Resultat

2019-05-13: MondayÅmål V5 V4 V3 LDLopp:  1  2  3  4  5  6  7  8  9
2019-05-13: MondayMantorp V5 V4 V3Lopp:  1  2  3  4  5  6  7  8
2019-05-13: MondayHalmstad V64 V4 V3 DDLopp:  1  2  3  4  5  6  7  8  9  10
2019-05-14: TuesdaySolvalla V64 V5 V4 V3 DDLopp:  1  2  3  4  5  6  7  8  9
2019-05-14: TuesdayÖstersund V5 V4 V3Lopp:  1  2  3  4  5  6  7  8  9
2019-05-14: TuesdayBollnäs V5 V4 V3 LDLopp:  1  2  3  4  5  6  7  8  9

Lopp 1 | Östersund | Lätt bana

Datum Bana Spår Namn # BFIRes. Tid KuskOdds
2019-05-14-1 Ös 9/2160 Obelix Rex v 6c c111.30,6V Robert Skoglund35
2019-05-14-1 Ös 1/2140 V.Viking v 4c c(1)21.32,5V Lars Blomqvist a82
2019-05-14-1 Ös 10/2160 Forsberg v 4c c131.31,8V Jan-Olov Persson90
2019-05-14-1 Ös 2/2140 Ylva Li Karma s 4c c141.32,7V John Östman80
2019-05-14-1 Ös 3/2140 Suverän v 6c c151.32,7V Victor Karlsson1068
2019-05-14-1 Ös 13/2160 Tåga Ryker h 4c c161.32,5V Ingvar Nyberg a276
2019-05-14-1 Ös 7/2160 Hage Modin* (NO) h 3c c(1)71.32,6VG Jomar Blekkan37
2019-05-14-1 Ös 11/2160 Hjalmar Box h 3c c181.32,9VG Jill Ivarsson184
2019-05-14-1 Ös 12/2160 Vårbusan s 4c c101.33,1VG Stefan Edin291
2019-05-14-1 Ös 6/2140 Blixen h 3c c(1)01.35,6VG Jan-Olof Johansson211
2019-05-14-1 Ös 4/2140 Emilio C.G. v 3c c101.37,2VG Mats E Djuse297
2019-05-14-1 Ös 8/2160 Trollbackens Thor h 4c c101.39,0VG Magnus O Jonsson467
2019-05-14-1 Ös 5/2140 Ellinea s 3c c(1)0UVG Magnus A Djuse257

Lopp 2 | Östersund | Treåringslopp | Lätt bana

Datum Bana Spår Namn # BFIRes. Tid KuskOdds
2019-05-14-2 Ös 1/1640 Google Sisu v 3c c111.16,6V Mats E Djuse160
2019-05-14-2 Ös 7/1640 Empty the Tanks v 3c c(1)21.16,8V Ulf Ohlsson19
2019-05-14-2 Ös 8/1640 Geant Royal (FR) v 3c c131.16,9V Martin P Djuse53
2019-05-14-2 Ös 2/1640 Ella Victorystone s 3c c141.16,9V Daniel Selin407
2019-05-14-2 Ös 6/1640 Jacqueline Boko s 3c c(1)51.17,1V Jimmy Dillner229
2019-05-14-2 Ös 5/1640 Good Vibrations F. v 3c c(1)61.17,1V Rikard N Skoglund59
2019-05-14-2 Ös 4/1640 Hot Cross Bun s 3c c171.27,3VG Jan-Olof Johansson589
2019-05-14-2 Ös 3/1640 Florentin* (NO) v 3c c(1)0UVG Jomar Blekkan58

Lopp 3 | Östersund | Lätt bana

Datum Bana Spår Namn # BFIRes. Tid KuskOdds
2019-05-14-3 Ös 6/2640 Bara Fille v 8c c0,9111.27,8V Stefan Edin214
2019-05-14-3 Ös 1/2640 Höjanna s 10c c0,821.27,9V Jenny Björk340
2019-05-14-3 Ös 3/2640 Skorpion (NO) v 5c c0,9331.28,1V Rikard N Skoglund82
2019-05-14-3 Ös 10/2680 Björlifix (NO) v 5c c141.26,9V Jan-Olov Persson97
2019-05-14-3 Ös 8/2660 Ailo (NO) v 8c c0,9651.27,6V Susanne H Osterling1802
2019-05-14-3 Ös 7/2660 Minessa s 6c c0,9561.27,7VG John Östman62
2019-05-14-3 Ös 2/2640 Edbest h 6c c171.28,4V Emilia Leo157
2019-05-14-3 Ös 11/2680 Husnäs Elving v 7c c0,8701.27,8VG Amelie Nilsson a74
2019-05-14-3 Ös 4/2640 Åsafaksen (NO) v 6c c101.29,6VG Ulf Ohlsson20
2019-05-14-3 Ös 5/2640 Rigel Spik (NO) v 10c c0,810UVG Mimmi Nilsson1760
2019-05-14-3 Ös 9/2660 Fantom v 7c c0,950UVG Magnus A Djuse524

