Resultat

2019-09-09: MondayHagmyren V5 V4 V3 LDLopp:  1  2  3  4  5  6  7  8  9
2019-09-09: MondayFärjestad V64 V4 V3 DDLopp:  1  2  3  4  5  6  7  8  9  10
2019-09-09: MondayBoden V5 V4 V3Lopp:  1  2  3  4  5  6  7  8  9
2019-09-10: TuesdayAxevalla V5 V4 V3Lopp:  1  2  3  4  5  6  7  8  9
2019-09-10: TuesdaySolvalla V64 V5 V4 V3 DDLopp:  1  2  3  4  5  6  7  8  9
2019-09-10: TuesdayRomme V5 V4 V3 LDLopp:  1  2  3  4  5  6  7  8  9
2019-09-10: TuesdayEskilstuna V5 V4 V3Lopp:  1  2  3  4  5  6  7  8  9  10

Lopp 1 | Romme | Svensk Travsports Kallblodsserie - Spårtrappa | Lätt bana

Datum Bana Spår Namn # BFIRes. Tid KuskOdds
2019-09-10-1 Ro 15/2140 Sländan s 6c c0,9511.29,6A Malin Friman157
2019-09-10-1 Ro 4/2140 Vesle Gutten Stöen (NO) v 4c c121.29,8A Ulf Ohlsson29
2019-09-10-1 Ro 13/2140 Nordby Elde (NO) v 4c c131.29,9A Olle Alsén191
2019-09-10-1 Ro 3/2140 Guli Birk v 8c c141.30,1A Leif Persson a84
2019-09-10-1 Ro 7/2140 Borking v 5c c0,951.30,4A Kajsa Frick458
2019-09-10-1 Ro 10/2140 Sör Tinder v 10c c0,8561.30,5AG Rose-Marie Söderlund a499
2019-09-10-1 Ro 12/2140 Texida s 5ȼ c0,7471.30,5A Ida Eriksson a269
2019-09-10-1 Ro 8/2140 Haga Modde h 5c c0,7581.31,1A Håkan Persson a42
2019-09-10-1 Ro 6/2140 Huldra s 10ȼ c1,901.31,4A Jonna Andersson a1000
2019-09-10-1 Ro 11/2140 Vännfors Prins v 7c c0,9101.31,4A David Nylander a1000
2019-09-10-1 Ro 14/2140 Tilda Tabac s 11c c0,8801.31,4AG Conny Midutzki a616
2019-09-10-1 Ro 5/2140 Läckra Leffe v 6c ȼ1,3301.31,8AG Robert Wilhelmsson194
2019-09-10-1 Ro 1/2140 Briodin v 7c c0,7701.32,7A Susanne Österberg a564
2019-09-10-1 Ro 9/2140 Gärdsjö Mynta s 6c c101.37,2A Peter Eriksson58
2019-09-10-1 Ro 2/2140 Burängens Petter h 7c c10UAG Per Nordlund a450

