Resultat

2020-06-28: SundayTäby Trav V64 V4 V3 LDLopp:  1  2  3  4  5  6  7  8  9
2020-06-28: SundayOviken V5 V4 V3Lopp:  1  2  3  4  5  6  7  8  9
2020-06-28: SundayHagmyren GS75 V4 V3 DDLopp:  1  2  3  4  5  6  7  8  9  10
2020-06-29: MondayÅrjäng V5 V4 V3 LDLopp:  1  2  3  4  5  6  7  8
2020-06-29: MondayRättvik V5 V4 V3Lopp:  1  2  3  4  5  6  7  8  9
2020-06-29: MondayMantorp V64 V4 V3 DDLopp:  1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11

Lopp 1 | Mantorp | Lätt bana

Spår Namn # BFIRes. Tid KuskOdds
4/2140 Calgary Games h 3c c(1)11.15,8V Jorma Kontio18
6/2140 Chiclet s 3c c121.16,6V Kenneth Haugstad172
12/2140 A Cash Machine s 3c c131.17,2V Kevin Oscarsson534
1/2140 Shake That Caviar s 4c c(1)41.17,9V Carl Johan Jepson66
10/2140 Honesty s 3c c151.18,5V Maria Törnqvist1152
5/2140 Livi Official v 4c ȼ1,561.18,9V Linda Sedström413
7/2140 Skarpinge Nova s 6c c(1)71.19,1V Roger Pettersson1258
2/2140 Whistler Broline h 3c c101.20,4VG Stefan Persson132
8/2140 Ragazzo Unico (FI) v 3c c(1)01.21,6VG Torbjörn Jansson43
9/2140 Wahoo Broline s 3c c(1)0UVG Kim Eriksson174
3/2140 Verrazano du Chene s 3STR. Ralf Karlstedt
11/2140 Pannacotta Doc s 3STR. Svante Ericsson

Lopp 2 | Mantorp | Svensk Travsports Unghästserie - Treåringslopp | Lätt bana

Spår Namn # BFIRes. Tid KuskOdds
5/2140 Lucifer Sam v 3c c111.16,1A Peter Untersteiner13
12/2140 Amoa King v 3c ȼ1,521.16,4A Carl Johan Jepson338
10/2140 Vogue Face h 3c c131.16,4A Stefan Persson63
2/2140 Orlando Coger v 3ȼ c1,641.16,6A Victor Rosleff1134
1/2140 Borups Umami v 3c c151.16,7A Kenneth Haugstad102
9/2140 Campagne de Press v 3c c161.17,0A Jimmi Ehlers299
11/2140 A Perfect One s 3c c171.17,0A Kevin Oscarsson992
4/2140 Spiderman Marke v 3c c181.17,1A Claes Svensson778
7/2140 Amiral Lima h 3c c101.17,3A Rikard N Skoglund515
6/2140 Kill'em All h 3c ȼ101.18,0A Jan Henriksson246
3/2140 Stor Zacke h 3c c0,8501.20,3A Anders Zackrisson1328
8/2140 Bravo Tessla s 3STR. Peter Ingves

Lopp 3 | Mantorp | Spårtrappa | Lätt bana

Spår Namn # BFIRes. Tid KuskOdds
5/2140 Joker of Steel* (DE) v 4ȼ c(1)11.15,0A Peter Untersteiner12
8/2140 Strong Lover v 4ȼ ȼ1,7521.15,2A Mimmi Elfstrand551
15/2140 Thin Lizzy s 4ȼ c1,2731.15,7A Joakim Granlund219
11/2140 Frangus Zigoria s 5ȼ ȼ441.15,8A Kevin Oscarsson1006
7/2140 Mayha s 4ȼ ȼ2,2951.16,2A Kim Eriksson149
1/2140 Simson Saar v 4c c161.16,3A Roger Pettersson1002
6/2140 North Andover* (FI) v 4c c171.16,6A Jorma Kontio221
14/2140 Country Sound v 4c c181.17,0A Anders Zackrisson1478
13/2140 Aperitif v 5ȼ c1,201.17,0A Kenneth Haugstad90
12/2140 Francks de Soto v 5c ȼ1,3501.17,1A Hans Franck2660
2/2140 Runkeeper M.J. s 5ȼ c1,7101.17,2A Petter Karlsson1947
10/2140 Beautiful Magic s 4c c0,9101.17,4A Mikael J Andersson1069
3/2140 Perfect Revenge s 5c c0,8501.17,7A Carl Johan Jepson515
9/2140 Simb Landlord v 5ȼ c1,2201.18,6AG Rikard N Skoglund733
4/2140 Mölebos William v 4c c101.19,4A Ulf Ohlsson1153

