Resultat

2020-05-21: ThursdayBergsåker V5 V4 V3 LDLopp:  1  2  3  4  5  6  7  8
2020-05-21: ThursdayJägersro V64 V5 V4 V3 DDLopp:  1  2  3  4  5  6  7  8  9  10
2020-05-21: ThursdaySkellefteå V5 V4 V3Lopp:  1  2  3  4  5  6  7  8  9
2020-05-22: FridayÅrjäng V64 V4 V3 DDLopp:  1  2  3  4  5  6  7  8  9
2020-05-22: FridayKalmar V5 V4 V3Lopp:  1  2  3  4  5  6  7  8  9
2020-05-22: FridayBollnäs V65 V4 V3 LDLopp:  1  2  3  4  5  6  7  8  9

Lopp 1 | Bollnäs | Anders Kilströms Minne, Försök 5 (av 10) - Treåringslopp | Lätt bana

Spår Namn # BFIRes. Tid KuskOdds
1/2140 Isla Nga Hari s 3c c(1)11.18,2V Kaj Widell160
8/2140 Burj Khalifa h 3c c(1)21.18,3V Jörgen Westholm112
3/2140 Art Brown v 3c c(1)31.18,4V Örjan Kihlström51
6/2140 Bottnas Highlight s 3c c141.18,5V Claes Sjöström77
10/2140 Moving Dream h 3c c151.18,7V Rikard N Skoglund319
2/2140 Muzzle the Yakker (US) s 3c c161.18,8V Ulf Ohlsson23
4/2140 Fritz Coyote v 3c c171.19,0VG Magnus A Djuse97
7/2140 Sallys Tudor Vilas h 3c c(1)81.22,1VG Mats E Djuse310
5/2140 So Good s 3c c(1)0UVG Tomas Rosén772
9/2140 The World is Mine h 3c c(1)0UVG Tomas Pettersson99

Lopp 2 | Bollnäs | Sleipner Bollnäs Stoserie, Försök 2 (av 6) - Stolopp | Lätt bana

Spår Namn # BFIRes. Tid KuskOdds
14/1680 Optandsfröken s 8c c0,7911.25,4V Per Linderoth231
12/1680 Lill Brisa s 6c c0,8821.25,7V Claes Eskilsson467
3/1640 Joli Strimma s 8c c131.27,9V Wiktor Kylin-Blom84
6/1660 Björs Idun s 9c c0,8341.26,9V Ulf Ohlsson119
8/1660 Klack Alva s 5c c0,8851.26,9V Madelene Johansson66
7/1660 Järvsö Majlis s 4c c161.27,0V Mats E Djuse33
11/1660 Dagslill (NO) s 9ȼ c1,1671.27,1V Kaj Widell253
13/1680 Stenegårds Lotta s 8c c101.26,4V Bo Landgren891
15/1680 Trollklackan s 11c c0,9201.27,7V Malin Friman1620
1/1640 Berglund Oda (NO) s 6ȼ c1,801.29,4V Kajsa Frick177
9/1660 Brenne Bitti (NO) s 6c c0,6501.30,0VG Jörgen Westholm32
2/1640 Föynland Lykke (NO) s 6c c101.31,0V Billy Svedlund923
10/1660 B.W.Anna s 5c c101.34,6VG Brage Hansen1079
4/1640 Pårs Philippa s 7c c0,470UVG Pernilla Vidner1262
5/1640 Månskens Pärla s 8c c0,840UVG Fredrik Sikberg929

Lopp 3 | Bollnäs | Lätt bana

Spår Namn # BFIRes. Tid KuskOdds
2/2140 Västerbo Vixen s 4c c111.16,3V Oskar Kylin Blom18
1/2140 Gaz Oil (FR) v 4ȼ ȼ121.16,5V Jörgen Westholm44
5/2140 Eagle Owl* (FI) v 6c c131.16,6V Hannu Korpi83
13/2160 Gassin Am v 4ȼ ȼ441.16,2VG Fredrik Wallin102
7/2160 Galeras s 3ȼ c0,9451.16,2V Kaj Widell353
6/2160 Emoji A.F. v 5ȼ c1,8561.16,4V Tomas Pettersson554
10/2160 Made by Vitsand s 5c ȼ1,2371.16,5V Rikard N Skoglund336
14/2160 Unity Millpond v 6c ȼ1,4481.17,3V Ulf Ohlsson341
12/2160 Huttha v 5c c0,7901.19,9VG Emil Cedergren1650
15/2160 Viggo la Ma v 4c c0,8801.19,9VG Kajsa Frick841
3/2140 East Penny Lane s 4c c101.21,4VG Emilia Leo306
8/2160 Pastor on Line v 5c c0,9501.24,4VG Bo Landgren441
4/2140 Tara T.H. s 4c c0,790UVG Tomas Rosén1710
9/2160 Hector Eck h 4STR. Andre Schiller
11/2160 G.K.Abstrakt v 4STR. Örjan Kihlström

