Resultat

2021-10-12: TuesdayBergsåker V5 V4 V3Lopp:  1  2  3  4  5  6  7  8
2021-10-12: TuesdayAxevalla V5 V4 V3Lopp:  2  3  4  5  6  7  8
2021-10-12: TuesdayJägersro V64 V4 V3 DDLopp:  1  2  3  4  5  6  7  8  9  10
2021-10-12: TuesdayVisby V5 V4 V3 LDLopp:  1  2  3  4  5  6  7  8  9
2021-10-13: WednesdayBjerke V86 V5 V4 V3 DDLopp:  1  2  3  4  5  6  7  8  9
2021-10-13: WednesdaySolvalla V86 V5 V4 V3 DDLopp:  1  2  3  4  5  6  7  8  9  10

Lopp 1 | Bjerke | Lätt bana

Spår Namn Skor BFI VagnRes. Tid KuskOdds
6/2140 Oli Bonera* (NO) s 4c ȼ0,06VA (0.47)11.18,3V Arve Sjoner143
4/2140 Rockin Honey* (NO) s 4c c0,03VA (0.47)21.18,5V Øyvind Ruttenborg105
2/2140 Mr. Grey* (NO) v 4c c0,03VA (0.47)31.18,8V Per Oleg Midtfjeld56
9/2140 Il Danse Tres Bien* (NO) v 3ȼ ȼ0,12VA (0.47)41.18,9V Cato Antonsen329
11/2140 The One* (NO) v 3c c0,03VA (0.47)51.19,3V Erlend Rennesvik105
8/2140 Palemas Beauty* (NO) v 3c c0,03VA (0.47)61.19,4V Anders Lundstrøm Wolden180
12/2140 Peeka's Pearl s 4c c(1)VA (1.00)01.19,8V Paw Mahony23
3/2140 Eastern Fighter* (NO) h 4c c0,03VA (0.47)01.20,5VG Dag-Sveinung Dalen351
10/2140 N.Y. Dance With Me* (NO) s 3c c0,03VA (0.47)01.22,3VG Geir Vegard Gundersen651
7/2140 Brid Jaoc* (NO) v 3c c0,03VA (0.47)01.22,5V Hans G Skiaker a551
1/2140 Mister Harry* v 4c c0,03VA (0.47)0UV Gøran Antonsen42
5/2140 Leopold A.B.* (NO) v 5STR.STR. (1.00) Connie Engebråthen

Lopp 2 | Bjerke | Lätt bana

Spår Namn Skor BFI VagnRes. Tid KuskOdds
3/2100 Sofies Case* (NO) s 5ȼ c0,06AM (1.89)11.14,0A Frode Hamre12
5/2100 Rexine* (NO) s 6ȼ ȼ0,12VA (0.47)21.14,0A Per Oleg Midtfjeld67
2/2100 Delight Classic* (NO) s 6ȼ ȼ0,12AM (1.89)31.14,1A Dag-Sveinung Dalen177
6/2100 Another Creation* (NO) s 5ȼ c0,06AM (1.89)41.14,1A Kristian Malmin42
1/2100 Royal Baby* (NO) s 8c c0,03AM (1.89)51.14,2A Tom Erik Solberg551
4/2100 Amazing Street* (NO) s 5c c0,03VA (0.47)0UA Erlend Rennesvik749

Lopp 3 | Bjerke | Kallblodslopp  | Lätt bana

Spår Namn Skor BFI VagnRes. Tid KuskOdds
5/2100 Wik Viktor* (NO) v 6c c0,03VA (0.47)11.28,4A Tommy Fløysand a18
4/2100 Alsaker Dragon* (NO) h 5ȼ c0,06VA (0.47)21.28,9A Vidar Hop339
1/2100 Mio* (NO) v 6c c0,03VA (0.47)31.29,4A Erlend Rennesvik57
12/2100 Cuba Vind Kula* (NO) s 6c c0,03VA (0.47)41.29,5A Gunnar Austevoll172
2/2100 Joker Blesen* (NO) v 4c c0,03VA (0.47)51.29,6A Geir Flåten1044
8/2100 Ask Titan* (NO) h 5c c0,03VA (0.47)61.29,6A Adrian Solberg Akselsen a620
10/2100 Storm Odin* (NO) h 4c c0,03VA (0.47)01.29,6A Arve Sjoner131
6/2100 Haugestad Fjaler* (NO) v 4c c0,03AM (1.89)01.29,7A Lars Raaum a38
3/2100 Spønsk* (NO) v 4ȼ c0,06VA (0.47)01.29,8AG Kristian Malmin372
7/2100 Borkflya* (NO) s 10ȼ ȼ0,12VA (0.47)01.32,1AG Eirik Høitomt243
9/2100 Alsaker Mindi* (NO) s 6c c0,03VA (0.47)0UA Dag-Sveinung Dalen534
11/2100 Haugs Loppa* (NO) s 6c c0,03VA (0.47)0UA Bjørn Steine1369

