Resultat

2021-04-07: WednesdayÅby V86 V5 V3 DDLopp:  1  2  3  4  5  6  7  8  9
2021-04-07: WednesdaySolvalla V86 V5 V4 V3 DDLopp:  1  2  3  4  5  6  7  8  9  10
2021-04-07: WednesdayÅrjäng V5 V4 V3 LDLopp:  1  2  3  4  5  6  7  8
2021-04-08: ThursdayBergsåker V5 V4 V3 LDLopp:  1  2  3  4  5  6  7  8
2021-04-08: ThursdayÖrebro V64 V4 V3 DDLopp:  1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11

Lopp 1 | Örebro | Svensk Travsports Unghästserie - Treåringslopp | Lätt bana

Spår Namn Skor BFI VagnRes. Tid KuskOdds
2/2140 Glamorous Rain s 3c c(1)VA11.17,3V Örjan Kihlström12
6/2140 Ontario Bro v 3c c1VA21.17,5V Markus B Svedberg79
7/2140 Bonnie Pearl s 3ȼ ȼ4VA31.17,9V Åke Lindblom324
5/2140 Reshevsky v 3c c1VA41.18,0V Kenneth Haugstad295
1/2140 I Love You Sisu v 3c c(1)VA51.18,0V Magnus A Djuse100
8/2140 Mr Birdman v 3c c1VA61.19,0V Fredrik B Larsson558
3/2140 Mellby Joy s 3c c1VA71.20,1VG Erik Adielsson147
4/2140 Sharp General v 3c c1VA0UVG Kaj Widell475

Lopp 2 | Örebro | Spårtrappa | Lätt bana

Spår Namn Skor BFI VagnRes. Tid KuskOdds
4/2100 Red Rock Booze v 4c c1VA11.16,7A Björn Goop22
9/2100 M.T.Powertool v 4ȼ ȼ4VA21.17,1A Magnus A Djuse42
6/2100 Mountain Priestman* (FI) v 5c c1VA31.17,2A Carl Johan Jepson332
7/2100 Francine Lascaux s 6c c1VA41.17,5A Torbjörn Jansson1147
14/2100 Vincenzo v 4ȼ ȼ4VA51.17,5A Mikael J Andersson279
10/2100 Happy Journey* (FI) v 4c c1VA61.17,5A Jorma Kontio163
13/2100 Dansa s 7c c1VA71.17,7A Carl-Erik Lindblom586
2/2100 Ronando (DE) v 5c c1VA81.17,7A Kim Eriksson180
11/2100 Daenerys Targaryen s 6ȼ ȼ1,84VA01.18,2A Jennifer Österdahl1386
1/2100 Dreams Make Stars v 4c c1VA01.18,4A Mathias Lindblom1093
12/2100 Feel Good s 4c c0,83VA01.18,4A Magnus Jakobsson800
8/2100 Maracaz s 6c c0,63VA01.18,5A Magnus S Karlsson1189
3/2100 Belmondo Gar (IT) v 4ȼ c1,67VA01.18,6A Mattias Djuse42
15/2100 Livi Obelix H.M. v 5ȼ c1VA01.21,3AG Carl Philip Lindblom1284
5/2100 Panzer Battalion h 6c c1VA0UAG Anders Göstasson1304

Lopp 3 | Örebro | Lätt bana

Spår Namn Skor BFI VagnRes. Tid KuskOdds
7/2680 Amorcer Levallo v 5ȼ ȼ2,2VA11.15,3V Ulf Ohlsson14
4/2680 Dollar Hornline v 9c ȼ1,39VA21.15,3V Torbjörn Jansson44
6/2680 Fredric Palema v 6ȼ ȼ1,62VA31.16,3V Mikael J Andersson244
2/2660 Raw Data s 5ȼ c1,41VA41.17,1V Andre Schiller782
5/2680 Gelatiamo v 7ȼ ȼ2,09VA51.16,5V Robert Bergh66
3/2660 Emerick* (NO) v 6c c0,67VA61.17,4V Carl Johan Jepson411
1/2640 Beluga Bac v 6c c1VA01.21,1V Maxime Marais220

Lopp 4 | Örebro | Salsbro Stuteris Stolopp | Lätt bana

Spår Namn Skor BFI VagnRes. Tid KuskOdds
6/2140 Klara Zonett s 5ȼ ȼ1,84VA11.16,8V Jorma Kontio85
5/2140 Beauty Kronos s 4c c0,72VA21.16,8V Örjan Kihlström16
9/2140 Garca s 5c c0,79VA31.16,8V Carl Johan Jepson75
8/2140 Boiling Point s 5ȼ c1,02VA41.17,0V Björn Goop162
7/2140 Gitane d'Inverne s 5ȼ ȼ2,27VA51.17,0V Stefan Persson60
10/2140 Emma Rae s 5ȼ c0,84VA61.17,0V Ulf Ohlsson193
2/2140 Insignia s 7ȼ c1,09VA01.17,1V Petter Karlsson1341
3/2140 Cabarette s 5c c1VA01.17,1V Kaj Widell1414
1/2140 Livi Memory s 7c c0,72VA0UVG Andreas Lövdal439
4/2140 Cherie Lascaux s 9c c0,96VA0UVG Oskar J Andersson1007
11/2160 Denali N.O.* (NO) s 7c c0,7VA0UVG Mikael J Andersson1380
12/2160 Kiss Me Kate T.J. s 9STR.STR. Magnus A Djuse

