Resultat

2019-10-08: TuesdayAxevalla V5 V4 V3 LDLopp:  1  2  3  4  5  6  7  8  9  10
2019-10-08: TuesdayJägersro V5 V4 V3Lopp:  1  2  3  4  5  6  7  8  9  10
2019-10-08: TuesdaySolvalla V64 V5 V4 V3 DDLopp:  1  2  3  4  5  6  7  8  9
2019-10-09: WednesdayÅby V86 V5 V4 V3 DDLopp:  1  2  3  4  5  6  7  8  9
2019-10-09: WednesdaySolvalla V86 V5 V4 V3 DDLopp:  1  2  3  4  5  6  7  8  9  10
2019-10-09: WednesdayGöteborg Galopp V5 V4 V3 LDLopp:  1  2  3  4  5  6  7  8  9

Lopp 1 | Åby | Uttagningslopp Breeders Course 2 years old 2019 | Lätt bana

Datum Bana Spår Namn # BFIRes. Tid KuskOdds
2019-10-09-1 Å 4/1640 A Good Point h 2c c111.14,4A Kevin Oscarsson30
2019-10-09-1 Å 6/1640 Custom Cheval* (NO) h 2c c121.14,4A Carl Johan Jepson74
2019-10-09-1 Å 3/1640 Taste of Diamonds* (DE) s 2c c(1)31.14,8A Ken Ecce18
2019-10-09-1 Å 2/1640 Custom Carrera* (NO) s 2c c141.15,0A Peter Untersteiner330
2019-10-09-1 Å 7/1640 Sanderson h 2c c151.15,0A Per Nordström138
2019-10-09-1 Å 5/1640 Kailua Boko s 2c c161.15,3A Patrik Nygren467
2019-10-09-1 Å 1/1640 Cena h 2c c171.15,4A Kim Eriksson207
2019-10-09-1 Å 8/1640 Irma's Cash s 2c c181.17,1A Christoffer Eriksson922

Lopp 2 | Åby | Lätt bana

Datum Bana Spår Namn # BFIRes. Tid KuskOdds
2019-10-09-2 Å 2/2140 Bambi A.F. s 5c c0,6311.16,4V André Eklundh140
2019-10-09-2 Å 10/2160 Caesar Spin* (DK) v 5c c121.16,1V Allan Kristensen19
2019-10-09-2 Å 6/2160 Herman Laday v 6c c131.16,3V Anders Christiansson231
2019-10-09-2 Å 9/2160 Skogbys Gallardo v 4c c0,7641.16,4V Håkan K Persson200
2019-10-09-2 Å 7/2160 Vasco de Gama (IT) v 5c c0,751.16,9V Olof Thorson a133
2019-10-09-2 Å 8/2160 Grace Gamble s 4c c0,5861.17,8V Gustav Johansson67
2019-10-09-2 Å 3/2160 Todaysfreshair v 5c c0,7701.18,1V Henriette Larsen69
2019-10-09-2 Å 5/2160 Mai Tai s 5c c101.18,1V Stefan Persson937
2019-10-09-2 Å 1/2140 Starbec's A.to Z. h 3c c0,8501.19,4VG Anders Svanstedt131
2019-10-09-2 Å 4/2160 Ärtan Berit s 4c c101.20,6VG Thomas Uhrberg167

Lopp 3 | Åby | Välkomna till Sweden International Yearling & Mixed Sale 11 oktober - Treåringslopp Ston | Lätt bana

