Resultat

2020-01-13: MondayMantorp V64 V4 V3 DDLopp:  1  2  3  4  5  6  7  8  9  10
2020-01-13: MondayFärjestad V4 LDLopp:  1  2  3  4  5
2020-01-14: TuesdayJägersro V64 V4 V3 DDLopp:  1  2  3  4  5  6  7  8  9  10
2020-01-14: TuesdayRomme V4 LDLopp:  1  2  3  4  5

Lopp 1 | Romme | Spårtrappa | Lätt bana

Datum Bana Spår Namn # BFIRes. Tid KuskOdds
2020-01-14-1 Ro 5/2140 Constantin v 5c c0,8311.17,7A Jörgen Westholm40
2020-01-14-1 Ro 8/2140 Qrystal Roc s 4c c0,8221.17,8A Rikard N Skoglund69
2020-01-14-1 Ro 12/2140 Immersive Workout* (FI) s 5c c131.18,2A Mika Forss20
2020-01-14-1 Ro 9/2140 Miss Brilliance s 5c c0,7441.18,5A Mats E Djuse a449
2020-01-14-1 Ro 6/2140 Zola Boy v 5c c0,3351.18,9A Ida Eriksson a817
2020-01-14-1 Ro 4/2140 V.S.Swea s 5c c161.18,9A Katrin K Frick316
2020-01-14-1 Ro 11/2140 Pride Knight v 7c c101.19,6A Göran Lång1505
2020-01-14-1 Ro 1/2140 Whilma Majo s 6c c0,8501.19,7A Hans G Eriksson a552
2020-01-14-1 Ro 2/2140 Pelas Pathos v 6c c0,8301.20,4A Anders Pålerfält a1121
2020-01-14-1 Ro 10/2140 Staro Kitty s 7c c0,901.24,0A Kaj Widell397
2020-01-14-1 Ro 3/2140 Sally's Love v 4c c10UAG Thorsten Tietz65
2020-01-14-1 Ro 7/2140 O Helga Natt s 7c c10UAG Stefan Erlandsson a1218

Lopp 2 | Romme | Spårtrappa | Lätt bana

Datum Bana Spår Namn # BFIRes. Tid KuskOdds
2020-01-14-2 Ro 11/2140 Tjötta Godtfred (NO) v 6c c0,7811.30,0A Svante Ericsson77
2020-01-14-2 Ro 2/2140 Moepilen h 6c c121.30,3A Ulf Ohlsson46
2020-01-14-2 Ro 7/2140 Åsrud Teddy* (NO) h 5c c131.30,5A Torsten Blomqvist92
2020-01-14-2 Ro 15/2140 Nygårds Henrik v 7c c141.30,7A Emilia Leo a151
2020-01-14-2 Ro 5/2140 Odinprinsen (NO) v 6c c151.30,8AG Magnus A Djuse a33
2020-01-14-2 Ro 12/2140 Guli Tiger v 10c c0,8561.30,9A Karin Eriksson a1000
2020-01-14-2 Ro 3/2140 Vännfors Prins v 8c c0,9371.31,0AG David Nylander a1110
2020-01-14-2 Ro 14/2140 Prins Ålj v 11c c0,9501.31,0A Tommy Eriksson2218
2020-01-14-2 Ro 6/2140 Klack Silver v 5c c0,8501.31,2A Mats E Djuse a63
2020-01-14-2 Ro 10/2140 Borking v 6c c0,9201.31,3A Olle Alsén929
2020-01-14-2 Ro 8/2140 Sländan s 7c c0,9601.31,8A Joakim Eskilsson148
2020-01-14-2 Ro 13/2140 Lassos Viking v 9c c0,9601.34,3A Claes Eskilsson2298
2020-01-14-2 Ro 1/2140 Trollskärs Alvin v 7c c0,830UAG Fredrik Palm365
2020-01-14-2 Ro 4/2140 Sotana* (NO) s 7c c0,840UAG Anders Högberg a1166
2020-01-14-2 Ro 9/2140 Läckra Lennart v 6c c0,880UAG Madelene Johansson a162

Lopp 3 | Romme | Lätt bana

Datum Bana Spår Namn # BFIRes. Tid KuskOdds
2020-01-14-3 Ro 15/2160 Justwalkonby v 8c c0,8511.16,9V Rikard N Skoglund104
2020-01-14-3 Ro 4/2160 Sprucefields Go On s 8c c0,8521.17,1V Ulf Ohlsson157
2020-01-14-3 Ro 1/2140 Quartam de Victor* (FI) v 5c c131.17,9V Mika Forss38
2020-01-14-3 Ro 2/2140 Silver Bullit h 4c c0,6741.18,0V Jörgen Westholm62
2020-01-14-3 Ro 6/2160 Quick C.D. v 7c c0,7851.17,4V Marcus Lilius a319
2020-01-14-3 Ro 5/2160 Uomo Show* (IT) v 7c c161.17,6V Tuomas Pakkanen105
2020-01-14-3 Ro 12/2160 Blue Star Cantab v 5c c0,871.17,7V Andreas Espebu Lövdal a112
2020-01-14-3 Ro 8/2160 Lighten Up s 7c c0,6801.17,8V Claes Eskilsson535
2020-01-14-3 Ro 11/2160 Bäste Hornline v 10c c0,8501.17,8V Magnus A Djuse a294
2020-01-14-3 Ro 10/2160 Photo v 9c c0,5301.18,1V Emilia Leo a476
2020-01-14-3 Ro 7/2160 Valzer Jet (IT) v 6c c0,6101.18,6V Olle Alsén1162
2020-01-14-3 Ro 13/2160 Jackpot Band v 5c c0,7901.18,6V Oskar J Andersson37
2020-01-14-3 Ro 9/2160 Puccini v 8c c0,9501.19,3VG Linus Lönn a1320
2020-01-14-3 Ro 14/2160 O.F.Perchpike v 12c c0,7801.19,9V Stefan Erlandsson a2216
2020-01-14-3 Ro 3/2140 Sigill Carjan v 6c c0,6401.20,9V Kajsa Frick492