Lopp 4 | Bollnäs | Svensk Travsports Kallblodsserie - Fördel Ston | Lätt bana

Spår Namn # BFIRes. Tid KuskOdds
7/1640 Harvs Blomma s 4c c111.30,9V Henrik Svensson164
5/1640 Gangna s 5c c0,9121.30,9V Tomas Pettersson20
12/1640 Kolmi s 5c c131.31,7V Örjan Kihlström124
1/1640 Jonases Märtha s 4c c0,7741.32,1V Jan-Olov Åberg605
9/1640 Färsta Vilma s 5ȼ c251.32,3V Jimmy Jonsson64
4/1640 Krimhild s 4c c161.32,4VG Kaj Widell576
2/1640 Faksida s 7c c0,6871.32,5VG Håkan Andersson460
10/1640 Sigyn s 8c c181.32,5VG Jonna Andersson686
13/1660 Zirro v 5c ȼ201.31,6V Oskar Kylin Blom344
3/1640 Karlängs Faksa s 8ȼ c1,4501.33,6VG Magnus A Djuse232
8/1640 Trönö Borka s 5ȼ ȼ2,9601.33,7VG Ulf Ohlsson228
6/1640 Koldemo Kristall s 5c c101.35,1VG Bo Landgren145
11/1640 Myrs Sol s 4c c101.39,1VG Emilia Leo79
14/1660 Slettvoll Bjarne (NO) v 13c c0,90UVG Anna-Lena Forsberg482

Lopp 5 | Bollnäs | Anders Kilströms Minne, Försök 6 (av 10) - Fyraåringslopp | Lätt bana

Spår Namn # BFIRes. Tid KuskOdds
15/2160 Gerris Trix* (US) h 4ȼ ȼ1,1811.13,8V Mika Forss517
7/2160 Jalna Boko s 4c c0,9121.14,9V Kaj Widell162
12/2160 Iceland Falls s 4c c131.15,4VG Claes Sjöström167
13/2160 United Broline v 4ȼ c1,2941.15,5V Ulf Ohlsson406
9/2160 Kainai Goj v 4c ȼ1,2751.15,9VG Nicklas Westerholm25
2/2140 Iron Ant s 4c ȼ1,3361.16,9V Jörgen Westholm398
4/2140 Lyckans Quick v 4c c171.17,1V Örjan Kihlström499
11/2160 Sidney Crosby v 4ȼ c1,7701.16,6V Jenni H Åsberg1038
8/2160 Meves Vacances v 4ȼ ȼ2,5801.16,7V Peter Eriksson956
5/2140 R.K.Timid* s 4ȼ c1,8201.18,1V Ulf Eriksson782
6/2140 Kontur v 4c c101.18,5VG Tomas Pettersson244
1/2140 Global Attention v 4c ȼ1,750UVG Rikard N Skoglund126
3/2140 Toujours Un Eclair h 4c c10UVG Mats E Djuse30
10/2160 Listas Thaitanic s 4ȼ c1,610UVG Magnus A Djuse119
14/2160 Orongo v 4c c0,920UVG Per Linderoth738

Lopp 6 | Bollnäs | Lätt bana

Spår Namn # BFIRes. Tid KuskOdds
9/2140 Mjölner Apollo (NO) h 5c ȼ1,211.28,1A Per Linderoth18
3/2140 Viking Gel v 5c c0,8521.29,2A Kajsa Frick388
6/2140 Gangsi s 5c c0,8331.29,2A Jan-Olov Åberg277
11/2140 G.G.Qurre h 4c c141.29,4A Mikael Olsson453
10/2140 Ängsodin v 4c c151.29,5AG Wiktor Kylin-Blom73
12/2140 Sigge Jodal h 6c c0,9661.29,9AG Mats E Djuse351
4/2140 Gottjärry v 10c c171.30,0A Matts Gottås394
5/2140 Gangstra s 7c c101.30,7AG Bo Landgren90
1/2140 Gangan s 6c c101.33,4AG Peter Eriksson243
2/2140 Reime Blesa (NO) s 6c c10UAG Robert Wilhelmsson596
7/2140 Klack Ibra v 6c c0,830UAG Oskar Kylin Blom54
8/2140 Polar Scott v 8c c0,940UAG Ulf Ohlsson453

