Resultat

2019-08-17: SaturdayÖstersund V65 V4 V3Lopp:  1  2  3  4  5  6  7  8  9
2019-08-17: SaturdayÖrebro V75 V5 V4 V3 DD LDLopp:  1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12
2019-08-18: SundayTingsryd GS75 V4 V3 DDLopp:  1  2  3  4  5  6  7  8  9  10
2019-08-18: SundayGöteborg Galopp V64 V4 V3 LDLopp:  1  2  3  4  5  6  7  8  9  10
2019-08-18: SundayHagmyren V5 V4 V3Lopp:  1  2  3  4  5  6  7  8  9

Lopp 1 | Göteborg Galopp | JÄRNHANDICAP | God till mjuk

Datum Bana Spår Namn # BFIRes. Tid KuskOdds
2019-08-18-1 Gg 8/1400 Francese Fratellin (FR) v 40(1)11.27,9 Daniel Mattsson a29
2019-08-18-1 Gg 1/1400 Lomax v 80(0)21.27,9 Victoria Miklas Larsen a73
2019-08-18-1 Gg 3/1400 Watch Me Dance s 60(0)31.28,5 Tina Henriksson a52
2019-08-18-1 Gg 5/1400 Red Glory s 70(0)41.28,9 Charlotta Ericsson a155
2019-08-18-1 Gg 2/1400 Cum Spiro Spero (IRE) s 40(1)51.29,0 Ann Thilderkvist a191
2019-08-18-1 Gg 6/1400 Sir Walter v 70(0)61.29,2 Michelle Rosenqvist a35
2019-08-18-1 Gg 7/1400 Corcuvelo (IRE) v 70(0)71.29,4 Louise Pettersson a82
2019-08-18-1 Gg 4/1400 Adeem (USA) v 90(0)0U Evelina Rönnlund a

Lopp 2 | Göteborg Galopp | 3-ÅRSHANDICAP | God till mjuk

Datum Bana Spår Namn # BFIRes. Tid KuskOdds
2019-08-18-2 Gg 1/1400 Alsimsaam (IRE) h 30(1)11.25,1 Per-Anders Gråberg32
2019-08-18-2 Gg 2/1400 Zoo Fun (IRE) v 30(1)21.25,2 Oliver Wilson92
2019-08-18-2 Gg 5/1400 Fury The Bullet (GER) h 30(1)31.25,5 Martin Rodriguez118
2019-08-18-2 Gg 3/1400 Sea Race (IRE) s 30(1)41.25,7 Elione Chaves21
2019-08-18-2 Gg 6/1400 For the Roses s 30(1)51.25,7 Nathalie Mortensen133
2019-08-18-2 Gg 7/1400 Arabianranta v 30(1)61.26,2 Ulrika Holmquist91
2019-08-18-2 Gg 4/1400 Moojim (IRE) v 30(1)71.26,3 Shane Karlsson355

Lopp 3 | Göteborg Galopp | BRONSHANDICAP | God till mjuk

Datum Bana Spår Namn # BFIRes. Tid KuskOdds
2019-08-18-3 Gg 14/1200 Alma C s 30(1)11.12,5 Josefin Landgren337
2019-08-18-3 Gg 4/1200 Panama Jack (GB) v 120(0)21.12,6 Per-Anders Gråberg61
2019-08-18-3 Gg 7/1200 Silky Road v 70(0)31.13,0 Anna Pilroth92
2019-08-18-3 Gg 10/1200 Pitch Perfect (GB) v 40(1)41.13,1 Jan-Erik Neuroth153
2019-08-18-3 Gg 1/1200 Haseen (IRE) v 100(0)51.13,2 Mark Larsen190
2019-08-18-3 Gg 13/1200 Sharp And Sharper (IRE) v 30(1)61.13,3 Alan Wallace152
2019-08-18-3 Gg 11/1200 Blazing Beryl (IRE) s 40(1)71.13,3 Kaia Sofie Ingolfsland56
2019-08-18-3 Gg 8/1200 Walvis Bay (DEN) v 40(1)81.13,4 Elione Chaves56
2019-08-18-3 Gg 5/1200 Yamato v 90(0)91.13,4 Gustavo Solis264
2019-08-18-3 Gg 15/1200 Cromer (IRE) v 40(1)101.13,8 Malin Holmberg167
2019-08-18-3 Gg 3/1200 Augustinian (GB) v 90(0)111.14,1 Nathalie Mortensen221
2019-08-18-3 Gg 9/1200 Noble Crown (GB) s 30(1)121.14,3 Shane Karlsson149
2019-08-18-3 Gg 12/1200 Grey Ascension s 30(1)131.14,4 Manuel Martinez226
2019-08-18-3 Gg 2/1200 Redeeming (GB) v 50(1)141.14,6 Ulrika Holmquist324
2019-08-18-3 Gg 6/1200 Vejovis (GB) v 70(0)151.16,5 Annie Nilsson Lindahl183