Datum Bana Spår Namn # BFIRes. Tid KuskOdds
2019-10-09-3 Å 10/2160 M.T.One Wish s 3c c111.15,8V Carl Johan Jepson24
2019-10-09-3 Å 8/2160 Affinity Kronos s 3c c121.16,0V Flemming Jensen43
2019-10-09-3 Å 9/2160 Gazelle Am s 3c ȼ231.16,3V Adrian Kolgjini164
2019-10-09-3 Å 5/2140 Oliveria s 3c c141.17,3V Peter Ingves107
2019-10-09-3 Å 11/2160 Noras Princess s 3c c151.16,8V Thomas Uhrberg633
2019-10-09-3 Å 1/2140 Indra Silas s 3c c161.17,6V Fredrik Persson101
2019-10-09-3 Å 12/2160 Five O'Clock s 3c c171.17,0V Olof Thorson a274
2019-10-09-3 Å 14/2160 Global Anniversary s 3c c181.17,3V Johan Untersteiner79
2019-10-09-3 Å 3/2140 Önas Olympia s 3c c0,8301.18,2V Per Nordström486
2019-10-09-3 Å 7/2140 L'or Noir Marcesi s 3c c101.18,9V Ville Karhulahti450
2019-10-09-3 Å 13/2160 Rosie Access s 3c c101.20,1VG Peter Zadel255
2019-10-09-3 Å 4/2140 Nouvelle Sofi s 3c c10UVG André Eklundh369
2019-10-09-3 Å 2/2140 Mahma Lane s 3STR. Peter Untersteiner
2019-10-09-3 Å 6/2140 Claire di Quattro s 3STR. Patrik Nygren

Lopp 4 | Åby | Lätt bana

Datum Bana Spår Namn # BFIRes. Tid KuskOdds
2019-10-09-4 Å 6/1640 Rapide Yoda v 4ȼ ȼ3,4211.12,6A Johan Untersteiner35
2019-10-09-4 Å 4/1640 Gigant Coger v 4ȼ ȼ1,7221.13,3A Fredrik Persson261
2019-10-09-4 Å 7/1640 Dali Pagadi v 4c c131.13,4A Peter Ingves54
2019-10-09-4 Å 5/1640 Eastern Promise (US) v 5c c0,6741.13,4A Gustav Johansson485
2019-10-09-4 Å 10/1640 Ingo v 4ȼ ȼ2,951.13,6A Christoffer Eriksson250
2019-10-09-4 Å 11/1640 Glowbull Fusion (US) v 5ȼ ȼ1,7461.13,6A Carl Johan Jepson67
2019-10-09-4 Å 3/1640 Noble Tile* (NO) h 4ȼ c101.13,7A Thomas Uhrberg35
2019-10-09-4 Å 1/1640 Aqua Photo* (DK) v 7c c0,5601.13,9A Flemming Jensen107
2019-10-09-4 Å 9/1640 Glide Marke v 5ȼ ȼ2,0601.13,9A Stefan Söderkvist685
2019-10-09-4 Å 8/1640 Bette Streamline s 6ȼ c1,1201.14,2A Ralf Karlstedt1017
2019-10-09-4 Å 2/1640 Bonduran d'Inverne v 6ȼ ȼ2,150UAG Wilhelm Paal162

Lopp 5 | Åby | Euro Classic Trot - Fyraåringslopp | Lätt bana

Datum Bana Spår Namn # BFIRes. Tid KuskOdds
2019-10-09-5 Å 4/2140 Hurricane Silas v 4ȼ ȼ1,1311.14,1A Fredrik Persson195
2019-10-09-5 Å 1/2140 Conrads Explosiv v 4ȼ ȼ1,7221.14,5A Thomas Uhrberg70
2019-10-09-5 Å 10/2140 Fireman Am v 4c c0,9331.14,7A Christoffer Eriksson78
2019-10-09-5 Å 3/2140 Nairajah v 4c ȼ1,3141.14,7A Mikael Å Linderoth317
2019-10-09-5 Å 6/2140 Drönviktormolar* (DK) v 4ȼ ȼ451.14,9A Flemming Jensen79
2019-10-09-5 Å 2/2140 Arvid S.H. h 4c c0,8261.15,1A Carl Johan Jepson28
2019-10-09-5 Å 7/2140 Master Sea h 4ȼ c0,5501.15,3A Kevin Oscarsson144
2019-10-09-5 Å 11/2140 Tresexton (US) v 4ȼ c1,2501.15,3A Patrik Nygren184
2019-10-09-5 Å 9/2140 T.Rex Face v 4c c101.15,5A Dante Kolgjini106
2019-10-09-5 Å 5/2140 Fiftyshadesof Sisu v 4ȼ ȼ1,8201.15,6A Peter Untersteiner94
2019-10-09-5 Å 8/2140 A Gogo Girl s 4ȼ ȼ2,060UAG Anton Knutsson509

