Resultat

2019-10-07: MondayRomme V5 V4 V3 LDLopp:  1  2  3  4  5  6  7  8  9
2019-10-07: MondayMantorp V64 V4 V3 DDLopp:  1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11
2019-10-07: MondayFärjestad V5 V4 V3Lopp:  1  2  3  4  5  6  7  8  9  10
2019-10-08: TuesdayAxevalla V5 V4 V3 LDLopp:  1  2  3  4  5  6  7  8  9  10
2019-10-08: TuesdayJägersro V5 V4 V3Lopp:  1  2  3  4  5  6  7  8  9  10
2019-10-08: TuesdaySolvalla V64 V5 V4 V3 DDLopp:  1  2  3  4  5  6  7  8  9

Lopp 1 | Jägersro | Tvååringslopp | Lätt bana

Datum Bana Spår Namn # BFIRes. Tid KuskOdds
2019-10-08-1 J 3/1640 Elusive Butterfly s 2c c111.17,6V Kevin Oscarsson25
2019-10-08-1 J 1/1640 Staro on the Rocks h 2c c(1)21.18,0V Thomas Uhrberg17
2019-10-08-1 J 5/1640 Monster Freak v 2c c131.20,5VG Conny Lindblad200
2019-10-08-1 J 2/1640 Önas Prince h 2c c141.23,3VG Per Nordström102
2019-10-08-1 J 4/1640 Global Best Lover (NO) h 2c c10UVG Joakim Lövgren148

Lopp 2 | Jägersro | Svensk Travsports Unghästserie - Treåringar | Lätt bana

Datum Bana Spår Namn # BFIRes. Tid KuskOdds
2019-10-08-2 J 8/2140 Vitro Diablo v 3c ȼ111.15,6V Peter Untersteiner44
2019-10-08-2 J 9/2140 American Hill s 3c c(1)21.15,6V Conrad Lugauer19
2019-10-08-2 J 1/2140 Fresh Pepper s 3c c131.16,3V Kevin Oscarsson67
2019-10-08-2 J 5/2140 Mästarnas Mästare v 3c c141.16,8V Per Nordström216
2019-10-08-2 J 2/2140 Maxi s 3c c151.16,9V Christoffer Eriksson294
2019-10-08-2 J 3/2140 Go for Fun v 3c c161.17,2V Stefan Persson565
2019-10-08-2 J 7/2140 Steph Silvio v 3c c(1)71.17,2V Thomas Uhrberg316
2019-10-08-2 J 4/2140 Herman K. v 3c c181.17,3V Peter Ingves208
2019-10-08-2 J 6/2140 Unacerveza Broline h 3c c101.20,5VG Johan Untersteiner98

Lopp 3 | Jägersro | Lätt bana

Datum Bana Spår Namn # BFIRes. Tid KuskOdds
2019-10-08-3 J 4/2160 Bankrobber v 4ȼ c1,3111.15,2V Johan Untersteiner14
2019-10-08-3 J 5/2160 Delantero h 6ȼ ȼ2,2921.15,2V Christoffer Eriksson37
2019-10-08-3 J 8/2160 Speedy Sallöv (DK) v 10c c0,9531.15,7V Håkan Jonsson a1003
2019-10-08-3 J 7/2160 Roblox Memphis v 8c c0,7641.15,7V Robert Andersson a1347
2019-10-08-3 J 3/2160 Crash Axe v 4c c0,6251.15,8V Peter Untersteiner255
2019-10-08-3 J 6/2160 Amadillo C.N.* (DK) v 7c c0,8551.15,8V Kenneth Nielsen270
2019-10-08-3 J 2/2140 Bienvenue* (DK) v 6ȼ c1,201.20,6V Jörgen Sjunnesson247
2019-10-08-3 J 1/2140 Churchill Line (DK) v 5c c0,670UVG Peter Ingves93

