Resultat

2019-04-14: SundayAxevalla GS75 V4 V3 DDLopp:  1  2  3  4  5  6  7  8  9  10
2019-04-14: SundayTäby Trav V64 V4 V3 LDLopp:  1  2  3  4  5  6  7  8
2019-04-14: SundayÅrjäng V5 V4 V3Lopp:  1  2  3  4  5  6  7  8  9
2019-04-15: MondayMantorp V64 V4 V3 DDLopp:  1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11
2019-04-15: MondayHalmstad V5 V4 V3Lopp:  1  2  3  4  5  6  7  8  9

Lopp 1 | Halmstad | Lätt bana

Datum Bana Spår Namn # BFIRes. Tid KuskOdds
2019-04-15-1 Hd 2/2140 Chill's Exclusive v 4c c111.16,3V Christoffer Eriksson22
2019-04-15-1 Hd 6/2140 Virginia Woolf s 3c c121.16,4V Peter Ingves59
2019-04-15-1 Hd 3/2140 Maserati Woodland s 4c c131.17,7VG Christian Fiore37
2019-04-15-1 Hd 1/2140 F.Skatt Blou v 5c c141.18,3V Peter Untersteiner72
2019-04-15-1 Hd 8/2140 Edsradour v 5c c(1)51.19,3V Håkan K Persson93
2019-04-15-1 Hd 7/2140 Borups Pion s 6c c0,7861.19,4V My I Andersson a1217
2019-04-15-1 Hd 4/2140 Darius Dante v 8c ȼ1,3901.20,5VG Håkan B Johansson a415
2019-04-15-1 Hd 5/2140 Ritz Ina Hall s 4c c101.21,3VG Markus Niklasson433

Lopp 2 | Halmstad | Svensk Travsports Unghästserie - Treåringslopp | Lätt bana

Datum Bana Spår Namn # BFIRes. Tid KuskOdds
2019-04-15-2 Hd 8/2140 Booze h 3c ȼ211.16,1V Christoffer Eriksson25
2019-04-15-2 Hd 3/2140 Udde Face h 3c c121.16,7V Lutfi Kolgjini40
2019-04-15-2 Hd 6/2140 Galewindsonthepath v 3c c131.16,7V Patrik Nygren161
2019-04-15-2 Hd 2/2140 Wasted Time Ås v 3c c141.17,0V Peter Untersteiner57
2019-04-15-2 Hd 9/2140 Red Jasper R.D. h 3c c(1)51.17,0V Svend Dyhrberg63
2019-04-15-2 Hd 4/2140 Alpha K. s 3c c161.17,0V Håkan B Johansson a93
2019-04-15-2 Hd 7/2140 Go All in s 3c c171.17,7V Henriette Larsen366
2019-04-15-2 Hd 5/2140 Fitforfight s 3c c181.21,4VG Emma Kerttu a856
2019-04-15-2 Hd 1/2140 Brave Sensation v 3STR. Peter Ingves

Lopp 3 | Halmstad | Fyraåringslopp | Lätt bana

Datum Bana Spår Namn # BFIRes. Tid KuskOdds
2019-04-15-3 Hd 5/2140 Hurricane River v 4c c0,911.13,6A Christoffer Eriksson21
2019-04-15-3 Hd 3/2140 Maze Runner v 4ȼ ȼ3,8121.13,8A Stefan Söderkvist26
2019-04-15-3 Hd 1/2140 Personal Jesus s 4c ȼ1,3731.14,1A Markus Niklasson211
2019-04-15-3 Hd 6/2140 Call Me Brodda s 4c c0,541.14,7A Peter Ingves69
2019-04-15-3 Hd 4/2140 Miss Golden Wine s 4c c151.15,4A Tommy Karlstedt106
2019-04-15-3 Hd 7/2140 Zelante Ek* (IT) h 4ȼ ȼ3,0101.15,5A Wilhelm Paal164
2019-04-15-3 Hd 2/2140 Asajj T.Dream s 4STR. Peter Untersteiner