Lopp 4 | Göteborg Galopp | GÖTEBORGS STAYERPOKAL | God till mjuk

Datum Bana Spår Namn # BFIRes. Tid KuskOdds
2019-08-18-4 Gg 4/2400 Freestyler v 50(0)12.30,4 Shane Karlsson41
2019-08-18-4 Gg 1/2400 Foxcatcher s 40(1)22.30,9 Malin Holmberg59
2019-08-18-4 Gg 5/2400 El Abandonado v 80(0)32.31,9 Gustavo Solis35
2019-08-18-4 Gg 3/2400 Brocco (IRE) v 5042.32,1 Josefin Landgren75
2019-08-18-4 Gg 8/2400 Carolingian (IRE) v 100(0)52.32,7 Cornelia Hartsmar96
2019-08-18-4 Gg 6/2400 Eyes Wide Shut (DEN) v 50(1)62.34,4 Dale Swift60
2019-08-18-4 Gg 7/2400 Sir Zelmer (FR) v 40(1)72.37,2 Ulrika Holmquist122
2019-08-18-4 Gg 2/2400 Dapple (GER) v 6STR. Andreas Tapia Dalbark

Lopp 5 | Göteborg Galopp | JÄRNHANDICAP | God till mjuk

Datum Bana Spår Namn # BFIRes. Tid KuskOdds
2019-08-18-5 Gg 2/2200 Mouli Wildrose s 40(1)12.21,3 Kaia Sofie Ingolfsland50
2019-08-18-5 Gg 6/2200 Fort Knox v 40(1)22.21,4 Per-Anders Gråberg66
2019-08-18-5 Gg 10/2200 Positano (DEN) v 30(1)32.21,8 Josefin Landgren158
2019-08-18-5 Gg 11/2200 The Pope v 50(1)32.21,8 Alan Wallace59
2019-08-18-5 Gg 5/2200 Althon (IRE) v 70(0)52.21,9 Oliver Wilson57
2019-08-18-5 Gg 13/2200 Hawthorn v 30(1)62.22,0 Annie Nilsson Lindahl102
2019-08-18-5 Gg 4/2200 Rackham Den Röde (USA) v 50(0)72.22,0 Cornelia Hartsmar338
2019-08-18-5 Gg 1/2200 Youessey (USA) s 70(0)82.22,1 Sandro De Paiva379
2019-08-18-5 Gg 3/2200 History Hill (ire) s 30(1)92.22,3 Malin Holmberg326
2019-08-18-5 Gg 7/2200 Eddie Shoestring (GB) v 90(0)102.23,3 Ulrika Holmquist122
2019-08-18-5 Gg 9/2200 Meglio v 40112.24,8 Shane Karlsson152
2019-08-18-5 Gg 8/2200 Leonardo v 50(1)122.26,7 Jay Drew Kozaczek108
2019-08-18-5 Gg 12/2200 Midgetonamission s 3STR. Elione Chaves

Lopp 6 | Göteborg Galopp | SUNDAY SPECIAL | God till mjuk

Datum Bana Spår Namn # BFIRes. Tid KuskOdds
2019-08-18-6 Gg 13/2200 Justice Focused (IRE) v 60(0)1U Shane Karlsson215
2019-08-18-6 Gg 3/2200 Grand Torini v 40(1)2U Andreas Tapia Dalbark78
2019-08-18-6 Gg 8/2200 Dinamika (DEN) s 40(1)3U Martin Rodriguez257
2019-08-18-6 Gg 7/2200 La Belle Epoque v 404U Leonard Rios134
2019-08-18-6 Gg 5/2200 Bolt (GB) v 505U Jan-Erik Neuroth64
2019-08-18-6 Gg 4/2200 Mukhaater (GB) v 40(1)6U Ulrika Holmquist71
2019-08-18-6 Gg 10/2200 Broughtons Story (GB) v 50(1)7U Elione Chaves44
2019-08-18-6 Gg 6/2200 Pearly Ghost s 30(1)8U Josefin Landgren196
2019-08-18-6 Gg 12/2200 Queen Of Skara (GB) s 30(1)9U Malin Holmberg166
2019-08-18-6 Gg 9/2200 Chilterns (IRE) v 40(1)10U Nathalie Mortensen88
2019-08-18-6 Gg 2/2200 Spirit River v 60(0)11U Gustavo Solis339
2019-08-18-6 Gg 11/2200 Moulin Magique s 60(0)12U Annie Nilsson Lindahl86
2019-08-18-6 Gg 1/2200 Bergheim (IRE) v 6STR. Cornelia Hartsmar

