Resultat

2019-07-11: ThursdayVaggeryd V5 V4 V3 LDLopp:  1  2  3  4  5  6  7  8  9
2019-07-11: ThursdayÖrebro V64 V4 V3 DDLopp:  1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12
2019-07-11: ThursdayBollnäs V5 V4 V3Lopp:  1  2  3  4  5  6  7  8  9  10
2019-07-12: FridayAxevalla V64 V4 V3 DDLopp:  1  2  3  4  5  6  7  8  9  10
2019-07-12: FridayHoting V65 V4 V3 LDLopp:  1  2  3  4  5  6  7  8  9  10
2019-07-12: FridayÅrjäng V5 V4 V3Lopp:  1  2  3  4  5  6  7  8  9

Lopp 1 | Årjäng | Hanza - Svensk Travsports Inskolningslopp - Treåringslopp - Fördel Ston | Lätt bana

Datum Bana Spår Namn # BFIRes. Tid KuskOdds
2019-07-12-1 År 7/2160 Björn Bork* (NO) h 3c ȼ211.32,2V Göran Antonsen89
2019-07-12-1 År 8/2160 B.B.Solrun* (NO) s 3c c(1)21.32,5VG Åsbjörn Tengsareid21
2019-07-12-1 År 3/2140 Aske Eira* (NO) s 3c c131.33,9VG Cato Antonsen121
2019-07-12-1 År 11/2180 Fröyu Fanten* (NO) v 3c c(1)41.33,3V Geir Flåten110
2019-07-12-1 År 1/2140 Fröken Vilja N.O.* (NO) s 3c c(1)51.35,2V Gunnar Austevoll178
2019-07-12-1 År 10/2160 Mjölner Loke* (NO) h 3c c161.34,4VG Jan Roar Mjölneröd38
2019-07-12-1 År 4/2140 Kjölstad Jänta* (NO) s 3c c(1)71.35,9V Kristian Björneröd602
2019-07-12-1 År 5/2160 Pelle Baron* h 3c c(1)81.36,2VG Ole Johan Östre308
2019-07-12-1 År 9/2160 Guldhagens Linus v 3c c(1)0UVG Dagfinn Aarum145
2019-07-12-1 År 2/2140 Wilda H.R. s 3STR. Jimmy Karlsson a
2019-07-12-1 År 6/2160 Hammars Carl v 3STR. Hans-Olof Lundgren a

Lopp 2 | Årjäng | Nordmarkens Näringsliv | Lätt bana

Datum Bana Spår Namn # BFIRes. Tid KuskOdds
2019-07-12-2 År 7/2160 Profinitif v 5c c111.15,7V Kristian Lindberg34
2019-07-12-2 År 4/2140 Denver Brick h 4c c121.16,7V Dagfinn Aarum39
2019-07-12-2 År 1/2140 Corona* (NO) s 3c c(1)31.17,0V Åsbjörn Tengsareid50
2019-07-12-2 År 5/2140 Global Villy v 4c c141.17,2V Jonas Moberg33
2019-07-12-2 År 3/2140 Junius Taj v 5c c151.17,8V Peter Ådefors463
2019-07-12-2 År 8/2160 Never Toulouse v 4c c161.18,5V Hans-Olof Lundgren a167
2019-07-12-2 År 6/2160 Maiko s 4c c0,571.24,4VG Marcus Hultman174
2019-07-12-2 År 2/2140 Fly K.Bridge s 4STR. Mikael J Andersson

Lopp 3 | Årjäng | Industrisupport & ÅÅÅ - Årjäng | Lätt bana

Datum Bana Spår Namn # BFIRes. Tid KuskOdds
2019-07-12-3 År 9/2160 Xanthis Amazing s 7ȼ ȼ1,6111.14,4V Peter Strömberg88
2019-07-12-3 År 2/2160 Yippie Chic s 8ȼ ȼ1,5321.14,4V Mikael J Andersson80
2019-07-12-3 År 1/2140 Majors Corona s 4ȼ ȼ3,4531.15,1V Janette Gustafsson a38
2019-07-12-3 År 8/2160 Roly Poly s 9ȼ ȼ1,9941.14,5V Kristian Lindberg63
2019-07-12-3 År 4/2160 Rose Mary s 5ȼ ȼ1,5851.14,6V André Eklundh50
2019-07-12-3 År 10/2160 Miss Åslanda s 7c c0,6561.14,9V Tom Horpestad110
2019-07-12-3 År 6/2160 Rapid on Line v 7c c171.15,3V Conny Gustafsson a864
2019-07-12-3 År 5/2160 Zivertson v 11c c0,5601.15,5VG Peter Ådefors363
2019-07-12-3 År 3/2160 La Diva Rossi s 6ȼ ȼ1,750UVG Per Ludvig Nilsen58
2019-07-12-3 År 7/2160 Västerbo RealHigh v 8c c0,760UVG Paw Mahony455

