Resultat

2019-09-09: MondayHagmyren V5 V4 V3 LDLopp:  1  2  3  4  5  6  7  8  9
2019-09-09: MondayFärjestad V64 V4 V3 DDLopp:  1  2  3  4  5  6  7  8  9  10
2019-09-09: MondayBoden V5 V4 V3Lopp:  1  2  3  4  5  6  7  8  9
2019-09-10: TuesdayAxevalla V5 V4 V3Lopp:  1  2  3  4  5  6  7  8  9
2019-09-10: TuesdaySolvalla V64 V5 V4 V3 DDLopp:  1  2  3  4  5  6  7  8  9
2019-09-10: TuesdayRomme V5 V4 V3 LDLopp:  1  2  3  4  5  6  7  8  9
2019-09-10: TuesdayEskilstuna V5 V4 V3Lopp:  1  2  3  4  5  6  7  8  9  10

Lopp 1 | Axevalla | Välkommen till Breeders' Crown 15 oktober | Lätt bana

Datum Bana Spår Namn # BFIRes. Tid KuskOdds
2019-09-10-1 Ax 5/2140 Gooner v 3c c111.16,7V André Eklundh27
2019-09-10-1 Ax 2/2140 Go All Night (US) v 4c c121.16,7V Bo Falsig20
2019-09-10-1 Ax 7/2140 One to Win v 4c c(1)31.17,4V Mikael Å Linderoth270
2019-09-10-1 Ax 10/2140 Nymo v 4c c141.18,6V Håkan K Persson317
2019-09-10-1 Ax 6/2140 Spira Cson s 4c c(1)51.19,1V Anders Svanstedt107
2019-09-10-1 Ax 9/2140 Livi Money s 5c c(1)61.19,2VG Thomas Dalborg212
2019-09-10-1 Ax 3/2140 Dragon Speed D.S. v 3c c101.19,2VG Fredrik Söderberg85
2019-09-10-1 Ax 1/2140 Veam's Masquerade s 6c c0,8201.19,7V Hans Crebas1000
2019-09-10-1 Ax 8/2140 Prins Gunvald M.M. h 3c c(1)0UVG Malin Leander a1000
2019-09-10-1 Ax 4/2140 Q.Allegretto s 4STR. Fredrik Claesson a
2019-09-10-1 Ax 11/2140 Dolcetto s 5STR. Mikael J Andersson
2019-09-10-1 Ax 12/2140 G.R.Winnie s 3STR. Christoffer Eriksson

Lopp 2 | Axevalla | Svensk Travsports Unghästserie - Treåringslopp | Lätt bana

Datum Bana Spår Namn # BFIRes. Tid KuskOdds
2019-09-10-2 Ax 7/2140 Digital Dominance h 3c c111.16,3A Robert Bergh19
2019-09-10-2 Ax 5/2140 Wolf of Wallstreet v 3c c121.16,3A Ola Samuelsson33
2019-09-10-2 Ax 3/2140 Bijou Rouge s 3c c131.16,5A Stefan Söderkvist357
2019-09-10-2 Ax 6/2140 Four Guys Dream v 3c c0,541.16,5A Håkan K Persson240
2019-09-10-2 Ax 4/2140 Starbec's A.to Z. h 3ȼ c251.16,7A Anders Svanstedt363
2019-09-10-2 Ax 2/2140 Milos Ganador v 3c c0,7161.16,9A Mikael J Andersson153
2019-09-10-2 Ax 1/2140 Teton Nikkis Man v 3c c171.17,0AG Thomas Dalborg73
2019-09-10-2 Ax 8/2140 Kratos K.M.E. v 3c c181.17,9A Rickard Svanstedt132

Lopp 3 | Axevalla | axponny.se - Stolopp | Lätt bana

Datum Bana Spår Namn # BFIRes. Tid KuskOdds
2019-09-10-3 Ax 8/1660 Fantasia Sisu s 4ȼ ȼ1,6111.12,5V Robert Bergh19
2019-09-10-3 Ax 7/1660 Thorn Bird s 8ȼ ȼ1,3221.12,8V André Eklundh183
2019-09-10-3 Ax 1/1640 Equi Brodda s 6ȼ c0,8431.13,7V Linda Sedström32
2019-09-10-3 Ax 9/1660 Paduca Dream (US) s 9c c0,6841.13,1V Shkelzen Koka631
2019-09-10-3 Ax 10/1660 Annabelle Dimanche s 8ȼ ȼ1,3351.13,2V Christian Cracchiolo659
2019-09-10-3 Ax 3/1640 Jullan Palema s 5ȼ c1,1261.14,2V Mikael J Andersson89
2019-09-10-3 Ax 6/1640 Esta s 5c c0,4971.14,5V Rickard Svanstedt125
2019-09-10-3 Ax 4/1640 Bicc's Lexie s 6c c0,6301.14,5V Thomas Dalborg461
2019-09-10-3 Ax 2/1640 Persephone Face s 7ȼ c1,0601.14,6V Jan-Erik Lundkvist a1000
2019-09-10-3 Ax 5/1640 Veravia As (IT) s 5ȼ ȼ1,860UVG William Ekberg159

