Resultat

2021-04-06: TuesdayAxevalla V64 V4 V3 DDLopp:  1  2  3  4  5  6  7  8  9  10
2021-04-06: TuesdayRättvik V5 V4 V3 LDLopp:  1  2  3  4  5  6  7  8
2021-04-07: WednesdayÅby V86 V5 V3 DDLopp:  1  2  3  4  5  6  7  8  9
2021-04-07: WednesdaySolvalla V86 V5 V4 V3 DDLopp:  1  2  3  4  5  6  7  8  9  10
2021-04-07: WednesdayÅrjäng V5 V4 V3 LDLopp:  1  2  3  4  5  6  7  8

Lopp 1 | Solvalla | Stolopp | Lätt bana

Spår Namn Skor BFI VagnRes. Tid KuskOdds
5/2140 I'll Follow theSun* (NO) s 3c c(1)VA11.18,2V Björn Goop18
2/2140 Celie Anora s 3c c(1)VA21.18,3V Stig H Johansson291
6/2140 Bebamar (IT) s 4c c(1)VA31.18,4V Örjan Kihlström27
1/2140 Sebbe Forever s 3c c1VA41.18,4V Jorma Kontio83
3/2140 Rutilia s 4ȼ c2VA51.18,5V Anders Eriksson1166
4/2140 Laurentius Allegra s 4c c1VA61.18,6V Jörgen Westholm221
9/2140 Goddess Avenue s 4c c1VA01.18,8V Mika Forss296
8/2140 La Lotteria s 5c ȼ(1)VA01.19,5V Petter Karlsson1219
7/2140 Hermione Sisu s 4c c1VA01.20,8VG Mats E Djuse641
10/2140 Partybean Girl s 6c c1VA01.21,3V Niklas Andersson J-son2211

Lopp 2 | Solvalla | Börjes i Tingsryd - Montélopp | Lätt bana

Spår Namn Skor BFI VagnRes. Tid KuskOdds
7/1640 Champion Chip v 8ȼ ȼ1,6711.12,6A Emilia Leo18
4/1640 Wind Knight v 9ȼ ȼ1,5321.12,9A Christina A Hande27
1/1640 Panic Button v 13ȼ ȼ2,2531.14,0A Kevin Gondet1095
2/1640 Cast Bolt v 11c c0,7841.14,5A Julia Smedman805
3/1640 Cinnamon Prince v 12ȼ ȼ1,870UAG Angelica Klockar336
5/1640 Baloo du Nord (FR) v 10ȼ c0,920UAG Jennifer Persson482
8/1640 Celinn Palema s 7c c0,740UAG Nicole Melberg984
9/1640 Fairplay Pellini v 8ȼ c0,970UAG Alice Molin511
10/1640 Vulcano O.P. (IT) v 7c ȼ0,710UAG Sofia Adolfsson59
6/1640 Tyko Marje v 13STR.STR. Madelen Berås
11/1640 Journey v 11STR.STR. Therese Boström
12/1640 Wisdom Teacher v 6STR.STR. Julia Andersson

Lopp 3 | Solvalla | Lätt bana

Spår Namn Skor BFI VagnRes. Tid KuskOdds
2/2140 Asteroid* (US) h 3c c(1)AM11.13,5A Björn Goop51
4/2140 La Verite v 4c c1VA21.13,9A Jorma Kontio18
6/2140 Habrik Am h 4c c1VA31.14,8A Örjan Kihlström130
8/2140 S.G.Kingstone v 4c c0,54VA41.14,9A Torbjörn Jansson90
5/2140 Adam Orden (FI) v 5ȼ ȼ4VA51.15,0A Mika Forss49
1/2140 Mountainous v 4c c0,77AM01.15,0A Stefan Melander336
3/2140 Rally Helge v 5ȼ ȼ2,29VA01.15,0A Peter G Norman898
7/2140 Hoonigan s 6STR.STR. Erik Adielsson

