Resultat

2020-06-29: MondayÅrjäng V5 V4 V3 LDLopp:  1  2  3  4  5  6  7  8
2020-06-29: MondayRättvik V5 V4 V3Lopp:  1  2  3  4  5  6  7  8  9
2020-06-29: MondayMantorp V64 V4 V3 DDLopp:  1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11
2020-06-30: TuesdayAxevalla V5 V4 V3 LDLopp:  1  2  3  4  5  6  7  8
2020-06-30: TuesdaySolvalla V64 V4 V3 DDLopp:  1  2  3  4  5  6  7  8  9  10
2020-06-30: TuesdayLycksele V5 V4 V3Lopp:  1  2  3  4  5  6  7  8  9

Lopp 1 | Lycksele | Lilla Bageriet | Lätt bana

Spår Namn # BFIRes. Tid KuskOdds
1/2140 Finally v 5c c111.17,4V Krister Söderholm128
3/2140 Bianca Eagra s 4c c121.17,8V Tino Lindström311
8/2140 Fly Bird Fly s 3c c131.18,3V Robert Dunder42
4/2140 Rizzoli Ås s 3c c141.19,1V John Östman100
6/2140 Time for Revenge s 6c c151.22,7VG Ricky Eklund362
7/2140 Bearprime s 3c c161.25,1VG Jan Norberg14
5/2140 Veams Santa Cruz s 4c c10UVG Mikael Isaksson469
2/2140 Livi Passport h 3STR. Roger Nilsson

Lopp 2 | Lycksele | Hästveckan - Fördel Ston | Lätt bana

Spår Namn # BFIRes. Tid KuskOdds
9/2660 Vicomte d'Inverne v 6ȼ ȼ2,3111.19,1V Mikael Östman91
7/2660 Step Climb v 8ȼ c1,6521.19,3V Krister Söderholm434
1/2640 Sparkle Sober s 4c ȼ1,1431.19,9V Jimmy H Andersson32
5/2660 Topgun v 7ȼ c1,7941.19,3V Lars Marklund133
10/2660 Fairplay du Mirel (FR) v 5c c0,7451.19,6V Thomas Åhlund182
8/2660 Merrimac S.G. h 4c c0,6761.19,6VG Roger Nilsson26
6/2660 Mr Vanheden v 7c c0,5971.20,0V Heidi Hiltunen724
4/2660 Fleur Magique v 6c c0,8301.20,7V Mikael Isaksson1035
2/2640 Flirtin Viktoria s 6c c101.21,0VG Oskar Florhed56
3/2640 Shake That Bubble s 7c c0,6401.21,3VG Aleksi Kytölä343

Lopp 3 | Lycksele | Västerbottningen | Lätt bana

Spår Namn # BFIRes. Tid KuskOdds
4/2640 Lome Storm v 5c c111.29,0V Jan Norberg13
1/2640 Hauan Odin* (NO) h 5c c121.30,1V John Östman60
6/2660 Vindpärla s 5c c131.30,0V Rainer Tuuliainen760
5/2640 Guli Orkan v 7c c141.30,9V Ove A Lindqvist79
7/2660 Guli Vinn v 7c c0,8851.30,3V Mats Gällerstedt197
8/2660 Vik Jet (NO) v 11ȼ ȼ461.30,3V Peter Wikström311
9/2660 Attack v 6c c0,9301.31,2V Jessica Lindgren873
3/2640 Järvsötekno v 6c c101.32,3V Leif Eriksson639
2/2640 Guldhagens Kevin v 5c c10UVG Christian Månsson396

Lopp 4 | Lycksele | Lycksele Taxi - Lyckselepokalen, Försök 2 | Lätt bana

Spår Namn # BFIRes. Tid KuskOdds
1/1640 Variety Show v 6ȼ c1,3211.13,7V Robert Dunder75
3/1640 So Gå Kleopatra s 6c c0,9821.14,0V Felicia Hägglund172
11/1640 Lexington Tooma v 5c c0,3831.14,1V Jens Eriksson38
6/1640 Yrr v 8ȼ c1,341.14,3V Jan Norberg32
12/1640 Uncertain When v 7c c151.14,6V Ricky Eklund377
4/1640 Pinewood Man v 6c c0,8161.14,6V Krister Söderholm310
9/1640 Västerbo Exclusive v 9c c0,8171.14,7V Caroline Forsner1318
10/1640 Caraway v 6ȼ ȼ1,6401.14,9V Susanne H Osterling90
7/1640 Tigerfeet Dynamite v 8c c0,9901.15,2VG Ove A Lindqvist111
8/1640 Robin Hood Bi (IT) v 10ȼ c0,6301.17,4V Mikael Lindqvist1854
2/1640 Lionize* v 8ȼ c1,80UVG Micael Melander266
5/1640 NoLimitJimMit v 6c c0,690UVG John Östman90

Lopp 5 | Lycksele | Circle K - Lyckselepokalen, Försök 1 | Lätt bana

Spår Namn # BFIRes. Tid KuskOdds
6/1640 Jacqueline Boko s 4c c0,9411.14,7V Ove A Lindqvist18
7/1640 Darling Laser (DK) s 5c c0,5321.15,0V Krister Söderholm105
11/1640 Kattis Palema s 5c c0,5531.15,2V Susanne H Osterling79
8/1640 Gelato v 4c c0,7441.15,2V John Östman69
5/1640 Al's Raging Ace v 5c c0,7751.15,3V Roger Nilsson152
1/1640 Kajsa Jonz s 6ȼ c1,3761.16,1V Heidi Hiltunen352
12/1640 Cao K. s 8c c0,9371.16,3V Mikael Östman974
2/1640 Giggs B.R. (NO) v 6c c(1)01.16,6V Jimmy Dillner515
3/1640 Santana's Ultimate s 5c c0,8501.17,0VG Micael Melander81
4/1640 Mr Joke Diamond* (FI) h 5c c0,5201.17,1VG Jens Eriksson668
9/1640 Royal Face v 7STR. Ricky Eklund
10/1640 D.H.H.Caviar Hall s 6STR. Jan Norberg

