Resultat

2020-10-17: SaturdayJägersro V5 V4 V3Lopp:  1  2  3  4  5  6  7  8
2020-10-17: SaturdayMantorp V65 V4 V3Lopp:  1  2  3  4  5  6  7  8  9
2020-10-17: SaturdayGävle V75 V5 V4 V3 DD LDLopp:  1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12
2020-10-18: SundayAxevalla GS75 V4 V3 DDLopp:  1  2  3  4  5  6  7  8  9  10
2020-10-18: SundayTäby Trav V64 V4 V3 LDLopp:  1  2  3  4  5  6  7  8  9
2020-10-18: SundayHagmyren V5 V4 V3Lopp:  1  2  3  4  5  6  7  8

Lopp 1 | Täby Trav | SG-JK AMATEUR GRAND PRIX | God

Spår Namn Skor BFIRes. Tid KuskOdds
3/1600 Arabianranta v 40(1)11.40,0 Alina Öhgren a84
2/1600 The Gurka v 50(1)21.40,1 Jessica Wadst a41
4/1600 Mr Kygo v 40(1)31.40,2 Giovanni Neri a29
1/1600 Heart of Dreams s 30(1)41.40,4 Frida Lööv a141
9/1600 Grimeford Lane (IRE) v 50(1)51.41,1 Michelle Rosenqvist a58
6/1600 Bear Wells v 70(0)61.41,2 Emelie Gustafsson a217
7/1600 Wiltons (FR) v 50(1)71.41,5 Daniel Mattsson a120
5/1600 Rosmarin s 30(1)81.43,8 Tina Henriksson a234
8/1600 Falmouth Bay (USA) v 120(0)91.47,9 Malva Blademo a136

Lopp 2 | Täby Trav | SUNDAY SPECIAL | God

Spår Namn Skor BFIRes. Tid KuskOdds
5/1600 One Star v 40(1)11.39,0 Malin Holmberg123
12/1600 Castashadow (GB) v 30(1)21.39,2 Shane Karlsson36
9/1600 Ellis St Martin v 30(1)31.39,4 Fabienne De Geer174
6/1600 Milton v 40(1)41.39,5 Andreas Tapia Dalbark251
13/1600 Meandro v 70(0)51.39,8 Cornelia Hartsmar262
11/1600 Oyster Six (DEN) v 30(1)61.39,9 Martin Rodriguez247
14/1600 Midnight Oil v 30(1)71.40,0 Fredrik Janetzky392
1/1600 Sharp Eye (FR) v 40(1)81.40,1 Elione Chaves71
4/1600 Bright Light v 40(0)91.40,8 Carlos Lopez73
7/1600 Shepherd Gate (USA) v 90(0)101.40,8 Madeleine Smith79
15/1600 Luna Kalejs s 30(1)111.41,1 Christophe Lamy572
2/1600 King Richard (DEN) h 30(1)121.41,3 Oliver Wilson86
10/1600 Hootenanny (IRE) v 30(1)131.43,9 Jessica Ohlson279
8/1600 Tatum v 30(1)141.44,1 Jacob Johansen195
3/1600 Fidji s 3STR. Ulrika Holmquist

Lopp 3 | Täby Trav | MISCHA KAHNS MINNESLÖPNING | God

Spår Namn Skor BFIRes. Tid KuskOdds
5/1600 Hot Bagatelle (FR) s 30(1)11.38,4 Jacob Johansen46
9/1600 Youonlyliveonce (FR) v 30(1)21.38,6 Oliver Wilson272
4/1600 Globemaster h 30(0)31.39,1 Martin Rodriguez23
7/1600 Everest Voice v 30(1)41.39,5 Andreas Tapia Dalbark40
3/1600 Outragusandangerus (USA) v 30(0)51.40,3 Elione Chaves155
1/1600 Den Of Thieves (GB) s 30(1)61.41,1 Shane Karlsson99
8/1600 Knight Of Luck (IRE) v 30(1)71.42,6 Madeleine Smith190
2/1600 Fast And Free (GB) s 30(1)81.44,5 Carlos Lopez254
6/1600 Chinese Emperor (GB) h 3STR. Ulrika Holmquist
10/1600 Givusasmile (IRE) v 3STR. Fredrik Janetzky

Lopp 4 | Täby Trav | JOCKEYKLUBBENS AUKTIONSLÖPNING | God

Spår Namn Skor BFIRes. Tid KuskOdds
1/1400 Donna Devarona s 20(1)11.27,3 Carlos Lopez36
3/1400 Rubinstein h 20(1)21.27,3 Jacob Johansen56
6/1400 Mirach v 20(1)31.27,5 Maikel Narvaez Bravo36
11/1400 Helmut h 20(1)41.27,7 Fredrik Janetzky282
2/1400 Atlanta s 20(1)51.28,0 Martin Rodriguez177
14/1400 La Paloma s 20(1)61.28,2 Oliver Wilson353
12/1400 Dancing Rock s 20(1)71.28,3 Shane Karlsson141
7/1400 Impact Of Bloom v 20(1)81.28,9 Kevin Parkin202
8/1400 Bearded Lady s 20(1)91.29,2 Ulrika Holmquist371
10/1400 The Skimmer v 20(1)101.29,4 Rafael De Oliveira891
5/1400 Red Coultish s 20(1)111.29,5 Andreas Tapia Dalbark454
9/1400 Cimmaron s 20(1)121.29,7 Dale Swift395
4/1400 Jetson v 20(1)131.30,3 Christophe Lamy823
13/1400 Single Malt v 20(1)141.31,4 Elione Chaves87

