Resultat

2019-10-08: TuesdayAxevalla V5 V4 V3 LDLopp:  1  2  3  4  5  6  7  8  9  10
2019-10-08: TuesdayJägersro V5 V4 V3Lopp:  1  2  3  4  5  6  7  8  9  10
2019-10-08: TuesdaySolvalla V64 V5 V4 V3 DDLopp:  1  2  3  4  5  6  7  8  9
2019-10-09: WednesdayÅby V86 V5 V4 V3 DDLopp:  1  2  3  4  5  6  7  8  9
2019-10-09: WednesdaySolvalla V86 V5 V4 V3 DDLopp:  1  2  3  4  5  6  7  8  9  10
2019-10-09: WednesdayGöteborg Galopp V5 V4 V3 LDLopp:  1  2  3  4  5  6  7  8  9

Lopp 1 | Göteborg Galopp | BRONSHANDICAP | God till mjuk

Datum Bana Spår Namn # BFIRes. Tid KuskOdds
2019-10-09-1 Gg 5/2400 Mukhaater (GB) v 40(1)12.34,4 Nora Hagelund-Holm34
2019-10-09-1 Gg 3/2400 Sugoi (FR) v 30(1)22.34,5 Fabienne De Geer112
2019-10-09-1 Gg 2/2400 Society Flight (IRE) v 4032.34,8 Kaia Sofie Ingolfsland184
2019-10-09-1 Gg 4/2400 Queen Of Skara (GB) s 30(1)42.35,0 Elione Chaves46
2019-10-09-1 Gg 6/2400 Final Experiment (DEN) v 5052.35,5 Susanne Lyseng42
2019-10-09-1 Gg 1/2400 Kew Bridge (GER) s 30(1)62.35,5 Shane Karlsson72
2019-10-09-1 Gg 7/2400 Broughtons Story (GB) v 50(1)72.35,9 Carlos Lopez65
2019-10-09-1 Gg 8/2400 Justice Focused (IRE) v 6STR. Louise Arnshed

Lopp 2 | Göteborg Galopp | JÄRNHANDICAP | God till mjuk

Datum Bana Spår Namn # BFIRes. Tid KuskOdds
2019-10-09-2 Gg 6/2400 Mouli Wildrose s 40(1)12.35,0 Kaia Sofie Ingolfsland30
2019-10-09-2 Gg 5/2400 Savona s 40(1)22.35,7 Anna Pilroth322
2019-10-09-2 Gg 2/2400 History Hill (ire) s 30(1)32.36,0 Nathalie Mortensen300
2019-10-09-2 Gg 8/2400 Positano (DEN) v 30(1)42.36,0 Josefin Landgren56
2019-10-09-2 Gg 1/2400 The Pope v 50(1)52.36,3 Andreas Tapia Dalbark41
2019-10-09-2 Gg 4/2400 Midgetonamission s 30(1)62.39,3 Elione Chaves60
2019-10-09-2 Gg 7/2400 Fast and Furious v 40(1)72.40,6 Carlos Lopez51
2019-10-09-2 Gg 3/2400 Chizhou s 3STR. Fredrik Janetzky

Lopp 3 | Göteborg Galopp | JÄRNHANDICAP | God till mjuk

Datum Bana Spår Namn # BFIRes. Tid KuskOdds
2019-10-09-3 Gg 8/1600 My Cup of Tea s 50(0)11.41,4 Louise Arnshed74
2019-10-09-3 Gg 9/1600 Elusive Thought (IRE) v 90(0)21.41,5 Nora Hagelund-Holm89
2019-10-09-3 Gg 7/1600 Mistral (GER) v 70(0)31.41,5 Josefin Landgren124
2019-10-09-3 Gg 10/1600 Haweswater (GB) s 60(0)41.41,6 Fredrik Janetzky27
2019-10-09-3 Gg 2/1600 Roman Princess (FR) s 60(0)51.41,8 Kaia Sofie Ingolfsland45
2019-10-09-3 Gg 5/1600 Aretha s 40(1)61.42,4 Hanna Mårtensson50
2019-10-09-3 Gg 3/1600 Gold Run (GB) v 80(0)71.48,0 Andreas Tapia Dalbark157
2019-10-09-3 Gg 1/1600 Marrington Twist (IRE) s 4STR. Nathalie Mortensen
2019-10-09-3 Gg 4/1600 Hawthorn v 3STR. Annie Nilsson Lindahl
2019-10-09-3 Gg 6/1600 Dancing On My Own (DEN) s 3STR. Per-Anders Gråberg

Lopp 4 | Göteborg Galopp | BRONSHANDICAP | God till mjuk

Datum Bana Spår Namn # BFIRes. Tid KuskOdds
2019-10-09-4 Gg 7/1600 Pearly Ghost s 30(1)11.40,0 Josefin Landgren108
2019-10-09-4 Gg 10/1600 Jesse the Body v 30(1)21.40,0 Shane Karlsson47
2019-10-09-4 Gg 6/1600 Zacapa (IRE) v 80(0)31.40,4 Carlos Lopez93
2019-10-09-4 Gg 9/1600 All My Lovin (GB) s 40(1)41.40,5 Nathalie Mortensen180
2019-10-09-4 Gg 11/1600 Kazh In v 30(1)51.40,5 Fabienne De Geer120
2019-10-09-4 Gg 1/1600 Nastenka (GB) s 50(1)61.40,6 Anna Pilroth79
2019-10-09-4 Gg 4/1600 Happy Honey Bee (IRE) s 30(1)71.40,7 Elione Chaves45
2019-10-09-4 Gg 8/1600 Zoffy (DEN) s 40(1)81.40,7 Kaia Sofie Ingolfsland185
2019-10-09-4 Gg 2/1600 Wyclef (IRE) v 130(0)91.40,8 Cornelia Hartsmar184
2019-10-09-4 Gg 5/1600 Ocho Rios (DEN) v 80(0)101.41,3 Fredrik Janetzky208
2019-10-09-4 Gg 3/1600 Focus On Me (IRE) s 60(0)111.41,6 Per-Anders Gråberg107
2019-10-09-4 Gg 12/1600 Zafrangar (NOR) v 50(1)121.42,1 Nora Hagelund-Holm315

