Resultat

2020-05-22: FridayÅrjäng V64 V4 V3 DDLopp:  1  2  3  4  5  6  7  8  9
2020-05-22: FridayKalmar V5 V4 V3Lopp:  1  2  3  4  5  6  7  8  9
2020-05-22: FridayBollnäs V65 V4 V3 LDLopp:  1  2  3  4  5  6  7  8  9
2020-05-23: SaturdayUmeå V65 V4 V3Lopp:  1  2  3  4  5  6  7  8
2020-05-23: SaturdayGävle V75 V5 V4 V3 DD LDLopp:  1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12

Lopp 1 | Umeå | Svensk Travsports Unghästserie - Treåringslopp - Fördel Ston | Lätt bana

Spår Namn # BFIRes. Tid KuskOdds
5/2160 Soldhöjdens Drake h 3c c111.31,5V Jimmy H Andersson14
3/2140 Styfs Vilda s 3c c121.32,9V Stig Jarle Röste170
7/2160 Alfred R.G. h 3c c131.33,2VG Tomas Pettersson48
6/2160 Tallmons Wiking h 3c c141.34,3V Ricky Eklund330
2/2140 Guli Tone s 3c ȼ151.35,3V Mats Gällerstedt78
4/2140 Blixtmaja s 3c c(1)61.41,9V Per Gustafsson272
1/2140 Ronja Kiro s 3c c171.42,5V Jerker Bjurman389

Lopp 2 | Umeå | Poängjakten - P21-lopp - Poängtillägg | Lätt bana

Spår Namn # BFIRes. Tid KuskOdds
3/2160 Our Hope* (FI) s 6c c(1)11.17,8VG Jonny Länsimäki90
5/2160 Digital Yaw s 5ȼ c1,0921.17,8V Mikael H Björklund339
4/2160 Affair Amok s 6c c0,9531.18,4VG Mikael Östman24
6/2180 Little By Little s 6c c0,9441.18,0V Thomas S Johansson51
1/2140 Yippeekiyay A.F. v 6c c151.20,5VG Jan-Erik Erikson45
2/2160 Young Love s 5c c0,950UVG Sofia Frilén47

Lopp 3 | Umeå | Umåker Cup, Försök 1 | Lätt bana

Spår Namn # BFIRes. Tid KuskOdds
3/2140 Gogobet Sisu* h 4c c111.15,1V Jonny Länsimäki22
5/2140 Front Pace v 5c c0,8921.15,2V Tomas Pettersson150
7/2140 Power Swirl* (FI) s 4c c0,8831.15,3V Sandra Eriksson78
4/2140 Bastian Boom v 4ȼ ȼ3,0141.15,4V Per Linderoth20
6/2140 Mr Joke Diamond* (FI) h 5ȼ c1,0951.15,7V Jens Eriksson411
1/2140 Dazzling Pearl* (FI) s 6c c0,761.16,0V Krister Söderholm631
2/2140 Wasa Warcraft* (FI) v 6ȼ c1,1371.16,0V Ove A Lindqvist352
8/2140 My Night v 7STR. Micael Melander

Lopp 4 | Umeå | Umåker Cup, Försök 2 - K100 | Lätt bana

Spår Namn # BFIRes. Tid KuskOdds
10/2140 Jagger Boko v 4c c111.15,7V Jan-Erik Erikson14
5/2140 Gelato v 4c c0,721.15,7V Jan Norberg51
6/2140 Special Mystery* (FI) s 4ȼ ȼ3,131.16,0V William Strand243
12/2140 Young Lavec v 5c c141.16,1V Matti Palomäki531
4/2140 Dreams Patric v 6c c151.16,2V Roger L Berglund92
3/2140 Yayas Nova Sansa s 6c c161.16,2V Anna-Lena Forsberg634
8/2140 Selenge v 8ȼ ȼ2,4271.16,4V Jill Ivarsson273
11/2140 Uncontested Match v 7ȼ c1,1401.17,4V Victor Karlsson829
1/2140 Livi Kingdom v 8c c0,9401.18,6VG Oskar Florhed492
9/2140 Blue Bell s 6c c101.19,6VG Thomas S Johansson238
7/2140 Eloy d'Avignere (FR) v 6c c10UVG Katariina Palomäki650
2/2140 One of Us h 4STR. Mikael Östman

