Resultat

2020-06-29: MondayÅrjäng V5 V4 V3 LDLopp:  1  2  3  4  5  6  7  8
2020-06-29: MondayRättvik V5 V4 V3Lopp:  1  2  3  4  5  6  7  8  9
2020-06-29: MondayMantorp V64 V4 V3 DDLopp:  1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11
2020-06-30: TuesdayAxevalla V5 V4 V3 LDLopp:  1  2  3  4  5  6  7  8
2020-06-30: TuesdaySolvalla V64 V4 V3 DDLopp:  1  2  3  4  5  6  7  8  9  10
2020-06-30: TuesdayLycksele V5 V4 V3Lopp:  1  2  3  4  5  6  7  8  9

Lopp 1 | Solvalla | Treåringslopp | Lätt bana

Spår Namn # BFIRes. Tid KuskOdds
8/2140 Express Love v 3c c111.16,9V Jorma Kontio42
10/2140 Winners Lane h 3c c(1)21.17,0V Ulf Ohlsson88
7/2140 Deli s 3c c131.17,1V Örjan Kihlström62
3/2140 Västerbo All In h 3c c141.17,2V Tomas Pettersson25
2/2140 Jeffrey B.R.* (NO) v 3c c151.17,2V Carl Johan Jepson57
12/2140 She's Just Joy s 3c c161.17,4V Tomas Rosén1888
1/2140 Wagger Zacker* (FI) v 3c c171.17,5V Mika Forss589
5/2140 Mojo Express v 3c c181.17,8V Torbjörn Jansson314
9/2140 Calla Frontline s 3c c101.17,9V Emilia Leo803
6/2140 Sidney Celeber v 3c c101.21,1VG Kim Eriksson318
4/2140 Rock Bottom* (NO) v 3STR. Erik Adielsson
11/2140 Look Ecus s 3STR. Åke Lindblom

Lopp 2 | Solvalla | Lätt bana

Spår Namn # BFIRes. Tid KuskOdds
3/2640 Deal Done Zet h 4c c111.16,5V Örjan Kihlström15
6/2640 Direct Track h 3ȼ ȼ421.16,7V Ulf Ohlsson83
1/2640 Forcement (FR) v 5c c131.16,9V Magnus A Djuse116
5/2640 Dory Hall s 4c c0,541.16,9V Claes Sjöström714
7/2640 Haymitch Am h 3c c151.17,3VG Jorma Kontio37
8/2640 Keflavik s 3c c101.18,0V Rikard N Skoglund701
2/2640 Cabarette s 4c c101.21,3V Viktor Svanstedt529
4/2640 Greenhill's Rocco v 3STR. Peter G Norman

Lopp 3 | Solvalla | Margaretas Tidiga Unghästserie - Treåringslopp Hingstar/Valacker | Lätt bana

Spår Namn # BFIRes. Tid KuskOdds
9/2140 Hell Bent for Am h 3c c111.14,3A Örjan Kihlström11
5/2140 Hector Sisu v 3c c0,7521.14,4A Ulf Ohlsson83
4/2140 Hulken Sisu h 3c c131.14,5A Magnus A Djuse139
7/2140 Black and Quick h 3ȼ ȼ3,4241.14,5A Jörgen S Eriksson571
1/2140 Digital Indy h 3c c151.14,7A Rikard N Skoglund1007
3/2140 Kurri Jari Boko h 3c c161.14,9A Veijo Heiskanen164
6/2140 Load Master h 3c c101.14,9A Jorma Kontio782
2/2140 Appasso h 3c ȼ1,401.15,0A Åke Lindblom1614
8/2140 T.Midi v 3c c0,7501.15,1A Marcus Lilius1952

Lopp 4 | Solvalla | Margaretas Tidiga Unghästserie - Treåringslopp Ston | Lätt bana

