V3 DDLopp:  1  2  3  4  5  6  7  8  9
2021-10-13: WednesdaySolvalla V86 V5 V4 V3 DDLopp:  1  2  3  4  5  6  7  8  9  10

Lopp 1 | Solvalla | Lätt bana

Spår Namn Skor BFI VagnRes. Tid KuskOdds
4/2140 Valnes Mellow s 3c ȼ2VA (1.00)11.16,1V Erik Adielsson19
11/2140 Bottnas Imposant v 3ȼ ȼ4VA (1.00)21.16,4V Peter G Norman126
6/2140 Dover Sole h 3c c1VA (1.00)31.16,7V Anders Eriksson44
3/2140 Daydream Tyson v 4c c1VA (1.00)41.17,1V Mika Forss510
1/2140 Concord Oro* (IT) v 3c c1VA (1.00)51.17,4V Jorma Kontio92
5/2140 Round Cube v 3c c(1)VA (1.00)61.19,7VG Fredrik B Larsson114
7/2140 Godolphin Simoni v 3c c(1)VA (1.00)01.20,6V Per Lennartsson202
9/2140 Love on Top h 3c c1VA (1.00)01.21,2VG Elias Strandberg1120
2/2140 Determined s 3c c1VA (1.00)0UVG Torbjörn Jansson168
8/2140 C.C.Cowboy v 4c c1VA (1.00)0UVG Lars Wennebring965
10/2140 Mr Foxfire v 9c c1VA (1.00)0UVG Claes Sjöström602

Lopp 2 | Solvalla | Fyra/Femåringslopp | Lätt bana

Spår Namn Skor BFI VagnRes. Tid KuskOdds
6/2140 Global Beware v 4c ȼ1,33VA (0.93)11.12,7A Johan Untersteiner41
1/2140 Global Agency v 5ȼ ȼ1,43AM (2.48)21.12,8A Mattias Djuse122
7/2140 Perpetuate (US) v 4ȼ c0,72AM (1.00)31.12,9A Per Lennartsson15
2/2140 Gordon Mearas v 5ȼ c1,2VA (0.95)41.13,0A Olle Alsén941
3/2140 Sashay Kemp (US) s 4ȼ c1,14AM (1.08)51.13,0A Rikard N Skoglund114
4/2140 Enge Eros v 5c c0,82VA (1.00)0UAG Torbjörn Jansson218
5/2140 Iceland Radio s 5ȼ ȼ1,86AM (1.86)0UAG Magnus A Djuse254
8/2140 Axel Wind (IT) h 5c ȼ1,2AM (2.00)0UAG Fredrik B Larsson966

Lopp 3 | Solvalla | Stolopp | Lätt bana

Spår Namn Skor BFI VagnRes. Tid KuskOdds
11/2140 Southwind Boko* s 3c c(1)VA (1.00)11.15,3V Erik Adielsson29
10/2140 O'Hara s 5c c1VA (1.00)21.15,8V Anders Eriksson1067
4/2140 Backwood Blueberry s 3c c1VA (1.00)31.16,0V Mika Forss588
1/2140 Fille de Francais s 4ȼ ȼ1,84VA (1.00)41.16,2V Erik Lindegren435
6/2140 Constellation As (IT) s 3c c1VA (1.00)51.16,2V Johan Untersteiner26
8/2140 Kentucky Derby s 3c c1VA (1.00)61.16,2V William Ekberg542
5/2140 Kate River s 3c ȼ1,6VA (1.00)01.16,5VG Per Lennartsson195
2/2140 Nadurra Båven s 5c c1VA (1.00)01.19,3V Torbjörn Jansson1059
7/2140 Crazy Life Bi (IT) s 3c c0,85VA (1.00)01.19,3VG Markus B Svedberg191
3/2140 Kimmiss Boko s 4c ȼ1,5VA (0.75)0UVG Elias Strandberg327
9/2140 Campanet s 4ȼ c1,33VA (1.00)0UVG Jorma Kontio39