Lopp 2 | Romme | Stolopp | Lätt bana

Datum Bana Spår Namn # BFIRes. Tid KuskOdds
2019-09-10-2 Ro 5/2160 Chamille s 8c c0,8111.16,3V Helen Åkerlund841
2019-09-10-2 Ro 4/2160 Insignia s 5ȼ ȼ2,0521.16,5V Petter Karlsson45
2019-09-10-2 Ro 11/2160 New Song s 4ȼ c231.16,6V Kaj Widell97
2019-09-10-2 Ro 9/2160 Ibby Jean Boko s 4ȼ c1,2741.16,8V Lina Lekander576
2019-09-10-2 Ro 12/2160 Serenity Face s 5ȼ ȼ2,5251.16,9V Oskar J Andersson64
2019-09-10-2 Ro 2/2140 Chimay Savage s 5c c0,9361.17,9V Troels Andersen60
2019-09-10-2 Ro 8/2160 Titania I.S. s 5ȼ ȼ1,4471.17,3V Oskar Kylin Blom300
2019-09-10-2 Ro 6/2160 Cute Life s 7ȼ ȼ1,4801.17,4V Claes Eskilsson253
2019-09-10-2 Ro 10/2160 Imakethecashquick s 4ȼ c101.17,4V Pierre Nyström64
2019-09-10-2 Ro 1/2140 VästerboNightShade s 4ȼ c1,4501.18,8VG Ida Olsson64
2019-09-10-2 Ro 7/2160 Princess Orlando s 6ȼ ȼ1,501.18,8V Ulf Ohlsson90
2019-09-10-2 Ro 14/2160 Moons Gold River s 8c c0,8101.18,8V Kevin Svedlund1000
2019-09-10-2 Ro 15/2160 Quantum Octavia s 10c c0,9301.19,0V Anna Maria Hanses a1000
2019-09-10-2 Ro 3/2140 Barbarossa Brick s 6STR. Jim Eriksson a
2019-09-10-2 Ro 13/2160 Tingeling R.L. s 6STR. Fredrik Palm

Lopp 3 | Romme | Lätt bana

Datum Bana Spår Namn # BFIRes. Tid KuskOdds
2019-09-10-3 Ro 10/1640 Southwind Queen* (US) s 3c c0,8511.13,3A Rebecca Dahlén31
2019-09-10-3 Ro 7/1640 Beluga Winner v 3c c0,3621.14,0A Rikard N Skoglund87
2019-09-10-3 Ro 9/1640 M.T.Lecavalier v 6ȼ ȼ2,2931.14,1A Oskar Kylin Blom229
2019-09-10-3 Ro 11/1640 Sidner Specijal h 5c c0,9641.14,6A Kajsa Frick429
2019-09-10-3 Ro 4/1640 Ebba Running s 6ȼ ȼ2,1551.14,7A Claes Eskilsson323
2019-09-10-3 Ro 2/1640 Cheese Action L.W. v 5c c161.15,1A Troels Andersen506
2019-09-10-3 Ro 6/1640 Inspector Cool v 9c c0,5501.15,2A Petter Karlsson358
2019-09-10-3 Ro 1/1640 Skall Ha v 7c c0,8801.16,5AG Jimmi Ehlers249
2019-09-10-3 Ro 3/1640 Cavezzo v 7ȼ ȼ1,1701.16,7A Kaj Widell297
2019-09-10-3 Ro 12/1640 Smaragd Face v 5ȼ ȼ401.17,0A Ulf Ohlsson131
2019-09-10-3 Ro 5/1640 Fabulous Journey (US) s 4c c10UAG Jorma Kontio22
2019-09-10-3 Ro 8/1640 Lisa Sånna s 6STR. Pasi Aikio

Lopp 4 | Romme | Lätt bana

Datum Bana Spår Namn # BFIRes. Tid KuskOdds
2019-09-10-4 Ro 4/2140 Owen Face v 8c ȼ1,1311.13,8A Micael Melander33
2019-09-10-4 Ro 1/2140 Dennis de Castella v 8c c121.13,9A Torbjörn Jansson81
2019-09-10-4 Ro 2/2140 Linda's Girl s 8c c0,9231.14,0A Oskar Kylin Blom86
2019-09-10-4 Ro 7/2140 Havbergs Knight h 6c c0,5341.14,2A Fredrik B Larsson30
2019-09-10-4 Ro 8/2140 Sugar Daddy v 8ȼ c1,0551.14,3A Kajsa Frick46
2019-09-10-4 Ro 3/2140 Ryan Kronos (IT) v 9ȼ c1,1701.14,6A Rikard N Skoglund241
2019-09-10-4 Ro 6/2140 Mellby Collector v 8c c0,501.14,8A Ulf Ohlsson239
2019-09-10-4 Ro 5/2140 Research h 9ȼ ȼ3,8101.16,8A Susanne Österberg a611