Lopp 4 | Axevalla | Skaraborgsbygdens Lärlingsserie | Lätt bana

Datum Bana Spår Namn # BFIRes. Tid KuskOdds
2019-09-10-4 Ax 6/2160 Out of Your League s 4c ȼ1,4111.16,5V Jakob Smith147
2019-09-10-4 Ax 12/2160 Hug Me Boko s 5c c121.16,7V William Ekberg806
2019-09-10-4 Ax 3/2140 Prodige Launcher v 5c ȼ1,1431.17,4V Linda Sedström103
2019-09-10-4 Ax 4/2140 Ståhlebos Mums v 4ȼ c1,4341.17,6V Klas Olsson155
2019-09-10-4 Ax 8/2160 Edemma s 6c c151.16,9V Josefine Ivehag325
2019-09-10-4 Ax 5/2140 Balanced Rudder v 4c c0,5961.18,1V Jan Henriksson954
2019-09-10-4 Ax 1/2140 Garry S.T. v 4ȼ c1,471.18,2VG Sören Boel34
2019-09-10-4 Ax 9/2160 World Wide Wibb v 5c c0,8801.17,6V Per Nilsson34
2019-09-10-4 Ax 2/2140 Manolito M.I. v 4c c101.18,7VG Anton Sverre165
2019-09-10-4 Ax 7/2160 Smekeruds Bazinga v 4c c10UVG Sofia Adolfsson299
2019-09-10-4 Ax 10/2160 Mister Lee v 4c ȼ1,060UVG Francesco Ferracane58
2019-09-10-4 Ax 11/2160 Cheva Gertorp v 4ȼ ȼ2,290UVG Sara Andersson216

Lopp 5 | Axevalla | axevalla.se | Lätt bana

Datum Bana Spår Namn # BFIRes. Tid KuskOdds
2019-09-10-5 Ax 1/2140 Conrads Diderot v 3c c111.15,6V Ville Karhulahti41
2019-09-10-5 Ax 8/2160 Brottarn v 4c c0,8421.15,0V Thomas Dalborg86
2019-09-10-5 Ax 9/2160 Fredric Palema v 4c c0,9131.15,0V Mikael J Andersson107
2019-09-10-5 Ax 4/2160 Little Talks h 7c c0,8441.15,5V Jan E Flink a36
2019-09-10-5 Ax 3/2160 Haicon (FI) v 5ȼ c0,9551.15,8VG Håkan K Persson129
2019-09-10-5 Ax 6/2160 Cash h 9c c161.15,9V Stefan Granlund741
2019-09-10-5 Ax 7/2160 Barista Oak v 4ȼ c1,271.15,9V Christoffer Eriksson38
2019-09-10-5 Ax 12/2160 Quantum Cappuccino v 7c c0,581.16,1V Sören Boel1000
2019-09-10-5 Ax 11/2160 Adamo Dior v 9c c101.16,2V Henrik Rudqvist522
2019-09-10-5 Ax 2/2160 Lady Star Bo (DE) s 4c c0,6401.16,4V Jan Henriksson545
2019-09-10-5 Ax 5/2160 Moet s 4c c0,8201.16,7V Leif Witasp296
2019-09-10-5 Ax 10/2160 Effin Dibs s 5c c0,9401.16,8VG Anton Sverre783
2019-09-10-5 Ax 13/2160 The Best Knight* (NO) h 6c c(1)01.17,5V Anders Svanstedt798

Lopp 6 | Axevalla | Välkommen till Grabbkväll 9 november | Lätt bana

Datum Bana Spår Namn # BFIRes. Tid KuskOdds
2019-09-10-6 Ax 11/2140 Victory Road v 7c c111.14,3A Christoffer Eriksson38
2019-09-10-6 Ax 8/2140 Ståhlebos King v 5ȼ c0,7521.14,6A Håkan K Persson402
2019-09-10-6 Ax 2/2140 Milles Fighter v 6c c131.14,6A Pethra Prytz a213
2019-09-10-6 Ax 6/2140 Livi Money Maker v 5c c141.14,7A Per Nilsson376
2019-09-10-6 Ax 5/2140 Adamant v 6c c0,8751.14,8A Mikael J Andersson108
2019-09-10-6 Ax 4/2140 Madjestic Man v 5ȼ ȼ1,3661.14,8A Fredrik Claesson a404
2019-09-10-6 Ax 12/2140 Bransbys Juke Box v 6ȼ c1,4171.14,9A André Eklundh355
2019-09-10-6 Ax 3/2140 Jubel v 5ȼ ȼ2,9401.14,9A Stefan Söderkvist34
2019-09-10-6 Ax 9/2140 Francisfromheaven s 6ȼ ȼ1,5201.14,9A Magdalena Ulriks.-Siminsk209
2019-09-10-6 Ax 10/2140 Putinthepower v 5c c101.16,4AG Leif Witasp260
2019-09-10-6 Ax 7/2140 Zenzero Jet* (IT) h 4ȼ ȼ10UAG Rickard Svanstedt34
2019-09-10-6 Ax 1/2140 Digital Box v 9STR. Linda Sedström