Lopp 4 | Jägersro | Fördel Ston | Lätt bana

Datum Bana Spår Namn # BFIRes. Tid KuskOdds
2019-10-08-4 J 3/2140 Comanche Moon (DE) h 6ȼ ȼ1,9311.12,8A Joakim Lövgren31
2019-10-08-4 J 1/2140 Normandie Royal* (NO) s 5ȼ ȼ1,7821.13,0A Kevin Oscarsson83
2019-10-08-4 J 8/2140 Bullyoung v 8ȼ ȼ1,2231.13,0A Thomas Uhrberg128
2019-10-08-4 J 2/2140 Ferrari River h 6c c0,9541.13,1A Conrad Lugauer19
2019-10-08-4 J 5/2140 Global Takeover v 6c c0,7851.13,2A Adrian Kolgjini179
2019-10-08-4 J 7/2140 Beatriz* (DK) s 6ȼ c1,1301.13,3A Peter Ingves296
2019-10-08-4 J 6/2140 Rajah Press (IT) h 9c c0,6501.13,8A Christoffer Eriksson507
2019-10-08-4 J 4/2140 Finish Future v 10c c0,3501.14,1AG Jens A Hansen222

Lopp 5 | Jägersro | KRAFFT:s B-tränarserie | Lätt bana

Datum Bana Spår Namn # BFIRes. Tid KuskOdds
2019-10-08-5 J 7/2160 Ymer Brick* v 9c c0,6811.15,0V Ken Ecce38
2019-10-08-5 J 9/2160 Mr Jäger v 10ȼ ȼ1,6121.15,1VG Stefan Persson310
2019-10-08-5 J 1/2140 Livi Joy v 8ȼ c0,8531.15,9V Johan Untersteiner27
2019-10-08-5 J 5/2140 Rapid on Line v 7c c141.16,0V Conny Gustafsson a83
2019-10-08-5 J 8/2160 Wildintention Ås (US) v 7ȼ c1,1851.15,4VG Kevin Oscarsson723
2019-10-08-5 J 6/2160 Surprise Power v 11c c0,3661.15,6V Peter Untersteiner274
2019-10-08-5 J 10/2180 Shogun D.K. (DK) v 10c ȼ1,4601.15,1V Christoffer Eriksson77
2019-10-08-5 J 2/2140 Leopardi (DE) v 6ȼ c1,1801.16,4V Jörgen Sjunnesson577
2019-10-08-5 J 4/2140 Hector Greenwood v 5ȼ c1,0201.17,2V Thomas Uhrberg53
2019-10-08-5 J 3/2140 Comet af Solnäs v 7c c0,7401.18,2VG Marc Elias680

Lopp 6 | Jägersro | Fördel Ston | Lätt bana

Datum Bana Spår Namn # BFIRes. Tid KuskOdds
2019-10-08-6 J 7/2640 Breidabliks Cognac v 5c c0,6711.14,7A Conrad Lugauer91
2019-10-08-6 J 2/2640 Eldorado Mearas v 5c c0,6721.14,7A Peter Untersteiner119
2019-10-08-6 J 5/2640 Devs Daffodil s 5c c0,4731.14,8A Marc Elias79
2019-10-08-6 J 8/2640 Victory Lee h 4c c141.14,9A Adrian Kolgjini59
2019-10-08-6 J 4/2640 Quattro Töll v 7ȼ ȼ1,6551.14,9A Thomas Uhrberg46
2019-10-08-6 J 9/2640 Alonso Caesar* (DK) v 7c c101.15,0AG Peter Ingves66
2019-10-08-6 J 3/2640 Inertial v 5ȼ c0,9201.15,2A Jörgen Sjunnesson34
2019-10-08-6 J 1/2640 Dynamit Life v 6c ȼ0,9801.15,8A Håkan B Johansson a387
2019-10-08-6 J 6/2640 Playboy Face* v 7ȼ ȼ2,6101.16,7A Kenneth Nielsen1215

