Resultat

2019-07-10: WednesdayTäby Trav V5 V4 V3 LDLopp:  1  2  3  4  5  6  7
2019-07-10: WednesdayÅmål V5 V4 V3Lopp:  1  2  3  4  5  6  7  8  9
2019-07-10: WednesdayVisby V86 V5 V3 DDLopp:  1  2  3  4  5  6  7  8  9  10
2019-07-11: ThursdayVaggeryd V5 V4 V3 LDLopp:  1  2  3  4  5  6  7  8  9
2019-07-11: ThursdayÖrebro V64 V4 V3 DDLopp:  1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12
2019-07-11: ThursdayBollnäs V5 V4 V3Lopp:  1  2  3  4  5  6  7  8  9  10

Lopp 1 | Örebro | Svensk Travsports Unghästserie - Treåringslopp | Lätt bana

Datum Bana Spår Namn # BFIRes. Tid KuskOdds
2019-07-11-1 Ö 9/2140 Silver Bullit h 3ȼ c(1)11.16,9V Jörgen Westholm79
2019-07-11-1 Ö 1/2140 Acclamation v 3c c121.17,1V Ulf Ohlsson17
2019-07-11-1 Ö 4/2140 Joy Frances Boko s 3c c131.17,2V Fredrik Linder101
2019-07-11-1 Ö 5/2140 Mellby Howlit v 3c c141.17,2V Jorma Kontio40
2019-07-11-1 Ö 2/2140 Bo Diddley v 3c c151.17,3V Örjan Kihlström217
2019-07-11-1 Ö 8/2140 Charles du Sud h 3c c161.17,3V Maxime Marais373
2019-07-11-1 Ö 10/2140 Gigantic Star v 3c c(1)71.17,9V Kevin Oscarsson506
2019-07-11-1 Ö 7/2140 Kent le Soleil h 3c c(1)81.18,2VG Jörgen S Eriksson285
2019-07-11-1 Ö 3/2140 Livi Obelix H.M. v 3c ȼ(1)01.20,8VG Åke Lindblom566
2019-07-11-1 Ö 6/2140 Veams Up and Run s 3STR. Mikael J Andersson

Lopp 2 | Örebro | Svensk Travsports Unghästserie - Treåringslopp | Lätt bana

Datum Bana Spår Namn # BFIRes. Tid KuskOdds
2019-07-11-2 Ö 3/2140 Västerbo Crush h 3c c111.16,0V Jörgen Westholm81
2019-07-11-2 Ö 8/2140 Alesso v 3c c121.16,4V Erik Adielsson33
2019-07-11-2 Ö 6/2140 Timotejs Igge h 3c c(1)31.16,4V Björn Goop23
2019-07-11-2 Ö 5/2140 J.S.Egon v 3c c141.16,6V Rickard Svanstedt452
2019-07-11-2 Ö 10/2140 Guardian h 3c ȼ(1)51.17,3V Ville Karhulahti240
2019-07-11-2 Ö 7/2140 Xtra G.T. v 3ȼ c261.17,4V Per Lennartsson398
2019-07-11-2 Ö 4/2140 Raj Brillaconala s 3c c(1)71.17,6V Danne Jansson301
2019-07-11-2 Ö 2/2140 Gangster Mearas h 3c c(1)0UVG Örjan Kihlström46
2019-07-11-2 Ö 1/2140 One of Us h 3STR. Jorma Kontio
2019-07-11-2 Ö 9/2140 Dreamlines h 3STR. Ulf Ohlsson
2019-07-11-2 Ö 11/2140 Best of Jim v 3STR. Malin Hammarskjöld

Lopp 3 | Örebro | Spårtrappa | Lätt bana

Datum Bana Spår Namn # BFIRes. Tid KuskOdds
2019-07-11-3 Ö 3/2100 One Kind of Art v 3c ȼ1,3311.15,7A Jörgen Westholm59
2019-07-11-3 Ö 11/2100 Italiano Boko v 4c c121.16,4A Kenneth Haugstad166
2019-07-11-3 Ö 14/2100 Airy Fary s 4c c131.16,7A Örjan Kihlström25
2019-07-11-3 Ö 12/2100 Nelson Vingboons v 5ȼ c1,2941.16,8A Linda Sedström1000
2019-07-11-3 Ö 1/2100 Cobbys Nana s 4c c(1)51.16,9A Björn Goop105
2019-07-11-3 Ö 7/2100 Donna de la Creme s 4c c0,861.17,1A Stefan Granlund130
2019-07-11-3 Ö 6/2100 Quick Fix My Heart v 4c c171.17,2A Mikael J Andersson325
2019-07-11-3 Ö 13/2100 Defiko v 4ȼ c281.17,3A Jörgen Melchior517
2019-07-11-3 Ö 9/2100 Finalizer h 3c ȼ1,201.17,3AG Rickard Svanstedt57
2019-07-11-3 Ö 2/2100 Delicious Design* (DK) s 4c c(1)01.18,5AG Andre Schiller a891
2019-07-11-3 Ö 10/2100 Beyonce Halo s 4c c101.20,1A Elias Strandberg1000
2019-07-11-3 Ö 8/2100 Alfas Jeanne d'Arc s 5c c101.21,5A Kim Eriksson483
2019-07-11-3 Ö 4/2100 Caspar S.S. v 4c c10UAG Tom Fromell899
2019-07-11-3 Ö 5/2100 Umberto Face v 3c c10UAG Jean-Claude Pace109
2019-07-11-3 Ö 15/2100 Cornell S.S. s 4c c10UAG Per-Olof Svantesson a1000

