Resultat

2020-10-16: FridaySolvalla V65 V4 V3 LDLopp:  1  2  3  4  5  6  7  8
2020-10-16: FridayUmeå V64 V4 V3 DDLopp:  1  2  3  4  5  6  7  8  9  10
2020-10-16: FridayRomme V5 V4 V3Lopp:  1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11
2020-10-17: SaturdayJägersro V5 V4 V3Lopp:  1  2  3  4  5  6  7  8
2020-10-17: SaturdayMantorp V65 V4 V3Lopp:  1  2  3  4  5  6  7  8  9
2020-10-17: SaturdayGävle V75 V5 V4 V3 DD LDLopp:  1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12

Lopp 1 | Mantorp | Lätt bana

Spår Namn Skor BFIRes. Tid KuskOdds
2/2140 Trolla Doc s 4c c111.17,7V Kim Eriksson57
8/2140 Leonas Yulia s 4c ȼ1,7721.17,9V Henrik Johansson200
10/2140 Skarpinge Nova s 6c c131.18,6V Ralf Karlstedt306
6/2140 Morricone v 8c c0,941.19,4V Fredrik Söderberg116
9/2140 La Suora M.L. s 3c c151.19,9VG Petter Karlsson199
5/2140 T.Wall's Keyboard s 3c c161.20,8VG Roger Pettersson75
11/2140 Legend le Soleil v 3c c(1)71.27,0VG Stefan Persson57
1/2140 Diggers Fromheaven v 3c c10UVG Fredrik Claesson37
3/2140 Kezzi Design s 7c c10UV Mats L Andersson443
4/2140 Greenfield (FR) h 4c c0,440UVG Juhani Partanen477
7/2140 A la Carte Alo s 3c c(1)0UVG Jonathan Bardun154
12/2140 Uberty Face s 4c c0,70UVG Mikael J Andersson101

Lopp 2 | Mantorp | Lätt bana

Spår Namn Skor BFIRes. Tid KuskOdds
7/2140 Engla S.S. s 5ȼ c1,6711.17,1V Fredrik Söderberg123
9/2140 Royal T.C. v 4ȼ ȼ2,921.17,2V Juhani Partanen39
4/2140 Jersey Girl s 3c c131.17,2V Oskar Svanberg130
6/2140 Kings Miss Sally s 3c c141.17,5V Ralf Karlstedt812
2/2140 Sioux Sad Song s 3c c151.18,3V Jesper Rydberg123
12/2140 Justine Boko s 4c c161.18,3V Mikael J Andersson466
1/2140 Watford Broline v 3c c171.18,9VG Stefan Persson18
3/2140 Texas Maja s 4c c0,501.20,6VG Micael Stjernström506
11/2140 Scaino Horse s 3c c0,6301.24,3VG Göran B Andersson647
5/2140 Turbo Tornado s 5c c10UVG Kim Eriksson179
8/2140 Breaking Out s 5c c10UVG Dick S Jansson632
10/2140 Whynot Takethecab v 4STR. Joseph Taavela Ruocco

Lopp 3 | Mantorp | Hästägarepokalen 2020 | Lätt bana

Spår Namn Skor BFIRes. Tid KuskOdds
1/2140 Joel di Quattro v 4ȼ ȼ3,111.16,3V Oskar Svanberg16
7/2180 Hugo R.C. v 10ȼ ȼ1,5721.15,0V Johan Carlfjord396
10/2180 Fighter Marke v 7ȼ ȼ1,8831.15,0V Roger Pettersson94
8/2180 Scotch Brodde v 6ȼ c0,6841.15,1V Kim Eriksson70
3/2160 G.K.Yippi v 6c c0,9351.15,9V Markus Niklasson854
13/2180 Ufo del Rio (IT) v 7c c0,4161.15,3V Petter Karlsson99
9/2180 Shutupandscratchme v 5c c0,971.15,3V Stefan Persson87
11/2180 Temple of Dreams (US) v 8c c0,7501.15,8V Henrik Johansson1078
6/2180 Maxi Doc v 10c c0,9101.16,0V Mikael J Andersson1090
4/2160 MacGyver v 7ȼ c1,0101.16,2V Anders Svanstedt540
5/2160 Stole the Show v 5c c0,8101.16,2V Micael Stjernström691
2/2160 Speed Marke v 6ȼ c1,3701.16,3V Claes Svensson989
14/2180 Scorpion's Dream v 8c c0,5901.16,5V Carl-Henning Wallberg3081
12/2180 Winner from Simba v 12STR. Jonathan Bardun