Lopp 4 | Östersund | Lätt bana

Datum Bana Spår Namn # BFIRes. Tid KuskOdds
2019-05-14-4 Ös 4/2160 Eclair Sisu s 5ȼ ȼ411.16,0V Magnus A Djuse33
2019-05-14-4 Ös 5/2160 Indine Keeper s 3c c121.16,2V Ulf Ohlsson18
2019-05-14-4 Ös 1/2140 Villila C.J. s 5c c131.17,2V Stellan Åström a140
2019-05-14-4 Ös 7/2160 Crescent h 4c c0,8841.16,5V Sofia Frilén239
2019-05-14-4 Ös 3/2160 Geoffrey S.Boko v 6ȼ c151.18,1V Lars-Åke Svärdfeldt419
2019-05-14-4 Ös 6/2160 Vaillance (DE) s 6c c0,7261.18,3V Linda Forsberg513
2019-05-14-4 Ös 2/2140 Appassionata s 4c c0,50UVG Rikard N Skoglund56
2019-05-14-4 Ös 8/2160 Crusable h 5STR. Per Linderoth

Lopp 5 | Östersund | Montélopp | Lätt bana

Datum Bana Spår Namn # BFIRes. Tid KuskOdds
2019-05-14-5 Ös 4/2160 Wilda Fille v 8c c0,9611.25,3VG Emilia Leo14
2019-05-14-5 Ös 1/2140 Sort Gull (NO) v 8c c0,821.26,3V Anna-Lena Forsberg a245
2019-05-14-5 Ös 3/2140 Åsarappen (NO) v 10ȼ ȼ2,0831.26,4V Lena Fritz a82
2019-05-14-5 Ös 2/2140 Järvsö Jansing v 10ȼ c1,4741.27,9V Jenny Björk255
2019-05-14-5 Ös 6/2160 Moeses v 9c c0,8151.27,1V Susanne H Osterling236
2019-05-14-5 Ös 7/2160 Spydo Ö.K.* (NO) h 7c c0,6361.27,9V Nathalie Blom125
2019-05-14-5 Ös 5/2160 Snonsöy Elda* (NO) s 12c c0,9101.27,9V Trude Kleveland a303
2019-05-14-5 Ös 9/2180 Tand Tuff h 10c c0,9801.28,4V Tilda Gottås a142
2019-05-14-5 Ös 8/2180 Lex Peidei (NO) v 8c c0,970UVG Guro Mogset a207

Lopp 6 | Östersund | Wångens Examenslopp | Lätt bana

Datum Bana Spår Namn # BFIRes. Tid KuskOdds
2019-05-14-6 Ös 12/2140 Sunes Sommar v 6ȼ ȼ1,3511.15,7A David Grundmann69
2019-05-14-6 Ös 2/2140 Mellby Galanga v 4c c0,7521.16,1A Magnus A Djuse13
2019-05-14-6 Ös 1/2140 Contest Trot s 6c ȼ1,4831.16,5A Isabella Gustafsson502
2019-05-14-6 Ös 4/2140 Lotus Khan v 8c ȼ1,6741.16,7A Ida Therese Stoum a241
2019-05-14-6 Ös 5/2140 Dior Silvåkra s 7c c0,9451.16,8A Emmie T Mårtensson246
2019-05-14-6 Ös 6/2140 Alviano v 8c c0,7561.17,1A Lo Ekström259
2019-05-14-6 Ös 9/2140 Glorius Tooma v 9ȼ c1,0271.17,4A Lovisa Gustafsson Dahlbä895
2019-05-14-6 Ös 3/2140 Esther Easter s 5c c0,7801.17,8A Stine Holm695
2019-05-14-6 Ös 8/2140 Dream U.N.G. v 5c ȼ1,4501.18,3AG Joel Sjölund349
2019-05-14-6 Ös 11/2140 Mackie Girl s 10c c0,6901.21,5A Felicia Wester642
2019-05-14-6 Ös 10/2140 Alice Ruda s 4c c0,6801.22,4A Mimmi Nilsson683
2019-05-14-6 Ös 7/2140 Aldorassa v 7ȼ c1,230UAG Emma Henriksson182