Lopp 4 | Solvalla | Guldklockan 2021, K500 Försökslopp 24 | Lätt bana

Spår Namn Skor BFI VagnRes. Tid KuskOdds
6/2640 Pomeroll Am v 7c c0,86VA (0.83)11.15,8A Michelle Belsing337
8/2640 Devs Definitif h 4ȼ c1,16VA (0.77)21.15,9A Aleksi Flink71
9/2640 Pegasus All Over v 6ȼ ȼ1,57VA (0.78)31.16,1A Andreas Lövdal27
10/2640 Applejack Mile (DK) v 9ȼ ȼ2,67VA (0.82)41.16,2A Oliver Lindbög Nielsen92
2/2640 Fashion Fine Wine (US) v 7ȼ ȼ2,63VA (0.67)51.16,2A Linnéa Alsén371
7/2640 Violette Face s 4ȼ ȼ2VA (1.00)61.16,3A Elias Strandberg40
5/2640 Jalna Boko s 5c c0,73VA (0.49)01.16,4AG Linus Lönn75
11/2640 Pelle Roc v 6c c0,94VA (0.44)01.16,4AG Marcus Sundberg289
1/2640 Rally Carin s 10c ȼ1,18AM (1.52)01.16,5A Johan Brandel336
4/2640 Raja Piraya v 6c c0,67VA (1.00)01.17,0A Isac Lindberg739
3/2640 Ekebys Ia s 6ȼ c1,44VA (0.63)01.17,4A Julia Smedman186

Lopp 5 | Solvalla | Treåringslopp | Lätt bana

Spår Namn Skor BFI VagnRes. Tid KuskOdds
5/2140 Gambino Brick h 3c c1VA (1.00)11.14,1A Oskar J Andersson323
3/2140 Letthecowboysride v 3c c1VA (1.00)21.14,1A Kim Eriksson57
6/2140 White Walker v 3ȼ ȼ4VA (1.00)31.14,2A Erik Adielsson37
1/2140 Reshevsky v 3c c0,71AM (2.11)41.14,4A Kenneth Haugstad73
7/2140 Quenchless Tile h 3c c1VA (1.00)51.14,5A Johan Untersteiner194
8/2140 Black Fire v 3ȼ ȼ2,8VA (1.00)61.15,1A Gustav Johansson155
4/2140 Bakerman v 3c c1VA (1.00)71.15,7AG Jorma Kontio38
2/2140 Djang Limit v 3c c1VA (1.00)81.15,8A Mika Forss431
9/2140 Luca Vialli Boko v 3c c1VA (1.00)0UAG Per Lennartsson58

Lopp 6 | Solvalla | Lätt bana

Spår Namn Skor BFI VagnRes. Tid KuskOdds
3/2640 La Verite v 4c c1VA (1.00)11.14,8A Jorma Kontio14
2/2640 Gordon Brodde v 4c c1VA (1.00)21.15,0A Torbjörn Jansson44
1/2640 Habrik Am h 4c ȼ1,5VA (1.00)31.15,0A Kim Eriksson194
7/2640 Express Lime v 5ȼ c1VA (1.00)41.15,3A Johan Untersteiner164
6/2640 O.F.V.Caboy v 5c c0,83VA (0.75)51.15,4A Fredrik B Larsson239
4/2640 New York Subway s 4ȼ c1,1AM (1.78)61.15,5A Magnus A Djuse554
9/2640 Goethe Am v 5ȼ c1,38VA (1.00)01.15,8A Markus B Svedberg626
11/2640 Duke Ratzeputz v 5ȼ ȼ2AM (1.91)01.16,5A Andreas Lövdal281
12/2640 Jerka Sting v 4c c0,91VA (1.00)01.16,8A Anders Eriksson927
8/2640 Bravo Pandino v 8c c0,83VA (1.00)01.17,0A Katarina Lorenz1310
10/2640 Cavatappi v 4c ȼ1,2VA (1.00)0UAG Claes Sjöström263
5/2640 Bonfire Ås v 4STR.STR. Jarno Koskela

Lopp 7 | Solvalla | Lätt bana

Spår Namn Skor BFI VagnRes. Tid KuskOdds
9/1640 Eddy West v 5ȼ ȼ2,74VA (1.00)11.11,5A Claes Sjöström27
1/1640 McGarret v 6c c0,62VA (0.49)21.11,5A Mikael J Andersson198
5/1640 Gandhi Boko v 8c ȼ1,55VA (0.54)31.11,5A Rikard N Skoglund224
2/1640 Racing Ribb v 7ȼ ȼ2,2AM (2.13)41.11,6A Johan Untersteiner24
6/1640 Can Lane v 8ȼ ȼ1,24AM (1.10)51.11,7A Kenneth Haugstad588
3/1640 Hollywood Story (US) v 4c c1VA (1.00)61.11,9A Magnus A Djuse126
8/1640 U.R.Amazing* (DE) v 8ȼ c1,41AM (3.42)71.11,9A Tomas Pettersson1749
7/1640 The Bald Eagle v 5ȼ ȼ1,9AM (1.20)01.11,9A Mats E Djuse80
4/1640 Betting Rebel v 7ȼ ȼ1,79AM (1.18)01.12,9A Carl Johan Jepson154
10/1640 All Star v 9c ȼ1,23AM (1.22)0UAG Erik Adielsson388

