Resultat

2020-05-22: FridayÅrjäng V64 V4 V3 DDLopp:  1  2  3  4  5  6  7  8  9
2020-05-22: FridayKalmar V5 V4 V3Lopp:  1  2  3  4  5  6  7  8  9
2020-05-22: FridayBollnäs V65 V4 V3 LDLopp:  1  2  3  4  5  6  7  8  9
2020-05-23: SaturdayUmeå V65 V4 V3Lopp:  1  2  3  4  5  6  7  8
2020-05-23: SaturdayGävle V75 V5 V4 V3 DD LDLopp:  1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12

V5 | Gävle

Avd. VinnareSystemVärdeOdds# BFI
V5-14 Merritt2242689 SEK40ȼ ȼ2,63
V5-210 Gott Klirr7978250 SEK75ȼ ȼ3,05
V5-310 Heading Reference153.213 032 SEK679c c0,6
V5-44 Racing Mange48.6441 049 SEK52ȼ ȼ1,54
V5-55 Expensive27.7072 094 SEK23ȼ c1,47
Omsättning: 3 071 876 SEK - System: 45059V55 rätt:27.7072 094 SEK
V5-omsättning: 3 071 876 SEK - System: 45059Uppdaterat: 2020-05-23 18:49:50

V5-1 | Lopp 7 | Gävle | STL Klass I, Försök 1 i Meeting 4 (Final Bergsåker 27 juni) | Lätt bana

Spår Namn # BFIRes. Tid KuskOddsV5%
4/2140 Merritt v 6ȼ ȼ2,6311.12,0A Daniel Wäjersten4019,25
5/2140 Feerie de Fael (FR) s 5ȼ ȼ1,7521.12,2A Örjan Kihlström9610,13
1/2140 In Royalty Boko s 5ȼ c0,9531.12,3A Mika Forss5017,64
8/2140 Announcement v 5c c0,8941.12,3A Torbjörn Jansson2882,76
6/2140 Whelk s 6ȼ ȼ2,751.12,4A Jörgen Westholm1436,64
2/2140 Stonecapes Superb v 4ȼ ȼ2,1161.12,9A Ulf Ohlsson1295,16
3/2140 In Love Boko v 5c c0,471.13,1A Rikard N Skoglund1436,51
12/2140 Sugarcraft v 6ȼ c0,8401.14,1AG Björn Goop1554,03
9/2140 Key West Snapper v 6c c0,940UAG Erik Adielsson3052,42
11/2140 Mas Capacity* (FI) v 5c ȼ1,550UAG Jorma Kontio3525,13
7/2140 Classics Never Die v 4STR. Lars-Göran Söderberg0,00
10/2140 Four Guys Dream v 4STR. Stefan Persson0,00
V5-omsättning: 3 071 876 SEK - System: 45059Uppdaterat: 2020-05-23 18:49:50

V5-2 | Lopp 8 | Gävle | Gunnar Wallbergs Minne - DubbelCupen, Final i Meeting 2 - STL Kallblodsdivisionen, Försök 11 i Meeting 1 (Final Bergsåker 27 juni) | Lätt bana

Spår Namn # BFIRes. Tid KuskOddsV5%
10/2160 Gott Klirr h 5ȼ ȼ3,0511.23,7V Mats E Djuse7512,87
4/2140 S.T.C.C.Faksen (NO) v 8c c121.24,5V Ulf Eriksson3820,38
11/2160 Rubus v 11c c0,8431.24,0V Hans Bergh1863,71
1/2140 Moepilen h 6c c141.24,8V Torbjörn Jansson2253,27
2/2140 Prins C.K. (NO) h 6c c151.24,9V Björn Goop1009,74
3/2140 Nordby Elde (NO) v 5ȼ ȼ461.25,0V Olle Alsén3951,54
7/2160 Norrbo Odin v 7c c171.24,2V Kenth Åkerlund6831,15
8/2160 Järvsö Aron v 6ȼ c1,7201.24,4V Wiktor Kylin-Blom9130,44
12/2160 Pyrmo h 7ȼ ȼ2,7201.24,7VG Ulf Ohlsson6910,08
9/2160 Spang Viktor (NO) h 6c ȼ1,3501.24,9VG Björn Karlsson3032,39
14/2160 Höstbo Elis v 6c ȼ1,1501.25,9V Mika Forss11440,42
15/2160 Aas Balder* (NO) v 12c ȼ1,501.26,2V Rikard N Skoglund3932,41
6/2140 Elsas Faks v 7c c101.27,3V David Nylander5041,11
5/2140 G.G.Pugh v 5c c0,880UVG Madelene Johansson20180,26
13/2160 Kolar Ville v 12c c0,930UVG Mikael Olsson18010,23
V5-omsättning: 3 071 876 SEK - System: 45059Uppdaterat: 2020-05-23 18:49:50

