Resultat

2019-09-10: TuesdayAxevalla V5 V4 V3Lopp:  1  2  3  4  5  6  7  8  9
2019-09-10: TuesdaySolvalla V64 V5 V4 V3 DDLopp:  1  2  3  4  5  6  7  8  9
2019-09-10: TuesdayRomme V5 V4 V3 LDLopp:  1  2  3  4  5  6  7  8  9
2019-09-10: TuesdayEskilstuna V5 V4 V3Lopp:  1  2  3  4  5  6  7  8  9  10
2019-09-11: WednesdayJägersro V86 V5 V4 V3 DDLopp:  1  2  3  4  5  6  7  8  9
2019-09-11: WednesdaySolvalla V86 V5 V4 V3 DDLopp:  1  2  3  4  5  6  7  8  9  10
2019-09-11: WednesdayTäby Trav V5 V4 V3 LDLopp:  1  2  3  4  5  6  7  8

Lopp 1 | Jägersro | Tvååringslopp | Lätt bana

Datum Bana Spår Namn # BFIRes. Tid KuskOdds
2019-09-11-1 J 3/1640 Fetlock Joint* (DK) v 2c c(1)11.16,5V Thomas Uhrberg21
2019-09-11-1 J 2/1640 Revelation h 2c c(1)21.16,6V Per Nordström29
2019-09-11-1 J 5/1640 Philomenia s 2c c(1)31.17,5V Joakim Lövgren50
2019-09-11-1 J 1/1640 Nyras Ida s 2c c141.18,5V Christoffer Eriksson138
2019-09-11-1 J 4/1640 Monster Freak v 2c c151.19,3VG Conny Lindblad86

Lopp 2 | Jägersro | Lätt bana

Datum Bana Spår Namn # BFIRes. Tid KuskOdds
2019-09-11-2 J 5/2140 Dreamgirl Hall (US) s 3c c111.15,2A Peter Untersteiner18
2019-09-11-2 J 12/2140 Impact River v 3c c121.15,7A Marc Elias200
2019-09-11-2 J 1/2140 Jocelyn Boko s 3c c131.15,7A Thomas Uhrberg204
2019-09-11-2 J 11/2140 Badlands* (NO) v 3c c(1)41.15,8A Jeppe Juel34
2019-09-11-2 J 9/2140 Amazing Lane s 4c c151.15,8A Johan Untersteiner115
2019-09-11-2 J 3/2140 Korpral Zon v 4c c161.16,1A Peter Ingves213
2019-09-11-2 J 2/2140 Hard Filippa s 5c c0,9301.16,3A Markus Waldmüller377
2019-09-11-2 J 8/2140 Ashanti Bi (IT) s 3c c0,801.16,9A Kevin Oscarsson477
2019-09-11-2 J 6/2140 Listas Braveheart v 3c c101.17,1AG Christoffer Eriksson939
2019-09-11-2 J 10/2140 King X.of'em v 3c c0,6701.20,3AG Per Nordström1000
2019-09-11-2 J 7/2140 Uberty Face s 3c ȼ1,330UAG Lutfi Kolgjini217
2019-09-11-2 J 4/2140 Sjöhultets Harry v 4STR. Jörgen Sjunnesson

Lopp 3 | Jägersro | Treåringslopp - Ston | Lätt bana

Datum Bana Spår Namn # BFIRes. Tid KuskOdds
2019-09-11-3 J 7/2140 Waiting Hill Hall s 3c ȼ1,3311.14,3V Thomas Uhrberg30
2019-09-11-3 J 3/2140 Ale' Pride Gar* (IT) s 3ȼ c121.14,7V Christoffer Eriksson93
2019-09-11-3 J 1/2140 Bestfrenchkitchen s 3c ȼ1,531.14,7V Kim Eriksson70
2019-09-11-3 J 5/2140 Echo Hill* (DK) s 3c c(1)41.14,9V Jeppe Juel31
2019-09-11-3 J 6/2140 Carmencita s 3c c151.15,4V Peter Untersteiner77
2019-09-11-3 J 9/2140 Baula s 3c c161.15,9V Tobias O Eriksson391
2019-09-11-3 J 4/2140 Sweden Li s 3c c0,7271.18,0V Kevin Oscarsson847
2019-09-11-3 J 2/2140 Bria Hagh s 3c c181.18,3VG Peter Ingves372
2019-09-11-3 J 8/2140 Hillbilly Woodland s 3c c10UVG Lutfi Kolgjini117