Lopp 5 | Romme | Fördel Ston | Lätt bana

Datum Bana Spår Namn # BFIRes. Tid KuskOdds
2019-09-10-5 Ro 9/1660 Busungen s 3c c111.32,2V Ulf Ohlsson22
2019-09-10-5 Ro 7/1660 Klack Ibra v 5c c121.32,8VG Oskar Kylin Blom55
2019-09-10-5 Ro 8/1660 Solfix v 5c c131.35,0VG Oskar J Andersson123
2019-09-10-5 Ro 3/1640 Lill Wilma s 4c c141.36,3VG Jan-Olov Åberg125
2019-09-10-5 Ro 5/1640 Frosta s 5c c151.37,1V Kajsa Frick57
2019-09-10-5 Ro 10/1660 Trönö Borka s 4c c161.36,4VG Peter Eriksson198
2019-09-10-5 Ro 6/1640 Väskinge Vessla s 5c c(1)01.38,0V Ronny Israelsson713
2019-09-10-5 Ro 2/1640 Telmi Linn s 3c c(1)01.38,5VG Tomas Rosén152
2019-09-10-5 Ro 1/1640 Lill Majsan s 3c c101.38,8VG Robert Wilhelmsson183
2019-09-10-5 Ro 4/1640 Sundbo Söjt s 3c c10UVG Johan Wiman301
2019-09-10-5 Ro 11/1680 Myrviks Pjokken* (NO) v 4STR. Torbjörn Jansson

Lopp 6 | Romme | Treåringslopp | Lätt bana

Datum Bana Spår Namn # BFIRes. Tid KuskOdds
2019-09-10-6 Ro 9/2140 Gasen i Botten v 3c c111.17,7V Jorma Kontio44
2019-09-10-6 Ro 3/2140 Edwardscissorhands v 3c c121.17,8V Troels Andersen27
2019-09-10-6 Ro 4/2140 Bearfire s 3c c131.18,4VG Joakim Eskilsson38
2019-09-10-6 Ro 5/2140 Belle Up s 3c c141.18,5VG Claes Eskilsson378
2019-09-10-6 Ro 1/2140 Totte C.D. v 3c c151.18,6V Rikard N Skoglund201
2019-09-10-6 Ro 8/2140 Lyckans Olov v 3c c161.18,7V Stefan Arvidsson153
2019-09-10-6 Ro 12/2140 Perfect Graduation s 3c c(1)71.20,0V Ulf Ohlsson335
2019-09-10-6 Ro 6/2140 Frej Moss v 3c c(1)81.20,3VG Klaus Kern114
2019-09-10-6 Ro 10/2140 Brad De Lina s 3c c101.20,9VG Kevin Svedlund904
2019-09-10-6 Ro 2/2140 Jelena Boko s 3c c10UVG Kaj Widell213
2019-09-10-6 Ro 11/2140 Con Brio h 3c c(1)0UVG Göran Lång977
2019-09-10-6 Ro 7/2140 C.Neway v 3STR. Torbjörn Jansson

Lopp 7 | Romme | Spårtrappa | Lätt bana

Datum Bana Spår Namn # BFIRes. Tid KuskOdds
2019-09-10-7 Ro 2/2640 Vicar v 5c c0,8311.16,3A Pasi Aikio60
2019-09-10-7 Ro 4/2640 Kick Her Highness s 4c c121.16,4A Troels Andersen730
2019-09-10-7 Ro 9/2640 A Question Bi (IT) v 3c c131.16,4A Jorma Kontio61
2019-09-10-7 Ro 3/2640 Torte Lini v 4c ȼ1,641.16,5A Torbjörn Jansson52
2019-09-10-7 Ro 8/2640 Excess Quick* (FR) v 5ȼ c1,2551.16,5A Andre Schiller a308
2019-09-10-7 Ro 11/2640 Mio Flash v 5c c0,8461.16,6A Claes Eskilsson205
2019-09-10-7 Ro 5/2640 Nicho Sånna h 4c c171.16,7A Jakob Croon210
2019-09-10-7 Ro 1/2640 Hedens Mirakel v 6c c101.16,7A Kajsa Frick934
2019-09-10-7 Ro 12/2640 B.B.S.Balou v 4ȼ ȼ2,401.16,8A Olle Alsén78
2019-09-10-7 Ro 6/2640 Ville Am v 5c c101.18,3A Ulf Ohlsson35
2019-09-10-7 Ro 7/2640 Långbo Harallt v 7c c101.18,7A Ingvar Ravelius a439
2019-09-10-7 Ro 10/2640 Bonkers s 3ȼ c201.18,9AG Clint Vassallo a344
2019-09-10-7 Ro 13/2640 Francky des Molles (FR) v 4c c0,670UA Göran Lång247