Lopp 4 | Bjerke | Lätt bana

Spår Namn Skor BFI VagnRes. Tid KuskOdds
10/2100 Empereur* (NO) v 4c c0,03VA (0.47)11.16,7A Vidar Hop21
8/2100 Yarrah Classic* (NO) h 5ȼ ȼ0,12VA (0.47)21.16,7A Kristian Malmin33
3/2100 First Red Green* (NO) v 4c c0,03VA (0.47)31.16,8A Frode Hamre93
1/2100 Malacrux* (NO) s 4ȼ c0,06VA (0.47)41.16,9A Eirik Høitomt175
5/2100 Mack Joe v 4ȼ c1,05AM (2.94)51.16,9A Tom Horpestad72
4/2100 William Viking* (NO) v 5ȼ c0,06VA (0.47)61.17,0AG Dag-Sveinung Dalen279
9/2100 Tapestry* (NO) s 4c c0,03VA (0.47)01.17,2A Cato Antonsen402
11/2100 Hamelia B.R.* (NO) s 6ȼ c0,06VA (0.47)01.17,5A Hans Chr. Holm734
7/2100 Mantomantalk* v 5c c0,03VA (0.47)01.17,6A Kenneth Brenden a585
2/2100 Anne Simone* (NO) s 4c c0,03VA (0.47)01.18,2AG Kristine Kvasnes140
6/2100 Selma's Tanita* (NO) s 4c c0,03VA (0.47)01.18,2A Adrian Solberg Akselsen a381
12/2100 Don Julian* (NO) v 4STR.STR. (1.00) Erlend Rennesvik

Lopp 5 | Bjerke | Kallblodslopp  | Lätt bana

Spår Namn Skor BFI VagnRes. Tid KuskOdds
5/2100 Malala* (NO) s 8c c0,03VA (0.47)11.27,1A Geir Vegard Gundersen358
6/2100 Brenne Røn* (NO) h 5c c0,03VA (0.47)21.27,1A Sven Olav Weberg16
3/2100 Alm Norinda* (NO) s 9c c0,03VA (0.47)31.27,3A Jens Alm a754
9/2100 Lættis* (NO) v 5ȼ c0,06AM (1.89)41.27,3A Ove Bakkevold Reime a138
4/2100 Solør Alma* (NO) s 7ȼ c0,06VA (0.47)51.27,6A Svein Olav Ruud a962
2/2100 Birk Rapp* (NO) h 5c c0,03AM (1.89)61.27,7A Vidar Hop159
1/2100 H.G. Odne* (NO) v 7c c0,03VA (0.47)01.27,8A Gunnar Austevoll66
8/2100 Bjørnemyr Tore* (NO) h 6c ȼ0,06VA (0.47)01.28,5AG Magnus Teien Gundersen34
7/2100 Harkar* (NO) h 5c c0,03VA (0.47)01.30,0A Per Oleg Midtfjeld585
10/2100 Vetle Jon* (NO) h 10c ȼ0,06AM (1.89)01.33,1A Arnt-Sverre Røren a832

Lopp 6 | Bjerke | Lätt bana

Spår Namn Skor BFI VagnRes. Tid KuskOdds
8/2100 Brage Hindø* (DK) v 8ȼ ȼ0,12VA (0.47)11.13,8A Magnus Teien Gundersen96
2/2100 Hulken Sisu h 4ȼ c1,48AM (1.96)21.13,8A Frode Hamre13
5/2100 Goodman B.R.* (NO) v 7c c0,03AM (1.89)31.13,8A Simen Bjørbæk Jessen114
1/2100 Strong Case* (NO) v 6c c0,03AM (1.89)41.14,3A Dag-Sveinung Dalen247
6/2100 Encore un Sisu* s 7ȼ c0,06VA (0.47)51.14,3A Per Oleg Midtfjeld598
3/2100 Prince Tanic* (NO) v 8ȼ ȼ0,12AM (1.89)01.14,3A Ove Bakkevold Reime a449
4/2100 Global Undefeded* v 7ȼ ȼ0,12AM (1.89)01.14,5A Joakim Rasmussen43
7/2100 Soros Kronos* v 10ȼ ȼ0,12VA (0.47)01.15,0A Hans Chr. Holm695