Lopp 5 | Göteborg Galopp | MAIDENLÖPNING | God till mjuk

Datum Bana Spår Namn # BFIRes. Tid KuskOdds
2019-10-09-5 Gg 1/1400 Matchoffice s 20(1)11.27,0 Carlos Lopez22
2019-10-09-5 Gg 3/1400 Armado (IRE) h 20(1)21.27,1 Elione Chaves96
2019-10-09-5 Gg 4/1400 Sea Moonster v 20(1)31.27,9 Anna Pilroth43
2019-10-09-5 Gg 6/1400 Sir Macken (IRE) v 20(1)41.28,5 Shane Karlsson111
2019-10-09-5 Gg 2/1400 Zalalaat s 20(1)51.29,2 Nathalie Mortensen126
2019-10-09-5 Gg 7/1400 Lord Juniper v 20(1)61.29,8 Josefin Landgren172
2019-10-09-5 Gg 5/1400 Absolut Spirit h 20(1)71.35,2 Per-Anders Gråberg59

Lopp 6 | Göteborg Galopp | BÖRJES CHAMPION ARK CUP AVD 13 | God till mjuk

Datum Bana Spår Namn # BFIRes. Tid KuskOdds
2019-10-09-6 Gg 2/1200 Augustinian (GB) v 90(0)11.14,1 Alina Öhgren a43
2019-10-09-6 Gg 6/1200 Watch Me Dance s 60(0)21.14,6 Tina Henriksson a37
2019-10-09-6 Gg 4/1200 Lomax v 80(0)31.15,1 Jessica Wadst a40
2019-10-09-6 Gg 3/1200 Into The Light (NOR) v 60(1)41.15,3 Ida Widman a29
2019-10-09-6 Gg 5/1200 Cantini v 40(1)51.17,5 Evelina Rönnlund a106
2019-10-09-6 Gg 1/1200 Noble Crown (GB) s 3STR. Johanna Grekula a

Lopp 7 | Göteborg Galopp |  EMIRATES BREEDERS PROGRAM 3 | God till mjuk

Datum Bana Spår Namn # BFIRes. Tid KuskOdds
2019-10-09-7 Gg 5/2200 Katyusha s 90(0)12.37,7 Elione Chaves28
2019-10-09-7 Gg 4/2200 Oas Madox v 50(1)22.37,8 Fabienne De Geer125
2019-10-09-7 Gg 3/2200 Wellington v 50(1)32.38,5 Carlos Lopez37
2019-10-09-7 Gg 1/2200 Djelano (HOL) h 60(1)42.38,8 Fredrik Janetzky21
2019-10-09-7 Gg 2/2200 LS Max Factor h 3STR. Ninni Westerlund a
2019-10-09-7 Gg 6/2200 Oas Drishti s 4STR. Josefin Landgren

Lopp 8 | Göteborg Galopp | BERTHRAM HÄCKLÖPNING | God till mjuk

Datum Bana Spår Namn # BFIRes. Tid KuskOdds
2019-10-09-8 Gg 2/4800 Brights Park (IRE) v 70(1)16.3,7 Niklas Lovén39
2019-10-09-8 Gg 3/4800 Beentheredonethat (FR) v 80(0)26.4,2 Christopher Roberts13
2019-10-09-8 Gg 4/4800 Eddie Shoestring (GB) v 90(0)36.5,2 Elliot Öhgren a53
2019-10-09-8 Gg 1/4800 Fine Humor (USA) v 10STR. Charlotta Ericsson a
2019-10-09-8 Gg 5/4800 Insidious (GB) v 11STR. Elin Rödjare a

Lopp 9 | Göteborg Galopp | GRATTIS NIKLAS LOVÉN 50 ÅR | God till mjuk

Datum Bana Spår Namn # BFIRes. Tid KuskOdds
2019-10-09-9 Gg 3/3200 Oasis Spear (GB) v 70(1)13.47,0 Henrik Engblom32
2019-10-09-9 Gg 4/3200 Chamseddine Badr (FR) v 7023.48,0 Charlotta Ericsson a18
2019-10-09-9 Gg 2/3200 Blooming Meadows s 80(0)33.50,6 Niklas Lovén30
2019-10-09-9 Gg 1/3200 Moulin Magique s 6STR. Annie Nilsson Lindahl
2019-10-09-9 Gg 5/3200 Regan Budget v 4STR. Kevin Parkin
2019-10-09-9 Gg 6/3200 French Warrior (FR) v 5STR. Christopher Roberts
2019-10-09-9 Gg 7/3200 Mikklus Makklus v 5STR. Elliot Öhgren a
(B = Blinkers, F = Flexible bridle, S = Soft bridle, N = Nothing.)
Extracted data successfully
Monday 11th of November 2019 21:08:17 - Records extracted: 69