Lopp 5 | Örebro | Breeders' Crown Treåriga ston | Lätt bana

Spår Namn Skor BFI VagnRes. Tid KuskOdds
4/2100 Islay Mist Sisu s 3c c1VA11.16,1A Per Nordström18
3/2100 Global Countess s 3c c1VA21.16,3A Magnus A Djuse143
6/2100 A Perfect Face s 3c c1VA31.16,6A Björn Goop52
2/2100 Al's Boozy Suzy s 3c c1VA41.16,8A Carl Johan Jepson70
7/2100 One Night Only s 3c c0,8VA51.16,8A Claes Sjöström659
10/2100 Queenstown s 3ȼ c1,2VA61.16,8A Robert Bergh854
5/2100 Isabelle Sisu s 3c c1VA01.16,9A Mattias Djuse412
8/2100 Backwood's Boogie s 3c c1VA01.16,9A Ulf Ohlsson361
9/2100 Glorious U.M. s 3c c1VA01.16,9A Erik Adielsson101
11/2100 Grove's Pansy Poof* (FI) s 3c c1VA01.17,0A Mika Forss721
1/2100 G.A.Spencie s 3c c1VA0UAG Örjan Kihlström282

Lopp 6 | Örebro | Breeders' Crown Treåriga H/V | Lätt bana

Spår Namn Skor BFI VagnRes. Tid KuskOdds
3/2100 Mellby Jinx v 3c c1VA11.15,9A Erik Adielsson21
5/2100 Idomenio Sisu h 3c c1AM21.16,0A Ulf Ohlsson71
8/2100 Larry Wood h 3c c1VA31.16,0A Björn Goop122
7/2100 Mellby Joker v 3c ȼ2VA41.16,0A Robert Bergh29
1/2100 Ploquepin h 3c c1VA51.16,2A Mats E Djuse163
6/2100 Indigo Sisu h 3c c1VA61.16,2A Mika Forss324
10/2100 Light on Me h 3c c1VA01.16,3A Magnus A Djuse1021
2/2100 Don't Disturb v 3c c1VA01.17,2A Örjan Kihlström510
9/2100 Imperatore Doc v 3ȼ c1,29VA01.18,0AG Carl Philip Lindblom2396
4/2100 Martin V. h 3ȼ ȼ4VA0UAG Åke Lindblom781

Lopp 7 | Örebro | Lätt bana

Spår Namn Skor BFI VagnRes. Tid KuskOdds
4/2100 Indy Lane v 7c c0,85VA11.15,7A Jorma Kontio15
8/2100 Västerbo Lexington h 5ȼ ȼ1,56VA21.15,8A Robert Bergh63
2/2100 Grinnebys Orion v 10c c0,68VA31.16,0A Magnus A Djuse106
5/2100 Miss Åslanda s 9ȼ c1,27AM41.16,0A Tom Horpestad775
7/2100 Counterfeightr v 9c c0,52AM51.16,0A Stefan Persson198
6/2100 Up to Me s 6c c0,5AM01.16,2A Claes Sjöström270
3/2100 National Prince h 8c c0,45VA01.17,3AG William Ekberg808
1/2100 Zinco Jet* (IT) v 6ȼ c0,79AM0UAG Ulf Ohlsson55

Lopp 8 | Örebro | Breeders' Crown Fyraåriga H/V | Lätt bana

Spår Namn Skor BFI VagnRes. Tid KuskOdds
7/2100 Mister Hercules h 4c c0,77VA11.14,3A Örjan Kihlström17
11/2100 Rome Pays Off (US) h 4c ȼ(1)VA21.14,4A Robert Bergh271
2/2100 Fade to Black Ås v 4ȼ c0,96AM31.14,4A Claes Sjöström180
9/2100 Hat Trick v 4ȼ c2AM41.14,5A Björn Goop136
5/2100 Playing Trix (US) v 4ȼ c0,7AM51.14,6A Anders Eriksson1074
3/2100 Global Bookmaker v 4ȼ ȼ1,79VA61.14,6A Mattias Djuse324
1/2100 Hector Sisu v 4ȼ ȼ1,88VA01.14,7A Ulf Ohlsson40
4/2100 Staro on the Rocks h 4c ȼ1,25VA01.14,7A Jorma Kontio534
8/2100 Hulken Sisu h 4c c0,79AM01.14,7A Magnus A Djuse498
10/2100 Hennessy Am h 4c c1VA01.14,7A Carl Johan Jepson284
12/2100 Hemisphere (US) v 4c c1VA01.15,0AG Erik Adielsson146
6/2100 Toto Barosso (DE) v 4c c1VA0UAG Peter Untersteiner744

