Resultat

2019-07-10: WednesdayTäby Trav V5 V4 V3 LDLopp:  1  2  3  4  5  6  7
2019-07-10: WednesdayÅmål V5 V4 V3Lopp:  1  2  3  4  5  6  7  8  9
2019-07-10: WednesdayVisby V86 V5 V3 DDLopp:  1  2  3  4  5  6  7  8  9  10
2019-07-11: ThursdayVaggeryd V5 V4 V3 LDLopp:  1  2  3  4  5  6  7  8  9
2019-07-11: ThursdayÖrebro V64 V4 V3 DDLopp:  1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12
2019-07-11: ThursdayBollnäs V5 V4 V3Lopp:  1  2  3  4  5  6  7  8  9  10

Lopp 1 | Bollnäs | Montélopp - Gävleborgs Montéserie, Försök 12 | Lätt bana

Datum Bana Spår Namn # BFIRes. Tid KuskOdds
2019-07-11-1 Bs 3/2140 Ruus Otto v 9ȼ c1,6811.28,4AG Anna Erixon a34
2019-07-11-1 Bs 8/2140 Järvsö Aron v 5c c0,9221.29,1A Alice Molin111
2019-07-11-1 Bs 7/2140 Lukas R.B. v 8c c0,6631.31,1A Ida Larsson a311
2019-07-11-1 Bs 1/2140 Sagoprins Jevi v 11c c0,8641.31,6A Michaela B Fransson1071
2019-07-11-1 Bs 2/2140 Sundbo Rymling v 6ȼ ȼ1,9551.35,8AG Clara Jonasson30
2019-07-11-1 Bs 4/2140 Tippex v 8c c0,970UAG Johanna Stark408
2019-07-11-1 Bs 5/2140 Höstbo Irene s 8c c0,960UAG Emilia Leo42
2019-07-11-1 Bs 6/2140 Tin Gnist (NO) v 7c c0,930UAG Jenni H Åsberg156
2019-07-11-1 Bs 9/2140 Conny Kullers v 10c c10UAG Sofia Adolfsson95

Lopp 2 | Bollnäs | Lätt bana

Datum Bana Spår Namn # BFIRes. Tid KuskOdds
2019-07-11-2 Bs 1/1640 Tekno Viking (NO) h 3c c(1)11.32,0V Jan-Olov Persson23
2019-07-11-2 Bs 2/1640 Eie Brasse (NO) v 7c c0,7521.32,3V Oskar Kylin Blom217
2019-07-11-2 Bs 6/1640 Modig Ripa* h 3c c131.32,4V Fredrik Fransson529
2019-07-11-2 Bs 13/1660 Gangna s 4c c141.32,5V Tomas Pettersson164
2019-07-11-2 Bs 11/1640 G.G.Qurre h 3c c151.34,2V Mikael Olsson a93
2019-07-11-2 Bs 14/1660 Andelskungen To h 3c c161.33,1VG Wiktor Kylin-Blom39
2019-07-11-2 Bs 4/1640 Krimhild s 3c c171.37,7V Kaj Widell734
2019-07-11-2 Bs 15/1660 B.W.Kungen h 3c c181.38,2VG Rikard N Skoglund80
2019-07-11-2 Bs 5/1640 Kullgubben v 4c c101.40,4V Öyvind Wagnild980
2019-07-11-2 Bs 12/1640 Edtroll v 6c c(1)01.40,8VG Emilia Leo950
2019-07-11-2 Bs 9/1640 Rönningsgutten v 3c c(1)01.41,3VG Jan-Olov Åberg366
2019-07-11-2 Bs 3/1640 Govilja Viking s 3c c10UVG Jan Ove Olsen203
2019-07-11-2 Bs 7/1640 Trönö Borka s 4c c10UVG Peter Eriksson637
2019-07-11-2 Bs 8/1640 Sundbo Söjt s 3c c10UVG Johan Wiman626
2019-07-11-2 Bs 10/1640 Lill Majsan s 3STR. Madelene Johansson

