Resultat

2019-10-20: SundayTäby Trav V64 V4 V3 LDLopp:  1  2  3  4  5  6  7  8
2019-10-20: SundayÖrebro GS75 V4 V3 DDLopp:  1  2  3  4  5  6  7  8  9  10
2019-10-21: MondayRättvik V5 V4 V3 LDLopp:  1  2  3  4  5  6  7  8  9
2019-10-21: MondayHalmstad V64 V4 V3 DDLopp:  1  2  3  4  5  6  7  8  9  10
2019-10-21: MondayFärjestad V5 V4 V3Lopp:  1  2  3  4  5  6  7  8  9  10

Lopp 1 | Halmstad | Tvååringslopp | Lätt bana

Datum Bana Spår Namn # BFIRes. Tid KuskOdds
2019-10-21-1 Hd 1/1640 Count on Me K.A.T. h 2c c(1)11.19,1V Sebastian M Nilsson48
2019-10-21-1 Hd 3/1640 Samson h 2c c(1)21.19,1V Joakim Lövgren28
2019-10-21-1 Hd 6/1640 Florine Newmen s 2c c(1)31.19,6VG Kevin Oscarsson135
2019-10-21-1 Hd 5/1640 Nocturnally v 2c c141.20,0V Jörgen Lorentzen213
2019-10-21-1 Hd 2/1640 Iza S. s 2c c(1)0UVG Henriette Larsen198
2019-10-21-1 Hd 4/1640 Brilliant Smile s 2c c(1)0UVG Peter H Sjöberg24
2019-10-21-1 Hd 7/1640 Federer (DK) h 2c c10UVG Larson Mifsud a221
2019-10-21-1 Hd 8/1640 Filibuster H.* (DK) h 2STR. Peter Ingves

Lopp 2 | Halmstad | Lätt bana

Datum Bana Spår Namn # BFIRes. Tid KuskOdds
2019-10-21-2 Hd 2/2140 She's Ann s 4c c111.17,1V Stefan Persson30
2019-10-21-2 Hd 5/2160 Big Jim Pellini v 4c c121.16,3V Hanna Lähdekorpi a16
2019-10-21-2 Hd 1/2140 Lovemelikeyoudo s 4c c131.18,0V Patrik Nygren134
2019-10-21-2 Hd 4/2140 Hispaniola Ås s 4c c141.20,6V Håkan K Persson122
2019-10-21-2 Hd 7/2160 My Little Ego v 8c c0,7951.20,0VG Linda Allercrantz a330
2019-10-21-2 Hd 9/2160 Il Wilma Girl s 5c c0,961.22,2V Sören Boel137
2019-10-21-2 Hd 3/2140 Leonardo v 6STR. Anders Christiansson
2019-10-21-2 Hd 6/2160 Francks de Soto v 4STR. Peter Ingves
2019-10-21-2 Hd 8/2160 Super Blood Avista s 4STR. André Eklundh

Lopp 3 | Halmstad | Treåringslopp | Lätt bana

Datum Bana Spår Namn # BFIRes. Tid KuskOdds
2019-10-21-3 Hd 6/2140 Lindy Strong (US) s 3c c111.17,3V Peter Untersteiner14
2019-10-21-3 Hd 2/2140 Elle Titation s 3c c121.17,5V Johan Untersteiner108
2019-10-21-3 Hd 3/2140 Amarock v 3c c131.17,6V Fredrik Persson96
2019-10-21-3 Hd 4/2140 Esther Cheri s 3c c141.17,7V Jörgen Sjunnesson90
2019-10-21-3 Hd 9/2140 Steph Silvio v 3c c151.18,2V Thomas Uhrberg94
2019-10-21-3 Hd 5/2140 Mannen h 3ȼ c1,4361.18,5VG Kevin Oscarsson215
2019-10-21-3 Hd 1/2140 Mitos Dream Boy v 3c c171.19,8V Markus Niklasson422
2019-10-21-3 Hd 8/2140 Papa Crowe v 3c c(1)0UVG Victor Rosleff619
2019-10-21-3 Hd 7/2140 Rado S.W. v 3STR. Magnus R Johansson a

