Resultat

2019-09-10: TuesdayAxevalla V5 V4 V3Lopp:  1  2  3  4  5  6  7  8  9
2019-09-10: TuesdaySolvalla V64 V5 V4 V3 DDLopp:  1  2  3  4  5  6  7  8  9
2019-09-10: TuesdayRomme V5 V4 V3 LDLopp:  1  2  3  4  5  6  7  8  9
2019-09-10: TuesdayEskilstuna V5 V4 V3Lopp:  1  2  3  4  5  6  7  8  9  10
2019-09-11: WednesdayJägersro V86 V5 V4 V3 DDLopp:  1  2  3  4  5  6  7  8  9
2019-09-11: WednesdaySolvalla V86 V5 V4 V3 DDLopp:  1  2  3  4  5  6  7  8  9  10
2019-09-11: WednesdayTäby Trav V5 V4 V3 LDLopp:  1  2  3  4  5  6  7  8

Lopp 1 | Solvalla | Lätt bana

Datum Bana Spår Namn # BFIRes. Tid KuskOdds
2019-09-11-1 S 3/2140 Chicharita* (FI) s 3c c111.16,2V Jorma Kontio10
2019-09-11-1 S 6/2140 Askö Giant h 3ȼ c1,521.16,4V Fredrik B Larsson388
2019-09-11-1 S 7/2140 Digital Shield v 3c c131.16,6V Rikard N Skoglund337
2019-09-11-1 S 4/2140 Digital Lounge v 3c c141.17,1V Örjan Kihlström133
2019-09-11-1 S 2/2140 Enjoy's Hardcash v 5c ȼ251.17,2V Ulf Ohlsson311
2019-09-11-1 S 5/2140 Bone Hard Flash v 3c ȼ201.17,3V Tobias J Gustafsson206
2019-09-11-1 S 1/2140 Livi Nationality v 4c ȼ0,7601.19,0V Johan Brandel442

Lopp 2 | Solvalla | Stayerlopp | Lätt bana

Datum Bana Spår Namn # BFIRes. Tid KuskOdds
2019-09-11-2 S 1/3140 Carmine Am v 7ȼ c0,8111.14,6V Jorma Kontio28
2019-09-11-2 S 6/3180 Cupido Sisu v 7ȼ c0,921.14,1V Ulf Ohlsson144
2019-09-11-2 S 3/3140 Super Grabben v 6ȼ ȼ1,3231.15,1V Örjan Kihlström122
2019-09-11-2 S 2/3140 Mr Crazed v 8ȼ ȼ1,3341.15,7V Anders Svanstedt130
2019-09-11-2 S 4/3180 West Wing v 11c c0,6551.14,7V Oskar Kylin Blom231
2019-09-11-2 S 5/3180 Qahar Q.C. v 8ȼ c1,2301.17,5VG Torbjörn Jansson18

Lopp 3 | Solvalla | Lätt bana

Datum Bana Spår Namn # BFIRes. Tid KuskOdds
2019-09-11-3 S 6/2140 Mellby Hoffa v 3c c111.15,7A Jorma Kontio24
2019-09-11-3 S 7/2140 Italiano Boko v 4c c121.16,0A Örjan Kihlström34
2019-09-11-3 S 1/2140 Again Kronos h 3c c131.16,2A Daniel Redén29
2019-09-11-3 S 2/2140 Rolles Dröm s 5ȼ ȼ3,0341.16,3A Kai P Jussila146
2019-09-11-3 S 4/2140 Murphys Law v 6c c151.16,4A Torbjörn Jansson671
2019-09-11-3 S 3/2140 Digital Arrival v 4ȼ c1,3301.16,4A Rikard N Skoglund208
2019-09-11-3 S 5/2140 Forza del Hornline v 5c c0,5701.18,7A Jimmi Ehlers495

Lopp 4 | Solvalla | Treåringslopp | Lätt bana

Datum Bana Spår Namn # BFIRes. Tid KuskOdds
2019-09-11-4 S 3/2140 Digital Summit h 3c c0,5511.14,2A Stefan Melander196
2019-09-11-4 S 4/2140 Geoffrey d'Am (FR) h 3c c121.14,3A Björn Goop20
2019-09-11-4 S 1/2140 Run and Repeat v 3c c131.14,6A Mattias Djuse631
2019-09-11-4 S 8/2140 My Sweden v 3c c141.14,6A Ulf Ohlsson230
2019-09-11-4 S 11/2140 Mellby Hurricane v 3c c0,7551.14,7A Jorma Kontio74
2019-09-11-4 S 6/2140 Piteraq (US) v 3c c161.14,8A Ville Karhulahti40
2019-09-11-4 S 10/2140 Flight Deck v 3ȼ c1,5571.14,9A Torbjörn Jansson412
2019-09-11-4 S 9/2140 Rotate h 3c c181.15,0A Örjan Kihlström269
2019-09-11-4 S 2/2140 Bravo Santana h 3c c101.15,3A Mikael J Andersson101
2019-09-11-4 S 5/2140 Il Capitano v 3ȼ c101.16,0A Claes Sjöström414
2019-09-11-4 S 7/2140 Digital Crunch v 3c c0,830UAG Rikard N Skoglund1000