Lopp 3 | Bollnäs | Spårtrappa | Lätt bana

Datum Bana Spår Namn # BFIRes. Tid KuskOdds
2019-07-11-3 Bs 3/2640 All Star v 7c ȼ1,2311.14,6A Peter G Norman47
2019-07-11-3 Bs 10/2640 Reverend Wine v 6c c121.14,7A Anders Eriksson34
2019-07-11-3 Bs 7/2640 Survival Kit v 8ȼ c1,1431.15,1A Tomas Pettersson70
2019-07-11-3 Bs 1/2640 Maison Plage v 6ȼ ȼ1,8541.15,2A Olle Alsén451
2019-07-11-3 Bs 12/2640 Malkin v 7c c0,4551.15,2A Kaj Widell57
2019-07-11-3 Bs 11/2640 This is Alex v 8ȼ ȼ2,561.15,3A Marcus Lilius528
2019-07-11-3 Bs 4/2640 Staro Kickback v 6c c0,4671.15,3A Per Linderoth289
2019-07-11-3 Bs 6/2640 Alvena Uni s 8c c0,5701.15,4A Emil Cedergren359
2019-07-11-3 Bs 2/2640 Sundbo Tibast v 9c c0,9901.15,5A Jan-Olov Åberg227
2019-07-11-3 Bs 9/2640 Tiger Williams v 7c c0,7801.15,9AG Ante Lisell a643
2019-07-11-3 Bs 8/2640 Heading Reference v 5c c0,520UAG Håkan Skoglund51
2019-07-11-3 Bs 5/2640 Mr Deauville v 5STR. Mattias Djuse

Lopp 4 | Bollnäs | Svensk Travsports Kallblodsserie | Lätt bana

Datum Bana Spår Namn # BFIRes. Tid KuskOdds
2019-07-11-4 Bs 1/2140 Odin Af Sola (NO) v 5c c111.30,2V Peter Grundmann42
2019-07-11-4 Bs 15/2160 Willmin h 6c c121.29,5V Tomas Pettersson55
2019-07-11-4 Bs 7/2160 Trollskärs Modin v 13ȼ ȼ3,131.29,7V Emelie Mårtensson a435
2019-07-11-4 Bs 3/2140 Dånpilen v 4c c141.30,6V Tomas Rosén36
2019-07-11-4 Bs 2/2140 Essis Lille Lukas v 8c c151.30,7V Per Linderoth379
2019-07-11-4 Bs 11/2160 Isilon Durin v 8c c161.30,1V Jerker Klang a390
2019-07-11-4 Bs 8/2160 Grevens Liam v 11ȼ c1,6171.30,2VG Oskar Kylin Blom1703
2019-07-11-4 Bs 13/2160 Storm Greta s 5c c181.30,3V Ulf Pettersson a130
2019-07-11-4 Bs 6/2160 Ivarslegend v 5c c101.30,3VG Wiktor Kylin-Blom510
2019-07-11-4 Bs 12/2160 Bol Jenta (NO) s 9c c0,8401.32,0VG Simon Persson a472
2019-07-11-4 Bs 9/2160 Leonard v 6c c0,9101.33,8VG Rikard N Skoglund64
2019-07-11-4 Bs 4/2140 Läckra Loke v 8c c0,690UVG Kaj Widell1094
2019-07-11-4 Bs 5/2140 Engsbro Kvicken v 5ȼ c1,440UVG Emilia Leo177
2019-07-11-4 Bs 10/2160 Klack Viktor v 8c c0,90UVG Mats E Djuse173
2019-07-11-4 Bs 14/2160 Sikvelands Stjerna (NO) s 7c c10UVG Jan-Olov Åberg954

Lopp 5 | Bollnäs | Anders Kilströms Minne, Försök 5 (av 10) - Treåringslopp | Lätt bana

Datum Bana Spår Namn # BFIRes. Tid KuskOdds
2019-07-11-5 Bs 6/2140 Blown Away Ås (US) s 3ȼ ȼ1,611.15,5A Anders Eriksson41
2019-07-11-5 Bs 12/2140 Massaj Käll v 3ȼ c221.15,6A Emilia Leo169
2019-07-11-5 Bs 11/2140 Bastian v 3ȼ c1,1731.15,8A Mattias Djuse80
2019-07-11-5 Bs 3/2140 Beluga Winner v 3ȼ ȼ3,241.16,1A Rikard N Skoglund82
2019-07-11-5 Bs 2/2140 Mayfair Amok s 3c c151.16,3A Kaj Widell136
2019-07-11-5 Bs 7/2140 Huddlestone v 3c c161.16,4A Henrik Svensson607
2019-07-11-5 Bs 1/2140 Sidney Crosby v 3c c171.16,8A Tomas Pettersson875
2019-07-11-5 Bs 4/2140 Black Out h 3c ȼ1,3381.17,1AG Veikko Haapakangas156
2019-07-11-5 Bs 8/2140 Barley Sugar v 3c ȼ101.17,3A Oskar Florhed319
2019-07-11-5 Bs 5/2140 Exotic Muscles h 3c c101.17,6A Oskar Kylin Blom157
2019-07-11-5 Bs 9/2140 Upside Face v 3c c10UAG Peter G Norman31
2019-07-11-5 Bs 10/2140 Google Sisu v 3ȼ ȼ3,010UAG Mats E Djuse182

Lopp 6 | Bollnäs | Anders Kilströms Minne, Försök 6 (av 10) - Fyraåringslopp | Lätt bana