Lopp 8 | Solvalla | Lätt bana

Spår Namn Skor BFI VagnRes. Tid KuskOdds
4/2140 Banana Joe v 4c c0,88VA (1.00)11.13,9A Klaus Kern45
6/2140 Caesar Sensation v 4ȼ ȼ2VA (1.00)21.14,0A Carl Johan Jepson34
9/2140 Hypnotize v 3ȼ c1,45VA (1.00)31.14,2A Erik Adielsson57
3/2140 Cash Coin v 5c ȼ1,38VA (1.00)41.14,3A Isac Lindberg1521
7/2140 Noriskitnobiscuit s 5ȼ c1,5VA (0.80)51.14,4A Jorma Kontio412
11/2140 King Mr Theo v 3c c1VA (1.00)61.14,8A Mikael J Andersson601
5/2140 Forcebewithyou v 5c ȼ1,85VA (1.00)01.15,2AG Svante Ericsson181
10/2140 Vincent C.D. h 3c c1VA (0.88)01.15,3AG Kai P Jussila53
2/2140 Prominenta v 4ȼ ȼ2,29AM (2.56)01.15,8A Linus Lönn153
1/2140 Valnes Hoffmaestro v 8c c0,58VA (1.00)01.16,2A Katarina Lorenz2028
12/2140 Ted Trot v 3c c0,91VA (1.00)0UAG Mika Forss75
8/2140 Make Him Young v 3STR.STR. Per Lennartsson

Lopp 9 | Solvalla | Stolopp | Lätt bana

Spår Namn Skor BFI VagnRes. Tid KuskOdds
11/2640 Bahama Passion s 4c c0,79AM (2.37)11.15,3A Mikael J Andersson31
3/2640 Fossens Wally s 6c ȼ1,16VA (0.91)21.15,3A Magnus Jakobsson74
8/2640 Nika (FI) s 6c c0,92VA (1.00)31.15,4A Jorma Kontio275
5/2640 Green Mamba (DE) s 7ȼ c1,77AM (3.01)41.15,4AG Per Lennartsson82
1/2640 Circus s 4c ȼ1,25VA (0.63)51.15,5A Carl Johan Jepson253
9/2640 Bon Bini s 5ȼ ȼ1,84VA (0.71)61.15,5A Oskar J Andersson75
2/2640 Pastorns Lady s 7ȼ ȼ1,71VA (1.00)71.15,5A Erik Adielsson136
4/2640 Lyckans Cash s 7c c1VA (0.95)01.15,7A Mats E Djuse136
10/2640 Mellby Eye Catcher s 8c c0,93VA (1.00)01.15,9A Anders Källberg702
6/2640 Crashed Eggs s 4ȼ ȼ1,48VA (1.00)0UAG Torbjörn Jansson213
7/2640 Teton Sweet Lindy s 5c ȼ1,4VA (0.55)0UAG Markus B Svedberg53
12/2640 J.J.Another Vinn (NO) s 6STR.STR. Mika Forss

Lopp 10 | Solvalla | Stolopp | Lätt bana

Spår Namn Skor BFI VagnRes. Tid KuskOdds
15/2160 Bellis Frontline s 5c c0,77VA (0.90)11.14,2V Magnus A Djuse354
6/2160 Himalaya Sisu s 4ȼ c1,23VA (0.85)21.14,4V Erik Adielsson20
11/2160 Thelma M.M. s 4c c0,76VA (1.00)31.14,4V Tomas Pettersson145
9/2160 Mimmi Marje s 10c c0,93VA (0.85)41.14,5V Jimmi Ehlers1877
13/2160 Nina Ginto s 5ȼ ȼ1,9VA (0.95)51.14,6V Mats E Djuse62
4/2140 Decent Look* s 3c c1VA (1.00)51.15,3V Carl Johan Jepson181
2/2140 Karisma River s 3ȼ c0,71VA (1.00)71.15,3V Rikard N Skoglund612
14/2160 Minou Båven s 6ȼ ȼ2,16VA (0.64)01.14,7V Torbjörn Jansson724
7/2160 Jewel River s 4ȼ ȼ2,5VA (1.00)01.14,8V Anders Eriksson227
10/2160 Hera Eck s 5c c0,9VA (0.49)01.14,8V Andre Schiller2858
1/2140 Eliza Turf s 3ȼ ȼ2,9VA (1.00)01.15,5V Fredrik B Larsson532
12/2160 Livi Memory s 7ȼ c1,36VA (0.73)01.19,0VG Jorma Kontio102
3/2140 Enola Gay (US) s 4ȼ c1,5VA (1.00)0UVG Mattias Djuse604
5/2140 Primadonna Tile s 4c c1VA (1.00)0UVG Johan Untersteiner57
8/2160 Lisa Will s 9STR.STR. Petter Karlsson
Extracted data successfully
Wednesday 20th of October 2021 14:32:12 - Records extracted: 111