Resultat

2019-12-02: MondayÅby V4 LDLopp:  1  2  3  4  5
2019-12-02: MondayFärjestad V5 V4 V3Lopp:  1  2  3  4  5  6  7  8  9
2019-12-02: MondayEskilstuna V64 V4 V3 DDLopp:  1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11
2019-12-03: TuesdayJägersro V64 V5 V4 V3 DDLopp:  1  2  3  4  5  6  7  8  9
2019-12-03: TuesdayMantorp V4 LDLopp:  1  2  3  4  5
2019-12-03: TuesdayGävle V5 V4 V3Lopp:  1  2  3  4  5  6  7  8  9  10

Lopp 1 | Jägersro | Lätt bana

Datum Bana Spår Namn # BFIRes. Tid KuskOdds
2019-12-03-1 J 5/2140 Even Steven* (DK) h 3c c(1)11.17,5V Joakim Lövgren26
2019-12-03-1 J 6/2140 Feel the Rush s 3c c(1)21.17,6V Peter Ingves45
2019-12-03-1 J 1/2140 Clipping Pandora s 4c c0,5731.19,9V Stefan Persson170
2019-12-03-1 J 7/2140 Song Lane s 3c c141.20,7V Roger Malmqvist327
2019-12-03-1 J 8/2140 Reef Snapper v 3c c151.22,4V Peter Untersteiner157
2019-12-03-1 J 3/2140 Sister Stephanie s 4c c10UVG Thomas Uhrberg271
2019-12-03-1 J 4/2140 Navaho Ghostdance v 3c c(1)0UVG Adrian Kolgjini25
2019-12-03-1 J 2/2140 Helacs Zingapore s 5STR. Christoffer Eriksson

Lopp 2 | Jägersro | Lätt bana

Datum Bana Spår Namn # BFIRes. Tid KuskOdds
2019-12-03-2 J 6/2140 Dempsey Cloc* (DK) h 4c c(1)11.17,6A Steen Juul16
2019-12-03-2 J 4/2140 Lovart Futura v 6c c0,4421.18,0A Stefan Söderkvist508
2019-12-03-2 J 10/2140 Oscar L.A. h 3c c131.18,3AG Joakim Lövgren36
2019-12-03-2 J 9/2140 Carlos Halbak (DK) v 5c c0,5441.18,6A Thomas Uhrberg363
2019-12-03-2 J 8/2140 Shellys Rubin s 8c c0,7451.19,0A Peter Untersteiner819
2019-12-03-2 J 2/2140 Asa Shadow (DK) v 7c c0,961.20,0AG Markus Waldmüller977
2019-12-03-2 J 1/2140 Umami Face v 3c c101.20,3AG Adrian Kolgjini260
2019-12-03-2 J 3/2140 Ihagua F.Boko* (DE) h 4c c0,4701.22,7AG Johan Untersteiner93
2019-12-03-2 J 5/2140 Explosive Dancer v 3c c0,930UAG Preben Sövik200
2019-12-03-2 J 7/2140 Red Jasper R.D. v 3c c10UAG Svend Dyhrberg290

Lopp 3 | Jägersro | Svensk Travsports Unghästserie - Treåringar | Lätt bana

Datum Bana Spår Namn # BFIRes. Tid KuskOdds
2019-12-03-3 J 1/2140 Eagle Merci v 3c c0,511.16,9V Steen Juul23
2019-12-03-3 J 4/2160 Four Guys Dream v 3c c0,5621.16,3V Håkan K Persson151
2019-12-03-3 J 6/2160 Inox River v 3c c131.16,3V Johan Untersteiner39
2019-12-03-3 J 3/2160 Jareth Boko v 3c c141.16,3VG Conrad Lugauer31
2019-12-03-3 J 5/2160 Bestfrenchkitchen s 3c c0,750UVG Thomas Uhrberg105
2019-12-03-3 J 7/2160 Go All in s 3c c10UVG Conny Lindblad740
2019-12-03-3 J 2/2140 Bali Miles v 3STR. Per Nordström

Lopp 4 | Jägersro | Carsten och Jonnys Toalettuthyrning // Fördel Ston | Lätt bana