Lopp 7 | Östersund | Lätt bana

Datum Bana Spår Namn # BFIRes. Tid KuskOdds
2019-05-14-7 Ös 1/1640 Chacha Sisu s 7ȼ ȼ2,3811.13,2A Magnus A Djuse68
2019-05-14-7 Ös 9/1640 Balder Halbak* (NO) v 6c c121.13,4A Jomar Blekkan54
2019-05-14-7 Ös 2/1640 Caraway v 5ȼ ȼ1,8231.13,4A Susanne H Osterling64
2019-05-14-7 Ös 3/1640 Global Wilderness s 4ȼ ȼ2,9241.13,4A Ulf Ohlsson34
2019-05-14-7 Ös 4/1640 Mikado Amok v 6ȼ ȼ1,8751.13,5A Lars-Göran Söderberg132
2019-05-14-7 Ös 8/1640 Staro Jackson v 7c c0,9561.13,5A Mats E Djuse300
2019-05-14-7 Ös 5/1640 Secret of Joy (NO) s 6c c0,7571.13,7AG Emilia Leo65
2019-05-14-7 Ös 6/1640 Suited Broline s 5ȼ ȼ1,901.13,8A Robert Skoglund420
2019-05-14-7 Ös 7/1640 Bionicle Man v 8c ȼ1,5901.13,8A Micael Melander273
2019-05-14-7 Ös 11/1640 Balotelli Crown v 6c ȼ1,9601.13,8A John Östman340
2019-05-14-7 Ös 12/1640 Uposatha s 6ȼ c0,9501.14,3A Linda Forsberg549
2019-05-14-7 Ös 10/1640 Power Broline v 7ȼ ȼ1,710UAG Rikard N Skoglund286

Lopp 8 | Östersund | Svensk Travsports Kallblodsserie - Fördel Ston | Lätt bana

Datum Bana Spår Namn # BFIRes. Tid KuskOdds
2019-05-14-8 Ös 3/1640 Odexa s 4c c111.28,9V Micael Melander35
2019-05-14-8 Ös 2/1640 Maggnetta s 7c c121.29,3V Kenth Åkerlund204
2019-05-14-8 Ös 1/1640 Bonalita s 5c c131.29,3V John Östman164
2019-05-14-8 Ös 11/1660 Backhammer h 5c c141.28,3V Ulf Ohlsson40
2019-05-14-8 Ös 13/1660 Wilkas* (NO) v 10c c(1)51.28,4V Jomar Blekkan240
2019-05-14-8 Ös 15/1660 Mini Manfred v 6c c161.28,9V Lars-Åke Svärdfeldt578
2019-05-14-8 Ös 10/1640 Bara Snygg s 4c c171.30,9VG Stefan Edin89
2019-05-14-8 Ös 6/1640 Lassbyns Heta Lina s 6c c0,8481.32,3VG Carl-Ivar Larsson a396
2019-05-14-8 Ös 14/1660 Varg Faks* (NO) h 8c c101.31,7VG Jan-Olov Persson143
2019-05-14-8 Ös 5/1640 Åstrons Flamma s 6c c101.34,1VG Karin Olofsson a633
2019-05-14-8 Ös 7/1640 Piri Piri C. s 13c c10UVG Carina Åkerdahl a399
2019-05-14-8 Ös 8/1640 Kaksi s 6c c0,750UVG Jan-Olof Johansson88
2019-05-14-8 Ös 9/1640 Alsaker Jörgine (NO) s 5c c10UVG Ingvar Nyberg a221
2019-05-14-8 Ös 12/1660 Leonard v 6c c0,880UVG Rikard N Skoglund133
2019-05-14-8 Ös 4/1640 Skjönneberg Rosita (NO) s 5STR. Kjell Svanstedt a

Lopp 9 | Östersund | P21-lopp | Lätt bana

Datum Bana Spår Namn # BFIRes. Tid KuskOdds
2019-05-14-9 Ös 9/2160 Prince Demi v 9c ȼ1,6511.15,8V Ulf Ohlsson92
2019-05-14-9 Ös 8/2160 Papiljotte s 5c c0,6721.15,9V Per Linderoth23
2019-05-14-9 Ös 3/2140 Upper Class v 7ȼ ȼ3,4831.16,7V Susanne H Osterling63
2019-05-14-9 Ös 4/2140 Julius T.J. v 10c c0,9241.16,7V Mats E Djuse92
2019-05-14-9 Ös 5/2160 Dex Dynamite v 10ȼ c1,3151.16,0V Daniel Selin496
2019-05-14-9 Ös 1/2140 Global Tribunal v 6c c0,8561.16,9V Jan-Olof Johansson93
2019-05-14-9 Ös 10/2160 Joconelli v 7c c0,7971.16,9V Sofia Frilén77
2019-05-14-9 Ös 7/2160 More Muscles v 11ȼ c1,0601.17,0V Magnus O Jonsson420
2019-05-14-9 Ös 6/2160 Martha Lou s 8c c0,7101.17,5V Lars-Åke Svärdfeldt263
2019-05-14-9 Ös 11/2160 M.T.Furyk v 12c c0,7101.18,3V Victor Karlsson263
2019-05-14-9 Ös 2/2140 Whateverittakes (DK) v 8ȼ ȼ2,9601.19,0VG Linda Forsberg456
Extracted data successfully
Saturday 25th of May 2019 15:04:19 - Records extracted: 99