Lopp 4 | Halmstad | Euro Classic Trot - Fyraåringslopp Ston | Lätt bana

Datum Bana Spår Namn # BFIRes. Tid KuskOdds
2019-10-21-4 Hd 4/2140 Ivana Boko s 4c c0,5411.14,5A Marc Elias28
2019-10-21-4 Hd 11/2140 Zaira del Ronco (IT) s 4c ȼ1,621.14,5A Christian Fiore777
2019-10-21-4 Hd 3/2140 Global Wellness s 4c c131.14,7A Johan Untersteiner161
2019-10-21-4 Hd 5/2140 Miss Mythos s 4ȼ ȼ3,2341.14,8A Jörgen Sjunnesson310
2019-10-21-4 Hd 7/2140 Ottens Flamma s 4ȼ c1,0451.14,8A Henriette Larsen141
2019-10-21-4 Hd 8/2140 Darah Bibo s 4c ȼ1,1761.15,0A Peter Untersteiner37
2019-10-21-4 Hd 1/2140 Maharanee Star s 4ȼ c1,4101.15,0A Lutfi Kolgjini69
2019-10-21-4 Hd 6/2140 Crazymonsterheart s 4ȼ c1,501.15,2A Jim Oscarsson116
2019-10-21-4 Hd 10/2140 Ruth Halbak s 4c c0,9201.16,7A Thomas Uhrberg136
2019-10-21-4 Hd 2/2140 First Heartbeat s 4ȼ c0,901.17,8AG Kevin Oscarsson190
2019-10-21-4 Hd 9/2140 Wine Lane s 4ȼ c1,20UAG Håkan K Persson434

Lopp 5 | Halmstad | Jonabs lopp - Brizy | Lätt bana

Datum Bana Spår Namn # BFIRes. Tid KuskOdds
2019-10-21-5 Hd 11/2140 Grace Gamble s 4ȼ ȼ2,411.15,6A Gustav Johansson81
2019-10-21-5 Hd 9/2140 Skogbys Gallardo v 4c c0,7821.15,7A Marc Elias184
2019-10-21-5 Hd 6/2140 Alert Vendil v 3ȼ c231.15,8A Markus Niklasson453
2019-10-21-5 Hd 5/2140 Ihagua F.Boko* (DE) h 4ȼ ȼ2,2941.15,9A Ales Pavsic20
2019-10-21-5 Hd 4/2140 Brio Launcher v 5c c0,9451.16,4A Anders Christiansson850
2019-10-21-5 Hd 1/2140 Glam Rock h 3c c161.16,7A Bernardo Grasso38
2019-10-21-5 Hd 7/2140 Vikens Generate s 3c c0,8271.17,2A Jan Henriksson181
2019-10-21-5 Hd 3/2140 Mai Tai s 5c c181.17,3A Jan Hansen1789
2019-10-21-5 Hd 14/2140 Julle Flash v 10c c0,7801.17,6A Henriette Larsen143
2019-10-21-5 Hd 13/2140 Midnatt Rols s 8c c0,8801.17,7A Jennifer L Oscarsson1719
2019-10-21-5 Hd 10/2140 Justina s 6c c0,9501.17,9A Christian Cracchiolo372
2019-10-21-5 Hd 12/2140 Floalts Clouseau v 5ȼ ȼ1,8101.18,6A Sören Boel330
2019-10-21-5 Hd 2/2140 Cool Rasmus v 6c c0,9501.18,8A Christina Tilp767
2019-10-21-5 Hd 8/2140 Resplendent s 6c c0,820UAG Maja Odder A664

