Resultat

2020-10-17: SaturdayJägersro V5 V4 V3Lopp:  1  2  3  4  5  6  7  8
2020-10-17: SaturdayMantorp V65 V4 V3Lopp:  1  2  3  4  5  6  7  8  9
2020-10-17: SaturdayGävle V75 V5 V4 V3 DD LDLopp:  1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12
2020-10-18: SundayAxevalla GS75 V4 V3 DDLopp:  1  2  3  4  5  6  7  8  9  10
2020-10-18: SundayTäby Trav V64 V4 V3 LDLopp:  1  2  3  4  5  6  7  8  9
2020-10-18: SundayHagmyren V5 V4 V3Lopp:  1  2  3  4  5  6  7  8

Lopp 1 | Hagmyren | Lätt bana

Spår Namn Skor BFIRes. Tid KuskOdds
9/2140 Mellby Indigo v 3ȼ c(1)11.17,9V Ulf Ohlsson15
2/2140 Off Road Honey s 3c c121.18,2V Jörgen Berglund873
3/2140 Captain P.R. v 3c c131.18,3V Elias Strandberg133
1/2140 Kattens O'Malley v 3c c141.18,6V Wiktor Kylin-Blom371
5/2140 Nikki Minaj s 3c c(1)51.19,2V Olle Alsén152
12/2160 Västerbo Awesome v 3c c161.19,4V Henrik Svensson70
7/2140 Coucher du Soleil (US) v 3c c(1)71.20,2VG Peter Eriksson116
14/2160 Bottnas Grace s 4c c0,7801.20,9V Ronja Lodin1528
13/2160 Vrål Casper v 3ȼ c1,501.21,2V Maria M Lindell928
6/2140 Kattens Balboa v 3c c(1)01.22,1VG Tomas Rosén563
10/2140 Allstar Rose s 3c c101.26,3VG Mikael Cedergren481
4/2140 Uno di Troppo s 3c c(1)0UVG Oskar Kylin Blom111
8/2140 Hastig Västerbo (FR) v 3STR. Karin Nilsson
11/2140 Maus h 4STR. Malin Friman

Lopp 2 | Hagmyren | Svensk Travsports Unghästserie - Fyraåringslopp - Fördel ston | Lätt bana

Spår Namn Skor BFIRes. Tid KuskOdds
8/2220 Tekno Jerven h 4c c111.25,5V Jimmy Jonsson14
6/2200 Guli Anna s 4c c0,7221.28,2V Stefan Johansson180
1/2140 Sol Sota (NO) s 4ȼ ȼ2,2731.31,6V Anders Högberg204
7/2220 Bäcklös Uriel h 4c c0,8541.28,7V Wiktor Kylin-Blom87
3/2180 Blixen h 4c c0,6551.32,6VG Jan-Olof Johansson59
2/2180 Nebbenes Solan (NO) h 4c c0,960UVG Oskar Kylin Blom497
5/2200 Järvsö Tord v 4c c0,940UVG Jan-Olov Persson131
4/2180 B.W.Kungen v 4STR. Ulf Ohlsson

Lopp 3 | Hagmyren | Final 2020 | Lätt bana

Spår Namn Skor BFIRes. Tid KuskOdds
2/2140 And Stitch s 4c c0,4211.16,2V Marcus Lilius50
3/2140 Maison Plage v 7c c0,4221.16,4V Olle Alsén271
4/2140 First Ideal Man h 4ȼ ȼ1,7831.16,4V Peter Eriksson59
9/2160 Empire Garbo v 6c c0,4541.15,9V Ulf Ohlsson16
6/2160 Carelin h 10c c0,5851.16,0V Magnus A Djuse121
5/2140 Primus Altero h 9c c0,9761.16,8V Helena Ehn129
7/2160 Kattens Chamsin v 10c ȼ1,4901.16,4V Tomas Rosén597
1/2140 Bloody Valentine s 9STR. Åsa Engblom
8/2160 Sugarmakesmecrazy (US) v 8STR. Viktor Svanstedt

Lopp 4 | Hagmyren | Glada Hudiks Ungdomsserie - Final | Lätt bana

Spår Namn Skor BFIRes. Tid KuskOdds
3/2140 Stella Gold s 8ȼ ȼ3,5711.15,9V Elias Strandberg399
1/2140 Global Trademark v 7ȼ ȼ2,421.16,5V Ida Olsson62
5/2140 Normal Capture s 4ȼ c1,0531.16,7V Ludwig Wickman251
11/2140 Listas Shadow Fax v 5ȼ ȼ1,5341.16,7V Jill Ivarsson266
4/2140 La Rosetta s 6ȼ ȼ2,9651.17,0V Sofia Frilén204
12/2140 Glorius Tooma v 10ȼ ȼ2,1361.17,1V Tamara Skutnabb436
6/2140 M.T.Lecavalier v 7ȼ ȼ1,6101.17,1V Viktor Lyck82
2/2140 Meves Vacances v 4ȼ ȼ1,9701.17,3V Emil Eriksson178
8/2140 Enjoy's Wifi v 6c c0,4301.18,1V Marcus Lilius41
7/2140 La Dama Futura s 7ȼ ȼ2,30UVG Hanna Forslin39
9/2140 Bastian Boom v 4ȼ c0,910UVG Niclas Hammarström57
10/2140 Chookdi s 6STR. Olle Wäjersten

