Resultat

2020-10-16: FridaySolvalla V65 V4 V3 LDLopp:  1  2  3  4  5  6  7  8
2020-10-16: FridayUmeå V64 V4 V3 DDLopp:  1  2  3  4  5  6  7  8  9  10
2020-10-16: FridayRomme V5 V4 V3Lopp:  1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11
2020-10-17: SaturdayJägersro V5 V4 V3Lopp:  1  2  3  4  5  6  7  8
2020-10-17: SaturdayMantorp V65 V4 V3Lopp:  1  2  3  4  5  6  7  8  9
2020-10-17: SaturdayGävle V75 V5 V4 V3 DD LDLopp:  1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12

Lopp 1 | Gävle | Svensk Travsports Unghästserie - Treåringslopp | Lätt bana

Spår Namn Skor BFIRes. Tid KuskOdds
5/1640 Hombre D. v 3ȼ ȼ411.13,5A Oskar Kylin Blom50
4/1640 Kohinoor Boko s 3c c121.13,7A Robert Dunder261
11/1640 Red Hot Roadster v 3c c131.13,8A Oskar J Andersson244
12/1640 Beat the Hill s 3c c141.14,0AG Örjan Kihlström131
9/1640 Amour Vixi s 3c c151.14,0A Ulf Ohlsson89
2/1640 Bellaforza s 3ȼ ȼ2,261.14,3A Claes Sjöström77
1/1640 Claude P.Hill h 3c c171.14,3A Daniel Wäjersten70
10/1640 Västerbo All In h 3c c181.14,8AG Jorma Kontio442
8/1640 Estelle Godiva s 3c c0,6701.15,3A Niclas Hammarström668
3/1640 Fiery v 3c c10UAG Kaj Widell414
7/1640 Excalibur Zet h 3ȼ ȼ2,80UAG Magnus A Djuse26
6/1640 Baltic Sun s 3STR. Marcus Lilius

Lopp 2 | Gävle | Clarion Winn, Gävle - Gävleborgs Montéserie, Final | Lätt bana

Spår Namn Skor BFIRes. Tid KuskOdds
2/2140 Gretzky Boko* v 7ȼ ȼ2,1211.14,0A Jonathan Carre20
3/2140 Golden News v 5ȼ ȼ1,321.14,0A Emilia Leo32
7/2140 Radagast v 7ȼ ȼ1,4831.14,1A Christina A Hande68
8/2140 Journey v 10ȼ ȼ3,3341.14,5A Linda S Hedström475
9/2140 Alvena Uni s 9c c0,5551.15,2A Angela Eriksson1205
11/2140 One Two Beat v 6c c0,4861.15,3A Jenny A Björk221
6/2140 Ten C.C.Face v 5ȼ ȼ2,7601.15,7A Lena Fritz682
10/2140 Naughty Boy v 8ȼ ȼ2,4401.15,7A Clara Jonasson579
4/2140 Natosi Goj v 10ȼ ȼ2,4501.15,9A Jennifer Persson100
1/2140 Stardust Melody s 7ȼ c1,0601.18,9AG Michelle Larsson576
5/2140 Pane Vino v 6STR. Jenni H Åsberg

Lopp 3 | Gävle | Spårtrappa | Lätt bana

Spår Namn Skor BFIRes. Tid KuskOdds
11/2140 Deliver v 4ȼ ȼ2,4511.14,2A Örjan Kihlström40
13/2140 Radetzky* (FI) v 5ȼ c1,821.14,2A Mattias Djuse27
3/2140 Hadrianos h 4ȼ ȼ2,6731.14,4A Jörgen Westholm64
8/2140 Atlas Kronos v 4ȼ c1,1241.14,6A Daniel Wäjersten110
9/2140 B.B.S.Balou v 5ȼ ȼ1,7951.14,7A Olle Alsén1057
14/2140 Banzai Merci v 7c c0,7361.14,7A Malin Friman653
12/2140 Kalles Caviar Ås (US) v 7ȼ ȼ1,3471.14,7A Magnus A Djuse245
1/2140 Silvertona s 5c c0,5801.14,9A Jenni H Åsberg1742
7/2140 Twilight Speed* (FI) v 8c c0,6601.14,9A Jan Söderström1541
15/2140 Gilbert Bris v 6c c0,5601.14,9A Oskar Kylin Blom1435
2/2140 Attila Zack (IT) v 4ȼ ȼ2,501.15,0A Emilia Leo80
4/2140 Lansky h 4c c0,8101.15,8A Jorma Kontio330
5/2140 Jack Dalton Zenz v 6c c0,9701.16,7A Mathias Andersson924
10/2140 M.T.Montpelier v 6c ȼ1,650UAG Ulf Eriksson142
6/2140 Gassin Am v 4STR. Carl Johan Jepson