Lopp 6 | Lycksele | Screen och Reklam - Fördel K25-lopp | Lätt bana

Spår Namn # BFIRes. Tid KuskOdds
5/2140 Blue Bell s 6c c111.16,8V Krister Söderholm127
3/2140 Tabriz Frontline v 8c c0,8321.17,3V Lisa Wikström51
4/2140 Affair Amok s 6ȼ ȼ3,6731.17,7V Mikael Östman76
12/2140 Gala Shadow s 4ȼ ȼ2,5841.17,9V Jimmy H Andersson79
2/2140 Xigaro Bay v 6c c0,9651.17,9V Fredrik Stenmark70
6/2140 Wise Wind v 5c c0,961.18,3V Sandra V Eriksson228
11/2140 Höwings Xerxes v 5c c171.18,5V Susanne H Osterling467
7/2140 Go Lucky Fellow (FI) v 9c c0,5301.18,6V Elina Johansson816
8/2140 Digital Asset v 4c ȼ201.18,7V Jan Norberg28
1/2140 Oki Hörsta v 5ȼ c1,2101.19,2V Aleksi Kytölä458
9/2140 Peck v 5c c10UVG Micael Ågren496
10/2140 Sergent d'Inverne v 5c c0,80UVG Caroline Åkerlund244

Lopp 7 | Lycksele | Sverker Karlssons Pokal | Lätt bana

Spår Namn # BFIRes. Tid KuskOdds
1/2140 Sindys Tove s 5c c(1)11.34,3V Jan Norberg32
6/2160 Prima Salvia s 6c c121.33,5V Katariina Palomäki96
13/2200 Deviljas Oden h 5c c131.31,9V Leif Eriksson234
8/2180 Philip v 4c c141.33,9VG Bertil Ådin103
10/2180 Storsmäll s 4c c151.34,0VG Jens Eriksson147
7/2180 Risåteddan s 6c c0,561.34,0VG Ove A Lindqvist105
14/2200 Klockar Eva s 4c c171.33,3V Madeleine Pålsson1226
3/2140 Parodin v 5c c181.36,0V John Östman283
11/2180 Lill Elden v 4c c101.35,0VG Robert Kärrman427
15/2200 Risåberra v 4c c101.35,0VG Mats Gällerstedt74
12/2180 Slotts Lise s 6c c101.35,6VG Thomas S Johansson1450
9/2180 Eldemoa s 8c c101.35,8VG Fredrik Stenmark841
2/2140 Lome Silje s 3c c(1)01.38,6V Malin Strinnlund179
4/2140 Järnäs Jonte v 4c c101.41,7V Eva Alstermark1094
5/2160 Fall Galder v 5c c10UVG Jill Ivarsson57

Lopp 8 | Lycksele | Winbergs Transport - Fördel Tre- och Fyraåringar | Lätt bana

Spår Namn # BFIRes. Tid KuskOdds
5/2140 Fashion Queen W.W. s 4c c111.18,8V Micael Ågren13
4/2140 Xanthis Excalibur v 4c ȼ221.19,0V Stefan Johansson197
1/2140 Wreck it Ralph v 4c ȼ0,8731.19,1V Christian Månsson83
6/2160 Lady Loony s 5c c141.18,8V John Östman219
2/2140 Fillibabba Laday h 3ȼ c1,251.20,0VG Aleksi Kytölä270
7/2160 Jet Crosser v 7c c161.19,3VG Roger L Berglund141
3/2140 Lucias Dotter s 4c ȼ1,50UV Lars Marklund100

Lopp 9 | Lycksele | Lyckseletravet - Lyckselepokalen, Final | Lätt bana

Spår Namn # BFIRes. Tid KuskOdds
10/2160 Lexington Tooma v 5c c0,3811.15,7V Jens Eriksson28
8/2160 Variety Show v 6ȼ c1,3221.16,3V Robert Dunder157
13/2160 Yrr v 8ȼ ȼ2,631.16,4V Jan Norberg58
14/2160 Uncertain When v 7c c141.16,7V Ricky Eklund653
3/2140 Gelato v 4c ȼ1,4751.17,4V John Östman106
11/2160 Pinewood Man v 6c c0,8161.16,9V Krister Söderholm708
9/2160 So Gå Kleopatra s 6c c0,9871.17,3V Felicia Hägglund200
12/2160 Västerbo Exclusive v 9c c0,8101.17,8V Caroline Forsner2373
6/2140 Darling Laser (DK) s 5ȼ ȼ2,1101.18,2V Micael Melander110
2/2140 Kattis Palema s 5c c0,5501.18,4VG Susanne H Osterling188
1/2140 Jacqueline Boko s 4c c0,9401.18,6V Ove A Lindqvist43
7/2140 Al's Raging Ace v 5c c0,7701.18,7V Roger Nilsson567
5/2140 Cao K. s 8ȼ ȼ3,7401.18,7VG Mikael Östman781
4/2140 Kajsa Jonz s 6ȼ c1,370UVG Heidi Hiltunen1556
Extracted data successfully
Tuesday 7th of July 2020 00:39:03 - Records extracted: 99