Lopp 4 | Solvalla | Treåringslopp | Lätt bana

Spår Namn Skor BFI VagnRes. Tid KuskOdds
5/2140 Borups Victory h 3c c1VA11.14,7A Örjan Kihlström18
4/2140 Chopin Gar* (IT) h 3c c1VA21.15,0A Jorma Kontio36
3/2140 Southern Mazzarati* (US) h 3c c(1)VA31.15,2A Björn Goop33
6/2140 Venturesome (US) v 3ȼ c1,6VA41.15,6A Rikard N Skoglund318
7/2140 Heart Jubb v 3c c1VA51.15,6A Torbjörn Jansson1052
1/2140 Irma Sisu s 3c c0,88VA61.16,3A Ulf Ohlsson528
2/2140 Oxalis Tooma s 3c c1VA71.16,3A Jevgeni Ivanov1432

Lopp 5 | Solvalla | Börjes i Tingsryd - Montélopp | Lätt bana

Spår Namn Skor BFI VagnRes. Tid KuskOdds
5/2140 Flashing Smart (FR) v 6c c(1)11.15,7A Kevin Gondet55
2/2140 Vincitori Indika v 6c c0,6621.16,1A Nathalie Blom51
11/2140 Veams Up and Run s 5c c0,9131.16,6A Emilia Leo34
12/2140 Another Way to Pay v 6c ȼ1,3141.16,9A Angelica Klockar502
8/2140 Mogas Sabrina s 6c c0,951.18,5A Alice Molin549
3/2140 Hakkestadhs Athena s 6c c0,8961.18,6A Jenny A Björk301
6/2140 Udde Face v 5c c101.19,3AG Julia Smedman81
7/2140 Banker Up v 7ȼ ȼ2,2901.20,0A Christina A Hande405
10/2140 Cash Case h 5c c0,8101.21,0A Nicole Melberg725
1/2140 Mando Diao v 11c c10UAG Madelen Berås174
4/2140 High on Life v 6c c10UAG Sofia Adolfsson69
9/2140 Botswana s 5c c0,650UAG Jennifer Persson126

Lopp 6 | Solvalla | Svensk Travsports Unghästserie - Fyraåringslopp | Lätt bana

Spår Namn Skor BFI VagnRes. Tid KuskOdds
2/2140 Global Bellicosa s 4c c0,75VA11.15,8A Björn Goop17
6/2140 Mellby Ivy s 4c c0,63VA21.16,0A Kaj Widell138
7/2140 Digital Damp s 4ȼ c1,77AM31.16,1A Örjan Kihlström144
5/2140 Love'em s 4ȼ ȼ2,29VA41.16,2A Erik Adielsson80
1/2140 Miss Dee s 4c c0,92AM51.16,2A Kenneth Haugstad176
8/2140 Black Molly s 4ȼ ȼ3,64VA61.16,2A Anders Eriksson306
12/2140 New York Subway s 4c c0,57VA71.16,3A Mika Forss731
11/2140 Hunting Widow s 4c c0,7VA81.16,3A Jörgen Westholm271
3/2140 She's Just Joy s 4c c0,93VA01.16,4A Tomas Rosén1796
9/2140 Mango Brodda s 4c ȼ1,37VA01.18,1AG Mats E Djuse51
4/2140 Xanthis Fiction s 4ȼ c1,1VA0UAG Torbjörn Jansson741
10/2140 Jersey Girl s 4STR.STR. Jonathan Bardun

Lopp 7 | Solvalla | Stolopp | Lätt bana

Spår Namn Skor BFI VagnRes. Tid KuskOdds
1/2140 Alien Hill s 4c c0,57VA11.13,4A Ulf Ohlsson37
2/2140 S.G.'s Accenta s 7c c0,56AM21.14,0A Jörgen Westholm699
12/2140 Keflavik s 4ȼ ȼ3,17AM31.14,0A Claes Sjöström789
9/2140 Riptide Bay (US) s 4ȼ c1,27VA41.14,1A Rikard N Skoglund230
10/2140 Mogas Casandra s 5ȼ ȼ1,71VA51.14,1AG Kerstin Hell941
11/2140 Bazinga Cheri s 6ȼ c1,23AM61.14,3A Örjan Kihlström340
4/2140 Kia Ora s 4c c1VA01.14,3A Erik Adielsson104
3/2140 Pim Pim Joli s 6ȼ c1,52VA01.14,4A Jonathan Bardun724
6/2140 Västerbo Vixen s 5ȼ ȼ4VA01.15,5A Mats E Djuse86
8/2140 Callas* (US) s 3c c(1)VA01.19,0AG Björn Goop210
7/2140 Blaze Kronos s 4ȼ ȼ4VA01.19,1AG Jorma Kontio30
5/2140 Livenletdiefor'em s 4ȼ ȼ2,27AM0UAG Fredrik B Larsson51

