Resultat

2020-05-22: FridayÅrjäng V64 V4 V3 DDLopp:  1  2  3  4  5  6  7  8  9
2020-05-22: FridayKalmar V5 V4 V3Lopp:  1  2  3  4  5  6  7  8  9
2020-05-22: FridayBollnäs V65 V4 V3 LDLopp:  1  2  3  4  5  6  7  8  9
2020-05-23: SaturdayUmeå V65 V4 V3Lopp:  1  2  3  4  5  6  7  8
2020-05-23: SaturdayGävle V75 V5 V4 V3 DD LDLopp:  1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12

Lopp 1 | Gävle | Clarion Winn, Gävle - Gävletravets Montépris - Gävleborgs Montéserie, Försök 4 | Lätt bana

Spår Namn # BFIRes. Tid KuskOdds
5/1640 Radagast v 7ȼ ȼ1,4611.12,6A Emilia Leo22
6/1640 Star Costashorta v 6ȼ ȼ1,3721.12,6A Jonathan Carre29
1/1640 Börge (DK) v 7ȼ c1,2831.12,7A Sofia Adolfsson73
2/1640 Sugar Daddy v 9c ȼ1,0641.12,9A Lena Fritz244
4/1640 Up to Me s 5c c0,4451.12,9A Alice Molin553
10/1640 Ariel T.Dream s 10ȼ c0,861.12,9A Caroline Forsner830
7/1640 New Steel v 10ȼ ȼ1,6301.13,1A Clara Jonasson451
8/1640 Vincent Chase v 6c c0,8901.13,1A Jennifer Persson184
3/1640 Leader Brodde v 6c c0,4801.14,0A Jenny A Björk116
9/1640 Roadscanner v 11ȼ ȼ3,640UAG Jenni H Åsberg1026

Lopp 2 | Gävle | Sören Thyr AB - Norrlands Elitserie, Försök - Treåringslopp | Lätt bana

Spår Namn # BFIRes. Tid KuskOdds
5/2140 Ferox Brick h 3c c111.14,6A Oskar J Andersson17
3/2140 Devs Definitif h 3c c121.14,7A Mattias Djuse253
6/2140 Eagle in the Sky* (DE) h 3c c131.14,7A Martijn de Haan152
10/2140 Bitcoind' Arc (IT) v 3ȼ c241.15,0A Jörgen S Eriksson212
7/2140 Global Broadcast s 3c c151.15,1A Mats E Djuse423
9/2140 Street Dance* v 3c c161.15,3A Rikard N Skoglund290
8/2140 Global Brexit s 3ȼ c1,271.15,4A Daniel Wäjersten258
1/2140 Cala Mayor de B. s 3ȼ c281.15,6A Per Lennartsson96
2/2140 No Business s 3c c101.15,8A Magnus A Djuse40
4/2140 Emma Häggenäs s 3ȼ ȼ3,080UAG Kaj Widell619

Lopp 3 | Gävle | Mofaksans Stolopp - Norrlands Elitserie, Försök - Stolopp | Lätt bana

Spår Namn # BFIRes. Tid KuskOdds
8/2180 Åsrud Vilja* (NO) s 10c c111.22,7V Örjan Kihlström13
5/2160 Osen Prinsessa* (NO) s 9ȼ ȼ1,9221.23,9VG Ole Johan Östre133
1/2140 Nygårds Hillevi s 7ȼ ȼ2,3131.25,9V Mats E Djuse422
9/2180 Alfie s 10c c0,941.24,5VG Lars-Erik Karlsson549
11/2180 Granetta s 7c c151.24,5V Jimmy Jonsson97
12/2180 Torpa Olea (NO) s 8c c0,7461.24,5V Hans Bergh358
10/2180 Karlängs Linda s 11c c0,9371.24,8V Kjell Svanstedt811
13/2180 Karlängs Lill s 10c c0,9801.24,9V Jessika Sidbäck884
7/2160 Lill Maria s 11c c0,9901.25,9V Hans Brunlöf541
4/2160 Hönn Blesa (NO) s 10c c0,9201.27,1V Ulf Backhouse464
2/2140 Klack Nova s 6ȼ c1,590UVG Magnus A Djuse742
3/2140 Lykkje Embla* (NO) s 8c c10UVG Magnus Jakobsson81
6/2160 Närbyflickan s 9c c0,960UVG Peter Eriksson1069