Lopp 7 | Bollnäs | Lätt bana

Spår Namn # BFIRes. Tid KuskOdds
12/2160 Buzzer Beater v 5ȼ c0,8911.14,6V Per Linderoth239
5/2160 Journey v 10c c0,9121.14,7V Tomas Pettersson837
13/2160 Orlando Triss v 9c c0,5531.14,8V Rikard N Skoglund406
8/2160 Dust Collector* v 8c c0,7141.14,8V Örjan Kihlström149
10/2160 Matter of Fact (US) s 4c c0,6351.15,0V Ulf Ohlsson60
14/2160 Everest Sisu v 6ȼ c0,9861.15,0V Ingvar Nyberg30
15/2160 Super Benny v 9ȼ c1,5971.15,0V Wiktor Kylin-Blom669
1/2140 Omaha Zenz s 6c c0,781.15,7V Mathias Andersson404
11/2160 Scarlets Mirakel v 8ȼ c0,8201.15,2V Nicklas Westerholm306
7/2160 Tenzing v 10c c0,9601.15,5V Billy Svedlund640
9/2160 So Gå Ikaros v 8c ȼ1,101.15,6V Claes Sjöström281
2/2140 Klose v 6ȼ c1,390UV Mats E Djuse77
4/2140 Ten Times v 7ȼ ȼ1,90UVG Ulf Eriksson35
3/2140 Huddlestone v 4STR. Henrik Svensson
6/2160 Highway Patrolman v 8STR. Daniel Selin

Lopp 8 | Bollnäs | Anders Kilströms Minne, Försök 5 (av 10) - Treåringslopp | Lätt bana

Spår Namn # BFIRes. Tid KuskOdds
6/2140 Enge Jas v 3c c(1)11.17,9VG Jörgen Westholm61
1/2140 Nixton Håleryd v 3c c121.17,9V Per Linderoth67
5/2140 Dover h 3c c131.18,1V Oskar Kylin Blom420
2/2140 Horatio v 3c c(1)41.18,7V Örjan Kihlström141
8/2140 Foppa v 3c c151.18,9VG Ulf Ohlsson31
7/2140 Persos Last Date s 3c c161.19,0V Mika Forss224
3/2140 Bellaforza s 3c c171.19,0V Claes Sjöström64
9/2140 Prominenta h 3c c(1)81.19,0V Mikael Cedergren491
4/2140 Canzone v 3c c(1)01.19,7VG Rikard N Skoglund45
10/2140 Sara K.M.E. s 3c c(1)01.24,8VG Tomas Pettersson525

Lopp 9 | Bollnäs | P21-lopp | Lätt bana

Spår Namn # BFIRes. Tid KuskOdds
6/1660 My Gifted My v 8ȼ ȼ1,7711.13,6V Tomas Pettersson158
1/1640 Sognare s 5ȼ c1,921.14,8V Kaj Widell65
14/1660 Broximus Zet v 6ȼ ȼ1,8431.14,0V Rikard N Skoglund180
12/1660 Milan Töll h 12c c0,4841.14,1V Thomas Åhlund711
10/1660 Juni Roadrunner s 8ȼ ȼ2,0351.14,2V Kajsa Frick56
13/1660 Hachiko v 10c c0,6561.14,5V Andreas Peterson633
9/1660 Exquisite Sisu (NO) v 6c c0,4871.14,5V Linda Artursson356
11/1660 Kulani s 10c c0,7481.14,9V Mathias Andersson565
5/1660 Il Mio Dea s 8c c0,701.15,0V Niclas Hammarström320
15/1660 Triomphe d'Inverne v 10c c0,8301.15,4V Billy Svedlund980
8/1660 Fille Jubb v 13c c0,5501.16,9VG Viktor Malmrot814
3/1640 Selanne* (CA) v 5ȼ ȼ(1)0UVG Hannu Korpi72
4/1640 See Yah Broline v 6ȼ c0,890UVG Thomas B Andersson341
7/1660 Real Masterpiece v 7c c0,850UVG Mats E Djuse23
2/1640 Kapris Kap s 9STR. Ulf Pettersson
Extracted data successfully
Tuesday 2nd of June 2020 16:09:05 - Records extracted: 121