Lopp 8 | Solvalla | Fyraåringslopp | Lätt bana

Spår Namn Skor BFI VagnRes. Tid KuskOdds
7/2140 Brambling h 4c ȼ1,5AM11.13,0A Örjan Kihlström33
6/2140 Selected News h 4ȼ ȼ4VA21.13,1A Hans-Owe Sundberg30
4/2140 Fire n'Fury (US) v 4ȼ c1,04VA31.13,2A Jorma Kontio215
3/2140 Hopeusteponalego (US) h 4c c0,78AM41.13,3A Claes Sjöström543
5/2140 Southwind Hillrazr (US) h 4ȼ c2AM51.13,6A Stefan Melander847
1/2140 Synergy* (US) h 4c c(1)VA61.13,8A Björn Goop25
2/2140 Global Badman h 4ȼ c1,07VA71.19,4AG Daniel Wäjersten120

Lopp 9 | Solvalla | Dartster F:s lopp | Lätt bana

Spår Namn Skor BFI VagnRes. Tid KuskOdds
7/2140 Ecurie D. (DK) h 5ȼ c0,93VA11.12,9A Björn Goop13
3/2140 Milliondollarrhyme v 7c c0,82VA21.13,0A Fredrik B Larsson90
4/2140 Forfantone Am h 6ȼ c0,92AM31.13,1A Torbjörn Jansson71
2/2140 Super Zantos v 11c c0,99AM41.13,4A Ante Lisell1099
5/2140 Lover Face v 13ȼ ȼ1,47VA51.13,5A Rikard N Skoglund1429
6/2140 Mr Golden Quick v 8ȼ c0,9VA61.13,6A Jorma Kontio631
8/2140 Milligan's School (US) h 8ȼ c0,79AM71.13,6A Ulf Eriksson168
9/2140 Snowstorm Hanover (US) h 7c c0,77AM01.14,2A Örjan Kihlström784
10/2140 Makethemark h 8c c0,53AM01.15,6A Ulf Ohlsson215
1/2140 Balzac du Chatelet (FR) v 10c c0,85AM0UAG Jörgen Westholm1197

Lopp 10 | Solvalla | Lätt bana

Spår Namn Skor BFI VagnRes. Tid KuskOdds
4/2640 Bitcoind' Arc (IT) v 4ȼ ȼ1,68VA11.13,9A Jorma Kontio13
1/2640 Fuel Burn s 5ȼ c1,16AM21.14,1A Örjan Kihlström225
12/2640 Uakari v 8ȼ c1,61VA31.14,2A Torbjörn Jansson1496
11/2640 Bridge Jumper v 6ȼ ȼ1,76AM41.14,3A Daniel Olsson123
2/2640 Echo Gamble v 8ȼ ȼ1,88AM51.14,3A Björn Goop185
7/2640 Armstrong Louis (IT) v 5c c0,88AM61.14,4A Erik Adielsson879
6/2640 Gordon Mearas v 5ȼ ȼ3,31VA71.14,4A Olle Alsén633
8/2640 Digital Download s 5c c0,46AM01.14,4A Ulf Eriksson971
5/2640 Infinite Knight s 6ȼ ȼ1,65AM01.14,6A Jörgen Westholm220
3/2640 Happy Romeo v 6ȼ ȼ1,45AM01.15,2A Claes Sjöström136
10/2640 Evander Am v 7ȼ ȼ1,37VA01.15,9A Magdalena Eriksson1755
9/2640 Conrads Janne v 5ȼ ȼ2,61VA0UAG Rikard N Skoglund153
Extracted data successfully
Wednesday 14th of April 2021 02:00:24 - Records extracted: 102