Lopp 6 | Åby | Colorama loppet | Lätt bana

Datum Bana Spår Namn # BFIRes. Tid KuskOdds
2019-10-09-6 Å 3/2640 Niky Flax v 6ȼ ȼ1,4111.13,0A Johan Untersteiner81
2019-10-09-6 Å 6/2640 Pastor Power v 5ȼ ȼ1,821.13,1A Peter Untersteiner61
2019-10-09-6 Å 1/2640 Whipped Eggs v 5ȼ ȼ1,8331.13,3A Robert Bergh78
2019-10-09-6 Å 4/2640 Zarchicco Park* (IT) h 4ȼ c0,541.13,3A Thomas Uhrberg144
2019-10-09-6 Å 9/2640 Zefiro Dei Cedri (IT) h 4ȼ ȼ1,2951.13,5A Joakim Lövgren38
2019-10-09-6 Å 7/2640 Kung Edward v 6ȼ ȼ1,3601.13,5A Peter Ingves307
2019-10-09-6 Å 5/2640 Cantona Mearas v 7ȼ c1,1101.13,7A Stefan Persson371
2019-10-09-6 Å 2/2640 Ad Hoc h 4c c0,8801.16,2AG Petter Engblom41
2019-10-09-6 Å 10/2640 Stud Muffin v 8ȼ ȼ1,610UAG Flemming Jensen76
2019-10-09-6 Å 8/2640 The Real Star h 5STR. Carl Johan Jepson

Lopp 7 | Åby | Euro Classic Trot Next Year - Treåringslopp | Lätt bana

Datum Bana Spår Namn # BFIRes. Tid KuskOdds
2019-10-09-7 Å 6/2140 Bear a Perfection v 3c c111.14,4A Kevin Oscarsson146
2019-10-09-7 Å 3/2140 Piteraq (US) v 3c c121.14,5A Ville Karhulahti49
2019-10-09-7 Å 12/2140 Digital Dominance h 3c c0,7231.14,7A Johan Untersteiner171
2019-10-09-7 Å 5/2140 Make a Dream H.C. h 3ȼ ȼ2,2941.14,8A Stefan Söderkvist94
2019-10-09-7 Å 7/2140 Harper Seabrook v 3ȼ ȼ2,7651.14,9A Robert Bergh52
2019-10-09-7 Å 11/2140 Ornello* (DE) h 3c c161.14,9A Marc Elias32
2019-10-09-7 Å 4/2140 Wasted Time Ås v 3c c171.15,0A Christoffer Eriksson829
2019-10-09-7 Å 9/2140 Superbopp E.T. v 3ȼ ȼ1,2381.15,0A Peter Untersteiner442
2019-10-09-7 Å 10/2140 Bring Me Bajern v 3c c0,7101.15,4A Stefan Persson494
2019-10-09-7 Å 2/2140 Bugatti Miles h 3ȼ ȼ2,6701.17,1AG Per Nordström323
2019-10-09-7 Å 1/2140 Unarmed Face v 3c c10UAG Adrian Kolgjini89
2019-10-09-7 Å 8/2140 Guidetti Sisu h 3c ȼ1,170UAG Carl Johan Jepson229

Lopp 8 | Åby | Diamantstoet, Försök 4 - Spårtrappa (Final Solvalla 2 november) | Lätt bana

