Resultat

2019-12-02: MondayÅby V4 LDLopp:  1  2  3  4  5
2019-12-02: MondayFärjestad V5 V4 V3Lopp:  1  2  3  4  5  6  7  8  9
2019-12-02: MondayEskilstuna V64 V4 V3 DDLopp:  1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11
2019-12-03: TuesdayJägersro V64 V5 V4 V3 DDLopp:  1  2  3  4  5  6  7  8  9
2019-12-03: TuesdayMantorp V4 LDLopp:  1  2  3  4  5
2019-12-03: TuesdayGävle V5 V4 V3Lopp:  1  2  3  4  5  6  7  8  9  10

Lopp 1 | Gävle | Breddlopp - P21-lopp | Lätt bana

Datum Bana Spår Namn # BFIRes. Tid KuskOdds
2019-12-03-1 G 11/2140 Pelas Orthos v 3c c0,6411.17,7A Rikard Lindh190
2019-12-03-1 G 4/2140 B.B.S.The Laststar s 5c c121.17,7A Jenny A Björk44
2019-12-03-1 G 3/2140 Whilma Majo s 5c c0,8231.17,9A Hans G Eriksson a38
2019-12-03-1 G 1/2140 Valbuena s 5c c0,8841.17,9A Fredrik Palm72
2019-12-03-1 G 10/2140 Delicious Design* (DK) s 4c c151.18,7A Andre Schiller a25
2019-12-03-1 G 2/2140 Fridas Starfighter s 5c c0,7861.18,8A Erik Lindegren208
2019-12-03-1 G 9/2140 Gigantica s 7c c171.19,7A Olivia Olsson a795
2019-12-03-1 G 12/2140 Staro Gasoline s 10c c181.23,8A Ida Magnusson a614
2019-12-03-1 G 7/2140 Delta Light s 6c c10UA Johan Lindqvist a721
2019-12-03-1 G 8/2140 Drew Gould v 10c c0,930UAG Wiktor Kylin-Blom473
2019-12-03-1 G 5/2140 Quattro Pistona s 3STR. Per Nordlund a
2019-12-03-1 G 6/2140 Amazing Månalisa s 5STR. Mathias Andersson

Lopp 2 | Gävle | Breddlopp - P21-lopp | Lätt bana

Datum Bana Spår Namn # BFIRes. Tid KuskOdds
2019-12-03-2 G 4/1640 Ängsodin v 3c c111.30,4A Mats E Djuse16
2019-12-03-2 G 7/1640 Ronja N.N. s 4c c0,721.30,9AG Stig Jarle Röste141
2019-12-03-2 G 9/1640 Faksida s 6c c0,6431.31,5A Håkan Andersson a68
2019-12-03-2 G 8/1640 Nils Ålj v 5c c0,9141.31,8A Billy Svedlund216
2019-12-03-2 G 1/1640 Norheim Kjell (NO) v 6c c0,9451.32,1A Helen Åkerlund402
2019-12-03-2 G 5/1640 Tomte Gnista s 7c c161.32,6A Lars-Göran Magnusson282
2019-12-03-2 G 2/1640 Grysta Svarten v 3c c171.32,7A Tomas Rosén434
2019-12-03-2 G 3/1640 Astas Illbatting v 6c c0,5681.37,7AG Magnus A Djuse105
2019-12-03-2 G 6/1640 Sundbo Äventyr s 5c c0,70UAG Wiktor Kylin-Blom87

Lopp 3 | Gävle | Breddlopp - P21-lopp | Lätt bana

Datum Bana Spår Namn # BFIRes. Tid KuskOdds
2019-12-03-3 G 5/2140 Lovely Tooma s 4c c0,5711.15,4A Malin Friman36
2019-12-03-3 G 9/2140 Ilaria Sidney* (BE) s 7c c0,421.16,0A Linda Matzky a106
2019-12-03-3 G 7/2140 Thrilling s 7c c0,8531.16,1A Magnus A Djuse114
2019-12-03-3 G 3/2140 O.F.Perchpike v 11c c0,7641.16,2A Stefan Erlandsson a243
2019-12-03-3 G 10/2140 Blue Star Cantab v 4c c0,7851.16,3A Mats E Djuse30
2019-12-03-3 G 12/2140 Catch The Game (US) v 5c c0,6661.16,7A Hans T Andersson a871
2019-12-03-3 G 11/2140 Sassa Will s 4c c0,9171.17,4A Clara Jonasson143
2019-12-03-3 G 8/2140 Give Me Money Back v 9c c0,3381.17,8A Peter Larsson a449
2019-12-03-3 G 2/2140 Insoglio* (DE) v 6c c0,9301.17,9A Roman Matzky144
2019-12-03-3 G 1/2140 Holens Aquavit v 4c c0,610UAG Stefan Arvidsson137
2019-12-03-3 G 4/2140 Puketorps Ikaruz h 6c c0,50UAG Klaus Kern93
2019-12-03-3 G 6/2140 Indira O.E.* (DE) s 5STR. Ferdinand Hirsch a