Lopp 8 | Romme | Lätt bana

Datum Bana Spår Namn # BFIRes. Tid KuskOdds
2019-09-10-8 Ro 5/2160 Global Tailwind v 6ȼ c1,2411.14,2V Jorma Kontio45
2019-09-10-8 Ro 6/2160 Fonda Boko v 7c c0,9521.14,3V Torbjörn Jansson22
2019-09-10-8 Ro 4/2160 Il Diablo v 7c ȼ1,1131.14,3V Mats E Djuse117
2019-09-10-8 Ro 1/2140 Castor Brick v 5c c0,9241.15,2V Peter Eriksson340
2019-09-10-8 Ro 9/2160 Diable d'Inverne v 8ȼ ȼ1,4851.14,5V Ulf Ohlsson167
2019-09-10-8 Ro 3/2160 Exquisite Sisu (NO) v 5ȼ c0,9261.14,6V Oskar J Andersson320
2019-09-10-8 Ro 11/2160 Forever Miracle v 10c c0,7301.15,2V Petter Karlsson548
2019-09-10-8 Ro 8/2160 Palermo Broline v 7ȼ c0,8701.15,9VG Helen Åkerlund159
2019-09-10-8 Ro 7/2160 Milan Töll h 11c c0,4801.16,1V Thomas Åhlund a505
2019-09-10-8 Ro 2/2140 Payet D.E. (DE) v 4c c10UVG Sybille Tinter54
2019-09-10-8 Ro 10/2160 Sundbo Tibast v 9c c0,990UVG Jan-Olov Åberg404

Lopp 9 | Romme | P21-lopp | Lätt bana

Datum Bana Spår Namn # BFIRes. Tid KuskOdds
2019-09-10-9 Ro 7/2160 Editor v 5c c0,8411.14,5V Oskar J Andersson24
2019-09-10-9 Ro 8/2160 Magnolia Boy h 5ȼ ȼ1,4121.14,6V Fredrik B Larsson46
2019-09-10-9 Ro 1/2140 Viktor Danoi v 9ȼ ȼ1,9131.16,5V Petter Karlsson75
2019-09-10-9 Ro 3/2140 Street Justice v 9c c141.16,9V Håkan Persson a1000
2019-09-10-9 Ro 4/2140 Sundbo Kaip v 5ȼ c1,351.17,1V Johan Wiman306
2019-09-10-9 Ro 12/2160 Ibra Sånna v 9c c0,6961.16,9V Sajmir Ceka a106
2019-09-10-9 Ro 10/2160 Blue Money v 6c c0,6771.17,5V Oskar Kylin Blom585
2019-09-10-9 Ro 6/2160 Alvena Tyson v 9c c0,5501.17,9V Kevin Svedlund492
2019-09-10-9 Ro 2/2140 All My Loving s 9c c0,7401.18,6V Kajsa Frick836
2019-09-10-9 Ro 5/2140 I'm on Fire s 4ȼ c0,901.18,7V Tomas Rosén797
2019-09-10-9 Ro 9/2160 Rothschild v 4c c0,380UVG Kaj Widell47
2019-09-10-9 Ro 11/2160 Knaborgs Gnista s 8c c0,830UV Jan-Olov Åberg579
Extracted data successfully
Tuesday 17th of September 2019 14:43:32 - Records extracted: 109