Resultat

2019-05-14: TuesdaySolvalla V64 V5 V4 V3 DDLopp:  1  2  3  4  5  6  7  8  9
2019-05-14: TuesdayÖstersund V5 V4 V3Lopp:  1  2  3  4  5  6  7  8  9
2019-05-14: TuesdayBollnäs V5 V4 V3 LDLopp:  1  2  3  4  5  6  7  8  9
2019-05-15: WednesdayJägersro V86 V5 V4 V3 DDLopp:  1  2  3  4  5  6  7  8  9
2019-05-15: WednesdaySolvalla V86 V5 V4 V3 DDLopp:  1  2  3  4  5  6  7  8  9  10
2019-05-15: WednesdayTäby Trav V5 V4 V3 LDLopp:  1  2  3  4  5  6  7

Lopp 1 | Jägersro | Saxtorps Hästklinik - Svensk Travsports Unghästserie - Treåriga Ston | Lätt bana

Datum Bana Spår Namn # BFIRes. Tid KuskOdds
2019-05-15-1 J 5/2140 Gina Mearas s 3c c111.15,6V Johan Untersteiner28
2019-05-15-1 J 6/2140 Virginia Woolf s 3ȼ c221.15,6V Peter Ingves64
2019-05-15-1 J 7/2140 Bria Hagh s 3c c131.16,2V Fredrik Persson541
2019-05-15-1 J 2/2140 Gazelle Am s 3c c141.16,3V Adrian Kolgjini41
2019-05-15-1 J 8/2140 Betting Ace s 3c c151.16,7V Christoffer Eriksson104
2019-05-15-1 J 4/2140 Jocelyn Boko s 3c c(1)61.17,1V Martijn de Haan70
2019-05-15-1 J 1/2140 Alcala s 3c c171.19,5VG Peter Untersteiner59
2019-05-15-1 J 3/2140 Chumani s 3STR. Joakim Lövgren

Lopp 2 | Jägersro | EVJO Trav - Amatörmatch Bornholm - Jägersro | Lätt bana

Datum Bana Spår Namn # BFIRes. Tid KuskOdds
2019-05-15-2 J 3/2140 Selected Face v 5ȼ c1,0711.16,2A Linda Allercrantz a22
2019-05-15-2 J 11/2140 Dontgiveup Mauritz v 10ȼ c1,921.16,4A Jenny Mauritzsson a275
2019-05-15-2 J 7/2140 Danger Pace v 6ȼ c1,6331.16,4A Roger Allercrantz a227
2019-05-15-2 J 2/2140 Bear Les Cordons* s 7c c0,8541.16,7A Martin Jensen Sjöholm a126
2019-05-15-2 J 5/2140 Prive v 7ȼ ȼ2,8251.16,7A Thomas Linder a70
2019-05-15-2 J 12/2140 Attention Morgan* (DK) v 7ȼ c(1)61.17,0A Betina Lund a169
2019-05-15-2 J 1/2140 Höwings Unicorn v 7c c0,6501.17,0A Ronnie Fyhr a136
2019-05-15-2 J 8/2140 Andriesswagerman* (NL) v 12c c101.17,3A Christina Kn Hansen a553
2019-05-15-2 J 4/2140 Sladdie* v 9ȼ c1,1201.18,1A Michael Skovmose a898
2019-05-15-2 J 6/2140 Sorrento* (DK) v 10c c101.18,1A Marianne Fediöw a405
2019-05-15-2 J 9/2140 Nome Dee v 5ȼ ȼ1,5401.19,8AG Tommy Wennerström a44
2019-05-15-2 J 10/2140 Twilight D.K.* (DK) s 9c c(1)0UAG Claus Tranberg a724

Lopp 3 | Jägersro | Uttagningslopp Breeders Course 3 years old 2019 First Final | Lätt bana

Datum Bana Spår Namn # BFIRes. Tid KuskOdds
2019-05-15-3 J 1/2140 Upset Face h 3c c111.13,2A Lutfi Kolgjini17
2019-05-15-3 J 3/2140 Goofy Sisu h 3ȼ ȼ2,2921.13,6A Per Nordström232
2019-05-15-3 J 5/2140 Aetos Kronos h 3c c131.13,7A Johan Untersteiner70
2019-05-15-3 J 4/2140 In Your Dreams (DE) s 3ȼ c241.14,3A Christoffer Eriksson51
2019-05-15-3 J 6/2140 Staro Nashville h 3c c151.14,5A Joakim Lövgren67
2019-05-15-3 J 2/2140 Ecco C.N.* (DK) h 3c c(1)61.14,6A Steen Juul113