Lopp 4 | Gävle | Breddlopp - P21-lopp | Lätt bana

Datum Bana Spår Namn # BFIRes. Tid KuskOdds
2019-12-03-4 G 5/2140 Livestream* (DE) v 7c c0,8511.16,3A Linda Matzky a136
2019-12-03-4 G 6/2140 Immortal Boko s 4c c0,9321.16,4A Magnus A Djuse61
2019-12-03-4 G 7/2140 Berberis h 3c c0,6731.16,7A Pasi Aikio16
2019-12-03-4 G 4/2140 Flying Ruben v 10c c0,5741.16,7A Nathalie Vingmyr718
2019-12-03-4 G 11/2140 Tingeling R.L. s 6c c0,8151.16,9A Fredrik Palm89
2019-12-03-4 G 9/2140 Princess Orlando s 6c c0,3961.17,3A Kjell Hermin a546
2019-12-03-4 G 2/2140 Jack Dalton Zenz v 5c c0,9571.17,6A Mathias Andersson384
2019-12-03-4 G 1/2140 Elena Rigby s 4c c0,581.17,9A Rikard Lindh353
2019-12-03-4 G 8/2140 New Moon s 6c c0,901.18,1A Frida Asplund a711
2019-12-03-4 G 3/2140 Majestic Mattias v 8c c0,8701.18,2A Mikaela Sundin204
2019-12-03-4 G 12/2140 First June Crown s 8c c0,701.23,7A Daniel Selin363
2019-12-03-4 G 10/2140 Sjöskogs Baloo* (FI) v 7c c0,810UAG Jan Söderström a267

Lopp 5 | Gävle | Breddlopp - P21-lopp | Lätt bana

Datum Bana Spår Namn # BFIRes. Tid KuskOdds
2019-12-03-5 G 2/2140 Imakeyouproud v 6c c0,811U Malin Friman66
2019-12-03-5 G 3/2140 Robin Kronos v 9c c0,822U Lina Björk434
2019-12-03-5 G 11/2140 Mariah's Baby K.V. s 4c c0,913U Magnus A Djuse35
2019-12-03-5 G 5/2140 Fire on Fire s 8c c0,894U Emelie Mårtensson a108
2019-12-03-5 G 10/2140 Quick C.D. v 6c c0,775UG Felicia Molin44
2019-12-03-5 G 6/2140 Esplendido Pellini v 9c c0,86U Hans Svedin a108
2019-12-03-5 G 9/2140 Jenna E. s 10c c0,797U Mats E Djuse133
2019-12-03-5 G 1/2140 Vinnie Frontline s 5c c0,798U Clara Jonasson119
2019-12-03-5 G 4/2140 Kattens Estelle s 7c c0,540UG Terese T Rosén89
2019-12-03-5 G 8/2140 American Cowboy v 8c c0,540U Öyvind Wagnild464
2019-12-03-5 G 12/2140 Moon's Black Lady s 7c c0,490U Tomas Rosén441
2019-12-03-5 G 7/2140 Isla de Pinos v 5STR. Oliver Lindbög Nielsen a

Lopp 6 | Gävle | Swedbank - Breddlopp - P21-lopp | Lätt bana

Datum Bana Spår Namn # BFIRes. Tid KuskOdds
2019-12-03-6 G 9/2140 Scarlets Mirakel v 7c c0,381U Lukas L Svedlund34
2019-12-03-6 G 3/2140 Neo Neon v 10c c12U Ante Lisell a152
2019-12-03-6 G 1/2140 Falco di Quattro h 7c c0,513U Erik Lindegren78
2019-12-03-6 G 4/2140 It's Amazing* (DE) v 10c c14U Linda Matzky a94
2019-12-03-6 G 8/2140 Mystery Love h 10c c0,555U Oskar Dahlman165
2019-12-03-6 G 7/2140 Quite Windy v 10c c0,446U Viktor Flink Ideborn97
2019-12-03-6 G 2/2140 Lingbo Helen s 9c c0,497U Helen Åkerlund671
2019-12-03-6 G 11/2140 Carja s 8c c0,558U Linus Lönn32
2019-12-03-6 G 12/2140 Dragon Tooma v 12c c0,450U Magnus A Djuse101
2019-12-03-6 G 5/2140 Mellby Ess v 6STR. Petter Lundberg
2019-12-03-6 G 6/2140 Alan Wadd v 7STR. Elias Strandberg
2019-12-03-6 G 10/2140 Tempura h 7STR. Clara Jonasson