Lopp 4 | Mantorp | Svensk Travsports Unghästserie - Treåringslopp | Lätt bana

Spår Namn Skor BFIRes. Tid KuskOdds
8/2140 Hindenburg Am v 3c c111.15,8V Markus B Svedberg79
1/2140 Miss Milla s 3c c0,521.16,7V Magnus S Karlsson796
2/2140 Candice Frontline s 3c c131.16,8V Micael Stjernström736
10/2140 He's a Fox h 3c c141.16,9V Rebecca Dahlén801
4/2140 Hurricane Tess s 3c c151.17,1V Roger Pettersson1127
6/2140 Spiderman Marke v 3c c161.17,2V Claes Svensson110
7/2140 Hulk Marke v 3ȼ c271.18,1V Jonathan Bardun293
3/2140 Oskar Run h 3c c181.18,7VG Kim Eriksson61
11/2140 Cheek to Cheek h 3c c101.19,9VG Pasi Aikio15
5/2140 Whispers s 3c ȼ0,890UVG Mikael J Andersson327
9/2140 Chiclet s 3c c10UVG Joakim Wallin438

Lopp 5 | Mantorp | Spårtrappa | Lätt bana

Spår Namn Skor BFIRes. Tid KuskOdds
12/2640 Gelatiamo v 6ȼ ȼ2,1211.16,1A Dwight Pieters98
3/2640 Akbar v 5c c0,8421.16,6A Joakim Wallin206
10/2640 After All Flash v 6ȼ c1,8931.16,7A Petter Karlsson297
11/2640 Mäster Sauron v 4c c141.16,7A Jan Wickström176
7/2640 Lucky Wind s 5c ȼ1,351.16,7A Fredrik Berg35
5/2640 Lyssum s 5c c0,7461.17,1A Claes Svensson291
9/2640 Let's Go Tooma v 5c c0,6771.17,3A Oskar Svanberg607
15/2640 Geting Akema v 7c c0,8681.17,3A Douglas Wieselgren715
8/2640 Andrina s 5c ȼ1,2201.17,7A Julia Andersson657
2/2640 O'Boy v 5c c0,7801.18,4AG Mikael J Andersson82
6/2640 Hudzon h 6c c101.18,8A Pierre Nyström31
14/2640 Day Composite s 7c c0,7101.19,9A Göran B Andersson1513
13/2640 Kingup v 5ȼ ȼ1,880UAG Kim Eriksson78
1/2640 Walkofshame s 4STR. Robert A Kerttu
4/2640 Titan Journey v 6STR. Henrik Johansson

Lopp 6 | Mantorp | B-tränarlopp | Lätt bana

Spår Namn Skor BFIRes. Tid KuskOdds
9/2160 Felix Am v 5ȼ ȼ3,711.15,4V Markus Niklasson62
11/2160 Monark Amok v 9c c0,721.15,6V Rikard S Jansson52
10/2160 Angelo Zaz v 9c ȼ1,0331.15,6V Maria Elfstrand716
6/2160 Erik K. v 6ȼ ȼ1,3541.15,7VG Josefine Ivehag146
5/2160 Amazing Memory v 7ȼ c1,2751.15,8V Kim Eriksson46
12/2160 Tucson Dei Greppi (IT) v 8ȼ c161.16,1V Maria Holmen323
1/2140 King Sir Raymond v 4c c0,971.17,0V Henrik Johansson409
3/2140 Vår Julius v 9c ȼ1,4581.18,1V Micael Stjernström457
2/2140 Zorrina Neo s 5c ȼ1,7101.18,5V Ralf Karlstedt748
4/2160 Mr Jalla Jalla v 8ȼ ȼ2,010UVG Roger Pettersson358
7/2160 Vasco de Gama (IT) v 6ȼ ȼ2,260UVG Olof Thorson35
13/2160 Made in Sweden s 7ȼ c1,060UVG Oskar Svanberg118
15/2160 Twins Zabaidee s 5c c0,610UVG Stefan Persson215
8/2160 Omega Broline s 9STR. Viktoria Berntsson
14/2160 Aowa L.G. s 7STR. Mikael J Andersson