Lopp 5 | Solvalla | Lärlings- & Ungdomslopp | Lätt bana

Datum Bana Spår Namn # BFIRes. Tid KuskOdds
2019-09-11-5 S 6/1640 Thunder Rick v 5c ȼ1,1611.13,0A Linda Sedström92
2019-09-11-5 S 4/1640 Irrawaddy v 5ȼ ȼ1,5421.13,2A Emilia Leo69
2019-09-11-5 S 9/1640 Kahnawake s 5c c131.13,2A Anders Eriksson243
2019-09-11-5 S 1/1640 Very Charming v 5ȼ c1,5441.13,4A Linn Stolt89
2019-09-11-5 S 3/1640 Jordan* v 5c c0,551.13,4A Malin Friman244
2019-09-11-5 S 8/1640 Tiger Journey v 5ȼ ȼ461.13,5A Tomi Haapio37
2019-09-11-5 S 10/1640 Nandino Ås s 4c c0,801.13,6A Felicia Molin218
2019-09-11-5 S 11/1640 Bottnas Future s 4c c0,8801.14,3A Sandra Nordemo939
2019-09-11-5 S 2/1640 Frozen Elsa s 4ȼ ȼ2,3401.23,5AG Stig Rune Sele465
2019-09-11-5 S 5/1640 I am Rapida s 4ȼ ȼ1,330UAG Kai P Jussila30
2019-09-11-5 S 7/1640 All for One v 5ȼ ȼ2,250UA Jean-Claude Pace442
2019-09-11-5 S 12/1640 Epic Victory v 5ȼ ȼ3,030UAG Maxime Marais292

Lopp 6 | Solvalla | Treåringslopp Ston | Lätt bana

Datum Bana Spår Namn # BFIRes. Tid KuskOdds
2019-09-11-6 S 7/2140 Residual Thrust s 3c c111.15,4A Mattias Djuse285
2019-09-11-6 S 3/2140 Missy Goldfinger (US) s 3c ȼ221.15,6A Erik Adielsson58
2019-09-11-6 S 10/2140 Digital Circling s 3c c0,731.15,8A Mika Forss303
2019-09-11-6 S 5/2140 Zoreen s 3c c141.15,9A Björn Goop100
2019-09-11-6 S 4/2140 Atlanta s 3c c151.16,1A Ulf Ohlsson20
2019-09-11-6 S 12/2140 Dear Matrix s 3c c161.16,2A Torbjörn Jansson548
2019-09-11-6 S 8/2140 Queenup s 3ȼ ȼ471.16,3A Claes Sjöström605
2019-09-11-6 S 9/2140 Lady Rise (US) s 3c c181.16,4A Örjan Kihlström59
2019-09-11-6 S 1/2140 Aurora Borealis s 3c c101.16,5A Oskar Kylin Blom395
2019-09-11-6 S 11/2140 Cutaway s 3c c101.16,5A Kaj Widell706
2019-09-11-6 S 6/2140 Raw Data s 3ȼ c1,2701.16,7A Jorma Kontio538
2019-09-11-6 S 2/2140 Twigs Grace s 3ȼ ȼ3,0101.17,7AG Rikard N Skoglund101

Lopp 7 | Solvalla | Fördel Ston | Lätt bana

Datum Bana Spår Namn # BFIRes. Tid KuskOdds
2019-09-11-7 S 3/2640 Enge Kevin v 5c ȼ1,3811.14,9A Örjan Kihlström70
2019-09-11-7 S 6/2640 Betting Rebel v 5ȼ ȼ221.15,1A Oskar Kylin Blom725
2019-09-11-7 S 5/2640 Danilo Brick v 4c c0,7531.15,1A Jorma Kontio17
2019-09-11-7 S 9/2640 They don't Know s 6c ȼ1,3541.15,1A Claes Sjöström215
2019-09-11-7 S 2/2640 Digital Class s 4c c0,5251.15,2A Rikard N Skoglund171
2019-09-11-7 S 8/2640 Easy Creation (NO) s 5c c0,8361.15,3A Björn Goop162
2019-09-11-7 S 10/2640 Fighter Marke v 6ȼ ȼ2,401.15,3A Roger Pettersson1000
2019-09-11-7 S 11/2640 Yeezuz* v 5c c0,4701.15,6A Mika Forss709
2019-09-11-7 S 12/2640 Digital Track s 4ȼ c1,2201.16,0A Torbjörn Jansson212
2019-09-11-7 S 1/2640 Bottnas Easy Cash v 5ȼ ȼ2,190UAG Erik Adielsson70
2019-09-11-7 S 4/2640 Quick C.D. v 6c c0,790UAG Marcus Lilius228
2019-09-11-7 S 7/2640 Kiss Me Tooma s 5ȼ c1,40UAG Jevgeni Ivanov770