Spår Namn # BFIRes. Tid KuskOdds
3/2140 Aperfecttric s 3ȼ ȼ2,6711.14,5A Jim Oscarsson85
11/2140 Clockwork s 3c ȼ1,3321.15,0A Ulf Eriksson175
7/2140 Chiffchaff s 3c c0,831.15,1A Erik Adielsson299
12/2140 Fantaghiro Brick s 3c c141.15,1A Pierre Nyström1214
1/2140 Stella Nova Race s 3ȼ ȼ1,651.15,4A Åke Lindblom258
4/2140 You Could Be Mine s 3c c161.15,4A Örjan Kihlström31
9/2140 Hill's Angel s 3c c101.15,5A Carl Johan Jepson17
6/2140 Selcal s 3ȼ ȼ1,8701.15,7A Emilia Leo834
5/2140 Naughty Girl Tooma s 3ȼ ȼ2,9601.15,9A Jorma Kontio484
2/2140 Saonoi s 3STR. Veijo Heiskanen
8/2140 Martha Zon s 3STR. Magnus A Djuse
10/2140 Global Broadcast s 3STR. Mattias Djuse

Lopp 5 | Solvalla | MälardalsCupen, Försök - Stolopp | Lätt bana

Spår Namn # BFIRes. Tid KuskOdds
3/2140 Ghostintheshell s 4ȼ ȼ1,3711.12,7A Rikard N Skoglund22
5/2140 Iceland Falls s 4ȼ ȼ421.12,9A Claes Sjöström115
11/2140 Lovemore* (FI) s 6c c0,3631.13,3A Mika Forss50
12/2140 Absurd s 5c c0,7241.13,4A Örjan Kihlström108
7/2140 Bellflower Wine s 5ȼ ȼ2,6151.13,6A Fredrik Linder930
8/2140 Miss Maverick* (FI) s 6c c161.13,6A Ulf Ohlsson747
10/2140 Goodwill Pellini s 5ȼ ȼ1,901.14,6A Joakim Wallin537
9/2140 Cosy Lazy Louse s 5ȼ ȼ2,0801.14,9A Marcus Lilius540
6/2140 American Dream* (FI) s 6ȼ ȼ1,0301.16,4A Veijo Heiskanen398
2/2140 Super Sarah s 4c c0,7501.17,1AG Erik Adielsson36
1/2140 Jasmine de Veluwe* s 4STR. Magnus A Djuse
4/2140 Bon Bini s 4STR. Jorma Kontio

Lopp 6 | Solvalla | Margaretas Tidiga Unghästserie - Fyraåringslopp Ston | Lätt bana

Spår Namn # BFIRes. Tid KuskOdds
2/2140 American Hill s 4ȼ c1,6911.13,2A Conrad Lugauer22
1/2140 La Plus Belle s 4ȼ ȼ2,2921.13,6A Ulf Eriksson65
5/2140 Strangerinthenight s 4c c0,6531.13,6A Rikard N Skoglund940
11/2140 Mellby Happy s 4ȼ ȼ1,8241.13,7A Carl Johan Jepson209
8/2140 Residual Thrust s 4c c0,851.13,8A Erik Adielsson460
6/2140 Isa s 4c c0,5961.13,8A Fredrik Linder810
9/2140 Boiling Point s 4ȼ c101.13,9A Ulf Ohlsson168
12/2140 Margareta Tooma s 4c c101.13,9A Oskar J Andersson1465
7/2140 Jamaica Boko s 4ȼ ȼ3,3301.14,0AG Kaj Widell150
10/2140 Be the One s 4ȼ ȼ2,2201.14,1A Jorma Kontio112
4/2140 Greta Sisu s 4ȼ ȼ2,2601.14,2A Mika Forss181
3/2140 Groupie Doll s 4c ȼ1,0401.15,0A Örjan Kihlström46

Lopp 7 | Solvalla | Stayerlopp | Lätt bana

Spår Namn # BFIRes. Tid KuskOdds
7/3140 Galba Ringeat (FR) v 4ȼ ȼ3,0111.15,8V Jörgen S Eriksson128
3/3140 Jareth Boko v 4c c0,5821.16,1V Kaj Widell55
11/3160 Ediego v 5c ȼ1,631.15,6V Örjan Kihlström111
1/3140 Veams Benelli s 5ȼ ȼ3,3941.16,1V Micael Stjernström551
12/3160 Panther Face h 8ȼ ȼ1,951.15,7V Veijo Heiskanen234
15/3160 Ufo del Rio (IT) v 7c c0,4161.15,7V Petter Karlsson957
6/3140 Arizona Dream (IT) v 4ȼ ȼ(1)71.16,2V Jorma Kontio26
13/3160 Hungarian Hotwax v 6c c0,7801.15,9V Jenny A Björk344
14/3160 Knifetown Lover v 6ȼ ȼ1,4201.15,9VG Jörgen Westholm66
2/3140 Ekebys Ia s 5ȼ c1,5501.16,3V Claes Sjöström813
4/3140 Carlos Messi v 8ȼ ȼ2,3301.16,3VG Hans G Eriksson739
8/3140 Peter Highness v 7ȼ ȼ2,7801.16,3V Oskar Kylin Blom92
10/3140 Amorcer Levallo v 4c ȼ1,6901.16,3V Ulf Ohlsson250
9/3140 Ornstein v 5ȼ ȼ2,4101.16,4V Kenneth Haugstad836
5/3140 Let it be Me Tooma v 5c c0,580UVG Oskar J Andersson547