Datum Bana Spår Namn # BFIRes. Tid KuskOdds
2019-07-11-6 Bs 1/2140 Inge B.Svärlig h 4c c0,8511.16,4V Petter Lundberg50
2019-07-11-6 Bs 2/2140 Silvertona s 4ȼ ȼ2,421.16,5V Tomas Pettersson176
2019-07-11-6 Bs 15/2160 Tinten v 4c c131.15,9V Mattias Djuse32
2019-07-11-6 Bs 10/2160 Redhot Tap Dancer* v 4c c141.16,3VG Magnus A Djuse67
2019-07-11-6 Bs 13/2160 Ies Juvel s 4ȼ c1,6751.16,4V Fredrik Wallin281
2019-07-11-6 Bs 8/2160 First Mel Hope s 4ȼ ȼ1,761.16,4V Peter Eriksson180
2019-07-11-6 Bs 7/2160 Acme v 4ȼ ȼ2,9271.16,7V Peter Grundmann230
2019-07-11-6 Bs 9/2160 Filippa Am s 4c ȼ1,601.16,8V Per Linderoth139
2019-07-11-6 Bs 12/2160 Abraham Frontline v 4c c101.17,1V Helena Ehn734
2019-07-11-6 Bs 4/2140 Arabesque v 4c c101.17,7VG Kaj Widell131
2019-07-11-6 Bs 11/2160 Västerbo Sky High v 4c c101.18,4V Stefano Galluzzo a438
2019-07-11-6 Bs 3/2140 Flintstone Am v 4c c101.18,5VG Peter Larsson a896
2019-07-11-6 Bs 5/2140 Crescent h 4c c0,90UVG Sofia Frilén1345
2019-07-11-6 Bs 6/2140 Fairplay du Mirel (FR) v 4ȼ c1,60UVG Rikard N Skoglund78
2019-07-11-6 Bs 14/2160 Daysofourlives v 4STR. Sergio Rondina-Bisi

Lopp 7 | Bollnäs | Lätt bana

Datum Bana Spår Namn # BFIRes. Tid KuskOdds
2019-07-11-7 Bs 10/2160 Granetta s 6c c111.24,4V Jimmy Jonsson35
2019-07-11-7 Bs 11/2160 Joker C.K. (NO) h 8ȼ ȼ1,5221.24,9V Rikard N Skoglund38
2019-07-11-7 Bs 7/2160 Järvsöodin h 6c c131.25,1V Jan-Olov Persson35
2019-07-11-7 Bs 2/2140 Fylking h 9c c0,8341.26,0V Oskar Kylin Blom195
2019-07-11-7 Bs 5/2160 Karlängs Lill s 9c c0,9851.25,2V Per Linderoth180
2019-07-11-7 Bs 14/2160 Stumne Scott* (NO) v 10c c161.25,2V Fredrik Fransson550
2019-07-11-7 Bs 4/2140 Tåga Kongen v 6ȼ ȼ1,6171.26,1V Jan-Olov Åberg359
2019-07-11-7 Bs 12/2160 Brödsjö Odin (NO) h 10c c0,881.25,3V Peter Eriksson1564
2019-07-11-7 Bs 9/2160 Karlängs Linda s 10ȼ c1,9801.25,4V Kjell Svanstedt a666
2019-07-11-7 Bs 15/2160 Hammars Blixt v 15c c0,8401.25,4V Hans Bergvall a1194
2019-07-11-7 Bs 1/2140 Guli Glöd v 12c c0,9901.26,1V Marcus Lilius949
2019-07-11-7 Bs 13/2160 Eng Stegg v 11ȼ ȼ2,6301.26,9V Emilia Leo564
2019-07-11-7 Bs 3/2140 Mitt Hjärtas Frode v 11c c0,9301.27,1VG Håkan Persson a900
2019-07-11-7 Bs 6/2160 Rus Can s 6c c10UVG Mats E Djuse72
2019-07-11-7 Bs 8/2160 Torpa Olea (NO) s 7STR. Hans Bergh a