Datum Bana Spår Namn # BFIRes. Tid KuskOdds
2019-12-03-4 J 1/2140 Staro Leonardo v 5c c0,5811.13,9A Joakim Lövgren36
2019-12-03-4 J 4/2140 Toddler v 7c c121.14,0A Marc Elias49
2019-12-03-4 J 3/2140 Niky Flax v 6c c0,3431.14,0A Johan Untersteiner24
2019-12-03-4 J 5/2140 Finish Future v 10c c0,3541.14,5A Jens A Hansen628
2019-12-03-4 J 2/2140 Great King Wine h 6c c0,6451.14,5A Stefan Söderkvist61
2019-12-03-4 J 7/2140 Wonderboy* (DK) v 8c c0,401.14,9A Steen Juul147
2019-12-03-4 J 6/2140 Bonnies Celebrity v 6c c0,6601.17,0AG Peter Untersteiner182

Lopp 5 | Jägersro | Decembermontén | Lätt bana

Datum Bana Spår Namn # BFIRes. Tid KuskOdds
2019-12-03-5 J 8/2140 Uappa di Azzurra (IT) s 6c c0,4211.15,0A Jennifer L Oscarsson43
2019-12-03-5 J 1/2140 Börge (DK) v 6c c0,6321.15,1A Sofia Adolfsson a18
2019-12-03-5 J 2/2140 Day Sun Dream (US) v 9c c0,4631.15,4A Anna Erixon164
2019-12-03-5 J 10/2140 Warrawee Perseus (US) v 8c c0,4941.16,7A Jonathan Carre a915
2019-12-03-5 J 9/2140 Nemo Rols v 7c c0,5351.17,3A Henriette Larsen308
2019-12-03-5 J 6/2140 The Patriot v 6c c0,6201.17,4A Sabina Gammelgård a670
2019-12-03-5 J 4/2140 See You Tomorrow s 8c c0,3101.17,7A Lee Nimåker770
2019-12-03-5 J 3/2140 Olivia Cheri s 6c c0,650UAG Tova Bengtsson a109
2019-12-03-5 J 5/2140 Pax v 7c c0,580UAG Jessica Pilenberg a56
2019-12-03-5 J 7/2140 Le Baron v 11STR. Linda Allercrantz a

Lopp 6 | Jägersro | Kranpunkten | Lätt bana

Datum Bana Spår Namn # BFIRes. Tid KuskOdds
2019-12-03-6 J 2/2140 Perfect Lane s 4c c111.17,2V Peter Untersteiner25
2019-12-03-6 J 7/2140 Tout la Face s 4c c0,7121.17,7V Henriette Larsen106
2019-12-03-6 J 8/2140 Mr Swish v 3c c0,8231.17,8V Joakim Lövgren272
2019-12-03-6 J 12/2140 Ups Face v 3c c141.17,9V Sebastian M Nilsson77
2019-12-03-6 J 1/2140 Livi Midnight* s 5c c(1)51.18,0V Nicolaj Andersen137
2019-12-03-6 J 6/2140 White Sock v 4c c161.18,3V Stefan Söderkvist585
2019-12-03-6 J 10/2140 Super Alice s 4c c0,6301.18,7V Peter Ingves56
2019-12-03-6 J 9/2140 Bee El Cynosure v 6c c0,6801.19,0V Thomas Uhrberg828
2019-12-03-6 J 3/2140 Dirty Dancing* (DK) v 4c c0,2501.19,1V Steen Juul50
2019-12-03-6 J 4/2140 Carioca s 3c c101.22,0VG Johan Untersteiner215
2019-12-03-6 J 5/2140 Ninia's Boy v 4STR. Per Nordström
2019-12-03-6 J 11/2140 Diesel D.K.* (DK) v 4STR. Ken Ecce