Lopp 4 | Gävle | Sören Thyr AB | Lätt bana

Spår Namn Skor BFIRes. Tid KuskOdds
7/2140 Storm Jaro* (NO) h 4c c111.25,9A Carl Johan Jepson35
5/2140 Z.M.'s Jerven* (NO) v 7ȼ c121.26,0A Erik Adielsson92
2/2140 Skeie Lotta (NO) s 4ȼ ȼ3,0131.26,3A Örjan Kihlström65
1/2140 Guli Vitus v 9ȼ c1,5241.26,4A Torbjörn Jansson372
10/2140 Moi Edel* (NO) s 6c c0,5751.26,8A Ulf Ohlsson132
9/2140 Olsims Arne v 7c c0,9861.26,9A Magnus O Jonsson1058
12/2140 Zenit h 5c c171.27,7A Rikard N Skoglund268
3/2140 Nårje* (NO) h 6c c10UAG Björn Steinseth24
4/2140 Egge Piril (NO) v 7c c10UAG Magnus Jakobsson161
11/2140 G.G.Pugh v 5c c0,910UAG Robert Wilhelmsson659
6/2140 Majgryning s 11STR. Tomas Pettersson
8/2140 Månbest A.M. h 5STR. Gunnar Melander

Lopp 5 | Gävle | Sören Erikssons lopp - STL Klass I, Försök 3 i Meeting 7 (Final Solvalla 28 november) | Lätt bana

Spår Namn Skor BFIRes. Tid KuskOdds
12/2640 Speedy Tilly v 5ȼ ȼ2,7211.13,6V Per Lennartsson48
9/2640 Royce Rolls* (NO) v 5ȼ ȼ1,221.14,0V Carl Johan Jepson144
5/2640 Swagger v 4c c0,731.14,2V Mika Forss137
2/2640 Faster Than You v 5ȼ ȼ1,9441.14,3V Nicklas Westerholm344
6/2640 Big Cactus Zet v 6ȼ ȼ2,8651.14,3V Isabell Eriksson171
3/2640 Jareth Boko v 4c c0,4961.14,4V Andreas Lövdal90
11/2640 Gardner Shaw v 4c ȼ1,1471.14,8V Jörgen Westholm46
7/2640 Issiah v 6ȼ ȼ1,7401.15,3V Kaj Widell336
4/2640 Dream Creation (NO) h 4c c0,830UVG Örjan Kihlström40
8/2640 Global Warrior v 5ȼ ȼ1,770UVG Peter Untersteiner136
10/2640 Dominic Wibb v 4ȼ ȼ40UVG Erik Adielsson155
1/2640 Bransbys Juke Box v 7STR. Hans Crebas

Lopp 6 | Gävle | Ramudden - STL Diamantstoet, Försök 2 i Meeting 7 (Final Solvalla 28 november) | Lätt bana

Spår Namn Skor BFIRes. Tid KuskOdds
14/2180 Mily s 6ȼ ȼ2,1311.12,8V Nicklas Westerholm37
15/2180 Millie Millionaire s 7ȼ c1,3321.12,9V Örjan Kihlström32
10/2160 Cordelia I.S. s 5c c0,7931.13,8V Jenny A Björk1374
8/2160 Luna Nera Doc s 8c c0,841.14,0V Oskar J Andersson437
1/2140 Höwings Zora s 3c c0,6351.14,8V Oskar Kylin Blom658
6/2160 Klara Zonett s 4ȼ ȼ1,8961.14,1V Rikard N Skoglund94
13/2180 Global Allegiance s 4ȼ c0,8671.13,4V Carl Johan Jepson570
5/2160 Fixi Mearas s 5c c101.14,3V Erik Adielsson53
7/2160 Titania I.S. s 6ȼ ȼ1,3501.15,0V Wiktor Kylin-Blom667
2/2140 Madonna Morique s 4ȼ ȼ2,2101.15,1V Jennifer L Oscarsson896
4/2140 Delilas Magi s 5c c0,7601.15,1V Malin Friman2893
9/2160 Omaha Zenz s 6ȼ c1,4701.15,1V Mathias Andersson2762
3/2140 Stiernhööks Siri s 5c c101.16,4VG Kajsa Frick131
12/2160 Quantal Quetzal s 3ȼ ȼ2,5501.16,8VG Mattias Djuse346
11/2160 Mahjong s 5ȼ ȼ1,790UVG Per Lennartsson95