Lopp 8 | Solvalla | Hästägarnas Sommarpris | Lätt bana

Spår Namn # BFIRes. Tid KuskOdds
10/1640 Hill Street (US) h 5ȼ ȼ2,211.10,9A Daniel Redén91
5/1640 Alone h 5ȼ c1,0521.11,0A Örjan Kihlström47
6/1640 Grainfield Aiden* (FI) v 6c c0,7231.11,1A Hannu Korpi107
7/1640 Ferrari River v 7c c0,9641.11,2A Conrad Lugauer266
11/1640 Urban Kronos (IT) h 7ȼ c0,7551.11,2A Kim Eriksson51
3/1640 Dragster v 8c c0,3601.11,8A Roger Malmqvist99
1/1640 Global Wise Guy v 5ȼ ȼ1,3201.12,3A Jorma Kontio372
2/1640 Union Forces (US) h 4ȼ ȼ40UAG Stefan Melander29
9/1640 Han Herred v 7ȼ c0,890UAG Ulf Ohlsson145
4/1640 Puccy Italia (IT) v 11STR. Henna Halme
8/1640 Rushmore Face v 7STR. Adrian Kolgjini
12/1640 Ural h 7STR. Rikard N Skoglund

Lopp 9 | Solvalla | Margaretas Tidiga Unghästserie - Fyraåringslopp Hingstar/Valacker | Lätt bana

Spår Namn # BFIRes. Tid KuskOdds
2/2140 Go West Young Man v 4ȼ ȼ411.12,9A Örjan Kihlström51
6/2140 Stonecapes Superb v 4ȼ ȼ1,6821.12,9A Ulf Eriksson321
5/2140 Mr Marvelous v 4c c131.13,0A Ulf Ohlsson257
10/2140 Dominic Wibb v 4c c141.13,3A Erik Adielsson255
12/2140 L.L.Royal v 4c c0,9351.13,9A Rikard N Skoglund958
1/2140 Easy Cash h 4c c0,8361.14,3A Jörgen Westholm89
3/2140 Slippery Runway v 4ȼ ȼ1,7501.14,5A Emilia Leo183
4/2140 Gulfstream Am h 4ȼ c201.16,7AG Conrad Lugauer29
7/2140 Gardner Shaw v 4c ȼ1,2201.17,0AG Jorma Kontio286
8/2140 Kinky Boots h 4ȼ c1,740UAG Claes Sjöström62
9/2140 The Gambler v 4c c0,930UAG Adrian Kolgjini340
11/2140 Rackham h 4c ȼ1,540UAG Christoffer Eriksson77

Lopp 10 | Solvalla | Lätt bana

Spår Namn # BFIRes. Tid KuskOdds
9/1640 Champ Lane v 4c ȼ211.12,9A Örjan Kihlström24
6/1640 Talos v 5c c121.13,0A Kenneth Haugstad34
8/1640 Praetor v 6c c131.13,6A Rikard N Skoglund455
2/1640 Global Attention v 4c c0,841.13,7A Jörgen Westholm557
11/1640 Botswana s 4ȼ c1,4551.14,6A Mika Forss281
1/1640 Ribot* (DE) v 4c c161.15,0A Erik Adielsson37
10/1640 Eagle Owl* (FI) v 6ȼ ȼ2,501.15,8A Hannu Korpi200
7/1640 Fight for Victory v 5c c0,9401.17,0AG Claes Sjöström684
3/1640 Carmen Lill s 8c c10UAG Ulf Ohlsson400
5/1640 Tamerlan (RU) h 6c ȼ10UAG Carl Johan Jepson193
4/1640 Bunch of Budgies v 4STR. Jorma Kontio
Extracted data successfully
Wednesday 15th of July 2020 01:33:00 - Records extracted: 115