Resultat

2020-10-17: SaturdayJägersro V5 V4 V3Lopp:  1  2  3  4  5  6  7  8
2020-10-17: SaturdayMantorp V65 V4 V3Lopp:  1  2  3  4  5  6  7  8  9
2020-10-17: SaturdayGävle V75 V5 V4 V3 DD LDLopp:  1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12
2020-10-18: SundayAxevalla GS75 V4 V3 DDLopp:  1  2  3  4  5  6  7  8  9  10
2020-10-18: SundayTäby Trav V64 V4 V3 LDLopp:  1  2  3  4  5  6  7  8  9
2020-10-18: SundayHagmyren V5 V4 V3Lopp:  1  2  3  4  5  6  7  8

Lopp 1 | Axevalla | Lätt bana

Spår Namn Skor BFIRes. Tid KuskOdds
1/2140 Arevs Indeed (NO) s 4c c111.16,8V Ole Johan Östre436
11/2160 Charming v 4ȼ c221.16,2V Christian Cracchiolo140
12/2160 Zone Z. v 4c c0,8531.16,3V Mikko Aho67
2/2140 Gina Lollobrigida s 3c c141.17,3V Carl Johan Jepson158
14/2160 Mama's Happy Boy v 4ȼ c251.17,1V Kim Eriksson579
4/2140 The D.Red v 6c c0,6961.17,9VG Mikaela Rydberg1659
7/2160 Sweet Carola s 4ȼ c1,0571.17,2V Fredrik Berg518
10/2160 Roger Z. v 4c c181.17,4VG Henriette Larsen948
8/2160 Malawika Maid s 4c c101.18,0V André Eklundh151
13/2160 Ceasarion Marcesi v 5ȼ ȼ3,1501.18,8V Rickard Svanstedt1256
15/2160 Antonio Symphonic v 5c c0,4801.19,3V Stefan Persson1622
3/2140 Blue Flamer v 4c c0,6301.19,8V Jorma Kontio204
6/2160 Al's Great Gunner v 4c ȼ201.20,1VG Thomas Dalborg543
5/2140 John Dee v 4c c10UVG Mikael J Andersson40
9/2160 Kantens Cash v 6ȼ c1,170UVG Ulf Eriksson23

Lopp 2 | Axevalla | Montélopp | Lätt bana

Spår Namn Skor BFIRes. Tid KuskOdds
9/2140 Jasmin Band s 5c c0,4811.15,1A Tova Bengtsson165
11/2140 Eldorado Mearas v 6ȼ c1,2921.15,5A Henriette Larsen47
8/2140 Al's Espresious v 6c c0,4331.15,7A Emilia Leo47
3/2140 Dalforno v 7c c0,4241.15,7A Josefine Ivehag288
7/2140 Harley As* (DE) v 8c c0,9451.15,7A Jonathan Carre120
4/2140 McGarret v 5c c0,5861.15,9AG Julia Andersson86
2/2140 Make it Bore v 9c c0,3771.16,9AG Emelie Johansson3756
5/2140 Sukpoint C.C. v 9c c0,6581.17,1A Anna Erixon587
10/2140 Dream in Matchtown v 9c c0,5601.18,7A Åsa Svensson445
1/2140 Mithril h 8c c0,570UAG Sofia Adolfsson298
6/2140 Uno Piccolino v 8ȼ c1,110UAG Christina A Hande25

Lopp 3 | Axevalla | P21-lopp | Lätt bana

Spår Namn Skor BFIRes. Tid KuskOdds
4/2160 Incredible Smart (NL) s 5c c0,7811.17,7VG Thomas Dalborg83
15/2160 Crown Pale v 6c c0,9721.17,9V Jens Laursen202
6/2160 Skyliner v 7c ȼ1,3731.18,0V Rickard Svanstedt211
8/2160 Hambra's Bon Jovi v 6c c0,6941.18,4VG Carl Johan Jepson180
14/2160 Bazinga Cheri s 5ȼ c1,1751.18,5V Jan Henriksson318
7/2160 Good Express v 7c c161.18,8V Peter Untersteiner26
10/2160 Sotfire v 10ȼ c1,4771.19,4V Mikael J Andersson133
11/2160 Super X.Factor v 9c c0,681.19,4V Håkan E Johansson665
9/2160 Abe Woodhull v 5ȼ c1,5201.20,1VG Victor Sundgren104
1/2140 Dats Capital v 5c c0,80UVG Micael Stjernström90
2/2140 Manstone's Kitty s 6c c0,620UVG Stig-Christer Westrum74
5/2160 Front View v 7c c0,810UVG Benny Christensen144
3/2140 Fairplay du Mirel (FR) v 5STR. Thomas Åhlund
12/2160 Candy Crush s 6STR. Maria Elfstrand
13/2160 Bright Memphis* v 6STR. Ole Johan Östre