Lopp 7 | Gävle | STL Klass II, Försök 3 i Meeting 7 (Final Solvalla 28 november) | Lätt bana

Spår Namn Skor BFIRes. Tid KuskOdds
7/2140 Global Agreement v 4c ȼ1,1411.11,8A Peter Untersteiner74
3/2140 Nairajah v 5ȼ ȼ2,3321.12,7A Erik Adielsson36
10/2140 Don't be Weak v 4ȼ ȼ2,6731.12,7A Ulf Eriksson111
8/2140 Leave Your Sox On v 4ȼ ȼ441.12,8A Ulf Ohlsson42
1/2140 The Trick Vick v 4ȼ ȼ1,6551.12,8A Per Lennartsson401
2/2140 Shut Up and Dance v 5ȼ c0,8461.12,9A Robert Dunder158
9/2140 Joyness s 5ȼ ȼ2,1471.12,9A Kevin Svedlund603
12/2140 Pappajonnys Ilse s 4c c0,8501.13,2A Oskar J Andersson658
11/2140 Black and Quick h 3ȼ ȼ1,9101.13,3A Jörgen S Eriksson107
5/2140 Ingesson v 4ȼ c0,8901.13,4A Magnus A Djuse108
4/2140 Global Above All v 4c c10UAG Anders Eriksson83
6/2140 Tilda Express s 3ȼ ȼ2,40UAG Rikard N Skoglund606

Lopp 8 | Gävle | WH-el/Gävle Alltransport - DubbelCupen, Final - STL Kallblodsdivisionen, Försök 11 i Meeting 2 (Final Romme 28 december) | Lätt bana

Spår Namn Skor BFIRes. Tid KuskOdds
10/2160 S.T.C.C.Faksen (NO) v 8c c111.23,9V Ulf Ohlsson73
5/2140 T.B.'s Tröllgutt* (NO) h 8c c121.24,9VG Torbjörn Jansson27
14/2180 Kong Henry (NO) v 9ȼ ȼ1,7631.23,6V Jan Ove Olsen304
15/2180 Spikfaks* (NO) v 7c c0,7541.23,7VG Björn Steinseth31
11/2160 Nordby Elde (NO) v 5ȼ ȼ2,1951.24,6V Olle Alsén550
2/2140 Tåga Viktor v 8ȼ ȼ3,0161.25,5V Oskar J Andersson175
4/2140 G.G.Ojjdo v 6c c0,9571.25,5VG Tomas Pettersson74
12/2160 Felix Tabac v 9ȼ c1,4301.25,5V Jörgen Westholm2063
9/2140 Minna C.G. s 8c c101.25,7V Ricky Eklund1331
13/2160 Klack Nova s 6c c0,7901.25,7VG Magnus A Djuse720
6/2140 Bäcklös Tamlin v 5c c0,9601.26,1V Oskar Kylin Blom2338
1/2140 Neon Tabac v 6c ȼ1,7501.26,3V Robert Skoglund754
3/2140 Björn Bork* (NO) h 4c c0,6901.27,9VG Göran Antonsen582
7/2140 Klack Blixten v 7c ȼ1,9601.28,0V Jenny A Björk2843
8/2140 Önnes Grimner v 6c c0,980UVG Per Lennartsson231

Lopp 9 | Gävle | Gävle Stora Pris - STL Gulddivisionen, Försök 3 i Meeting 7 (Final Solvalla 28 november) | Lätt bana

Spår Namn Skor BFIRes. Tid KuskOdds
2/2140 From the Mine v 8ȼ ȼ1,911.12,2A Magnus A Djuse68
6/2140 Hachiko de Veluwe* (FI) v 6c c0,7221.12,3A Jorma Kontio33
11/2140 Heavy Sound v 8ȼ ȼ1,4631.12,3A Kenneth Haugstad60
1/2140 Milligan's School (US) h 7ȼ ȼ1,6141.12,3A Ulf Eriksson33
5/2140 Ural h 7ȼ c1,0251.12,4A Rikard N Skoglund439
7/2140 Generaal Bianco* (NL) v 7ȼ ȼ1,0261.12,4A Peter Untersteiner136
4/2140 Queer Fish v 11ȼ ȼ1,9571.12,5A Erik Adielsson280
10/2140 Romanesque* (IT) h 10ȼ ȼ101.12,5A Carl Johan Jepson465
8/2140 Flash Håleryd v 8ȼ ȼ1,4101.12,7A Ulf Ohlsson1105
3/2140 Lionel N.O.* (NO) h 10c c0,301.12,8A Göran Antonsen519
9/2140 Floris Baldwin* (NL) v 8ȼ ȼ1,1101.12,9AG Örjan Kihlström141
12/2140 Antonio Tabac h 8ȼ ȼ1,7201.13,3A Mika Forss537