Lopp 7 | Axevalla | axtrav.se | Lätt bana

Datum Bana Spår Namn # BFIRes. Tid KuskOdds
2019-09-10-7 Ax 4/2140 Hope of Joy h 7ȼ ȼ1,5311.13,7A Christoffer Eriksson33
2019-09-10-7 Ax 2/2140 I'm a Keeper h 3ȼ ȼ2,3421.13,9A Leif Witasp175
2019-09-10-7 Ax 8/2140 X.L.Bygg Palema v 6c c0,7231.14,2A Mikael J Andersson334
2019-09-10-7 Ax 12/2140 Rudisha v 4ȼ ȼ1,7641.14,2A Robert Bergh17
2019-09-10-7 Ax 6/2140 Vikens Dome v 5ȼ ȼ3,0351.14,3A Rickard Svanstedt127
2019-09-10-7 Ax 7/2140 Stuck on Joe v 7c ȼ1,8561.14,4AG Thomas Dalborg518
2019-09-10-7 Ax 11/2140 Claude Debussy v 6ȼ ȼ1,9771.14,5A Stefan Söderkvist178
2019-09-10-7 Ax 3/2140 Smekeruds Javelin s 8ȼ c1,501.15,5A Sofia Adolfsson728
2019-09-10-7 Ax 5/2140 Alfas Ice Man v 6c c0,801.15,9A Hans Crebas1000
2019-09-10-7 Ax 9/2140 Made in Sweden s 6ȼ c1,2301.16,4A Anders Svanstedt802
2019-09-10-7 Ax 1/2140 Maremma Sock s 6ȼ c0,7601.16,7A Jan Henriksson a390
2019-09-10-7 Ax 10/2140 Navy Blue (DE) s 5STR. André Eklundh

Lopp 8 | Axevalla | Var med & sponsra Axevallas ungdomsverksamhet - Montélopp | Lätt bana

Datum Bana Spår Namn # BFIRes. Tid KuskOdds
2019-09-10-8 Ax 8/2160 Börge (DK) v 6c c0,7511.15,6V Sofia Adolfsson15
2019-09-10-8 Ax 1/2140 Champion Tour v 7c c0,6321.16,9V Iina Aho43
2019-09-10-8 Ax 7/2140 Ville Turf v 6c c0,8331.17,1V Anna Ekholm a95
2019-09-10-8 Ax 3/2140 J.S.Alpha v 7c ȼ1,1941.17,1V Anna Erixon a159
2019-09-10-8 Ax 2/2140 Water Puddle v 5ȼ ȼ1,5851.17,3V Tova Bengtsson a113
2019-09-10-8 Ax 6/2140 Faridah Sting s 6ȼ ȼ1,4661.17,4V Malin Andersson a1000
2019-09-10-8 Ax 5/2140 Nettan Sånna s 4c c0,6301.19,1VG Julia Andersson a381
2019-09-10-8 Ax 4/2140 Hambra's Bon Jovi v 5STR. Josefine Ivehag

Lopp 9 | Axevalla | axevallatravskola.se - Spårtrappa | Lätt bana

Datum Bana Spår Namn # BFIRes. Tid KuskOdds
2019-09-10-9 Ax 13/2140 Loke Survive v 6ȼ ȼ1,7211.14,2A Robert Bergh21
2019-09-10-9 Ax 4/2140 Vikens Energy v 5c c0,7421.14,3A Jan Henriksson187
2019-09-10-9 Ax 6/2140 Easy Tiger Pellini v 7ȼ ȼ2,4831.14,4A Thomas Dalborg139
2019-09-10-9 Ax 5/2140 Vien Ici (IT) v 5c c0,6741.14,9A Rickard Svanstedt47
2019-09-10-9 Ax 3/2140 Davici v 6ȼ ȼ1,951.14,9A André Eklundh130
2019-09-10-9 Ax 2/2140 Bacchus L.I. v 4c c0,8561.14,9A Christoffer Eriksson60
2019-09-10-9 Ax 1/2140 H.P.R.Dominica s 6ȼ c1,1771.15,1A Anders Svanstedt769
2019-09-10-9 Ax 11/2140 Västerbo Cheers s 7c c0,7501.15,1A William Ekberg884
2019-09-10-9 Ax 9/2140 Omay Southwind s 6ȼ ȼ1,901.15,3A Ville Karhulahti158
2019-09-10-9 Ax 7/2140 Werdelin v 8ȼ ȼ2,1401.15,6AG Janne Svart a555
2019-09-10-9 Ax 8/2140 Enjoy the Life v 7c c0,5201.16,0A Mikael J Andersson318
2019-09-10-9 Ax 10/2140 Yrsa Brick s 9STR. Stefan Söderkvist
2019-09-10-9 Ax 12/2140 Andy Pandy v 8STR. Jens Laursen a
Extracted data successfully
Tuesday 17th of September 2019 18:23:17 - Records extracted: 100