Lopp 4 | Jägersro | Treåringslopp | Lätt bana

Datum Bana Spår Namn # BFIRes. Tid KuskOdds
2019-09-11-4 J 2/2140 Exclusive Matter v 3ȼ ȼ411.14,9V Johan Untersteiner69
2019-09-11-4 J 4/2140 Missing Tooma v 3c c121.15,0V Kim Eriksson155
2019-09-11-4 J 6/2140 Quick Lane h 3c ȼ231.15,1VG Peter Untersteiner21
2019-09-11-4 J 1/2140 Goldfield h 3c ȼ1,1441.15,3V Christoffer Eriksson96
2019-09-11-4 J 8/2140 Go All in s 3c c151.16,4V Conny Lindblad1000
2019-09-11-4 J 7/2140 Unarmed Face v 3c c161.17,9VG Lutfi Kolgjini228
2019-09-11-4 J 5/2140 Explosive Peak* (DK) h 3c c0,671.18,7VG Thomas Uhrberg29
2019-09-11-4 J 3/2140 Livi Oxford H.M.* h 3STR. Jeppe Juel

Lopp 5 | Jägersro | Lärlingslopp | Lätt bana

Datum Bana Spår Namn # BFIRes. Tid KuskOdds
2019-09-11-5 J 7/2140 Felix Am v 4c c111.15,8V Dante Kolgjini100
2019-09-11-5 J 10/2140 Donovan Hall v 5c c0,5321.16,4V Marc Elias23
2019-09-11-5 J 6/2140 Arwen T.Dream s 6c c0,8631.16,7V Martijn de Haan102
2019-09-11-5 J 4/2140 M.T.Lucic v 6ȼ c1,541.16,7V Jan Hansen584
2019-09-11-5 J 9/2140 Chilli Reerstrup (DK) v 5c c151.17,1V Markus Waldmüller36
2019-09-11-5 J 5/2140 Global Workaholic v 4c ȼ201.17,8VG Bernardo Grasso125
2019-09-11-5 J 8/2140 Completely Perfect s 6c c0,9601.17,8V Ida Lindberg1000
2019-09-11-5 J 3/2140 Amandarin R.D. s 4ȼ c1,4301.21,6VG Sören Boel419
2019-09-11-5 J 1/2140 Laurenti s 4ȼ c0,960UVG Henriette Larsen61
2019-09-11-5 J 2/2140 Speeda Då s 5STR. Christian Sejer

Lopp 6 | Jägersro | Jägersro Supersprint 2019 | Lätt bana

Datum Bana Spår Namn # BFIRes. Tid KuskOdds
2019-09-11-6 J 8/1140 Target Kronos v 7ȼ ȼ1,831UA Hanna Lähdekorpi a56
2019-09-11-6 J 5/1140 M.T.Insider h 9ȼ ȼ1,612UA Olle Alsén28
2019-09-11-6 J 4/1140 Xlnt Chili Tripel v 8ȼ ȼ1,253UA Peter Ingves72
2019-09-11-6 J 3/1140 Mr Lindy (US) v 8ȼ ȼ1,294UA Lutfi Kolgjini31
2019-09-11-6 J 6/1140 Ferry Boko v 7ȼ ȼ1,925UA Kim Eriksson105
2019-09-11-6 J 1/1140 Riki d'Asolo (IT) v 9c ȼ0,880UAG Kevin Oscarsson471
2019-09-11-6 J 2/1140 Rajah Press (IT) h 9c c0,650UA Christoffer Eriksson124
2019-09-11-6 J 7/1140 Triton Neergård* (DK) v 9STR. Jeppe Juel