Lopp 7 | Gävle | Breddlopp - P21-lopp | Lätt bana

Datum Bana Spår Namn # BFIRes. Tid KuskOdds
2019-12-03-7 G 5/2140 Fragolini Am s 4c c0,851U Lars-Göran Söderberg33
2019-12-03-7 G 10/2140 Pirate Broline v 7c c0,642U Felicia Molin388
2019-12-03-7 G 11/2140 Feather Sisu s 4c c0,453U Magnus A Djuse47
2019-12-03-7 G 12/2140 Super Benny v 8c c0,814U Jenny A Björk320
2019-12-03-7 G 9/2140 Livi Mistress s 5c c0,485U Mats E Djuse119
2019-12-03-7 G 6/2140 Arrivederci v 9c c0,886U Sergio Rondina Bisi a583
2019-12-03-7 G 4/2140 Scoccans Finest s 7c c0,577U Malin Friman40
2019-12-03-7 G 1/2140 B.B.S.Poetry s 6c c0,888U Lina Björk166
2019-12-03-7 G 2/2140 Castleman v 5c c0,450U Lukas L Svedlund142
2019-12-03-7 G 3/2140 Unchained Feelings s 6c c0,430UG Elias Strandberg122
2019-12-03-7 G 7/2140 Global Trader v 6c c0,660U Henrik Larsson178
2019-12-03-7 G 8/2140 Tournament v 7STR. Linus Lönn

Lopp 8 | Gävle | Breddlopp - P21-lopp | Lätt bana

Datum Bana Spår Namn # BFIRes. Tid KuskOdds
2019-12-03-8 G 7/2140 Kiss Me Quick H.C. v 5c c11U Erik Lindegren17
2019-12-03-8 G 2/2140 Olivia All Over s 5c c0,552U William Eriksson209
2019-12-03-8 G 5/2140 Hugo Gräsö v 6c c0,453U Göran Edlund874
2019-12-03-8 G 3/2140 Haddock Boko v 5c c0,744U Magnus A Djuse34
2019-12-03-8 G 11/2140 Picasso Doc v 8c c0,565U Oskar Dahlman333
2019-12-03-8 G 12/2140 Princess Jubb s 6c c0,686U Linus Lönn596
2019-12-03-8 G 6/2140 Remind Me Ås s 3c c0,567U Victor Karlsson257
2019-12-03-8 G 8/2140 Sahara Euphoria (FI) s 7c c0,458U Ida Åström295
2019-12-03-8 G 1/2140 New Holiday s 5c c0,80U Emelie Mårtensson a580
2019-12-03-8 G 4/2140 O Helga Natt s 6c c10UG Stefan Erlandsson a513
2019-12-03-8 G 9/2140 Oboy Savage (FI) v 7c c0,610UG Frida Asplund a735
2019-12-03-8 G 10/2140 Conny Rainbow v 6c c10UG Håkan Wallberg136

Lopp 9 | Gävle | Breddlopp - P21-lopp | Lätt bana

Datum Bana Spår Namn # BFIRes. Tid KuskOdds
2019-12-03-9 G 10/2140 Nebbiolo v 6c c11U Elina Rodionovskaya a111
2019-12-03-9 G 4/2140 Excess Quick* (FR) v 5c c0,612U Andre Schiller a62
2019-12-03-9 G 1/2140 Watchout's Freija s 8c c13U Tomas Ahlqvist a215
2019-12-03-9 G 11/2140 Fyny Promise* (NL) s 7c c14U Linda Matzky a215
2019-12-03-9 G 3/2140 Carmen Lill s 7c c15U Niklas Andersson J-son701
2019-12-03-9 G 6/2140 Texas Dynamite v 4c c16U Per Bonnevier a82
2019-12-03-9 G 5/2140 Imagine s 5c c0,357U Viktor Svanstedt318
2019-12-03-9 G 8/2140 Utelek v 6c c0,488U Marcus Bergström a435
2019-12-03-9 G 2/2140 S.G.Flying Glory s 5c c0,760UG Lukas L Svedlund161
2019-12-03-9 G 7/2140 Gelatiamo v 5c c0,720UG Sergio Rondina Bisi a46
2019-12-03-9 G 9/2140 Gin Lucas h 5c c0,650UG Jenny A Björk28
2019-12-03-9 G 12/2140 Lucky Lino v 10c c0,810UG Peter Larsson a609

Lopp 10 | Gävle | Breddlopp - P21-lopp - För B-, E- och F-tränade hästar - Spårtrappa | Lätt bana

Datum Bana Spår Namn # BFIRes. Tid KuskOdds
2019-12-03-10 G 8/2640 Landers Giant W.F. h 7c c0,871U Jenny A Björk81
2019-12-03-10 G 3/2640 Daysofourlives v 4c c0,842U Sergio Rondina Bisi a39
2019-12-03-10 G 9/2640 Sergio Frontline v 8c c0,953U Peter Larsson a64
2019-12-03-10 G 2/2640 Dreamboy A.F. v 5c c0,644U Caroline Josefsson a68
2019-12-03-10 G 4/2640 Kruses Wilhelm v 11c c0,745U Jesper von Krusenstierna a169
2019-12-03-10 G 10/2640 Chamille s 8c c0,826U Jan Pettersson223
2019-12-03-10 G 6/2640 Worn Out v 5c c0,817UG Sandra Nordemo44
2019-12-03-10 G 5/2640 Kaggens Kitty s 7c c0,748UG Karin Eriksson a320
2019-12-03-10 G 1/2640 R.H.Garanti v 5c c0,480U Mats Remneby a178
2019-12-03-10 G 7/2640 Tommy Hill v 7c c0,730U Claes Stolt a121
Extracted data successfully
Friday 13th of December 2019 08:21:04 - Records extracted: 115