Lopp 4 | Jägersro | Ladugårdsinrede | Lätt bana

Datum Bana Spår Namn # BFIRes. Tid KuskOdds
2019-05-15-4 J 3/2160 My New Chapter v 4c c0,7511.15,2V Johnny Takter25
2019-05-15-4 J 9/2160 Howard T.* (DE) v 5c c(1)21.15,4V Conrad Lugauer17
2019-05-15-4 J 1/2140 Faster Than You v 4c c131.17,4V Joakim Lövgren248
2019-05-15-4 J 2/2140 Hard Filippa s 5c c0,9141.17,4V Christoffer Eriksson971
2019-05-15-4 J 5/2160 Felicia Silvåkra s 5c c0,9351.17,4V Felicia Molin1426
2019-05-15-4 J 8/2160 Carlos Halbak (DK) v 5c ȼ101.19,7VG Thomas Uhrberg162
2019-05-15-4 J 6/2160 Resplendent s 6c c0,7701.21,0VG Johan Untersteiner250
2019-05-15-4 J 4/2160 Fontaine d'Inverne s 4c c101.21,3VG Markus Waldmüller1252
2019-05-15-4 J 7/2160 Dicaprio* (DK) v 4ȼ c(1)0UVG Jörgen Sjunnesson206

Lopp 5 | Jägersro | Hästsportsadelmakaren - Majsprintern | Lätt bana

Datum Bana Spår Namn # BFIRes. Tid KuskOdds
2019-05-15-5 J 4/1640 Jairo* (DE) v 8ȼ c0,8711.11,0A Joakim Lövgren14
2019-05-15-5 J 2/1640 Dragster v 7c c0,3621.11,2A Roger Malmqvist148
2019-05-15-5 J 6/1640 Poet Broline h 7ȼ ȼ1,3731.11,4A Peter Untersteiner66
2019-05-15-5 J 5/1640 Sliding Home (US) h 6ȼ ȼ2,441.11,6A Peter Ingves176
2019-05-15-5 J 3/1640 Seven and Seven (US) h 5c c0,6351.11,9A Thomas Uhrberg343
2019-05-15-5 J 1/1640 Star Advisor Joli v 10ȼ ȼ1,880UAG Christoffer Eriksson54

Lopp 6 | Jägersro | Menhammar Stuteri | Lätt bana

Datum Bana Spår Namn # BFIRes. Tid KuskOdds
2019-05-15-6 J 6/1640 Sandsjöns Enzo h 4ȼ ȼ1,3711.12,4A Johan Untersteiner15
2019-05-15-6 J 4/1640 Staro Kipling v 6ȼ ȼ2,4821.12,6A Stefan Persson505
2019-05-15-6 J 8/1640 Quick Vald (DE) v 4ȼ c1,3331.12,6A Christoffer Eriksson63
2019-05-15-6 J 5/1640 Din Lymmel v 7c ȼ1,6341.12,7A Thomas Uhrberg182
2019-05-15-6 J 11/1640 Verona Brodda s 6ȼ ȼ2,4751.12,7A Joakim Lövgren746
2019-05-15-6 J 1/1640 Jetset Onion v 6c c161.12,8A Kenn Christoffersen a646
2019-05-15-6 J 12/1640 Mellby Guard v 4ȼ ȼ201.12,9A Peter Untersteiner832
2019-05-15-6 J 2/1640 Bernts Ulrika s 5c c0,8601.13,2A Marc Elias109
2019-05-15-6 J 7/1640 Eclipse Am h 5c c101.13,2A Adrian Kolgjini142
2019-05-15-6 J 9/1640 Loquito Star v 9c ȼ1,8501.13,4AG Christian Fiore142
2019-05-15-6 J 10/1640 Chocolate Toll v 4c c0,901.13,8A Peter Ingves212
2019-05-15-6 J 3/1640 Verita' Chuc S.M.* (IT) s 5STR. Francesco Castelluccio