Lopp 4 | Axevalla | Svensk Travsports Unghästserie - Fyraåringslopp Ston | Lätt bana

Spår Namn Skor BFIRes. Tid KuskOdds
11/2140 Mahara Gutha s 4ȼ ȼ411.14,3A Stefan Persson102
5/2140 Cherry Oh Baby s 4c ȼ1,1121.14,4A Åke Lindblom90
6/2140 Vikens Generate s 4c c0,7931.14,5A Magnus Jakobsson166
8/2140 Emma Rae s 4ȼ c0,7541.14,6A Kim Eriksson239
7/2140 Miriam Håleryd s 4c c151.14,8A Peter Untersteiner19
9/2140 Janssons Frestelse s 4ȼ ȼ461.14,9A Petter Karlsson379
12/2140 Garca s 4ȼ c1,5471.14,9A Mikael J Andersson1192
4/2140 We the People s 4ȼ ȼ1,1181.15,2A Rickard Svanstedt707
2/2140 Giannini s 4c c0,7401.16,4AG Peter Grundmann1242
3/2140 Omega Superstar s 4ȼ c1,2901.17,3AG Ulf Eriksson66
1/2140 Hillbilly Woodland s 4ȼ ȼ1,870UAG Oscar Ginman95
10/2140 Jula Madonna s 4c c0,470UAG Carl Johan Jepson223

Lopp 5 | Axevalla | Lätt bana

Spår Namn Skor BFIRes. Tid KuskOdds
15/2160 Palais Bourbon v 6ȼ ȼ1,7111.15,0V Joakim Lövgren113
1/2140 Keylor Navas v 5c c0,9421.16,0V Mikael J Andersson40
3/2140 Chivas L.I. v 4c c131.16,0V Carl Johan Jepson53
2/2140 Sixten R.P. v 4c c0,3641.16,2V Thomas Dalborg894
6/2160 Master Sea v 5ȼ c0,651.15,5V Stefan Persson52
7/2160 Astro Del Nord* (IT) h 4ȼ c0,561.15,6V Jorma Kontio134
14/2160 Prima Kaiser h 7ȼ ȼ2,771.15,6V Fredrik Berg425
9/2160 Great Winner v 5c c0,8881.15,6VG Magnus Jakobsson87
12/2160 Tricky Face v 5ȼ ȼ1,701.15,7V Anders Svanstedt727
10/2160 U.B.Cool v 6ȼ ȼ1,7201.15,8VG Åke Lindblom744
11/2160 Carrotlover v 9c ȼ1,1601.16,1V Henrik Johansson556
5/2140 Desavi D. (DK) v 5c c101.17,6VG Klaus Kern721
4/2140 Lightbay v 4ȼ c1,2501.19,1VG Peter Untersteiner62
8/2160 Crash Axe v 5c c0,6401.19,5VG Jan Henriksson454
13/2160 Piglet Pil v 7STR. Ole Johan Östre

Lopp 6 | Axevalla | Ladugårdsinredes Körsvensserie - K75-lopp | Lätt bana

Spår Namn Skor BFIRes. Tid KuskOdds
8/2640 Air Space v 4ȼ ȼ1,6311.16,5A Simon Helm264
10/2640 Danois Simoni v 5ȼ c1,2321.16,6A Jeanette Holmskov72
5/2640 High on Life v 5c c131.16,7A Micael Lindblom53
12/2640 Wiki Waki Woo s 4c c141.17,0AG Hans Adler44
7/2640 Stepping Photo v 4ȼ ȼ1,9251.17,1A Julien Fontaine76
11/2640 Dionysos L.I. v 3c c161.17,3A Fredrik Claesson145
3/2640 Rex v 7c c171.18,0A Leif Andersson155
6/2640 Prince of Spirit v 5c c0,681.18,8A Jesper Rydberg736
2/2640 Spinofhope L.B. s 3c c0,8501.20,1A Håkan E Johansson188
4/2640 Brienne of Tarth s 4ȼ ȼ1,601.20,5AG Victor Sundgren41
1/2640 Boss Design (DE) v 4c c10UAG Max Karlsson596
9/2640 Magic Sea v 5STR. Alex Persson