Lopp 4 | Mantorp | Helen Ann Johansson Invitation - Damlopp | Lätt bana

Spår Namn # BFIRes. Tid KuskOdds
6/2140 Attack Photo (DK) v 8ȼ ȼ1,2511.14,0A Henna Halme293
5/2140 Voila' Buio (IT) h 6c c(1)21.14,2A Jenny A Björk236
4/2140 Undigious Diamant* (DE) v 5ȼ c1,331.14,3A Henriette Larsen19
1/2140 Scotch Brodde v 6ȼ ȼ1,3941.14,3A Johanna Lind283
12/2140 Personal Jesus s 5ȼ ȼ2,4251.14,4A Jenny Brunzell477
9/2140 Mellby Empire v 7c ȼ1,6861.14,4A Linda Sedström175
10/2140 Choco Garline v 6ȼ ȼ2,6701.14,5A Emilia Leo40
2/2140 Durello v 5ȼ ȼ1,8201.14,8AG Felicia Molin66
8/2140 Qeen Roc s 4c c0,4901.14,8A Sofie Ericsson767
3/2140 Fighter Marke v 7ȼ ȼ2,1201.14,9A Anna Sedström929
7/2140 Jullan Palema s 6ȼ c1,101.15,0A Sofia Frilén1143
11/2140 Pagano v 6ȼ ȼ1,230UAG Rebecca Dahlén183

Lopp 5 | Mantorp | Sikta mot stjärnorna, Försök 5 - Treåringslopp | Lätt bana

Spår Namn # BFIRes. Tid KuskOdds
2/2140 Protector Tile h 3c c111.16,2V Ulf Ohlsson83
9/2140 Christer Palema v 3c c121.16,3V Mikael J Andersson76
3/2140 Hat Trick v 3c c131.16,3VG Emilia Leo82
5/2140 Cracker Jack v 3c c141.16,4V Carl Johan Jepson365
8/2140 Zeroguning v 3ȼ ȼ2,6751.16,5V Rikard N Skoglund958
1/2140 Chip Mc Kei'em v 3c c161.16,5V Jorma Kontio779
6/2140 Happy Few h 3c c171.16,9VG Joakim Lövgren26
7/2140 Stenson h 3c c181.17,0VG Thomas Uhrberg26
4/2140 Black Eagle h 3c c101.17,0VG Micael Lindblom1171

Lopp 6 | Mantorp | Lätt bana

Spår Namn # BFIRes. Tid KuskOdds
7/2660 Icarus Boko v 5ȼ ȼ1,9511.16,4V Kenneth Haugstad87
11/2660 Flexible Launcher v 4c ȼ1,2721.16,4V Linda Sedström22
2/2640 Mäster Sauron v 4c c131.17,2V Oskar Svanberg968
5/2640 Zar Neo v 4ȼ ȼ1,3341.17,3V Carl Johan Jepson71
1/2640 Even Steven* (DK) h 4c ȼ1,2851.17,6V Joakim Lövgren43
15/2660 Speedy Desideria s 6ȼ ȼ1,6361.17,1V Roger Pettersson1986
10/2660 Veams Allegro v 8c c0,8971.17,3VG Rikard N Skoglund586
13/2660 Elias Avant v 8c c0,8701.17,4V Jorma Kontio69
8/2660 Passa s 5c c0,7401.17,8V Julia Smedman2065
4/2640 Major Sånna v 6ȼ ȼ2,1901.18,1V Leif H Eriksson964
12/2660 Share Market v 7c c0,8201.18,9V Oscar Ekberg581
9/2660 Speed Marke v 6ȼ c1,4301.19,5V Claes Svensson1127
3/2640 Home Run Sox s 7ȼ c1,4201.19,8VG Jan Henriksson3031
14/2660 A Gogo Girl s 5ȼ ȼ20UVG Peter Ingves389
6/2660 Girlpower Sisu s 4STR. Mika Forss