Lopp 7 | Jägersro | Storbaneföreningens Pris - Amatörlopp | Lätt bana

Datum Bana Spår Namn # BFIRes. Tid KuskOdds
2019-12-03-7 J 2/1640 Tresexton (US) v 4c c0,611.15,3A Johan Lasson a78
2019-12-03-7 J 1/1640 Selected Face v 5c c0,5121.15,4A Linda Allercrantz a44
2019-12-03-7 J 9/1640 Tiffany Cash s 3c c0,6831.16,6AG Christian Persson a28
2019-12-03-7 J 12/1640 S.H.T.'s Piraya s 5c c0,3641.16,9A Lars-Åke Bergström a402
2019-12-03-7 J 5/1640 Ourangel U.R. s 6c c0,6251.17,0A Alf Nordemo a577
2019-12-03-7 J 3/1640 Greta Silas s 5c c0,3761.17,4A Daniel Karlsson a547
2019-12-03-7 J 11/1640 Holly Roni s 10c c0,3701.18,2A Jens Ekstam a1043
2019-12-03-7 J 6/1640 The Muffin Man v 6c c0,701.18,8AG Mats C Nilsson a31
2019-12-03-7 J 4/1640 Fellini Boko v 7c c0,870UAG Ronnie Fyhr a208
2019-12-03-7 J 8/1640 Spring Alone s 6c c0,850UAG Richard Hjellström a224
2019-12-03-7 J 7/1640 M.T.Lucic v 6STR. Thomas Linder a
2019-12-03-7 J 10/1640 Cervix Am s 7STR. Tommy Holmgren a

Lopp 8 | Jägersro | Carl Philips VVS | Lätt bana

Datum Bana Spår Namn # BFIRes. Tid KuskOdds
2019-12-03-8 J 6/2160 Champion Melon v 7c c0,7911.15,1V Thomas Uhrberg161
2019-12-03-8 J 9/2160 Stand by Ken v 4c c0,7221.15,1V Johan Untersteiner22
2019-12-03-8 J 8/2160 Townshend Broline v 4c c0,431.15,4V Peter Untersteiner178
2019-12-03-8 J 7/2160 Victory Lee h 4c c141.15,5V Adrian Kolgjini32
2019-12-03-8 J 11/2160 Peakadilly* h 5c c0,6751.15,8V Steen Juul96
2019-12-03-8 J 2/2160 Valentin v 7c c101.15,8V Svend Dyhrberg108
2019-12-03-8 J 4/2160 Torpedo W.F.* (IT) v 7c c0,5501.16,2V Peter Ingves202
2019-12-03-8 J 5/2160 Major Tom v 8c c0,4901.16,3VG Henriette Larsen192
2019-12-03-8 J 1/2140 Rolex Broline h 6STR. Peter H Sjöberg
2019-12-03-8 J 3/2160 Breidabliks Cognac v 5STR. Conrad Lugauer
2019-12-03-8 J 10/2160 Miss Pixel s 6STR. Sebastian M Nilsson

Lopp 9 | Jägersro | Lärlingslopp - Ston | Lätt bana

Datum Bana Spår Namn # BFIRes. Tid KuskOdds
2019-12-03-9 J 1/2140 Zaira del Ronco (IT) s 4c c0,7411.13,8A Christian Fiore82
2019-12-03-9 J 10/2140 Aura S.L.* (IT) s 3c c0,521.14,5A Victor Rosleff25
2019-12-03-9 J 7/2140 Veravia As (IT) s 5c c0,4431.14,8A William Ekberg291
2019-12-03-9 J 3/2140 Personal Jesus s 4c c0,6241.14,8A Markus Niklasson399
2019-12-03-9 J 9/2140 Queen for a Day* (DE) s 4c c(1)51.15,0A Marc Elias56
2019-12-03-9 J 4/2140 Global Wireless s 4c c0,2961.15,0A Peter Zadel83
2019-12-03-9 J 11/2140 Maharanee Star s 4c c0,6701.15,6AG Dante Kolgjini317
2019-12-03-9 J 6/2140 Fresh Fiona M.E.* (NO) s 5c c101.15,7A Markus Waldmüller662
2019-12-03-9 J 5/2140 Vores Wozniacki* (DK) s 8c c101.15,8A Jan Hansen239
2019-12-03-9 J 12/2140 See You in Heaven s 4c c0,7401.19,6AG Christian Cracchiolo1301
2019-12-03-9 J 2/2140 Nanny McPhee (AT) s 5c c0,4401.19,7AG Tyler Mifsud107
2019-12-03-9 J 8/2140 Ivy League s 4c c0,580UAG Henriette Larsen90
Extracted data successfully
Friday 13th of December 2019 09:39:04 - Records extracted: 89