Resultat

2020-10-16: FridaySolvalla V65 V4 V3 LDLopp:  1  2  3  4  5  6  7  8
2020-10-16: FridayUmeå V64 V4 V3 DDLopp:  1  2  3  4  5  6  7  8  9  10
2020-10-16: FridayRomme V5 V4 V3Lopp:  1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11
2020-10-17: SaturdayJägersro V5 V4 V3Lopp:  1  2  3  4  5  6  7  8
2020-10-17: SaturdayMantorp V65 V4 V3Lopp:  1  2  3  4  5  6  7  8  9
2020-10-17: SaturdayGävle V75 V5 V4 V3 DD LDLopp:  1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12

V4 | Gävle

Avd. VinnareSystemVärdeOddsSkor BFI
V4-15 Hombre D.1885987 SEK50ȼ ȼ4
V4-22 Gretzky Boko*15326107 SEK20ȼ ȼ2,12
V4-311 Deliver6684245 SEK40ȼ ȼ2,45
V4-47 Storm Jaro* (NO)3898421 SEK35c c1
Omsättning: 2 189 112 SEK - System: 41191V44 rätt:3898421 SEK
V4-omsättning: 2 189 112 SEK - System: 41191Uppdaterat: 2020-10-17 16:01:27

V4-1 | Lopp 1 | Gävle | Svensk Travsports Unghästserie - Treåringslopp | Lätt bana

Spår Namn Skor BFIRes. Tid KuskOddsV4%
5/1640 Hombre D. v 3ȼ ȼ411.13,5A Oskar Kylin Blom5017,50
4/1640 Kohinoor Boko s 3c c121.13,7A Robert Dunder2614,80
11/1640 Red Hot Roadster v 3c c131.13,8A Oskar J Andersson2443,48
12/1640 Beat the Hill s 3c c141.14,0AG Örjan Kihlström1316,10
9/1640 Amour Vixi s 3c c151.14,0A Ulf Ohlsson8911,73
2/1640 Bellaforza s 3ȼ ȼ2,261.14,3A Claes Sjöström7710,70
1/1640 Claude P.Hill h 3c c171.14,3A Daniel Wäjersten7015,38
10/1640 Västerbo All In h 3c c181.14,8AG Jorma Kontio4422,23
8/1640 Estelle Godiva s 3c c0,6701.15,3A Niclas Hammarström6681,84
3/1640 Fiery v 3c c10UAG Kaj Widell4142,66
7/1640 Excalibur Zet h 3ȼ ȼ2,80UAG Magnus A Djuse2623,31
6/1640 Baltic Sun s 3STR. Marcus Lilius0,00
V4-omsättning: 2 189 112 SEK - System: 41191Uppdaterat: 2020-10-17 16:01:27

V4-2 | Lopp 2 | Gävle | Clarion Winn, Gävle - Gävleborgs Montéserie, Final | Lätt bana

Spår Namn Skor BFIRes. Tid KuskOddsV4%
2/2140 Gretzky Boko* v 7ȼ ȼ2,1211.14,0A Jonathan Carre2046,58
3/2140 Golden News v 5ȼ ȼ1,321.14,0A Emilia Leo3227,95
7/2140 Radagast v 7ȼ ȼ1,4831.14,1A Christina A Hande689,38
8/2140 Journey v 10ȼ ȼ3,3341.14,5A Linda S Hedström4751,56
9/2140 Alvena Uni s 9c c0,5551.15,2A Angela Eriksson12050,41
11/2140 One Two Beat v 6c c0,4861.15,3A Jenny A Björk2213,15
6/2140 Ten C.C.Face v 5ȼ ȼ2,7601.15,7A Lena Fritz6820,95
10/2140 Naughty Boy v 8ȼ ȼ2,4401.15,7A Clara Jonasson5790,86
4/2140 Natosi Goj v 10ȼ ȼ2,4501.15,9A Jennifer Persson1008,19
1/2140 Stardust Melody s 7ȼ c1,0601.18,9AG Michelle Larsson5760,68
5/2140 Pane Vino v 6STR. Jenni H Åsberg0,00
V4-omsättning: 2 189 112 SEK - System: 41191Uppdaterat: 2020-10-17 16:01:27

V4-3 | Lopp 3 | Gävle | Spårtrappa | Lätt bana

Spår Namn Skor BFIRes. Tid KuskOddsV4%
11/2140 Deliver v 4ȼ ȼ2,4511.14,2A Örjan Kihlström4018,80
13/2140 Radetzky* (FI) v 5ȼ c1,821.14,2A Mattias Djuse2732,68
3/2140 Hadrianos h 4ȼ ȼ2,6731.14,4A Jörgen Westholm6415,66
8/2140 Atlas Kronos v 4ȼ c1,1241.14,6A Daniel Wäjersten1107,46
9/2140 B.B.S.Balou v 5ȼ ȼ1,7951.14,7A Olle Alsén10570,54
14/2140 Banzai Merci v 7c c0,7361.14,7A Malin Friman6531,09
12/2140 Kalles Caviar Ås (US) v 7ȼ ȼ1,3471.14,7A Magnus A Djuse2452,77
1/2140 Silvertona s 5c c0,5801.14,9A Jenni H Åsberg17420,48
7/2140 Twilight Speed* (FI) v 8c c0,6601.14,9A Jan Söderström15410,45
15/2140 Gilbert Bris v 6c c0,5601.14,9A Oskar Kylin Blom14350,55
2/2140 Attila Zack (IT) v 4ȼ ȼ2,501.15,0A Emilia Leo8010,60
4/2140 Lansky h 4c c0,8101.15,8A Jorma Kontio3302,58
5/2140 Jack Dalton Zenz v 6c c0,9701.16,7A Mathias Andersson9240,68
10/2140 M.T.Montpelier v 6c ȼ1,650UAG Ulf Eriksson1425,52
6/2140 Gassin Am v 4STR. Carl Johan Jepson0,00
V4-omsättning: 2 189 112 SEK - System: 41191Uppdaterat: 2020-10-17 16:01:27

V4-4 | Lopp 4 | Gävle | Sören Thyr AB | Lätt bana

Spår Namn Skor BFIRes. Tid KuskOddsV4%
7/2140 Storm Jaro* (NO) h 4c c111.25,9A Carl Johan Jepson3521,63
5/2140 Z.M.'s Jerven* (NO) v 7ȼ c121.26,0A Erik Adielsson927,25
2/2140 Skeie Lotta (NO) s 4ȼ ȼ3,0131.26,3A Örjan Kihlström6516,48
1/2140 Guli Vitus v 9ȼ c1,5241.26,4A Torbjörn Jansson3722,41
10/2140 Moi Edel* (NO) s 6c c0,5751.26,8A Ulf Ohlsson1326,84
9/2140 Olsims Arne v 7c c0,9861.26,9A Magnus O Jonsson10581,03
12/2140 Zenit h 5c c171.27,7A Rikard N Skoglund2682,99
3/2140 Nårje* (NO) h 6c c10UAG Björn Steinseth2434,50
4/2140 Egge Piril (NO) v 7c c10UAG Magnus Jakobsson1615,31
11/2140 G.G.Pugh v 5c c0,910UAG Robert Wilhelmsson6591,41
6/2140 Majgryning s 11STR. Tomas Pettersson0,00
8/2140 Månbest A.M. h 5STR. Gunnar Melander0,00
V4-omsättning: 2 189 112 SEK - System: 41191Uppdaterat: 2020-10-17 16:01:27
Extracted data successfully
Sunday 25th of October 2020 20:08:42 - Records extracted: 50