Lopp 6 | Halmstad | Lätt bana

Datum Bana Spår Namn # BFIRes. Tid KuskOdds
2019-10-21-6 Hd 10/2640 Valour Kronos v 5ȼ c1,1711.15,5A Håkan B Johansson a50
2019-10-21-6 Hd 3/2640 Peak Fear v 4ȼ ȼ2,4821.15,5A Peter Ingves24
2019-10-21-6 Hd 6/2640 Fashion Fine Wine (US) v 5c c0,7131.15,7A Peter Untersteiner36
2019-10-21-6 Hd 9/2640 Cexter Bob v 7ȼ c1,4541.15,9A Patrik Nygren320
2019-10-21-6 Hd 4/2640 Sputnik (DK) v 10ȼ ȼ2,2251.16,1A Thomas Uhrberg520
2019-10-21-6 Hd 1/2640 Speedy Sallöv (DK) v 10c c0,9561.16,3A Håkan Jonsson a866
2019-10-21-6 Hd 7/2640 Bal Bora (DK) v 6c c0,3371.16,4A Jan Henriksson1522
2019-10-21-6 Hd 11/2640 El Gaitero Sisu h 5c c0,7101.17,3A Gustav Johansson302
2019-10-21-6 Hd 5/2640 Stern (US) h 6ȼ c1,7501.18,3A Jim Oscarsson790
2019-10-21-6 Hd 12/2640 Dragalagaboomboom v 8ȼ c0,701.19,6AG Jan Hansen787
2019-10-21-6 Hd 2/2640 Prototype Hanover (US) h 5ȼ c1,3201.19,8A Kevin Oscarsson290
2019-10-21-6 Hd 8/2640 Palais Bourbon v 5ȼ ȼ2,420UAG Joakim Lövgren77

Lopp 7 | Halmstad | Euro Classic Trot Next Year - Treåringslopp Ston | Lätt bana

Datum Bana Spår Namn # BFIRes. Tid KuskOdds
2019-10-21-7 Hd 7/2140 Gaya de Pervenche (DE) s 3c c111.14,3A Marc Elias53
2019-10-21-7 Hd 4/2140 Mellby Harissa s 3c ȼ121.14,6A Robert Bergh15
2019-10-21-7 Hd 9/2140 Strangerinthenight s 3c ȼ1,5531.14,9A Peter Untersteiner105
2019-10-21-7 Hd 8/2140 M.B.S.Pretty Girl s 3c c0,5241.15,0A Johan Untersteiner159
2019-10-21-7 Hd 6/2140 Briljant Sensation s 3ȼ c1,4551.15,0A Peter Ingves273
2019-10-21-7 Hd 3/2140 M.T.Odakota s 3c c161.15,0A Lutfi Kolgjini129
2019-10-21-7 Hd 10/2140 Mingait Tooma s 3ȼ c1,1671.15,0A Ola Samuelsson843
2019-10-21-7 Hd 2/2140 Dolly Dream s 3c c0,6181.15,1A Anders Christiansson1020
2019-10-21-7 Hd 1/2140 Karibean Dreams s 3ȼ ȼ1,4101.15,2A Karl Stolt a1170
2019-10-21-7 Hd 5/2140 Alpha K. s 3ȼ ȼ1,7501.15,2A Henriette Larsen166

Lopp 8 | Halmstad | Hästägarkannan | Lätt bana

Datum Bana Spår Namn # BFIRes. Tid KuskOdds
2019-10-21-8 Hd 8/2160 Eldorado Mearas v 5c c0,6811.14,0V Peter Untersteiner136
2019-10-21-8 Hd 14/2180 Illuminati v 5ȼ ȼ2,2521.13,5V Joakim Lövgren22
2019-10-21-8 Hd 11/2160 Hobby de L'iton* (NL) h 5c c0,9431.14,3V André Eklundh41
2019-10-21-8 Hd 12/2160 Stand by Ken v 4c c0,741.14,4V Johan Untersteiner83
2019-10-21-8 Hd 15/2200 VästerboontheNews v 11ȼ ȼ1,4551.13,1V Thomas Uhrberg75
2019-10-21-8 Hd 9/2160 Dynamit Life v 6c c0,4961.15,0V Håkan B Johansson a1006
2019-10-21-8 Hd 3/2140 Staro King of Rock v 6c c171.15,9V Yngve Wallgren a1687
2019-10-21-8 Hd 13/2180 Chosen One v 9ȼ c0,6701.14,9V Sofie Ericsson1301
2019-10-21-8 Hd 10/2160 Puisseguin s 10c c0,6901.15,3V Thomas Aurell a631
2019-10-21-8 Hd 5/2140 Kicki Lagö s 4c c101.15,9V Marc Elias120
2019-10-21-8 Hd 2/2140 Floalts Doncorleon v 4c c0,9601.19,8V Sören Boel614
2019-10-21-8 Hd 1/2140 Floalts Cicciolina s 5c ȼ1,7501.21,2VG Bengt A Nilsson a1171
2019-10-21-8 Hd 6/2140 Vekas Goldwing v 7c ȼ1,790UVG Gustav Hellman a2585
2019-10-21-8 Hd 7/2140 Fabulous Ixi v 7c c0,930UVG Håkan K Persson642
2019-10-21-8 Hd 4/2140 Carmen af Solnäs s 6STR. Kevin Oscarsson