Lopp 4 | Örebro | Lätt bana

Datum Bana Spår Namn # BFIRes. Tid KuskOdds
2019-07-11-4 Ö 7/1609 Ural h 6ȼ ȼ2,2611.11,0A Jorma Kontio14
2019-07-11-4 Ö 4/1609 Bålsta Palema v 7ȼ ȼ1,8721.11,4A Mikael J Andersson239
2019-07-11-4 Ö 2/1609 Overtimeosåfin v 6ȼ c1,0931.11,5A Lars-Göran Söderberg189
2019-07-11-4 Ö 3/1609 Forecast v 7c c0,5141.11,6A Örjan Kihlström103
2019-07-11-4 Ö 8/1609 Minnestads el Paso h 6ȼ ȼ1,7551.11,6A Rebecca Dahlén46
2019-07-11-4 Ö 9/1609 Macho Look v 11ȼ ȼ1,3901.11,8A Björn Goop258
2019-07-11-4 Ö 6/1609 On Track Piraya v 10c c0,7801.11,9A Rickard Svanstedt367
2019-07-11-4 Ö 5/1609 Mynta Broline v 10c c0,8601.13,5A Tom Fromell656
2019-07-11-4 Ö 1/1609 Super Photo Bood v 10c c0,601.18,4AG André Bood a522

Lopp 5 | Örebro | Stolopp | Lätt bana

Datum Bana Spår Namn # BFIRes. Tid KuskOdds
2019-07-11-5 Ö 4/2100 Bay View (US) s 4ȼ ȼ1,1111.15,0A Erik Adielsson23
2019-07-11-5 Ö 3/2100 Apple Rose s 5c c121.15,1A Kim Eriksson359
2019-07-11-5 Ö 1/2100 Easy Creation (NO) s 5c c0,9431.15,2A Björn Goop30
2019-07-11-5 Ö 12/2100 Kiss Sånna s 7ȼ ȼ1,9641.15,2A Ulf Ohlsson276
2019-07-11-5 Ö 5/2100 Indira O.E.* (DE) s 5ȼ ȼ3,6751.15,3A Victor Gentz75
2019-07-11-5 Ö 6/2100 Bon Ego s 5c c161.15,3A Carl Philip Lindblom314
2019-07-11-5 Ö 2/2100 Kavata Käll s 5ȼ ȼ2,7471.15,3A Jean-Claude Pace187
2019-07-11-5 Ö 9/2100 White Witch Doc s 6ȼ ȼ2,2701.15,6A Kenneth Haugstad640
2019-07-11-5 Ö 11/2100 Twigs Florikash s 4c c101.15,6A Jorma Kontio236
2019-07-11-5 Ö 7/2100 Persephone Face s 7c ȼ1,0501.15,8A Jan-Erik Lundkvist a614
2019-07-11-5 Ö 10/2100 Undazzled Eyes s 6ȼ c1,1801.15,8A Jörgen Westholm173
2019-07-11-5 Ö 8/2100 Drottning Pace s 6STR. Örjan Kihlström

Lopp 6 | Örebro | Juliloppet - Epos Träindustri AB - Treåringslopp | Lätt bana

Datum Bana Spår Namn # BFIRes. Tid KuskOdds
2019-07-11-6 Ö 5/2609 Fort Knox h 3c c111.14,4A Björn Goop13
2019-07-11-6 Ö 1/2609 B.W.T.Echo* (FI) h 3ȼ c1,6721.14,7A Jorma Kontio369
2019-07-11-6 Ö 2/2609 Tabasco C.D. h 3c c131.15,0A Mikael J Andersson526
2019-07-11-6 Ö 4/2609 Qwartz h 3ȼ ȼ2,541.15,4A Örjan Kihlström200
2019-07-11-6 Ö 7/2609 The Bald Eagle v 3c ȼ1,3351.20,4AG Ulf Ohlsson118
2019-07-11-6 Ö 6/2609 Alien Kronos h 3ȼ c1,370UAG Erik Adielsson43
2019-07-11-6 Ö 3/2609 Galantis h 3STR. Kim Eriksson