Lopp 8 | Solvalla | Amatörsprintern | Lätt bana

Datum Bana Spår Namn # BFIRes. Tid KuskOdds
2019-09-11-8 S 6/1640 Chapuy v 5ȼ ȼ2,4211.11,3A Mats Holmstedt a37
2019-09-11-8 S 4/1640 Victory Topline v 5ȼ ȼ1,9321.11,6A Patrick Hedqvist a17
2019-09-11-8 S 11/1640 Rajah Silvio v 6c c0,3931.12,2A Fredrik Skoog a61
2019-09-11-8 S 3/1640 Earl Variera (US) v 5ȼ c1,0241.12,2A Peter Bane a225
2019-09-11-8 S 9/1640 Bechamel s 4ȼ c0,7251.12,3A Johnny B Karlsson a190
2019-09-11-8 S 8/1640 Andy Pandy One v 6ȼ c0,9801.12,4A Henrik Nilsson a458
2019-09-11-8 S 10/1640 Son of Triton v 7c c0,8801.12,6A Carl-Erik Lindblom a254
2019-09-11-8 S 12/1640 Mellby Fantom v 5ȼ c0,7301.12,7A Kjell Brandt a1000
2019-09-11-8 S 1/1640 Person of Interest (US) v 4ȼ c10UAG Patrik Fernlund a558
2019-09-11-8 S 2/1640 Aramis Amok v 6STR. Susanne Österberg a
2019-09-11-8 S 5/1640 Wind Knight v 7STR. Mats Gunnarsson a
2019-09-11-8 S 7/1640 Global Thunder v 6STR. Christer Nyström a

Lopp 9 | Solvalla | Stolopp | Lätt bana

Datum Bana Spår Namn # BFIRes. Tid KuskOdds
2019-09-11-9 S 2/2140 Divine s 7ȼ ȼ3,8511.12,0A Kai P Jussila23
2019-09-11-9 S 5/2140 Carisma Sisu s 7ȼ ȼ2,0421.12,4A Ulf Ohlsson172
2019-09-11-9 S 6/2140 Indiana Boko s 4ȼ ȼ1,5831.12,6A Rikard N Skoglund63
2019-09-11-9 S 3/2140 Lucky Babe s 6ȼ ȼ1,6541.12,7A Björn Goop140
2019-09-11-9 S 7/2140 Musique d'Inverne s 4c ȼ1,0351.12,8A Erik Adielsson70
2019-09-11-9 S 1/2140 Up to Me s 4ȼ ȼ1,5601.12,8A Claes Sjöström280
2019-09-11-9 S 4/2140 Pastell Tilly s 7c c0,901.14,3A Peter G Norman700
2019-09-11-9 S 8/2140 I'm Sailing s 4ȼ ȼ1,380UA Anders Svanstedt35

Lopp 10 | Solvalla | Fyraåringslopp | Lätt bana

Datum Bana Spår Namn # BFIRes. Tid KuskOdds
2019-09-11-10 S 2/2140 Au Gratin v 4ȼ ȼ3,1311.12,6A Ulf Ohlsson163
2019-09-11-10 S 3/2140 Religious* h 4c c121.12,8A Mika Forss119
2019-09-11-10 S 5/2140 Mas Capacity* (FI) v 4c c0,5731.12,8A Torbjörn Jansson151
2019-09-11-10 S 10/2140 Deede Star v 4ȼ ȼ241.12,9A Jorma Kontio52
2019-09-11-10 S 6/2140 K.S.Cascade h 4ȼ ȼ1,7651.12,9A Claes Sjöström641
2019-09-11-10 S 1/2140 Cesar F.C. v 4ȼ c1,0361.12,9A Kaj Widell332
2019-09-11-10 S 4/2140 Messiah h 4ȼ ȼ1,3601.13,2A Örjan Kihlström54
2019-09-11-10 S 12/2140 Speedy Tilly h 4c c0,9501.13,2A Mikael J Andersson389
2019-09-11-10 S 9/2140 Running Like Hell h 4c c0,5201.13,3A Lars D Carlson194
2019-09-11-10 S 11/2140 Eicas v 4ȼ c0,7601.13,6A Stefan Melander276
2019-09-11-10 S 7/2140 Manuzio Hanover (US) v 4c c0,740UAG Björn Goop81
2019-09-11-10 S 8/2140 My Tambourine Man v 4c c0,570UAG Nicklas Westerholm32
Extracted data successfully
Tuesday 17th of September 2019 19:23:36 - Records extracted: 99