Lopp 9 | Halmstad | Diamantstoet, Försök 8 - Spårtrappa (Final Solvalla 2 november) | Lätt bana

Datum Bana Spår Namn # BFIRes. Tid KuskOdds
2019-10-21-9 Hd 3/2140 Vikens Fingerprint s 4ȼ c1,7411.13,6A Henriette Larsen141
2019-10-21-9 Hd 6/2140 Frances Yoda* s 6ȼ c0,9821.14,0A Kim Eriksson188
2019-10-21-9 Hd 9/2140 Emmylou s 5ȼ ȼ1,9331.14,2A Thomas Dalborg222
2019-10-21-9 Hd 8/2140 Callmesally s 7ȼ ȼ2,0641.14,3AG Mikko Aho31
2019-10-21-9 Hd 2/2140 Micro Vick s 7c c0,4351.14,4A Stefan Persson100
2019-10-21-9 Hd 1/2140 Olga Utca s 5c c161.14,6A Sara Brodin512
2019-10-21-9 Hd 10/2140 I'm a Believer s 5ȼ ȼ1,4671.14,6A Kevin Oscarsson275
2019-10-21-9 Hd 5/2140 Ambon Degato s 5ȼ ȼ2,1501.14,7A Johan Untersteiner132
2019-10-21-9 Hd 12/2140 Julia Pellini s 6c ȼ1,0901.14,7A William Ekberg218
2019-10-21-9 Hd 7/2140 Amphibian Madness s 7c c0,5601.15,3A André Eklundh660
2019-10-21-9 Hd 11/2140 Ryssebo la Reine s 6c c0,6301.15,7A Micael Stjernström a222
2019-10-21-9 Hd 15/2140 Queen of Sand s 5ȼ c1,0901.15,7A Wilhelm Paal49
2019-10-21-9 Hd 13/2140 Ilona Håleryd s 7ȼ c1,0401.15,9A Peter Ingves345
2019-10-21-9 Hd 14/2140 Julia af Solnäs s 6c c0,720UAG Peter Untersteiner81
2019-10-21-9 Hd 4/2140 Sincerely Face s 5STR. Ola Samuelsson

Lopp 10 | Halmstad | P21-lopp | Lätt bana

Datum Bana Spår Namn # BFIRes. Tid KuskOdds
2019-10-21-10 Hd 7/2160 Olivia Cheri s 6ȼ c1,3411.14,9V Jörgen Sjunnesson33
2019-10-21-10 Hd 9/2160 Harmon Boko v 5c c0,6921.15,3V Mikael Pilenberg a57
2019-10-21-10 Hd 5/2140 Flynn Rider v 7ȼ ȼ2,4431.16,9V Magnus R Johansson a567
2019-10-21-10 Hd 1/2140 Miss Euphoria s 7c c0,6641.17,1V Yngve Wallgren a121
2019-10-21-10 Hd 8/2160 Star Keeper v 8ȼ c1,0951.16,5V Sören Boel33
2019-10-21-10 Hd 4/2140 Lookh Pixel v 8c c0,561.17,5V Flemming Nielsen a351
2019-10-21-10 Hd 6/2140 Comet af Solnäs v 7c c0,7401.17,6VG Marc Elias107
2019-10-21-10 Hd 3/2140 Roblox Memphis v 8c c0,7601.17,9VG Robert Andersson a79
2019-10-21-10 Hd 2/2140 Select Teemer v 6ȼ c1,0901.18,7VG Christian Sejer161
Extracted data successfully
Monday 11th of November 2019 21:06:57 - Records extracted: 112