Lopp 7 | Jägersro | Jägersros Damklubbs Stolopp | Lätt bana

Datum Bana Spår Namn # BFIRes. Tid KuskOdds
2019-10-08-7 J 4/2140 Tiffany Cash s 3c c0,7711.15,5A Hanna Lähdekorpi a44
2019-10-08-7 J 11/2140 Carlos Stephanie s 4c ȼ1,1421.15,9A Stephanie J Werder a215
2019-10-08-7 J 2/2140 Evangeline Face (FR) s 5ȼ ȼ2,5531.16,1A Linda Allercrantz a36
2019-10-08-7 J 10/2140 Arwen T.Dream s 6c ȼ1,7441.16,2A Henriette Larsen94
2019-10-08-7 J 1/2140 Tajtanium P.C. s 6c c151.16,3A Lee Nimåker826
2019-10-08-7 J 9/2140 Inazawa Smart (NL) s 4c c0,761.16,5A Henna Halme32
2019-10-08-7 J 7/2140 Magic Heart s 4ȼ ȼ1,7401.16,6A Jonna Jinesjö73
2019-10-08-7 J 12/2140 O.M.Faststeep s 4c c101.16,6A Christina Tilp395
2019-10-08-7 J 6/2140 Speeda Då s 5ȼ c1,2101.16,7A Tova Bengtsson a690
2019-10-08-7 J 5/2140 Midnatt Rols s 8c c0,8801.17,1A Alicia J Larsson a1650
2019-10-08-7 J 8/2140 Valnes Havanna s 6c ȼ0,9601.17,1AG Jennifer L Oscarsson1097
2019-10-08-7 J 3/2140 Completely Perfect s 6c c0,9601.19,3AG Ida Lindberg846

Lopp 8 | Jägersro | Lätt bana

Datum Bana Spår Namn # BFIRes. Tid KuskOdds
2019-10-08-8 J 2/2140 Ninia's Boy v 4ȼ ȼ211.17,2V Per Nordström96
2019-10-08-8 J 3/2140 Jocelyn Boko s 3c c121.17,8V Thomas Uhrberg68
2019-10-08-8 J 4/2160 Freddy C.K. v 5c c0,7331.17,1V Lee Nimåker1484
2019-10-08-8 J 6/2160 Bee El Cynosure v 6ȼ c1,441.17,5V Peter Ingves915
2019-10-08-8 J 5/2160 Time to Fight h 3c c151.17,6V Christoffer Eriksson100
2019-10-08-8 J 8/2160 Oscar L.A. h 3c c(1)01.19,2VG Joakim Lövgren16
2019-10-08-8 J 9/2160 Yerbas Qvintus v 6c c101.21,2V Marc Elias414
2019-10-08-8 J 7/2160 Besim Zero K.V. h 3c c101.23,5VG Markus Waldmüller259
2019-10-08-8 J 1/2140 M.T.Oberon v 3c c10UVG Johan Untersteiner71

Lopp 9 | Jägersro | Oktobermontén | Lätt bana

Datum Bana Spår Namn # BFIRes. Tid KuskOdds
2019-10-08-9 J 10/1640 Joyride Cane h 6ȼ ȼ1,6311.12,9A Jennifer L Oscarsson18
2019-10-08-9 J 1/1640 Major Tom v 8ȼ ȼ2,1121.14,3A Jonathan Carre a81
2019-10-08-9 J 7/1640 Olivia Cheri s 6c c0,6731.14,3A Tova Bengtsson a122
2019-10-08-9 J 3/1640 The Patriot v 6c ȼ1,2441.14,4A Sabina Gammelgård a192
2019-10-08-9 J 9/1640 Morgan Atlas (FI) v 9c c0,8351.14,5A Malin Andersson a766
2019-10-08-9 J 6/1640 Twin Peaks* (DK) s 9ȼ c1,1461.15,0A Stephanie J Werder a210
2019-10-08-9 J 4/1640 Delicious Brown v 10c c0,5701.16,8A Linda Allercrantz a298
2019-10-08-9 J 8/1640 Vikens Hot Chili v 12ȼ c0,9101.17,1A Maja Odder A626
2019-10-08-9 J 2/1640 Vanyar Pil v 6c c0,650UAG Henriette Larsen50
2019-10-08-9 J 5/1640 Harmon Boko v 5c c0,680UAG Jessica Pilenberg a168

Lopp 10 | Jägersro | Treåringstoppen | Lätt bana

Datum Bana Spår Namn # BFIRes. Tid KuskOdds
2019-10-08-10 J 1/1640 Divane Godiva s 3ȼ ȼ2,5611.13,2A Bernardo Grasso123
2019-10-08-10 J 2/1640 Lambada Zon s 3c c0,6721.13,2A Thomas Uhrberg70
2019-10-08-10 J 3/1640 Global Action h 3c ȼ1,2731.13,4A Joakim Lövgren44
2019-10-08-10 J 4/1640 Sashay My Way (US) s 3c c0,741.13,7A Adrian Kolgjini14
2019-10-08-10 J 5/1640 Go All in s 3c c151.15,1A Conny Lindblad420
Extracted data successfully
Saturday 19th of October 2019 15:32:07 - Records extracted: 85