Lopp 7 | Göteborg Galopp | GÖTEBORGS STORA PRIS | God till mjuk

Datum Bana Spår Namn # BFIRes. Tid KuskOdds
2019-08-18-7 Gg 2/1400 Dardenne (NOR) v 50(0)11.23,7 Jan-Erik Neuroth34
2019-08-18-7 Gg 3/1400 Majestic Max (IRE) v 110(0)21.24,1 Sandro De Paiva252
2019-08-18-7 Gg 6/1400 Shantou (GER) s 40(1)31.24,2 Elione Chaves90
2019-08-18-7 Gg 4/1400 Sanary (GB) h 30(1)41.24,3 Per-Anders Gråberg44
2019-08-18-7 Gg 12/1400 Snake Lake h 40(1)51.24,4 Valmir De Azeredo81
2019-08-18-7 Gg 1/1400 Stenid (GB) v 70(0)61.24,7 Malin Holmberg273
2019-08-18-7 Gg 5/1400 Saint George (DEN) v 70(0)71.25,0 Oliver Wilson149
2019-08-18-7 Gg 11/1400 Vallance Road (GB) s 60(0)81.25,2 Ulrika Holmquist130
2019-08-18-7 Gg 8/1400 Dutch Heart (GB) v 70(0)91.25,4 Martin Rodriguez232
2019-08-18-7 Gg 7/1400 Hills And Dales (IRE) v 70(0)101.25,4 Manuel Martinez96
2019-08-18-7 Gg 10/1400 Barny v 60(0)111.26,7 Shane Karlsson310
2019-08-18-7 Gg 9/1400 Ove (USA) v 40(1)121.29,2 Kaia Sofie Ingolfsland342

Lopp 8 | Göteborg Galopp | BRONSHANDICAP | God till mjuk

Datum Bana Spår Namn # BFIRes. Tid KuskOdds
2019-08-18-8 Gg 7/1600 A Certain Romance (GB) v 90(0)11.39,7 Annie Nilsson Lindahl89
2019-08-18-8 Gg 11/1600 Lady Kheleyf (GB) s 60(0)21.39,8 Jan-Erik Neuroth85
2019-08-18-8 Gg 9/1600 Dancinginthesand (FR) s 40(1)31.40,1 Martin Rodriguez112
2019-08-18-8 Gg 1/1600 Hooligan s 30(1)41.40,2 Nathalie Mortensen96
2019-08-18-8 Gg 8/1600 Roman Princess (FR) s 60(0)51.40,2 Kaia Sofie Ingolfsland43
2019-08-18-8 Gg 6/1600 Fast and Furious v 40(1)61.40,3 Oliver Wilson78
2019-08-18-8 Gg 3/1600 Bouree v 40(1)71.40,3 Ulrika Holmquist112
2019-08-18-8 Gg 5/1600 Chocolat s 50(0)81.41,3 Manuel Martinez91
2019-08-18-8 Gg 2/1600 Marrington Twist (IRE) s 40(1)91.41,6 Shane Karlsson91
2019-08-18-8 Gg 10/1600 Street Boss (IRE) v 80(0)101.42,3 Mark Larsen165
2019-08-18-8 Gg 4/1600 All Quest (DEN) v 80(0)111.45,2 Niklas Lovén335

Lopp 9 | Göteborg Galopp | ORMUS MEMORIAL | God till mjuk

Datum Bana Spår Namn # BFIRes. Tid KuskOdds
2019-08-18-9 Gg 2/4200 Luris Pegasus v 70(0)15.5,4 Christopher Roberts20
2019-08-18-9 Gg 1/4200 Jumeirah (DEN) v 110(0)25.5,6 Henrik Engblom40
2019-08-18-9 Gg 3/4200 Brights Park (IRE) v 70(1)35.13,3 Kevin Parkin100
2019-08-18-9 Gg 4/4200 Boss Mans Ladder (IRE) v 70(1)45.13,9 Lars-Åke Enström a98
2019-08-18-9 Gg 5/4200 Mandela Day (den) v 60(0)55.16,3 Pawel Palczynski43
2019-08-18-9 Gg 6/4200 Beentheredonethat (FR) v 8STR. Jay Drew Kozaczek
2019-08-18-9 Gg 7/4200 Tam O'Final v 8STR. Niklas Lovén

Lopp 10 | Göteborg Galopp | NOVISHÄCKLÖPNING | God till mjuk

Datum Bana Spår Namn # BFIRes. Tid KuskOdds
2019-08-18-10 Gg 8/3200 Propelino (ire) v 130(0)13.43,7 Christopher Roberts46
2019-08-18-10 Gg 3/3200 Call Me Back v 60(0)23.43,9 Niklas Lovén63
2019-08-18-10 Gg 6/3200 Oui Je Veux (NOR) v 60(0)33.44,5 Jay Drew Kozaczek32
2019-08-18-10 Gg 7/3200 Chamseddine Badr (FR) v 7043.44,8 Charlotta Ericsson a78
2019-08-18-10 Gg 1/3200 Hidden Hero v 90(0)53.44,9 Kim Stern a51
2019-08-18-10 Gg 4/3200 Oasis Spear (GB) v 70(1)63.46,7 Henrik Engblom96
2019-08-18-10 Gg 2/3200 Blooming Meadows s 80(0)0U Pawel Palczynski141
2019-08-18-10 Gg 5/3200 Great Soprano (USA) v 10STR. Kevin Parkin
(B = Blinkers, F = Flexible bridle, S = Soft bridle, N = Nothing.)
Extracted data successfully
Monday 16th of September 2019 14:51:43 - Records extracted: 102