Lopp 9 | Örebro | Breeders' Crown Fyraåriga Ston | Lätt bana

Spår Namn Skor BFI VagnRes. Tid KuskOdds
7/2100 Eagle Eye Sherry s 4c c0,32VA11.15,3A Björn Goop38
8/2100 Bank Wise As (IT) s 4ȼ ȼ1,12AM21.15,4A Örjan Kihlström79
5/2100 Joy Alissa s 4ȼ c1,04VA31.15,6A Claes Sjöström351
4/2100 Crashed Eggs s 4ȼ c0,87VA41.15,7A Torbjörn Jansson394
2/2100 Barbro Kronos s 4c c1VA51.15,7A Erik Adielsson23
3/2100 Fantaghiro Brick s 4ȼ c1,28VA61.15,7A Pierre Nyström746
12/2100 Ester Wibb s 4c c0,84AM01.15,8A Oskar J Andersson894
1/2100 Fifty Cent Piece (US) s 4c ȼ(1)VA01.15,9A Robert Bergh46
11/2100 Heloise Am s 4c c0,41VA01.15,9A Ulf Ohlsson950
6/2100 Finland s 4c c0,94VA01.16,0A Janne Korpi688
10/2100 Global Brilliance s 4c c0,57VA01.16,1A Peter Untersteiner328
9/2100 Globalizer s 4c c0,4AM01.16,2AG Stefan Persson441

Lopp 10 | Örebro | P22-lopp | Lätt bana

Spår Namn Skor BFI VagnRes. Tid KuskOdds
6/2100 Brandy Flame v 5ȼ ȼ1,4VA11.14,8A Magnus Jakobsson24
11/2100 Fire of Noa v 5c c0,63VA21.15,3A Björn Goop30
2/2100 Ineedyourmoneymum s 7c c0,61VA31.15,9A Rikard S Jansson78
8/2100 Boom Boom Becker v 7ȼ c1,18VA41.16,4A Carl Johan Jepson183
5/2100 The Noble One v 8c c0,65VA51.16,4A Mikael J Andersson210
1/2100 The Perfect One s 9c c0,86VA61.16,5AG Lars-Åke Söderholm454
10/2100 Thebigbangtheory v 8c c0,69VA71.16,5A Kent P Gustavsson1156
7/2100 Thunder Rick v 7c ȼ1,17AM01.16,6A Anna Sedström375
12/2100 Vici Supreme v 8ȼ ȼ2,29VA01.17,1AG Petter Karlsson85
3/2100 Digital Box v 11c c0,75VA01.18,0A Magnus S Karlsson645
9/2100 Scot Launcher v 10ȼ ȼ1,67VA0UAG Carl-Erik Lindblom537
4/2100 Irish Cream Zon s 8STR.STR. Jorma Kontio

Lopp 11 | Örebro | P21-lopp | Lätt bana

Spår Namn Skor BFI VagnRes. Tid KuskOdds
11/2160 Kentin Day s 5ȼ ȼ1,54AM11.15,2V Claes Sjöström32
7/2140 Rocking Flax v 5ȼ ȼ1,72VA21.15,9V Åke Lindblom35
12/2160 U.B.Cool v 7ȼ ȼ1,68VA31.15,4V Carl Philip Lindblom126
10/2160 Colonello v 8c c0,83VA41.15,6V Kent P Gustavsson57
6/2140 Pastor Lucas (NO) v 6c c0,85VA51.16,4V Tom Horpestad146
9/2140 Titan Journey v 7c c1VA61.16,5V Kaj Widell121
2/2140 Lilltösen Launcher s 7ȼ ȼ1,69AM71.16,6V Anna Sedström449
8/2140 T.N.T.Dynamite v 6ȼ ȼ2,61VA01.16,8V Andrzej Karasiewicz322
5/2140 Bahia Blanca s 9c c0,93VA01.17,8V Carl-Erik Lindblom644
3/2140 Alonza s 5ȼ ȼ1,95VA0UVG Mikael J Andersson119
4/2140 Bear My Dream v 7ȼ ȼ2,25VA0UVG Petter Karlsson309
1/2140 Hall of Fame Zon v 9STR.STR. Jorma Kontio
Extracted data successfully
Wednesday 14th of April 2021 02:03:34 - Records extracted: 119