Lopp 4 | Årjäng | Årjängs kommun - Svensk Travsports Kallblodsserie | Lätt bana

Datum Bana Spår Namn # BFIRes. Tid KuskOdds
2019-07-12-4 År 9/2660 Ramstad Kristian* (NO) h 4c c0,6711.30,8V Magnus Teien Gundersen44
2019-07-12-4 År 6/2660 Lykkje Cornelius* (NO) h 4c c121.30,9V Jan Rune Gaustad30
2019-07-12-4 År 1/2640 Hesby Vilter* (NO) v 4c c(1)31.32,2V Geir Flåten33
2019-07-12-4 År 4/2640 Tenning* (NO) h 4c c141.32,9VG Mikael J Andersson196
2019-07-12-4 År 8/2660 Tangen Tora* (NO) s 7c c151.32,5V Tom Horpestad304
2019-07-12-4 År 11/2660 Stålvilma s 7c c0,976UVG Ulrika Axelson a638
2019-07-12-4 År 5/2640 V.Dox v 6c c17UVG Anna Nordlund a1110
2019-07-12-4 År 10/2660 Moe Jokern v 6c ȼ0,878UVG Per Ludvig Nilsen393
2019-07-12-4 År 2/2640 Frida Scott s 6c c10UVG Dagfinn Aarum179
2019-07-12-4 År 3/2640 S.T.C.C.Bror (NO) v 4c c0,690UVG Martin Lundahl a70
2019-07-12-4 År 7/2660 Rapp Teddy* (NO) v 6STR. Ole Johan Östre

Lopp 5 | Årjäng | Kristian Lindberg & Westra Wermlands Sparbank | Lätt bana

Datum Bana Spår Namn # BFIRes. Tid KuskOdds
2019-07-12-5 År 10/1640 American Dream* (FI) s 5ȼ ȼ1,211.12,9A Henna Halme69
2019-07-12-5 År 7/1640 Monbaleno v 5ȼ c1,0321.13,6A Tom Horpestad333
2019-07-12-5 År 8/1640 Visentini* (NO) v 5c c131.13,7A Ole Johan Östre119
2019-07-12-5 År 5/1640 Målaresven v 6c ȼ1,6541.13,9A Andreas Andersson250
2019-07-12-5 År 9/1640 Goes All Magic s 5c c151.14,0A Henrik Åslund a160
2019-07-12-5 År 1/1640 Chilling Star v 5ȼ ȼ1,6961.14,5A Kristian Lindberg68
2019-07-12-5 År 6/1640 Splendid Jovijal v 7c c0,471.14,8A Glenn H Persson273
2019-07-12-5 År 3/1640 Good Express v 6c c101.15,8AG Mikael J Andersson152
2019-07-12-5 År 11/1640 Econic s 5c c0,4201.15,8A Lucas Svanberg1286
2019-07-12-5 År 2/1640 Maja Bus s 7ȼ ȼ1,4801.15,9AG Jan Silvén a371
2019-07-12-5 År 12/1640 Southwind Queen* (US) s 3c c0,7501.19,3AG Rebecca Dahlén24
2019-07-12-5 År 4/1640 Vapour Trail s 5ȼ ȼ1,920UAG André Eklundh77

Lopp 6 | Årjäng | Årjängstravets Final - Hästkrafthelg | Lätt bana

Datum Bana Spår Namn # BFIRes. Tid KuskOdds
2019-07-12-6 År 1/2140 Fröyu Birk* (NO) h 5ȼ c111.26,8V Åsbjörn Tengsareid32
2019-07-12-6 År 10/2160 Egon N.O.* (NO) h 4c c121.26,0V Magnus Teien Gundersen15
2019-07-12-6 År 7/2140 Voje Jerv* (NO) v 6c ȼ231.27,5V Gunnar Austevoll100
2019-07-12-6 År 6/2140 Tarragon Tabac v 7c c141.28,2V Cecilia Karlsson927
2019-07-12-6 År 8/2160 Faste Jerva* (NO) s 7c c151.27,4V Cato Antonsen504
2019-07-12-6 År 12/2160 Alonso O.R.* (NO) h 6c c161.27,5V Espen A Schem2029
2019-07-12-6 År 4/2140 Västerängs Aragon v 7c c0,9771.28,6V Per Ludvig Nilsen462
2019-07-12-6 År 13/2160 Alm Elden* (NO) v 6c c101.28,6V Kristian Lindberg663
2019-07-12-6 År 3/2140 Valle Gulla* (NO) s 6c c101.28,9VG Kristine Kvasnes638
2019-07-12-6 År 5/2140 Gräft Rabalder v 12c c0,8701.30,0V Anders Elehn1720
2019-07-12-6 År 2/2140 Stjärn Truls C.F. h 5c c101.30,7VG Kaj Widell294
2019-07-12-6 År 9/2160 Modijerva* (NO) s 6c c10UVG Ole Johan Östre776
2019-07-12-6 År 11/2160 Valle Oda* (NO) s 6STR. Mikael J Andersson
2019-07-12-6 År 14/2160 Troll Tundra (NO) s 5STR. Jan Silvén a