Lopp 7 | Mantorp | Montélopp | Lätt bana

Spår Namn Skor BFIRes. Tid KuskOdds
7/1660 Dynamite Sand v 9ȼ ȼ1,8611.14,4V Sofia Adolfsson124
2/1640 Velocista G.G. s 9c c0,8421.15,9V Emma Sander953
6/1640 Terracotta Face v 5c c0,7431.16,1VG Emilia Leo19
10/1660 Red Alert W.F. s 5c c0,6441.15,3V Anna Erixon77
15/1660 Cherie Kee s 8ȼ c0,9251.15,4V Malin Andersson262
1/1640 Crazy Man Ås v 6ȼ c1,0461.16,4V Linda Furåker303
9/1660 Symphonic Ida s 6c c0,671.15,7V Tova Bengtsson104
3/1640 Crazy Horse (DK) v 6c c0,4681.17,3V Julia Andersson428
14/1660 Amber Brick s 8c c0,6601.16,8VG Josefine Ivehag664
8/1660 Rise Again v 6c c0,4301.18,9VG Nicole Melberg426
13/1660 Jas S.S. v 10c ȼ1,7401.19,6VG Linda Karlsson1293
4/1640 Automower v 7c c0,880UVG Emelie Sivertsson571
5/1640 Quarcio Ducal v 5c c0,750UVG Christina A Hande57
12/1660 Glide Marke v 6ȼ ȼ1,830UVG Jonathan Carre328
11/1660 Digital Furcola s 6STR. Viktoria Berntsson

Lopp 8 | Mantorp | Lätt bana

Spår Namn Skor BFIRes. Tid KuskOdds
10/2160 Bag's Simoni (DK) v 7ȼ ȼ1,1511.14,9V Henna Halme35
9/2160 Cameron Dream v 8ȼ ȼ1,3921.15,0V Petter Karlsson213
7/2160 Viking's Topline v 7ȼ ȼ1,3231.15,1V Anders Svanstedt79
6/2160 Leonas Sami v 7c c0,5841.15,1V Kim Eriksson157
2/2140 Livi Nam Nam v 5ȼ c1,1551.16,0V Mikael J Andersson592
3/2140 A Smart Choice s 8c c0,8861.16,1V Dick S Jansson1104
1/2140 Goodwill Pellini s 5ȼ ȼ1,7571.16,1VG Joakim Wallin72
8/2160 Bubba Degato v 9ȼ ȼ1,2901.15,5V Wilma Karlsson512
5/2160 Shutter Island s 7c c0,4701.16,2V Claes Svensson73
4/2140 Albert G. h 8ȼ ȼ1,4601.17,5V Magnus S Karlsson833
11/2160 Baritone Artist v 5c ȼ1,170UVG Markus B Svedberg30

Lopp 9 | Mantorp | P21-lopp - Spårtrappa | Lätt bana

Spår Namn Skor BFIRes. Tid KuskOdds
5/2140 Käbb's Valente v 9c c111.16,3A Marita Gustafsson85
3/2140 B.B.S.Chanelle s 4c c0,721.16,7A Petter Karlsson22
7/2140 Fingersprint v 5c c0,7631.16,8A Henrik Johansson290
11/2140 Onefourthree v 6ȼ c0,8741.17,0A Micael Stjernström447
14/2140 Julietta Doc s 4c c151.17,3A Lars-Erik Nilsson419
9/2140 Solkattens Shirazi v 5c c0,6161.17,8A Kim Eriksson64
4/2140 Classics Nitro v 6c c0,771.18,3A Oskar Svanberg215
1/2140 Mary Lou L.A. s 4c c181.18,3A Carl-Henning Wallberg210
12/2140 Golden Circle s 7ȼ c1,0901.18,5A Göran B Andersson458
2/2140 Xanthis Euphoria s 4c c101.19,2AG Mats L Andersson355
8/2140 Minttu Akema v 8c c0,9801.19,7A Ingemar Nilsson622
13/2140 Lillvici v 5c c101.19,7A Stefan Persson76
10/2140 Wondering Moon v 6c c10UAG Mikael J Andersson122
6/2140 La it s 6STR. Henna Halme
Extracted data successfully
Wednesday 21st of October 2020 18:08:51 - Records extracted: 119