Datum Bana Spår Namn # BFIRes. Tid KuskOdds
2019-10-09-8 Å 6/2140 Vinci I.M. s 4ȼ ȼ1,6311.14,9A Peter Untersteiner17
2019-10-09-8 Å 15/2140 Orbital Ås s 4ȼ ȼ1,1921.15,0A Victor Rosleff143
2019-10-09-8 Å 11/2140 Anna S.H. s 4ȼ ȼ1,4531.15,0A Carl Johan Jepson61
2019-10-09-8 Å 5/2140 Robloxia s 5ȼ ȼ1,5941.15,2AG Oskar J Andersson213
2019-10-09-8 Å 12/2140 Hip Hurray Boko s 5ȼ c0,7551.15,3A Peter H Sjöberg775
2019-10-09-8 Å 2/2140 Aronia s 4c c161.15,3A Thomas Uhrberg132
2019-10-09-8 Å 4/2140 Wine Lane s 4ȼ c1,2271.15,3A Håkan K Persson308
2019-10-09-8 Å 8/2140 La Marke s 6ȼ ȼ1,6901.15,3A Stefan Söderkvist371
2019-10-09-8 Å 14/2140 True Devotion s 4ȼ ȼ1,501.15,3A Peter Ingves262
2019-10-09-8 Å 13/2140 Betting Queen s 4c ȼ0,9601.15,4A Robert Bergh174
2019-10-09-8 Å 10/2140 Cyborg s 5c c0,7801.15,5A Kevin Oscarsson749
2019-10-09-8 Å 3/2140 Global Wellness s 4c c101.17,2AG Johan Untersteiner292
2019-10-09-8 Å 9/2140 Doyouknow s 4ȼ c1,360UAG André Eklundh237
2019-10-09-8 Å 1/2140 Rejah s 6STR. Fredrik Persson
2019-10-09-8 Å 7/2140 Miss Pastis s 4STR. Christoffer Eriksson

Lopp 9 | Åby | STL Silverdivisionen, Försök 3 i Meeting 7 (Final Solvalla 2 november) | Lätt bana

Datum Bana Spår Namn # BFIRes. Tid KuskOdds
2019-10-09-9 Å 12/1640 Martin de Bos h 5c ȼ1,1111.11,8A Peter Untersteiner40
2019-10-09-9 Å 3/1640 Always On Time* (NO) v 6ȼ ȼ1,3921.11,9A Johan Untersteiner68
2019-10-09-9 Å 7/1640 Flash Håleryd v 7ȼ ȼ1,4831.11,9A Carl Johan Jepson272
2019-10-09-9 Å 10/1640 Ebony Boko v 8ȼ ȼ1,4241.12,0A Oskar J Andersson154
2019-10-09-9 Å 6/1640 Floris Baldwin* (NL) v 7ȼ ȼ151.12,0A Thomas Uhrberg57
2019-10-09-9 Å 9/1640 Zoko Lane v 7ȼ ȼ1,6661.12,0A Stefan Persson155
2019-10-09-9 Å 2/1640 Jula Downton (US) h 4c ȼ1,3371.12,0A Christoffer Eriksson95
2019-10-09-9 Å 5/1640 Smevikens Cruiser h 7ȼ ȼ1,2701.12,0A Peter Ingves72
2019-10-09-9 Å 1/1640 Bijou Bourbon H.M. s 7ȼ ȼ2,6701.12,2A Marc Elias208
2019-10-09-9 Å 4/1640 Xlnt Chili Tripel v 8ȼ ȼ1,2401.12,3A Fredrik Persson267
2019-10-09-9 Å 8/1640 Secret Mission (US) v 8ȼ ȼ1,5801.12,4A Henriette Larsen87
2019-10-09-9 Å 11/1640 Aron Palema v 7STR. Mikael J Andersson
Extracted data successfully
Tuesday 22nd of October 2019 14:03:23 - Records extracted: 103