Lopp 7 | Jägersro | Lätt bana

Datum Bana Spår Namn # BFIRes. Tid KuskOdds
2019-09-11-7 J 10/1640 Hurricane River v 4c c0,8111.12,1A Thomas Uhrberg80
2019-09-11-7 J 6/1640 Taiga Woodland v 6c c121.12,3A Kevin Oscarsson25
2019-09-11-7 J 8/1640 Vores Wozniacki* (DK) s 8c c131.12,4A Peter Ingves711
2019-09-11-7 J 3/1640 Havbergs Viking v 7ȼ ȼ1,5441.12,4A Per Nordström244
2019-09-11-7 J 7/1640 Cassiopeia* (DK) s 5c c151.12,5A Nicolaj Andersen101
2019-09-11-7 J 11/1640 Pax v 7c c0,5661.12,5A Mikael Pilenberg a652
2019-09-11-7 J 4/1640 Virgin Maiden s 5c ȼ201.12,7A Marc Elias164
2019-09-11-7 J 9/1640 Scotch Brodde v 5ȼ ȼ1,5201.12,7A Kim Eriksson80
2019-09-11-7 J 1/1640 Get Ready on Tour v 5ȼ ȼ2,2301.13,0A Peter Untersteiner58
2019-09-11-7 J 5/1640 Dynamit Life v 6c ȼ0,9801.13,0A Håkan B Johansson a266
2019-09-11-7 J 12/1640 Delantero h 6c c0,5901.13,1A Christoffer Eriksson581
2019-09-11-7 J 2/1640 Victoria Lane s 5ȼ c0,870UAG Joakim Lövgren120

Lopp 8 | Jägersro | Stolopp | Lätt bana

Datum Bana Spår Namn # BFIRes. Tid KuskOdds
2019-09-11-8 J 2/2640 Twinkle Face* s 4c c0,8711.14,0A Thomas Uhrberg64
2019-09-11-8 J 8/2640 Cash Flow* (DK) s 5ȼ ȼ2,6721.14,2A Flemming Jensen18
2019-09-11-8 J 9/2640 Frances Yoda* s 6ȼ c0,9731.14,6A Kim Eriksson147
2019-09-11-8 J 7/2640 Ritz Guiness s 7ȼ c1,2641.14,8A Markus Niklasson141
2019-09-11-8 J 5/2640 Ilydia Boko s 4c c151.15,2A Marc Elias78
2019-09-11-8 J 6/2640 True Devotion s 4ȼ ȼ1,5401.15,3A Peter Untersteiner180
2019-09-11-8 J 1/2640 Firstlady Michelle s 6ȼ c0,8401.16,0A Sören Boel1000
2019-09-11-8 J 3/2640 Marjons Ivory s 5c c0,5501.18,1AG Joakim Lövgren390
2019-09-11-8 J 4/2640 Procalate s 4c ȼ1,20UAG Lutfi Kolgjini85

Lopp 9 | Jägersro | Fördel Ston | Lätt bana

Datum Bana Spår Namn # BFIRes. Tid KuskOdds
2019-09-11-9 J 3/2140 Infinitus v 5c c0,7211.13,4A Joakim Lövgren39
2019-09-11-9 J 2/2140 Marcello Wibb v 4ȼ ȼ1,8421.13,5A Johan Untersteiner17
2019-09-11-9 J 4/2140 Ilona Håleryd s 7ȼ c1,0431.13,5A Peter Ingves491
2019-09-11-9 J 11/2140 Counterfeightr v 7c ȼ1,0141.14,0A Christoffer Eriksson598
2019-09-11-9 J 9/2140 Othala s 9ȼ c1,2951.14,0A Kevin Oscarsson379
2019-09-11-9 J 10/2140 Uptothe Chapel v 6ȼ ȼ1,5261.14,1A Bernardo Grasso248
2019-09-11-9 J 8/2140 Magic Happens v 6ȼ c1,3501.14,1A Peter Untersteiner195
2019-09-11-9 J 7/2140 Inertial v 5c c0,4501.14,2A Jörgen Sjunnesson408
2019-09-11-9 J 6/2140 Baxo Epice* (DK) v 6ȼ ȼ2,1901.15,2AG Jeppe Juel140
2019-09-11-9 J 5/2140 Julia af Solnäs s 6c c0,7101.18,0AG Henriette Larsen173
2019-09-11-9 J 1/2140 Breidabliks Cognac v 5c c0,650UAG Marc Elias348
Extracted data successfully
Tuesday 17th of September 2019 19:02:18 - Records extracted: 84