Lopp 5 | Täby Trav | MR ASCOT VINTERFAVORITERNAS PRIS | God

Spår Namn Skor BFIRes. Tid KuskOdds
8/1600 Global Gathering (GB) h 20(1)11.39,1 Martin Rodriguez280
4/1600 No Lie (IRE) s 20(1)21.39,1 Andreas Tapia Dalbark124
6/1600 Noble Justice (USA) h 20(1)31.39,3 Elione Chaves111
1/1600 White Heart (IRE) h 20(1)41.39,4 Oliver Wilson254
3/1600 Kingof Pharoahs (USA) h 20(1)51.39,7 Carlos Lopez14
5/1600 Sam h 20(1)61.41,2 Shane Karlsson224
2/1600 Twice As Happy (IRE) h 20(1)71.42,2 Fredrik Janetzky400
7/1600 Like A King (IRE) h 20(1)81.42,3 Jacob Johansen65

Lopp 6 | Täby Trav | STOCKHOLM FILLIES & MARES STAKES (L) | God

Spår Namn Skor BFIRes. Tid KuskOdds
11/2100 Queen Rouge (DEN) s 40(1)12.13,8 Oliver Wilson17
3/2100 Silverstone (DEN) s 40(1)22.15,1 Carlos Lopez148
7/2100 Zahara (GER) s 50(1)32.15,6 Jacob Johansen348
10/2100 Margrethe (DEN) s 40(1)42.15,7 Andreas Tapia Dalbark96
12/2100 Eesha My Flower (USA) s 40(1)52.15,8 Elione Chaves46
13/2100 Swan Black (DEN) s 70(0)62.15,8 Rafael De Oliveira608
5/2100 For the Roses s 40(1)72.15,8 Nathalie Mortensen337
8/2100 Freed From Desire (GB) s 40(1)82.15,9 Dale Swift294
6/2100 Rapidash (GB) s 30(1)92.16,2 Malin Holmberg306
1/2100 High As A Kite (FR) s 60(1)102.16,2 Ulrika Holmquist231
4/2100 Powerpoint s 40(1)102.16,2 Martin Rodriguez561
2/2100 In Vero We Trust (FR) s 30(1)122.16,9 Fredrik Janetzky726
9/2100 Saltie Girl (GB) s 4STR. Shane Karlsson

Lopp 7 | Täby Trav | GULDHANDICAP | God

Spår Namn Skor BFIRes. Tid KuskOdds
10/2100 Shaken Not Stirred (FR) v 40(1)12.14,9 Ulrika Holmquist78
2/2100 Iffanny Crow s 40(1)22.15,0 Madeleine Smith49
7/2100 Sir Churchill (USA) h 40(1)32.15,1 Oliver Wilson164
3/2100 King Cole v 50(1)42.15,5 Carlos Lopez68
13/2100 Leo Kalejs (IRE) v 50(1)52.15,5 Fredrik Janetzky215
6/2100 Chilterns (IRE) v 50(1)62.15,6 Nathalie Mortensen315
5/2100 Mr Pimms (IRE) v 40(0)72.15,8 Cornelia Hartsmar97
1/2100 Foxcatcher s 50(1)82.16,2 Malin Holmberg309
4/2100 Nordic (GER) v 30(1)92.16,3 Andreas Tapia Dalbark117
11/2100 Sublissimo (FR) v 60(1)102.16,5 Elione Chaves143
8/2100 Manassas v 60(0)112.16,5 Jacob Johansen50
12/2100 Mr Suarez v 60(0)122.16,8 Kevin Parkin653
9/2100 Von Blucher (IRE) v 70(1)132.18,0 Shane Karlsson175

Lopp 8 | Täby Trav | ELLICAT-SPRINTEN | God

Spår Namn Skor BFIRes. Tid KuskOdds
5/1200 Tante Tove s 50(1)11.13,0 Oliver Wilson35
4/1200 Lushes Lashes s 50(1)21.13,1 Ulrika Holmquist82
3/1200 Shantou (GER) s 50(1)31.13,3 Elione Chaves37
6/1200 More Caviar (IRE) s 30(1)41.13,4 Martin Rodriguez127
2/1200 I Rely s 30(1)51.13,4 Shane Karlsson69
8/1200 Fromnowon (IRE) s 30(1)61.14,5 Jacob Johansen56
7/1200 Bandola (IRE) s 40(1)71.14,5 Carlos Lopez86
1/1200 Maid (DEN) s 3STR. Maikel Narvaez Bravo

Lopp 9 | Täby Trav | SHEIKH ZAYED BIN SULTAN AL NAHYAN CUP (L) | God

Spår Namn Skor BFIRes. Tid KuskOdds
9/1750 Afja'an (QA) v 80(1)11.59,9 Carlos Lopez34
7/1750 Mohaymin (FR) v 40(1)22.0,2 Andreas Tapia Dalbark186
2/1750 Lazom Al Khalediah (FR) v 60(1)32.0,6 Elione Chaves72
1/1750 Ayman (FR) h 60(1)42.1,1 Fredrik Janetzky29
8/1750 Jaldi Karo (GB) v 90(0)52.1,2 Christophe Lamy158
3/1750 Macallan v 80(0)62.1,3 Martin Rodriguez123
4/1750 LS Max Factor h 40(1)72.2,0 Fabienne De Geer271
5/1750 Atilla (POL) s 40(1)82.2,2 Anna Pilroth70
6/1750 What A Wonder v 90(0)92.9,7 Leonard Rios309
(B = Blinkers, F = Flexible bridle, S = Soft bridle, N = Nothing.)
Extracted data successfully
Thursday 22nd of October 2020 16:37:05 - Records extracted: 99