Lopp 7 | Mantorp | Stolopp | Lätt bana

Spår Namn # BFIRes. Tid KuskOdds
11/2140 Kantens Rose s 5c c111.13,4A Torbjörn Jansson108
8/2140 Nika (FI) s 5c c0,8821.13,4A Jorma Kontio26
1/2140 Au Revoire Font* (IT) s 4ȼ ȼ131.14,6A Vincenzo Castiglia333
2/2140 Lamona Håleryd s 5ȼ ȼ2,3741.14,6A Rikard N Skoglund30
5/2140 Happy Celebration s 5ȼ c1,0351.14,8A Peter Untersteiner81
9/2140 Linda Sånna s 7ȼ ȼ1,2161.15,0A Jenny Brunzell491
4/2140 Global Whitechapel s 5c c0,9601.15,3A Joakim Lövgren316
7/2140 Crazymonsterheart s 5ȼ ȼ2,7601.15,5AG Kevin Oscarsson205
10/2140 Lutecia s 5c c0,7501.15,5A Emilia Leo107
6/2140 Dolly Streamline s 5c c0,9401.15,9A Ralf Karlstedt1161
12/2140 Donna de la Creme s 5c c0,8201.15,9A Joakim Granlund1934
3/2140 Anna Baffel s 8c c0,8601.19,1AG Kim Eriksson323

Lopp 8 | Mantorp | Mantorpsloppet | Lätt bana

Spår Namn # BFIRes. Tid KuskOdds
5/1640 In Line Tooma h 8ȼ ȼ2,8211.11,7A Carl Johan Jepson35
1/1640 In Love Boko v 5ȼ ȼ1,6921.11,7A Rikard N Skoglund61
7/1640 Copaca Banana v 7c c131.12,0A Kim Eriksson105
8/1640 Fonda Boko v 8c c0,9641.12,0A Torbjörn Jansson161
9/1640 Cab Lane h 5c c0,3851.12,0A Jorma Kontio34
6/1640 C.R.Nobless s 7ȼ c1,601.12,1A Göran B Andersson958
4/1640 Mr Southwind v 9ȼ ȼ2,9401.12,2A Ulf Ohlsson45
2/1640 Valbondione Luis* (IT) h 6c c101.12,7A Peter Ingves250
10/1640 Nelle Atticus Jake v 9ȼ c0,9801.13,6A Peter Untersteiner803
3/1640 Racing Ribb v 6STR. Stefan Persson

Lopp 9 | Mantorp | Svensk Travsports Unghästserie - Fyraåringslopp Ston | Lätt bana

Spår Namn # BFIRes. Tid KuskOdds
4/2140 Marres Diva s 4c c0,9511.14,8A Kai P Jussila175
1/2140 Whispering Star s 4c ȼ1,821.14,9A Rickard Svanstedt432
5/2140 Looklikeasymphony s 4ȼ ȼ1,6531.15,0A Mikael J Andersson252
8/2140 Livi Online s 4ȼ ȼ2,5341.15,3A Ulf Ohlsson52
15/2140 Juvelens Miss F. s 4c c151.15,3A Kim Eriksson74
9/2140 Mahara Gutha s 4c c161.15,4A Johan Svensson565
7/2140 Upontop s 4c c0,8171.15,4A Torbjörn Jansson444
12/2140 Qrystal Roc s 4c c0,8981.15,6A Rikard N Skoglund91
14/2140 Gumman Sisu s 4ȼ ȼ1,2501.15,8A Victor Rosleff429
10/2140 Lisa Marke s 4c c0,9401.16,4A Claes Svensson764
3/2140 Bonkers s 4ȼ c0,8201.18,9AG Jorma Kontio112
2/2140 Gusto s 4c c10UAG Joakim Lövgren104
11/2140 Miriam Håleryd s 4c c10UAG Peter Untersteiner27
6/2140 Geena Journey s 4STR. Hanna Lähdekorpi
13/2140 Jeans'n Passion s 4STR. Dan-Åke Olsson