Lopp 5 | Hagmyren | Lätt bana

Spår Namn Skor BFIRes. Tid KuskOdds
6/2140 Tangen Töff (NO) v 5ȼ ȼ2,3811.26,9V Caroline Åkerlund21
7/2160 Björs Viking v 11ȼ ȼ3,0321.26,2V Magnus A Djuse75
1/2140 Svärting A.C. v 6ȼ c1,0131.27,7V Kenth Åkerlund73
2/2140 Järvsö Aron v 6c c0,8341.29,6VG Wiktor Kylin-Blom250
5/2140 Smefaksen v 10c c151.29,8V Oskar Kylin Blom298
4/2140 Elsas Faks v 7c c161.31,4VG David Nylander345
9/2160 Spang Viktor (NO) h 6c c0,570UVG Björn Karlsson28
3/2140 B.W.Sessa s 6STR. Jan-Olov Persson
8/2160 Hönn Blesa (NO) s 10STR. Ulf Backhouse

Lopp 6 | Hagmyren | Erik  | Lätt bana

Spår Namn Skor BFIRes. Tid KuskOdds
9/2160 Ideås Make it B.S. s 5c c111.16,8V Rikard N Skoglund19
7/2160 Sidestep v 5c c0,6821.16,9V Oskar Kylin Blom114
12/2160 Cobbys Yourah v 4ȼ ȼ231.16,9V Jan Ove Olsen404
2/2140 Ants in the Pants v 3c c141.17,8V Ulf Ohlsson36
10/2160 Usch v 7ȼ c1,2251.17,2V Fredrik Sikberg694
8/2160 Kanishka Sånna s 8c c0,7661.17,5V Mathias Andersson1878
3/2160 Vrål Harry v 4c c0,6471.17,7V Hanna Forslin187
14/2160 Joy Lane s 5c c0,781.17,8VG Sofia Frilén443
4/2160 Alfas Leonore s 4c ȼ1,401.17,8VG Nicklas Westerholm89
6/2160 Hakkestadhs Athena s 5c c0,8301.18,0V Håkan Wallberg1129
1/2140 Touch of Class s 4c c10UVG Öyvind Wagnild694
5/2160 Marvellous Money v 9c c0,730UVG Ulf Pettersson654
11/2160 Mister Hill v 6c c0,490UVG Magnus A Djuse317
13/2160 Jab's Estell s 4STR. Viktor Svanstedt

Lopp 7 | Hagmyren | Svensk Travsports Kallblodsserie - Fördel ston | Lätt bana

Spår Namn Skor BFIRes. Tid KuskOdds
5/1660 Nordsjö Vinni* (NO) s 4c c111.28,6V Ulf Ohlsson14
13/1680 Pilas Dunder h 7c c121.27,9V Peter Eriksson449
11/1660 Valle Saga* (NO) s 4c c131.29,5V Rikard N Skoglund164
9/1660 Jonases Märtha s 4ȼ c0,8741.30,8V Jan-Olov Åberg940
15/1680 Diesel Harry v 4c c151.29,8VG Jimmy Jonsson249
3/1660 Pårs Philippa s 7c c0,4861.31,4VG Pernilla Vidner715
6/1660 Ayla S.R. s 9ȼ ȼ2,0371.31,7V Oskar Kylin Blom440
7/1660 Styfs Vilda s 3c c181.32,2VG Wiktor Kylin-Blom629
14/1680 Moe Tinder v 15c c101.31,4V Hanna Forslin2619
4/1660 Myrs Meja s 5c ȼ1,7101.32,3V Henrik Svensson656
12/1660 Oria* (NO) s 6c ȼ1,601.32,3VG Kenth Åkerlund307
2/1640 Govilja Viking s 4c c101.36,6VG Jan Ove Olsen254
10/1660 Månsaga s 6c c101.38,6VG Emil Eriksson182
1/1640 Björlitira (NO) s 5c c10UVG Magnus A Djuse66
8/1660 Faksida s 7c c0,740UVG Håkan Andersson1096

Lopp 8 | Hagmyren | P21-lopp | Lätt bana

Spår Namn Skor BFIRes. Tid KuskOdds
2/2140 Merrie Mistique s 7c c0,7611.16,4V Rikard N Skoglund29
5/2140 G.K.New Chance s 5ȼ ȼ2,1921.16,7V Ulf Ohlsson69
11/2140 Banker Up v 6ȼ ȼ2,5531.16,7V Jan-Olov Åberg435
10/2140 Sjöskogs Baloo (FI) v 8ȼ c1,4841.16,8V Nicklas Westerholm34
3/2140 Woodland v 8c c151.16,8V Ulf Pettersson67
7/2140 Carlos Chablis s 6ȼ ȼ2,1461.16,9V Sofia Frilén85
6/2140 Jeremiah v 6c c0,6771.16,9V Henrik Svensson460
8/2140 Captain Marancourt (FR) v 8c c0,7501.17,0VG Viktor Svanstedt193
4/2140 Priapos E.M. v 10c c0,8601.17,4V Viktor Lyck712
1/2140 Cool Flow s 6c c0,9601.17,9V Magnus O Jonsson735
9/2140 Edaxe v 6c c101.19,2V Helena Ehn749
Extracted data successfully
Thursday 22nd of October 2020 14:22:48 - Records extracted: 92