Lopp 8 | Bollnäs | Lätt bana

Datum Bana Spår Namn # BFIRes. Tid KuskOdds
2019-07-11-8 Bs 2/2140 B.B.S.Balou v 4ȼ ȼ3,3911.16,5V Olle Alsén68
2019-07-11-8 Bs 1/2140 Happy Go Lucky s 4c ȼ1,621.17,1V Per Linderoth41
2019-07-11-8 Bs 9/2160 Holens Aquavit v 4c c0,6731.17,0V Tomas Pettersson96
2019-07-11-8 Bs 3/2140 Abe Woodhull v 4c c141.18,0VG Rikard N Skoglund28
2019-07-11-8 Bs 6/2140 Haddock Boko v 5c c151.18,1V Emilia Leo269
2019-07-11-8 Bs 11/2160 Loreen s 7c c0,6561.17,5V Lars-Göran Magnusson1293
2019-07-11-8 Bs 14/2160 Gola River v 5c c171.17,5V Sofia Frilén559
2019-07-11-8 Bs 7/2160 Jezzie Yamoz s 5c c0,6881.17,7VG Sandra Lund a878
2019-07-11-8 Bs 8/2160 Art of Diamond s 5c c101.17,8V Marcus Lilius98
2019-07-11-8 Bs 12/2160 Gin Lucas h 5c ȼ1,501.17,9V Tony Eliasson206
2019-07-11-8 Bs 5/2140 Guidetti v 4c c101.18,5V Sergio Rondina-Bisi1208
2019-07-11-8 Bs 4/2140 Beat the Beast v 4c c10UVG Kaj Widell225
2019-07-11-8 Bs 10/2160 Olympique Girl s 4ȼ c1,220UVG Krister Jakobsson296
2019-07-11-8 Bs 13/2160 Panic in Detroit v 5ȼ c0,910UVG Stefan Arvidsson378
2019-07-11-8 Bs 15/2160 My First Offspring v 3STR. Fredrik Wallin

Lopp 9 | Bollnäs | Montélopp - Gävleborgs Montéserie, Försök 13 | Lätt bana

Datum Bana Spår Namn # BFIRes. Tid KuskOdds
2019-07-11-9 Bs 4/2140 Lövdala Principito v 8c c0,9311.15,5A Emilia Leo32
2019-07-11-9 Bs 5/2140 Tristan Cesar (DE) v 5ȼ c0,8421.15,8A Sofia Adolfsson43
2019-07-11-9 Bs 9/2140 Sete v 6ȼ ȼ1,7431.15,9A Anna Erixon a44
2019-07-11-9 Bs 6/2140 Miss Golden Quick s 7ȼ c0,8441.16,0A Jonathan Carre a155
2019-07-11-9 Bs 7/2140 Diamondinthesky s 7c ȼ1,0651.16,2A Clara Jonasson316
2019-07-11-9 Bs 8/2140 Puketorps Julius v 6c c161.16,4A Isabelle Orsimo183
2019-07-11-9 Bs 11/2140 Sean Banan v 6ȼ c1,3871.16,5A Jennifer Persson a211
2019-07-11-9 Bs 2/2140 Cast Bolt v 9c c0,7501.16,9A Emelie Mårtensson a337
2019-07-11-9 Bs 3/2140 Julio Gold v 9c c0,5701.17,1A Emilia Schlömer a1147
2019-07-11-9 Bs 1/2140 Stepping Baby s 6c c0,4501.17,9A Lina Ekstedt a1039
2019-07-11-9 Bs 10/2140 Livi Mistress s 5ȼ ȼ1,901.18,2AG Jenni H Åsberg57

Lopp 10 | Bollnäs | Svensk Travsports Kallblodsserie | Lätt bana

Datum Bana Spår Namn # BFIRes. Tid KuskOdds
2019-07-11-10 Bs 10/2160 Varg Faks* (NO) h 8c c111.29,4V Jan-Olov Persson39
2019-07-11-10 Bs 7/2160 Lill Kristina s 6c c0,9721.29,6V Tomas Pettersson258
2019-07-11-10 Bs 5/2160 Klocksve Skott v 6c c131.29,8V Per Linderoth109
2019-07-11-10 Bs 6/2160 Månbest A.M. h 4c c141.29,8V Gunnar Melander39
2019-07-11-10 Bs 13/2160 Klack Pansar v 4ȼ c251.29,9V Joakim Reiser a574
2019-07-11-10 Bs 15/2160 Nygårds Josefin s 6c c161.29,9V Rikard N Skoglund249
2019-07-11-10 Bs 2/2140 Valle Lukas (NO) v 4c c171.30,9V Jimmy Jonsson175
2019-07-11-10 Bs 9/2160 Borking v 5c c0,8981.30,1V Jan-Olov Åberg473
2019-07-11-10 Bs 8/2160 Läckra Lennart v 5c c0,8501.30,5VG Madelene Johansson37
2019-07-11-10 Bs 11/2160 Kjölbergjenta (NO) s 8c c101.31,3VG Kaj Widell254
2019-07-11-10 Bs 4/2140 U.Dox v 7c c101.32,0VG Bengt-Åke Eriksson a325
2019-07-11-10 Bs 3/2140 Viljar M.E. v 7c c101.33,1VG Stefan Arvidsson1219
2019-07-11-10 Bs 1/2140 Ulebäcks Brunbjörn v 4ȼ ȼ2,901.33,3VG Oskar Kylin Blom386
2019-07-11-10 Bs 12/2160 Mokakse v 7c c10UVG Mikael Olsson a563
2019-07-11-10 Bs 14/2160 Holms Lavin v 6ȼ c1,260UVG Magnus A Djuse524
Extracted data successfully
Friday 19th of July 2019 16:26:11 - Records extracted: 134