Lopp 4 | Gävle | Maharajahs Stoserie 2020, Försök 2 | Lätt bana

Spår Namn # BFIRes. Tid KuskOdds
3/2140 Isa s 4c c0,5911.14,8A Mika Forss38
2/2140 Global at Work s 4ȼ ȼ1,7521.15,0A Jörgen Westholm78
4/2140 Rhapsody Point* (FI) s 4c c131.15,0A Rikard N Skoglund27
9/2140 Listas Alice s 5c c141.15,1A Björn Persson957
6/2140 Unleash the Steel s 4c c0,9351.15,2A Daniel Wäjersten383
7/2140 Mellby Hawaii s 4c ȼ1,0561.15,2A Björn Goop57
10/2140 Win it Launcher s 6ȼ ȼ2,701.15,2A Tina Thorson1049
8/2140 La Rosetta s 6ȼ ȼ3,5101.15,3A Hans Bergh435
5/2140 Jolene Boko s 4c c101.15,4A Mattias Djuse138
11/2140 Angelique Quick s 10c ȼ1,2701.15,6A Kaj Widell517
1/2140 Madame af Djupmyra s 5c c10UAG Gunnar Melander122
12/2140 Merrie Mistique s 7c c0,910UAG Ulf Ohlsson621

Lopp 5 | Gävle | WH-el/Gävle Alltransport - STL Bronsdivisionen, Försök 1 i Meeting 4 (Final Bergsåker 27 juni) | Lätt bana

Spår Namn # BFIRes. Tid KuskOdds
7/2140 Vikens High Yield v 6ȼ ȼ2,2311.13,1V Per Lennartsson18
8/2140 Ribaude v 7ȼ ȼ1,5421.13,2V Björn Goop225
1/2140 Concrete Dee v 5ȼ ȼ2,1331.13,3V Kenneth Haugstad239
2/2140 Mr Clayton J.F. v 5ȼ ȼ1,5741.13,4V Erik Adielsson208
6/2140 Falcon Am v 5ȼ ȼ1,4851.13,6V Örjan Kihlström31
9/2140 Lukas Bris v 10ȼ ȼ3,0161.13,6V Oskar Kylin Blom543
12/2140 Cuarto Käbb v 8c c0,9171.13,6V Ulf Eriksson749
5/2140 Golden News v 5ȼ ȼ1,4201.13,6V Torbjörn Jansson243
11/2140 Hobby de L'iton* (NL) h 6c c0,9601.13,7VG André Eklundh124
3/2140 Actual Star v 7ȼ ȼ1,8301.13,8V Ulf Ohlsson828
4/2140 Cesar F.C. v 5ȼ c1,1501.13,8V Magnus A Djuse1221
10/2140 Hossiana Boko s 6ȼ ȼ1,4501.13,8V Jörgen Westholm504

Lopp 6 | Gävle | Bilmetro - STL Diamantstoet, Försök 1 i Meeting 4 (Final Bergsåker 26 juni) - STL Ungdomslopp | Lätt bana

Spår Namn # BFIRes. Tid KuskOdds
12/2660 Argbiggan s 5ȼ ȼ2,4111.15,4V Mats E Djuse45
2/2640 Infinite Knight s 5ȼ ȼ2,3821.16,1V Ida Riesterer198
4/2640 And Stitch s 4ȼ ȼ221.16,1V Felicia Molin305
8/2660 Lady Youline s 6ȼ ȼ1,2441.15,8V Magnus A Djuse53
7/2660 Restless s 6ȼ ȼ1,6451.15,9V Gustav Johansson219
5/2640 Al's Charmy Flicka s 6ȼ ȼ2,361.16,5V Ida Olsson686
13/2660 Jasmin Band s 5ȼ c171.16,0V Kim Moberg191
11/2660 Lyx Håleryd s 5ȼ ȼ1,7201.16,0V Linus Lönn105
10/2660 Euskara (FR) s 6ȼ ȼ2,801.16,7VG Jenny A Björk336
14/2660 Stardust Melody s 7ȼ c1,0901.17,0VG Anton Knutsson744
1/2640 Frozen Queen* (FR) s 5c c10UVG Victor Rosleff61
3/2640 Carry Cash s 4ȼ c1,390UVG Marcus Lilius46
9/2660 Dusktodawn Sisu s 7ȼ c1,450UVG Ludwig Wickman158
6/2640 Rossa Regina s 5STR. Patrik Franzén
15/2660 Green Mamba (DE) s 6STR. Kevin Oscarsson