Lopp 7 | Örebro | Lätt bana

Datum Bana Spår Namn # BFIRes. Tid KuskOdds
2019-07-11-7 Ö 6/2660 Höwings Unbeatable* (DE) v 7ȼ ȼ1,211.14,4V Kim Eriksson28
2019-07-11-7 Ö 5/2640 Personal Goals* (NO) v 6ȼ c0,6721.15,8V Björn Goop154
2019-07-11-7 Ö 4/2640 Mellby Gin s 4ȼ ȼ1,5631.15,8V Ulf Ohlsson62
2019-07-11-7 Ö 7/2660 Oboy C.D. v 8ȼ c0,8641.15,5V Jorma Kontio123
2019-07-11-7 Ö 10/2660 Feel the Music v 7ȼ ȼ2,6751.15,8V Per Lennartsson316
2019-07-11-7 Ö 3/2640 Arrow Avon v 5ȼ ȼ3,201.17,7V Tom Fromell900
2019-07-11-7 Ö 1/2640 Mooney (DE) v 5c c0,660UVG Jörgen S Eriksson74
2019-07-11-7 Ö 8/2660 Unexpected v 6c c0,550UVG Erik Adielsson41
2019-07-11-7 Ö 9/2660 Castleman v 5ȼ c0,880UVG Nicklas Westerholm101
2019-07-11-7 Ö 2/2640 Bakers Order v 8STR. Torbjörn Granath a

Lopp 8 | Örebro | Göran Abrahamsons lopp - Fyraåringslopp | Lätt bana

Datum Bana Spår Namn # BFIRes. Tid KuskOdds
2019-07-11-8 Ö 1/2100 Global Wise Guy v 4ȼ ȼ1,4911.12,4A Jorma Kontio150
2019-07-11-8 Ö 4/2100 Dream Cash (NO) h 4ȼ ȼ3,0521.12,5A Jörgen Westholm75
2019-07-11-8 Ö 2/2100 Iglesias Boshoeve h 4ȼ ȼ2,3531.13,0A Björn Goop34
2019-07-11-8 Ö 9/2100 Firecracker v 4ȼ c1,7541.13,0A Per Lennartsson204
2019-07-11-8 Ö 6/2100 Intense Boko h 4c ȼ1,8751.13,0A Leif Witasp42
2019-07-11-8 Ö 8/2100 Riptide R.D. h 4ȼ c1,0361.13,5A Pierre Nyström300
2019-07-11-8 Ö 12/2100 Versailles U.S. (US) v 4c c0,7901.13,9AG Ulf Ohlsson388
2019-07-11-8 Ö 3/2100 Speedy Tilly h 4c c101.14,0AG Mikael J Andersson109
2019-07-11-8 Ö 5/2100 Happy Confess s 4ȼ c0,801.15,8A Åke Lindblom254
2019-07-11-8 Ö 10/2100 Exclusive Fire* (DE) h 4c c10UAG Victor Gentz46
2019-07-11-8 Ö 7/2100 Tony Afrika v 4STR. Adrian Kolgjini
2019-07-11-8 Ö 11/2100 Dark Steed v 4STR. Kim Eriksson

Lopp 9 | Örebro | Lätt bana

Datum Bana Spår Namn # BFIRes. Tid KuskOdds
2019-07-11-9 Ö 8/2100 Bo C. h 5c c0,8811.13,6A Carl-Erik Lindblom a42
2019-07-11-9 Ö 4/2100 Waikiki Silvio v 5ȼ ȼ1,6821.13,7A Björn Goop31
2019-07-11-9 Ö 1/2100 OnTrack He's Black h 5c c0,8231.13,8A Nicklas Westerholm32
2019-07-11-9 Ö 7/2100 Grinnebys Orion v 8ȼ c1,3341.14,0A Kim Eriksson979
2019-07-11-9 Ö 6/2100 Cikoria Frazer s 6c c0,6951.14,1A Ulf Ohlsson306
2019-07-11-9 Ö 3/2100 Fairplay Pellini v 6ȼ ȼ1,8361.14,2A Jorma Kontio104
2019-07-11-9 Ö 10/2100 Mellby Fantom v 5ȼ ȼ1,4701.14,2A Örjan Kihlström242
2019-07-11-9 Ö 9/2100 Carlos Milo v 7ȼ c1,2701.14,3A Paw Mahony1048
2019-07-11-9 Ö 12/2100 Porthos Race v 7c ȼ1,3801.14,3A Åke Lindblom228
2019-07-11-9 Ö 5/2100 Duke of Mearas v 6c c0,7701.14,6A Erik Adielsson417
2019-07-11-9 Ö 2/2100 Global Thunder v 6ȼ c1,360UA Kenneth Haugstad159
2019-07-11-9 Ö 11/2100 Herrera Boko* v 5STR. Mikael J Andersson