Lopp 7 | Jägersro | Börjes Tingsryd - Lärlingslopp - Ston | Lätt bana

Datum Bana Spår Namn # BFIRes. Tid KuskOdds
2019-05-15-7 J 4/1640 Alegra B. (DE) s 5c c0,811.12,2A Marc Elias17
2019-05-15-7 J 5/1640 Chiquitita Diablo s 5c ȼ1,4521.12,3A Henriette Larsen276
2019-05-15-7 J 10/1640 Aqua de Vie* (DK) s 7ȼ c1,2131.12,4A Jan Hansen987
2019-05-15-7 J 3/1640 Pearl Face s 7c ȼ1,3141.12,6A Markus Niklasson259
2019-05-15-7 J 1/1640 Vichy Grif (IT) s 5c c151.12,6A Peter Zadel72
2019-05-15-7 J 2/1640 Miss Pixel s 6ȼ ȼ2,461.12,7A Sebastian M Nilsson464
2019-05-15-7 J 7/1640 Alicia Bore s 6ȼ ȼ1,5501.12,7A Christian Fiore46
2019-05-15-7 J 6/1640 Melissa Montoya s 5c ȼ0,901.14,2A Tyler Mifsud300
2019-05-15-7 J 8/1640 Global Tenderness s 6ȼ c1,1201.19,3AG Victor Rosleff297
2019-05-15-7 J 9/1640 Sincerely Face s 5ȼ ȼ1,580UA Dante Kolgjini143
2019-05-15-7 J 11/1640 Party Lane s 7STR. Preben Sövik

Lopp 8 | Jägersro | KRAFFTs B-tränarserie | Lätt bana

Datum Bana Spår Namn # BFIRes. Tid KuskOdds
2019-05-15-8 J 6/2160 Alonso Caesar* (DK) v 7c c111.15,4V Jörgen Sjunnesson15
2019-05-15-8 J 4/2140 O.M.Faststeep s 4c c121.16,2V Marc Elias453
2019-05-15-8 J 2/2140 Majah Winner s 4c c131.16,4V Bo Örberg a77
2019-05-15-8 J 9/2160 Dream of Nature v 8ȼ ȼ2,5641.15,9V Staffan Nilsson a57
2019-05-15-8 J 12/2180 Kung Edward v 6ȼ ȼ1,4251.15,3V Nicklas Dyrberg a127
2019-05-15-8 J 13/2180 Dollar Boko v 9ȼ ȼ1,6661.15,4V Stefan Persson382
2019-05-15-8 J 11/2180 Eagle Shot v 8c c0,3801.15,6V Lee Nimåker329
2019-05-15-8 J 7/2160 Speedy Sallöv (DK) v 10c c0,9501.16,2V Håkan Jonsson a654
2019-05-15-8 J 5/2140 Field Ås v 7ȼ ȼ1,7101.16,9V Peter Untersteiner293
2019-05-15-8 J 1/2140 Tipp Off s 6c c0,6801.17,2V Peter Ingves990
2019-05-15-8 J 3/2140 Hard Bargain (US) v 9c c0,5801.20,4VG Christoffer Eriksson1267
2019-05-15-8 J 14/2180 Pilevallas Krabat v 11c c0,760UVG Mats Andersson a2015
2019-05-15-8 J 8/2160 Black Beluga (DK) v 6STR. Thomas Linder a
2019-05-15-8 J 10/2160 Vital v 10STR. Thomas Uhrberg

Lopp 9 | Jägersro | Umesläp Öst-Syd Jan Patrik Ramsér AB - Majstayern | Lätt bana

Datum Bana Spår Namn # BFIRes. Tid KuskOdds
2019-05-15-9 J 1/3140 Crown Prince W.W. v 4ȼ ȼ3,0811.15,6V Johan Untersteiner22
2019-05-15-9 J 3/3160 Zefiro Dei Cedri (IT) h 4ȼ ȼ1,3321.15,2V Joakim Lövgren77
2019-05-15-9 J 6/3180 Partizan Face v 7ȼ ȼ2,2631.14,8V Adrian Kolgjini43
2019-05-15-9 J 8/3180 Prosperous v 5c ȼ1,8241.14,9V Christoffer Eriksson48
2019-05-15-9 J 2/3140 Leopardi (DE) v 6c c0,651.16,2V Jörgen Sjunnesson254
2019-05-15-9 J 7/3180 Cantona Mearas v 7c c0,5501.15,3V Stefan Persson304
2019-05-15-9 J 5/3160 Flash Teemer v 7c c0,4601.16,0V Peter Ingves646
2019-05-15-9 J 4/3160 Sinfonia d'Amore (IT) s 8c c101.16,3V Peter Untersteiner125
2019-05-15-9 J 9/3180 Surprise Power v 11STR. William Ekberg
Extracted data successfully
Friday 24th of May 2019 23:35:27 - Records extracted: 87