Lopp 10 | Mantorp | Montélopp | Lätt bana

Spår Namn # BFIRes. Tid KuskOdds
10/2160 Quite a Quality v 6c c0,9211.15,6V Tova Bengtsson38
2/2140 Upside Down Cake v 7c ȼ0,9721.16,5V Sofia Adolfsson34
5/2140 Flying Knight s 6ȼ ȼ2,4531.18,2VG Julia Smedman398
14/2160 Rise Again v 6ȼ c0,9541.17,7V Nicole Melberg1579
1/2140 Justice Rhyme v 6c c0,5651.18,5V Jennifer L Oscarsson498
6/2140 Zanthe Hebre v 8c c0,4861.19,2V Viktoria Berntsson1547
9/2160 Maple Hill's Eto'o v 6c c0,5771.18,5VG Jonathan Carre161
15/2160 Rob Dyrdek v 6ȼ c0,881.18,9V Jenny A Björk145
8/2160 Brake to Vacate v 8c c0,5201.19,7V Julia Andersson273
12/2160 Enjoy the Life v 8c c0,5301.20,7V Elinor Pettersson1135
3/2140 Incredible Sånna v 10ȼ ȼ2,801.25,4VG Linda Furåker725
4/2140 Fanny V.D. s 9c c0,3901.25,6VG Linda Karlsson1795
7/2140 Benoit Simoni (DK) v 7c c10UVG Malin Andersson1129
11/2160 Jasmin Band s 5ȼ c0,970UVG Emilia Leo35
13/2160 Digital Promise s 6c c0,780UVG Anna Erixon117

Lopp 11 | Mantorp | K50-lopp - P21-lopp | Lätt bana

Spår Namn # BFIRes. Tid KuskOdds
4/2140 Hug Me Boko s 6c c111.16,4A Johan Svensson39
1/2140 Franseska s 6ȼ ȼ1,3821.16,6A Peter Törnqvist67
9/2140 Lilltösen Launcher s 6ȼ ȼ1,6531.16,6A Johan Sedström134
11/2140 Stern (US) h 7c c0,8541.16,6A Jesper Olsson55
14/2140 Prototype Hanover (US) v 6ȼ ȼ2,6151.16,8A Leif Millerud157
10/2140 MacGyver v 7ȼ c161.16,9A Liselott Dahlén150
12/2140 Eternal Patrol (US) h 6ȼ c0,871.17,1A Jeanet Årman216
3/2140 Rowena Crown s 6ȼ ȼ281.17,6AG Micael Lindblom104
2/2140 Golden Circle s 7ȼ c1,1201.18,8A Göran B Andersson442
13/2140 Grose Photo v 6c c0,3401.18,8A Sofie Ericsson224
8/2140 Coram d'Inverne v 5c c0,6301.19,0A Eric Flygare260
5/2140 Yoda Brick s 10c c0,4201.19,3A Per-Ingmar Persson567
6/2140 Blue Star Caviar s 8c c0,810UAG Jonathan Bardun250
7/2140 Winnie Blackfire s 5ȼ c1,170UAG Viktoria Berntsson113
15/2140 Chablis Premier v 7STR. Linn Strandqvist
Extracted data successfully
Wednesday 15th of July 2020 00:54:00 - Records extracted: 142