Lopp 10 | Örebro | E3 Bonus - Treåringslopp | Lätt bana

Datum Bana Spår Namn # BFIRes. Tid KuskOdds
2019-07-11-10 Ö 4/1609 MargaretaSjöhammar s 3c c111.13,2A Ulf Ohlsson60
2019-07-11-10 Ö 7/1609 Bailamos v 3c c0,7821.13,3A Kristian Lindberg80
2019-07-11-10 Ö 1/1609 Classics Never Die v 3c c131.13,3A Lars-Göran Söderberg59
2019-07-11-10 Ö 2/1609 Mellby Hawaii s 3c ȼ1,441.13,5A Björn Goop30
2019-07-11-10 Ö 3/1609 Atlas Kronos v 3ȼ ȼ3,0151.13,5A Erik Adielsson48
2019-07-11-10 Ö 6/1609 Isa Sting s 3c c0,5461.16,3A Åke Lindblom644
2019-07-11-10 Ö 5/1609 Otroligosåfin v 3c c171.19,9AG Jorma Kontio59

Lopp 11 | Örebro | Svensk Travsports Unghästserie - Treåringslopp Ston | Lätt bana

Datum Bana Spår Namn # BFIRes. Tid KuskOdds
2019-07-11-11 Ö 4/2140 Love No Pain s 3c c111.16,1V Tuomas Korvenoja16
2019-07-11-11 Ö 9/2140 Le Mare s 3c c121.16,2V Björn Goop260
2019-07-11-11 Ö 7/2140 Alli Palema s 3c c131.16,2V Mikael J Andersson508
2019-07-11-11 Ö 14/2160 Groupie Doll s 3c ȼ1,241.15,6V Jörgen Westholm64
2019-07-11-11 Ö 10/2140 Diversity Pellini s 3c c151.16,5V Jorma Kontio103
2019-07-11-11 Ö 8/2140 Gloria Sisu s 3c c161.16,5V Markus B Svedberg191
2019-07-11-11 Ö 3/2140 Whispering Star s 3c c171.16,6V Rickard Svanstedt211
2019-07-11-11 Ö 6/2140 Marres Diva s 3c c181.16,7V Christian Riedl a618
2019-07-11-11 Ö 13/2160 Tonique s 3c c0,6701.16,1V Åke Lindblom687
2019-07-11-11 Ö 12/2160 Del Ray Pellini s 3c c101.16,6V Maria Törnqvist265
2019-07-11-11 Ö 2/2140 Marble Arch s 3c ȼ101.17,0V Per Lennartsson418
2019-07-11-11 Ö 15/2160 Zoreen s 3c c101.20,1VG Erik Adielsson152
2019-07-11-11 Ö 1/2140 Aurora Borealis s 3STR. Örjan Kihlström
2019-07-11-11 Ö 5/2140 Bahama Breeze s 3STR. Tommy B Andersson a
2019-07-11-11 Ö 11/2160 Carolina Reaper s 3STR. Adrian Kolgjini

Lopp 12 | Örebro | Lätt bana

Datum Bana Spår Namn # BFIRes. Tid KuskOdds
2019-07-11-12 Ö 5/1609 Golden Boy Sisu v 3c c111.14,2A Erik Adielsson16
2019-07-11-12 Ö 4/1609 Anywherewithyoulou s 4c c0,821.14,7A Björn Goop230
2019-07-11-12 Ö 7/1609 Gwendoline Go* (DE) s 3c ȼ231.14,8AG Thorsten Tietz46
2019-07-11-12 Ö 1/1609 Linnea Burge s 4ȼ ȼ2,3141.14,9A Anna Sedström412
2019-07-11-12 Ö 9/1609 Beauty Rivner s 4ȼ c251.15,0A Tony Wallin130
2019-07-11-12 Ö 11/1609 Demain Fatigue s 5c c161.15,2A Kristian Lindberg475
2019-07-11-12 Ö 12/1609 T.N.T.Dynamite v 4c c0,9371.15,4A Andrzej Karasiewicz a948
2019-07-11-12 Ö 6/1609 Emelie Sisu s 5c c101.15,6A Kenneth Haugstad600
2019-07-11-12 Ö 3/1609 Kronbruden T.J. s 7c ȼ1,8901.15,9A Tobias Modig535
2019-07-11-12 Ö 10/1609 Zenna Design s 10ȼ ȼ3,601.16,0A Lars Erixon601
2019-07-11-12 Ö 8/1609 Zim Sala Bim (IT) h 4c c0,6701.17,4A Jorma Kontio396
2019-07-11-12 Ö 2/1609 Nicois du Gull v 4c c10UAG Örjan Kihlström101
Extracted data successfully
Sunday 21st of July 2019 09:08:11 - Records extracted: 132