Lopp 5 | Umeå | Damklubbens Ungdomsserie, avd. 2 - Fördel Ston | Lätt bana

Spår Namn # BFIRes. Tid KuskOdds
3/2140 Sheilah Laday s 6ȼ c1,0511.14,5V Sofia Frilén145
7/2160 Sambucus P.R. v 9c c0,721.14,0V Wilma Gerklev800
4/2140 Global Teardrop s 7c ȼ1,4731.14,8V William Strand47
11/2180 Eder Bob h 9ȼ ȼ1,3541.13,8V Oskar Florhed16
2/2140 Miss Golden Quick s 8c c0,4351.15,3V Jonny Länsimäki375
9/2160 Digital Engine v 9ȼ ȼ1,8761.14,6V Jill Ivarsson710
5/2160 Wasa Thunder* (FI) v 8ȼ ȼ1,1871.14,6V Lucas H Vikström264
10/2160 Coal Trader v 10ȼ ȼ2,0301.16,0VG Sandra Eriksson70
6/2160 Zo Zo Hoss* (FI) v 10ȼ c0,930UVG Victor Karlsson856
12/2180 Still Loving You* (FI) v 8ȼ c0,60UVG Tomi Haapio193
1/2140 Vanessa F.B. (IT) s 6STR. Olle Wäjersten
8/2160 Le Chapeau v 10STR. Anna Eidegren Beijar

Lopp 6 | Umeå | Ung i Norr - Treåringslopp | Lätt bana

Spår Namn # BFIRes. Tid KuskOdds
2/2140 Rally Idolen v 3c c111.15,5V Ove A Lindqvist19
3/2140 Ninja's Queen s 3c c121.15,6V Stefan Edin163
9/2180 Västerbo Cobber h 3c c131.14,6V Jimmy H Andersson82
7/2160 Mandela Zon h 3c c141.15,3V Jonny Länsimäki73
8/2180 Amperage Hanover (US) h 3c ȼ1,7551.14,7V Per Linderoth37
5/2160 Abraxas h 3c c161.15,7VG Sandra Eriksson427
4/2160 Magic From Hill s 3c c171.15,7V Sofia Frilén278
6/2160 Vendetta Face s 3c c181.15,7V Jan Norberg660
1/2140 B.W.T.Fremont* (FI) h 3STR. William Strand

Lopp 7 | Umeå | Svensk Travsports Kallblodsserie | Lätt bana

Spår Namn # BFIRes. Tid KuskOdds
7/2180 Rote Lin s 7c c0,8911.27,3V Sandra Eriksson162
2/2160 Nordvinn h 5c c0,9321.28,4V Stefan Edin115
12/2180 Stålviktor v 5c c0,8431.27,7V Mats Gällerstedt76
1/2140 Wild Wiking v 5ȼ ȼ441.29,9V Mikael Lindqvist210
5/2180 Guldhagens Kevin v 5c c151.28,5VG Christian Månsson111
4/2180 Karlängs Oskar h 10c c0,9661.28,8V Ulf Arne Johansson1131
11/2180 Tåga Odin v 7c c171.28,9V Per Linderoth569
10/2180 Berglund Svarta (NO) s 7c c0,7281.29,1VG Krister Söderholm409
8/2180 Faste Vilje* (NO) v 7c c0,6801.29,2V Jens Eriksson518
13/2180 Lövabos Tori s 15c c101.29,2VG Per Gustafsson1362
9/2180 Hauan Odin* (NO) h 5c c101.29,3VG Jimmy H Andersson452
3/2160 Bonus Diamant h 4c c10UVG Jan Ove Olsen46
6/2180 Guli Orkan v 7c c10UVG Ove A Lindqvist22

Lopp 8 | Umeå | Nya umaker.se | Lätt bana

Spår Namn # BFIRes. Tid KuskOdds
4/1640 Kattis Palema s 5ȼ ȼ2,2911.14,7V Ove A Lindqvist49
7/1640 Way to Go* (FI) v 7ȼ ȼ2,2221.14,9V Sandra Eriksson113
3/1640 Pacino Brave* (FI) v 8ȼ ȼ1,6331.14,9V Jens Eriksson58
1/1640 Zacus Turbo* (FI) v 10ȼ ȼ1,4341.14,9V Mikael Östman288
8/1640 Tip Jar v 7c ȼ1,1551.15,1V Krister Söderholm234
11/1640 Flare s 6ȼ c0,9661.15,2V Mikael H Björklund893
10/1640 Bear Briar v 7c c0,8171.15,2V Sören Lennartson136
5/1640 Jagger Zon* v 6c c0,7301.15,2VG Jonny Länsimäki35
12/1640 Miss Duffy s 5c c0,6801.15,8V Jimmy H Andersson52
9/1640 Mogge Hall v 5ȼ ȼ1,9201.16,0VG Ricky Eklund498
2/1640 Vincent Caprese v 8c c0,750UVG Heidi Hiltunen384
6/1640 Giel Wielinga (NL) v 7c c0,760UVG Christian Månsson278
Extracted data successfully
Saturday 30th of May 2020 07:51:17 - Records extracted: 79