Lopp 7 | Bjerke | Lätt bana

Spår Namn Skor BFI VagnRes. Tid KuskOdds
4/2600 Force de Flandre* (FR) s 6ȼ c0,06AM (1.89)11.15,3A Vidar Hop14
10/2600 New Talisman* (NO) v 8ȼ c0,06AM (1.89)21.15,3A Bjørn Steine1093
1/2600 Barbarian Division* (NO) h 7ȼ ȼ0,12VA (0.47)31.15,4A Dag-Sveinung Dalen665
8/2600 Zimmer Grif* (IT) v 6ȼ c0,06AM (1.89)41.15,8A Gunnar Austevoll158
9/2600 Myamazingdream* (NO) v 5c c0,03VA (0.47)51.16,0A Eirik Høitomt71
2/2600 Key To Happen* (NO) h 6c c0,03AM (1.89)61.16,0A Per Oleg Midtfjeld57
3/2600 From Zero To Hero* (NO) v 8c c0,03AM (1.89)01.16,3A Adrian Solberg Akselsen a382
6/2600 Likeawalkinthepark* (NO) h 7c c0,03AM (1.89)01.17,3A Andre H. Stensen908
5/2600 Willy Invalley* (NO) v 9c c0,03AM (1.89)01.17,5A Truls Desserud a71
7/2600 Looking Sharp* (NO) v 6STR.STR. (1.00) Erlend Rennesvik

Lopp 8 | Bjerke | Lätt bana

Spår Namn Skor BFI VagnRes. Tid KuskOdds
2/2100 Jaipur B.R.* (NO) s 4ȼ ȼ0,12AM (1.89)11.14,7A Per Oleg Midtfjeld54
14/2100 Maquavit E.* (NO) h 4c c0,03VA (0.47)21.14,9A Gunnar Austevoll241
11/2100 Thai Manhattan* (NO) h 3c c0,03VA (0.47)31.15,0A Tom Erik Solberg129
4/2100 Dream Briljant* (NO) v 6ȼ c0,06VA (0.47)41.15,0A Hans Chr. Holm1202
9/2100 Peaceful Tile* (NO) v 4ȼ c0,06AM (1.89)51.15,1A Kristian Malmin94
15/2100 Jeriko B.R.* (NO) v 4c c0,03VA (0.47)61.15,2A Simen Bjørbæk Jessen927
1/2100 Kong Amok* (NO) h 4c c0,03VA (0.47)71.15,2A Vidar Hop73
12/2100 Cuando Bailando* (NO) v 4c c0,03VA (0.47)01.15,2A Knut Robin Dalsbotten a48
13/2100 I.D. Explosive* (NO) h 3c c0,03VA (0.47)01.15,4A Erlend Rennesvik301
7/2100 Federico* (NO) v 5c c0,03VA (0.47)01.15,8A Magnus Teien Gundersen1080
6/2100 Louisiana* (NO) s 4ȼ ȼ0,12VA (0.47)01.16,0A Mads Henriksen a84
10/2100 Gala Bella* (NO) s 3ȼ ȼ0,12VA (0.47)01.17,0A Dag-Sveinung Dalen104
3/2100 Olympic Ouzo* (NO) s 10c c0,03VA (0.47)01.17,1A Christina Kjenner2252
5/2100 The Normal One* (NO) v 5c c0,03VA (0.47)0UA Eirik Høitomt55
8/2100 Rembrandt O.* (NO) v 4ȼ ȼ0,12AM (1.89)0UA Bjørn Steine248

Lopp 9 | Bjerke | Lätt bana

Spår Namn Skor BFI VagnRes. Tid KuskOdds
2/1609 Callas* (US) s 3ȼ c0,06AM (1.89)11.12,5A Joakim Rasmussen86
5/1609 Vicky Waiting* (NO) s 6c ȼ0,06AM (1.89)21.12,8A Vidar Hop393
3/1609 Highland Sisu s 4ȼ ȼ1,96VA (0.89)31.13,0A Per Ludvig Nilsen546
4/1609 A Perfect Dutchess* (US) s 3ȼ ȼ0,12AM (1.89)41.13,4A Frode Hamre18
7/1609 Milles Standpoint* (NO) s 5c c0,03VA (0.47)51.13,6A Kai Johansen743
1/1609 Fidanza* (NO) s 5c c0,03AM (1.89)01.13,8A Dag-Sveinung Dalen40
10/1609 So Superb* (NO) s 7c c0,03VA (0.47)01.17,7AG Ole Johan Østre209
6/1609 Jeanie B.R.* (NO) s 4ȼ c0,06AM (1.89)0UA Eirik Høitomt78
9/1609 Taste of Diamonds* (DE) s 4c c0,03VA (0.47)0UAG Per Oleg Midtfjeld87
8/1609 Livi Opal H.M. s 5STR.STR. (1.00) Paw Mahony
Extracted data successfully
Wednesday 20th of October 2021 16:18:34 - Records extracted: 95