Lopp 7 | Gävle | STL Klass I, Försök 1 i Meeting 4 (Final Bergsåker 27 juni) | Lätt bana

Spår Namn # BFIRes. Tid KuskOdds
4/2140 Merritt v 6ȼ ȼ2,6311.12,0A Daniel Wäjersten40
5/2140 Feerie de Fael (FR) s 5ȼ ȼ1,7521.12,2A Örjan Kihlström96
1/2140 In Royalty Boko s 5ȼ c0,9531.12,3A Mika Forss50
8/2140 Announcement v 5c c0,8941.12,3A Torbjörn Jansson288
6/2140 Whelk s 6ȼ ȼ2,751.12,4A Jörgen Westholm143
2/2140 Stonecapes Superb v 4ȼ ȼ2,1161.12,9A Ulf Ohlsson129
3/2140 In Love Boko v 5c c0,471.13,1A Rikard N Skoglund143
12/2140 Sugarcraft v 6ȼ c0,8401.14,1AG Björn Goop155
9/2140 Key West Snapper v 6c c0,940UAG Erik Adielsson305
11/2140 Mas Capacity* (FI) v 5c ȼ1,550UAG Jorma Kontio35
7/2140 Classics Never Die v 4STR. Lars-Göran Söderberg
10/2140 Four Guys Dream v 4STR. Stefan Persson

Lopp 8 | Gävle | Gunnar Wallbergs Minne - DubbelCupen, Final i Meeting 2 - STL Kallblodsdivisionen, Försök 11 i Meeting 1 (Final Bergsåker 27 juni) | Lätt bana

Spår Namn # BFIRes. Tid KuskOdds
10/2160 Gott Klirr h 5ȼ ȼ3,0511.23,7V Mats E Djuse75
4/2140 S.T.C.C.Faksen (NO) v 8c c121.24,5V Ulf Eriksson38
11/2160 Rubus v 11c c0,8431.24,0V Hans Bergh186
1/2140 Moepilen h 6c c141.24,8V Torbjörn Jansson225
2/2140 Prins C.K. (NO) h 6c c151.24,9V Björn Goop100
3/2140 Nordby Elde (NO) v 5ȼ ȼ461.25,0V Olle Alsén395
7/2160 Norrbo Odin v 7c c171.24,2V Kenth Åkerlund683
8/2160 Järvsö Aron v 6ȼ c1,7201.24,4V Wiktor Kylin-Blom913
12/2160 Pyrmo h 7ȼ ȼ2,7201.24,7VG Ulf Ohlsson69
9/2160 Spang Viktor (NO) h 6c ȼ1,3501.24,9VG Björn Karlsson30
14/2160 Höstbo Elis v 6c ȼ1,1501.25,9V Mika Forss1144
15/2160 Aas Balder* (NO) v 12c ȼ1,501.26,2V Rikard N Skoglund393
6/2140 Elsas Faks v 7c c101.27,3V David Nylander504
5/2140 G.G.Pugh v 5c c0,880UVG Madelene Johansson2018
13/2160 Kolar Ville v 12c c0,930UVG Mikael Olsson1801

Lopp 9 | Gävle | Ramudden - STL Silverdivisionen, Försök 1 i Meeting 4 (Final Bergsåker 27 juni) | Lätt bana

Spår Namn # BFIRes. Tid KuskOdds
10/2640 Heading Reference v 6c c0,611.12,5A Daniel Wäjersten679
2/2640 Viking Brodde v 5ȼ c0,6921.12,5A Jorma Kontio30
8/2640 From the Mine v 8ȼ ȼ2,1631.12,9A Magnus A Djuse102
11/2640 Figaro Vici (FR) h 5c ȼ1,441.12,9A Björn Goop70
12/2640 Tjacko Zaz v 8ȼ ȼ1,6351.12,9A Per Lennartsson844
4/2640 Smevikens Cruiser h 8ȼ ȼ1,2761.13,1A André Eklundh295
1/2640 Doctor Doxey Zenz h 7ȼ c1,0471.13,2A Mathias Andersson166
9/2640 Making Love v 9ȼ ȼ1,7301.13,4A Erik Adielsson241
3/2640 Flash Hammering h 7c ȼ1,020UAG Rikard N Skoglund709
5/2640 Exodus Brick h 4ȼ ȼ1,810UAG Jörgen Westholm139
6/2640 Valley Brodde v 7ȼ ȼ1,60UA Örjan Kihlström46
7/2640 Staro Leonardo v 6ȼ ȼ2,270UAG Joakim Lövgren68