Lopp 10 | Gävle | Bilmetro - STL Bronsdivisionen, Försök 3 i Meeting 7 - Stayerlopp (Final Solvalla 28 november) | Lätt bana

Spår Namn Skor BFIRes. Tid KuskOdds
1/3140 Born Unicorn v 6ȼ ȼ2,6311.13,7A Örjan Kihlström36
3/3140 Indra's Secret s 6ȼ ȼ2,3521.13,7A Nicklas Westerholm51
6/3140 Global Winner v 5ȼ ȼ1,4631.13,9A Mika Forss88
7/3140 Lucky Base* (BE) v 5ȼ ȼ1,4841.13,9A Hans Crebas58
10/3140 Rally Hans h 4ȼ c0,9251.14,0A Rikard N Skoglund229
9/3140 Manuzio Hanover (US) v 5ȼ ȼ2,5861.14,0A Kenneth Haugstad254
12/3140 Tony Afrika v 5ȼ ȼ1,971.14,1A Erik Adielsson341
11/3140 Cyrano de B. v 4ȼ ȼ1,6401.14,1A Per Lennartsson189
2/3140 Vien Ici (IT) v 6ȼ ȼ2,201.14,3A Ulf Ohlsson283
5/3140 Euskara (FR) s 6ȼ ȼ1,901.14,3AG Jorma Kontio167
4/3140 Hands Down D.E.* (DE) v 6ȼ ȼ1,4301.14,5A Oskar J Andersson67
8/3140 Pikachu Face v 8c c0,7901.15,4A Magnus A Djuse672

Lopp 11 | Gävle | Lars Axelssons lopp - STL Silverdivisionen, Försök 3 i Meeting 7 (Final Solvalla 28 november) | Lätt bana

Spår Namn Skor BFIRes. Tid KuskOdds
5/2140 Vagabond Bi (IT) v 6ȼ ȼ1,7311.11,7A Ulf Ohlsson31
3/2140 Kick Off Classic* (NO) h 7ȼ ȼ1,1821.12,1A Erik Adielsson62
1/2140 Dom Perignon v 6c c0,5631.12,2A Torbjörn Jansson77
8/2140 Heading Reference v 6ȼ c1,2341.12,2A Daniel Wäjersten298
2/2140 Sir Henry P.Hill h 7ȼ ȼ1,7551.12,3A Rikard N Skoglund169
6/2140 Mr Clayton J.F. v 5ȼ ȼ1,4861.12,3A Örjan Kihlström171
10/2140 Athos Race v 8c ȼ1,2771.12,4A Carl Johan Jepson108
7/2140 Electrical Storm v 6ȼ ȼ1,7301.12,4A Mattias Djuse503
9/2140 Coogan (US) v 6c ȼ0,601.12,5A Per Lennartsson76
11/2140 Overtimeosåfin v 7ȼ c1,0901.12,5A Magnus A Djuse693
4/2140 My Dream Art v 6ȼ ȼ1,340UAG Oskar J Andersson64
12/2140 Raja Ribb v 8ȼ c1,030UAG Tomas Pettersson1011

Lopp 12 | Gävle | Lätt bana

Spår Namn Skor BFIRes. Tid KuskOdds
2/2140 Readly Lavec v 3c c111.15,7V Oskar J Andersson17
6/2160 Jaguar C.Boko v 4c ȼ1,1821.15,0V Olle Alsén78
7/2160 Crazyforareason Ås v 4c c0,9631.15,4V Isabell Eriksson757
1/2140 Ninepoints Coolman v 4c c141.16,2V Jörgen Westholm149
4/2160 Conrad Launcher v 5c ȼ1,0651.15,8V John Byström105
9/2160 Don Cruzado v 5c ȼ1,8361.16,1V Mattias Hansson1719
8/2160 Gianna Am s 4c c0,601.16,1V Kevin Svedlund287
10/2160 Kim Kardashian s 4c c101.16,3V Jorma Kontio303
3/2140 Forum Cass* (LT) v 5c c(1)0UVG Örjan Kihlström48
5/2160 Dame Godiva s 4c c10UVG Niclas Hammarström635
Extracted data successfully
Wednesday 28th of October 2020 11:43:49 - Records extracted: 150