Lopp 4 | Romme | Spårtrappa | Lätt bana

Datum Bana Spår Namn # BFIRes. Tid KuskOdds
2020-01-14-4 Ro 6/2140 New Dawn* (DE) v 6c c0,6711.15,2A Thorsten Tietz28
2020-01-14-4 Ro 8/2140 Sebastian Journey v 7c c0,8621.15,4A Kaj Widell58
2020-01-14-4 Ro 14/2140 Aramis Amok v 7c c0,431.15,5A Susanne Österberg a77
2020-01-14-4 Ro 11/2140 Neo Neon v 11c c141.16,4A Ante Lisell a296
2020-01-14-4 Ro 5/2140 Il Mio Hooligan h 8c c0,5351.16,4A Claes Eskilsson446
2020-01-14-4 Ro 10/2140 Toujours Vif v 10c c0,6361.16,4A Magnus A Djuse a89
2020-01-14-4 Ro 1/2140 She is Cecilia* (FI) s 7c c171.16,4A Tuomas Pakkanen548
2020-01-14-4 Ro 9/2140 Dominator D.T. v 8c c0,6501.16,5A Rikard Lindh841
2020-01-14-4 Ro 7/2140 Total Darkness (US) v 8c c0,5301.16,8A Oskar J Andersson1015
2020-01-14-4 Ro 15/2140 Scarpia v 9c c0,4501.16,8A Mats E Djuse a419
2020-01-14-4 Ro 2/2140 Listas Spirit v 11c c0,6701.17,1A Kajsa Frick945
2020-01-14-4 Ro 13/2140 Mr Dream Coktail v 9c c0,5501.18,2A Rikard N Skoglund237
2020-01-14-4 Ro 3/2140 Intense Boko h 5c c0,8701.18,5AG Leif Witasp47
2020-01-14-4 Ro 4/2140 Thebigred As (IT) v 8c c0,601.18,7A Olle Alsén765
2020-01-14-4 Ro 12/2140 Roadscanner v 11c c0,930UAG Joakim Elfving646

Lopp 5 | Romme | P21-lopp - Spårtrappa | Lätt bana

Datum Bana Spår Namn # BFIRes. Tid KuskOdds
2020-01-14-5 Ro 13/2140 Västerbo Chipmunk v 7c c0,7111.18,2A Per Nordlund a58
2020-01-14-5 Ro 9/2140 Västerbo Call You v 6c c0,8821.18,3A Emilia Leo a60
2020-01-14-5 Ro 1/2140 B.G.Frida s 5c c0,4931.18,4A Joakim Eskilsson58
2020-01-14-5 Ro 6/2140 Believeinme s 9c c0,8541.18,4A Hans G Eriksson a421
2020-01-14-5 Ro 8/2140 Brio du Biwetz (FR) v 9c c0,6451.18,6A Claes Eskilsson57
2020-01-14-5 Ro 14/2140 Belinda Thrust s 6c c0,3761.18,6A Ida Eriksson a163
2020-01-14-5 Ro 4/2140 Cobra Launcher v 9c c0,971.19,3A John Byström a204
2020-01-14-5 Ro 10/2140 New Moon s 7c c0,981.19,7A Rikard N Skoglund247
2020-01-14-5 Ro 5/2140 Sabina Memphis s 7c c0,701.19,8AG Kaj Widell95
2020-01-14-5 Ro 11/2140 Blue Money v 7c c0,6701.20,2A Ulf Ohlsson135
2020-01-14-5 Ro 3/2140 Elena Rigby s 5c c0,5301.20,8A Rikard Lindh379
2020-01-14-5 Ro 15/2140 Vanessa Streamline s 9c c0,6601.20,9A Linda Lundgren a1354
2020-01-14-5 Ro 12/2140 Chamille s 9c c0,8301.21,4AG Jan Pettersson a860
2020-01-14-5 Ro 7/2140 Happy Ending v 9c c0,8101.23,1A Oskar J Andersson137
2020-01-14-5 Ro 2/2140 Lucky Lino v 11c c0,810UAG Mats E Djuse a394
Extracted data successfully
Sunday 19th of January 2020 13:33:15 - Records extracted: 72