Lopp 10 | Gävle | Vägen till Elitloppet - STL Gulddivisionen, Final (Gr II Int) | Lätt bana

Spår Namn # BFIRes. Tid KuskOdds
4/1609 Racing Mange h 7ȼ ȼ1,5411.9,7A Joakim Lövgren52
1/1609 Conrads Rödluva s 5c ȼ1,3821.9,7A Örjan Kihlström58
2/1609 Billie de Montfort* (FR) s 9c ȼ0,9231.9,8A Björn Goop24
10/1609 Minnestads el Paso h 7ȼ ȼ1,6241.10,0A Rebecca Dahlén238
5/1609 Zarenne Fas* (IT) h 5ȼ ȼ151.10,1A Rikard N Skoglund94
6/1609 Diamanten h 7c ȼ1,3261.10,2A Erik Adielsson162
9/1609 Rose Run Sydney (US) s 6ȼ ȼ1,3371.10,4A Mats E Djuse217
3/1609 Baron Gift h 7ȼ ȼ1,4701.10,4A Rickard Svanstedt149
7/1609 Ferrari B.R.* (NO) h 7ȼ ȼ1,501.10,4A Per Oleg Midtfjeld161
8/1609 Snowstorm Hanover (US) h 6ȼ ȼ3,1301.10,7A Jorma Kontio406

Lopp 11 | Gävle | STL Klass II, Försök 1 i Meeting 4 (Final Bergsåker 27 juni) | Lätt bana

Spår Namn # BFIRes. Tid KuskOdds
5/1640 Expensive h 4ȼ c1,4711.11,7A Örjan Kihlström23
12/1640 Ready Doc v 5c c0,8721.11,8A Jörgen S Eriksson231
6/1640 B.G.Pastor Jonte h 4c c0,8131.12,1A Magnus A Djuse199
11/1640 Jamaica Boko s 4ȼ ȼ441.12,3A Kaj Widell113
9/1640 Titania R.L. s 5ȼ ȼ1,7651.12,4A Jenny A Björk476
4/1640 Granit Palema v 5c ȼ1,661.12,4A Susanne H Osterling431
10/1640 Mellby Hurricane v 4ȼ ȼ1,4771.12,4A Jorma Kontio69
1/1640 Global Agency v 4ȼ ȼ2,901.12,6A Mattias Djuse170
8/1640 My First Offspring v 4c c0,5401.13,8A Björn Goop206
7/1640 Double Formula v 4c c0,9301.15,4AG Ulf Ohlsson513
2/1640 Arabesque v 5c ȼ20UAG Ulf Eriksson39
3/1640 Mellby Hero v 4STR. Erik Adielsson

Lopp 12 | Gävle | MittMedia | Lätt bana

Spår Namn # BFIRes. Tid KuskOdds
4/2660 Bicc's Avalon v 4c c111.15,6V Rikard N Skoglund30
10/2660 Icona Pop s 7c c0,7821.15,7V Anna Ek808
13/2660 Eric Halbak v 4c c131.16,3V Rauno Pöllänen233
6/2660 Boycott h 4ȼ c1,8241.16,3V Jörgen S Eriksson47
11/2660 Scarlet Lin v 6c c0,7451.16,4V Daniel Wäjersten114
8/2660 Chevelle v 7ȼ ȼ2,3461.16,5V Jorma Kontio541
5/2660 Livi Nationality v 5c c0,6201.16,5V Björn Persson740
12/2660 Hidden Assets v 5c c101.16,5V Mats E Djuse305
2/2640 On Track Frenesie s 4ȼ c1,0401.17,0V Björn Goop67
3/2660 Malibu v 5c c0,9101.17,3VG Ulf Eriksson484
1/2640 Geronimo d'Hello (FR) v 4c ȼ10UVG Magnus A Djuse58
7/2660 M.T.Montpelier v 6c c0,880UVG Kaj Widell109
9/2660 Speed Summer* (FI) s 5STR. Kenneth Danielsen
14/2660 Chef M.M. v 4STR. Anders Eriksson
Extracted data successfully
Tuesday 2nd of June 2020 16:24:44 - Records extracted: 147