V5-3 | Lopp 9 | Gävle | Ramudden - STL Silverdivisionen, Försök 1 i Meeting 4 (Final Bergsåker 27 juni) | Lätt bana

Spår Namn # BFIRes. Tid KuskOddsV5%
10/2640 Heading Reference v 6c c0,611.12,5A Daniel Wäjersten6790,80
2/2640 Viking Brodde v 5ȼ c0,6921.12,5A Jorma Kontio3029,96
8/2640 From the Mine v 8ȼ ȼ2,1631.12,9A Magnus A Djuse1028,67
11/2640 Figaro Vici (FR) h 5c ȼ1,441.12,9A Björn Goop7010,73
12/2640 Tjacko Zaz v 8ȼ ȼ1,6351.12,9A Per Lennartsson8440,55
4/2640 Smevikens Cruiser h 8ȼ ȼ1,2761.13,1A André Eklundh2952,14
1/2640 Doctor Doxey Zenz h 7ȼ c1,0471.13,2A Mathias Andersson1664,43
9/2640 Making Love v 9ȼ ȼ1,7301.13,4A Erik Adielsson2413,28
3/2640 Flash Hammering h 7c ȼ1,020UAG Rikard N Skoglund7090,65
5/2640 Exodus Brick h 4ȼ ȼ1,810UAG Jörgen Westholm1394,38
6/2640 Valley Brodde v 7ȼ ȼ1,60UA Örjan Kihlström4622,26
7/2640 Staro Leonardo v 6ȼ ȼ2,270UAG Joakim Lövgren6812,08
V5-omsättning: 3 071 876 SEK - System: 45059Uppdaterat: 2020-05-23 18:49:50

V5-4 | Lopp 10 | Gävle | Vägen till Elitloppet - STL Gulddivisionen, Final (Gr II Int) | Lätt bana

Spår Namn # BFIRes. Tid KuskOddsV5%
4/1609 Racing Mange h 7ȼ ȼ1,5411.9,7A Joakim Lövgren5219,07
1/1609 Conrads Rödluva s 5c ȼ1,3821.9,7A Örjan Kihlström5812,82
2/1609 Billie de Montfort* (FR) s 9c ȼ0,9231.9,8A Björn Goop2435,59
10/1609 Minnestads el Paso h 7ȼ ȼ1,6241.10,0A Rebecca Dahlén2382,01
5/1609 Zarenne Fas* (IT) h 5ȼ ȼ151.10,1A Rikard N Skoglund948,09
6/1609 Diamanten h 7c ȼ1,3261.10,2A Erik Adielsson1624,23
9/1609 Rose Run Sydney (US) s 6ȼ ȼ1,3371.10,4A Mats E Djuse2174,05
3/1609 Baron Gift h 7ȼ ȼ1,4701.10,4A Rickard Svanstedt1497,04
7/1609 Ferrari B.R.* (NO) h 7ȼ ȼ1,501.10,4A Per Oleg Midtfjeld1615,65
8/1609 Snowstorm Hanover (US) h 6ȼ ȼ3,1301.10,7A Jorma Kontio4061,35
V5-omsättning: 3 071 876 SEK - System: 45059Uppdaterat: 2020-05-23 18:49:50

V5-5 | Lopp 11 | Gävle | STL Klass II, Försök 1 i Meeting 4 (Final Bergsåker 27 juni) | Lätt bana

Spår Namn # BFIRes. Tid KuskOddsV5%
5/1640 Expensive h 4ȼ c1,4711.11,7A Örjan Kihlström2337,81
12/1640 Ready Doc v 5c c0,8721.11,8A Jörgen S Eriksson2312,79
6/1640 B.G.Pastor Jonte h 4c c0,8131.12,1A Magnus A Djuse1993,67
11/1640 Jamaica Boko s 4ȼ ȼ441.12,3A Kaj Widell1136,80
9/1640 Titania R.L. s 5ȼ ȼ1,7651.12,4A Jenny A Björk4760,73
4/1640 Granit Palema v 5c ȼ1,661.12,4A Susanne H Osterling4311,32
10/1640 Mellby Hurricane v 4ȼ ȼ1,4771.12,4A Jorma Kontio6911,06
1/1640 Global Agency v 4ȼ ȼ2,901.12,6A Mattias Djuse1704,99
8/1640 My First Offspring v 4c c0,5401.13,8A Björn Goop2061,32
7/1640 Double Formula v 4c c0,9301.15,4AG Ulf Ohlsson5130,50
2/1640 Arabesque v 5c ȼ20UAG Ulf Eriksson3928,76
3/1640 Mellby Hero v 4STR. Erik Adielsson0,00
V5-omsättning: 3 071 876 SEK - System: 45059Uppdaterat: 2020-05-23 18:49:50
Extracted data successfully
Tuesday 2nd of June 2020 15:15:47 - Records extracted: 61