Lopp 7 | Årjäng | Årjängstravets Final - Hästkrafthelg | Lätt bana

Datum Bana Spår Namn # BFIRes. Tid KuskOdds
2019-07-12-7 År 13/2160 Mr Crazed v 8ȼ ȼ1,3711.13,4V Kristian Lindberg393
2019-07-12-7 År 9/2160 Bag's Simoni (DK) v 6ȼ ȼ1,1921.13,5V Henna Halme53
2019-07-12-7 År 2/2140 Brottarn v 4ȼ c1,8531.14,4V Andreas Andersson612
2019-07-12-7 År 11/2160 Muscle Mack (US) v 7ȼ c241.13,8V Erlend Rennesvik207
2019-07-12-7 År 14/2160 Red Bar* (NO) h 6c c151.13,8V Ole Johan Östre60
2019-07-12-7 År 1/2140 Le Rapide* (NO) v 5c c161.14,8V Magnus Teien Gundersen48
2019-07-12-7 År 10/2160 Chip Line h 7c ȼ1,2771.14,1V Tom Horpestad92
2019-07-12-7 År 8/2160 El Cantante v 9ȼ ȼ3,2501.14,2VG Mikael J Andersson79
2019-07-12-7 År 12/2160 Fairyman v 7ȼ c0,8701.14,4V Marcus Hultman858
2019-07-12-7 År 6/2140 La Viva s 7ȼ ȼ1,601.14,9V Glenn H Persson107
2019-07-12-7 År 7/2140 Jubel v 5c ȼ1,5701.15,2VG Dagfinn Aarum87
2019-07-12-7 År 5/2140 Roll the Dice v 5ȼ ȼ1,4101.15,3V Jan Silvén a522
2019-07-12-7 År 3/2140 Inshallah s 6ȼ c1,6101.17,0VG Johan Brandel189
2019-07-12-7 År 4/2140 Beartime v 4STR. André Eklundh

Lopp 8 | Årjäng | Östervallskogs Allteknik & Pall och Trä - Treåringslopp | Lätt bana

Datum Bana Spår Namn # BFIRes. Tid KuskOdds
2019-07-12-8 År 1/2140 Gaylord Am h 3c c(1)11.17,3V Kristian Lindberg26
2019-07-12-8 År 7/2140 Gandalf Jaam v 3c c121.17,6V Jonas Moberg87
2019-07-12-8 År 2/2140 Emmett Downs* (DK) h 3c c(1)31.17,6V Jeppe Rask91
2019-07-12-8 År 9/2140 Chuck Yeager* (NO) h 3c c141.17,7V Göran Antonsen78
2019-07-12-8 År 3/2140 Ian B.R.* (NO) h 3c c(1)51.17,7V Ole Johan Östre56
2019-07-12-8 År 8/2140 The Baron* v 3c c(1)61.17,7VG Olav Mikkelborg161
2019-07-12-8 År 6/2140 L'or Noir Marcesi s 3c c171.18,3V Maria Törnqvist390
2019-07-12-8 År 10/2160 Rally Hjälten v 3c c181.17,8V Mikael J Andersson64
2019-07-12-8 År 4/2140 Conrads Diderot v 3c c101.18,6VG Dagfinn Aarum361
2019-07-12-8 År 5/2140 Indigo River* v 3STR. Åsbjörn Tengsareid

Lopp 9 | Årjäng | Nordmarkens Fasader & Töcksfors Camping - P22-lopp | Lätt bana

Datum Bana Spår Namn # BFIRes. Tid KuskOdds
2019-07-12-9 År 5/2140 Enjoy's Top Gun v 4c ȼ1,211.16,4A Marcus Hultman24
2019-07-12-9 År 2/2140 Notera s 6c c0,6221.16,7A Roger Nykvist a471
2019-07-12-9 År 3/2140 Banker Up v 5c ȼ1,7231.16,7A Mikael J Andersson89
2019-07-12-9 År 4/2140 Euroboy v 7c c0,6541.16,9A Tom Horpestad67
2019-07-12-9 År 6/2140 Oti Star v 5c c0,9551.17,2A Anders Elehn153
2019-07-12-9 År 7/2140 Reacher v 5ȼ ȼ1,9761.17,4A Svante Häger a120
2019-07-12-9 År 9/2140 Swift Babe s 6c c0,8671.17,8A Andreas Andersson148
2019-07-12-9 År 1/2140 Listas Snövit s 4ȼ ȼ3,3681.18,0A Henrik Rudqvist129
2019-07-12-9 År 8/2140 Lucky Bet Tooma s 4c c101.19,8A Bjarne Albinsson a50
Extracted data successfully
Sunday 21st of July 2019 09:07:01 - Records extracted: 99