Lopp 7 | Axevalla | Stolopp | Lätt bana

Spår Namn Skor BFIRes. Tid KuskOdds
12/1660 Arc en Ciel s 6c ȼ1,1211.13,8V Kim Eriksson282
11/1660 Gal Gadot Racing s 4c c0,8521.14,3V André Eklundh53
4/1640 Juni Rapid s 3c c131.15,2V Anders Svanstedt105
14/1660 Lady Star Bo (DE) s 5ȼ c1,6141.14,9V Magnus Jakobsson689
6/1640 Loc Ästher s 6c c0,7251.15,9V Markus Niklasson325
3/1640 Easy Peak* (DK) s 4c ȼ1,0661.16,2V Jorma Kontio77
7/1640 Mill Cava s 3c c171.16,6V Carlos Söderström500
2/1640 Pirat Pia s 8c c0,7181.17,1VG Marcus Hultman1624
8/1640 Lella Lombardi s 4c c101.17,4VG Mikael J Andersson252
9/1640 Miss Fina s 7c c0,501.17,9V Fredrik Berg2686
5/1640 Stens Remind s 3c c0,3901.21,2VG Peter Untersteiner131
1/1640 Livi Precious s 3ȼ ȼ40UVG Stefan Persson28
10/1660 Quickly S.W. s 5ȼ ȼ1,670UVG Carl Johan Jepson64
13/1660 Carmen Division* (NO) s 5ȼ ȼ(1)0UVG Ole Johan Östre273

Lopp 8 | Axevalla | Treåringarnas Höstserie | Lätt bana

Spår Namn Skor BFIRes. Tid KuskOdds
5/2140 Valrhona Face h 3c c111.16,7V Niclas Stenquist63
11/2140 Yuvaraj h 3c c0,8821.16,9V Peter Untersteiner22
10/2140 Larissa Band s 3c c131.17,1V Åke Lindblom232
6/2140 Mr Kindic v 3c ȼ1,4341.17,2V Rickard Svanstedt164
7/2140 Speed Sense h 3ȼ c0,9451.17,3V Jan Henriksson309
4/2140 Classic Sparkle v 3c c161.17,4V André Eklundh192
1/2140 Västerbo Bankir v 3c c0,6771.17,4V Ulf Eriksson47
8/2140 Sweet Solway s 3c c181.17,8V Thomas Dalborg828
3/2140 Wilhelm Tell v 3c c101.19,2V Marcus Hultman431
12/2140 Father Fashion (CA) v 3ȼ c201.20,3VG Jorma Kontio216
2/2140 Conrads Kingfisher v 3c c10UVG Carl Johan Jepson121
9/2140 Silpinge Speeder v 3c c10UVG Oscar Ginman632

Lopp 9 | Axevalla | Lätt bana

Spår Namn Skor BFIRes. Tid KuskOdds
11/2140 Sato v 5c c0,9311.13,3A Håkan E Johansson214
8/2140 Eicas v 5ȼ c0,7921.13,5A Niclas Stenquist499
9/2140 Vulcano O.P. (IT) v 6ȼ ȼ1,4831.13,6A Ulf Eriksson69
7/2140 Man of Steel v 7ȼ c1,3841.13,6A Linda Sedström44
6/2140 Gullabo Däck Bling v 7c c0,5251.13,9A Anton Knutsson223
5/2140 Panther Face h 8ȼ ȼ1,7461.13,9A Veijo Heiskanen238
1/2140 Mellby Guard v 5ȼ ȼ1,5571.13,9A Peter Untersteiner44
4/2140 Zar O.P.* (IT) h 5ȼ ȼ1,1281.13,9A Mikael J Andersson465
3/2140 Four Guys Dream v 4c ȼ1,1901.14,0AG Stefan Persson29
10/2140 Elcamino Dimanche v 5ȼ ȼ1,2801.14,3A Jens Laursen1367
12/2140 Ingemar Palema* v 8ȼ ȼ2,7601.14,7AG Ole Johan Östre365
2/2140 Kaiser Southwind v 5ȼ ȼ1,1601.16,2AG Åke Lindblom296

Lopp 10 | Axevalla | Lätt bana

Spår Namn Skor BFIRes. Tid KuskOdds
6/2140 Eldorado B. h 6ȼ ȼ2,611.13,6A Joakim Lövgren24
1/2140 Final Dream v 7ȼ ȼ1,5721.13,8A Linda Sedström64
2/2140 Västerbo Exact v 9ȼ ȼ1,4531.14,0A Stefan Persson168
10/2140 Hierro Boko v 6ȼ ȼ2,1741.14,1A Hanna Lähdekorpi55
9/2140 M.T.Joinville v 9c c0,8351.14,2A Jorma Kontio138
3/2140 Mellby Glader v 5ȼ ȼ1,3561.14,2A Kim Eriksson223
5/2140 Den of Warlock (US) v 7c ȼ1,1471.14,5A Jonas M Oscarsson801
4/2140 Test Drive v 7c c0,3681.14,5A Erik Berglöf223
8/2140 Island Life v 9ȼ ȼ1,780UAG Ulf Eriksson49
7/2140 Vacqueyras v 11STR. Thomas Åhlund
11/2140 Rapido Va Bene* (NO) v 11STR. Mikael J Andersson
Extracted data successfully
Sunday 25th of October 2020 22:40:17 - Records extracted: 129