Lopp 4 | Halmstad | Stolopp | Lätt bana

Datum Bana Spår Namn # BFIRes. Tid KuskOdds
2019-04-15-4 Hd 2/2140 Amusement s 4c c111.16,3V Peter Untersteiner31
2019-04-15-4 Hd 7/2140 Dolly Park* (DK) s 4c c121.16,6V Peter Ingves25
2019-04-15-4 Hd 9/2140 Neva Futura s 4c c0,6331.17,0V Roger Malmqvist146
2019-04-15-4 Hd 4/2140 Elka F.B. s 8c c141.18,3V Håkan B Johansson a767
2019-04-15-4 Hd 10/2140 Grace Lime s 4ȼ ȼ2,8651.23,5VG Henriette Larsen175
2019-04-15-4 Hd 1/2140 Lillian Sjöhammar s 4c ȼ1,110UVG Christoffer Eriksson99
2019-04-15-4 Hd 3/2140 A Gogo Girl s 4ȼ c1,670UVG Gustav Johansson330
2019-04-15-4 Hd 5/2140 Dreamy Ice s 4ȼ c1,330UVG Stefan Söderkvist75
2019-04-15-4 Hd 6/2140 Ritz Fairytale s 9ȼ ȼ2,250UVG Markus Niklasson220
2019-04-15-4 Hd 8/2140 Ärtan Berit s 4c c10UVG Thomas Uhrberg439

Lopp 5 | Halmstad | Veidelands Amatörserie -3 | Lätt bana

Datum Bana Spår Namn # BFIRes. Tid KuskOdds
2019-04-15-5 Hd 4/1640 Fanny Hall s 5ȼ ȼ2,1511.13,1A Håkan B Johansson a110
2019-04-15-5 Hd 3/1640 Mellby Eye Catcher s 6c c0,821.13,1A Anders Källberg a47
2019-04-15-5 Hd 11/1640 Panzarotti v 6ȼ c0,7831.14,0A Johan Svensson a178
2019-04-15-5 Hd 7/1640 Floalts Cicciolina s 5c c141.14,2A Bengt A Nilsson a335
2019-04-15-5 Hd 10/1640 Just Perfect T. v 5c c151.14,3AG Dante Kolgjini47
2019-04-15-5 Hd 1/1640 Chicon v 5c c0,9661.14,8AG Hans Adler a409
2019-04-15-5 Hd 9/1640 Olivia Napp s 7c ȼ1,2771.15,1A Yngve Larsson a2051
2019-04-15-5 Hd 5/1640 Mazarin Hönez s 6c c0,701.15,2A Yngve Wallgren a498
2019-04-15-5 Hd 6/1640 Borups Racing v 5ȼ ȼ3,601.16,4AG Frank Nilsson a25
2019-04-15-5 Hd 2/1640 Yatagan Love (RS) v 7c c0,790UAG Lee Nimåker151
2019-04-15-5 Hd 8/1640 Frascati Boko v 7c c0,760UAG Emelie Knutsson a784
2019-04-15-5 Hd 12/1640 From Macarena v 6ȼ ȼ2,860UAG Gustav Johansson159

Lopp 6 | Halmstad | Lätt bana

Datum Bana Spår Namn # BFIRes. Tid KuskOdds
2019-04-15-6 Hd 8/2180 Smevikens Cruiser h 7ȼ ȼ1,3211.13,8V Peter Ingves23
2019-04-15-6 Hd 11/2180 Rajah Press (IT) h 9c c0,6321.14,1V Christoffer Eriksson335
2019-04-15-6 Hd 6/2160 Unit Brodde v 8ȼ c0,7231.14,9V Håkan K Persson257
2019-04-15-6 Hd 1/2140 Digital Data v 5c c141.15,8V Jörgen Sjunnesson22
2019-04-15-6 Hd 3/2160 Rodick Broline v 6c ȼ1,0851.15,2V Peter Untersteiner105
2019-04-15-6 Hd 2/2140 Floalts Clouseau v 5c ȼ1,5461.16,6V Thomas Uhrberg379
2019-04-15-6 Hd 10/2180 Mitos Gold v 6c c0,7771.15,4V Markus Niklasson288
2019-04-15-6 Hd 7/2160 Miss Euphoria s 7c c0,6501.16,4V Yngve Wallgren a1200
2019-04-15-6 Hd 4/2160 Vagabond Vik (IT) v 5ȼ c1,050UVG Håkan B Johansson a157
2019-04-15-6 Hd 5/2160 O.Boy Face v 8ȼ c1,320UVG Gustav Johansson999
2019-04-15-6 Hd 9/2180 Pilevallas Krabat v 11c c0,760UVG My I Andersson a2686

Lopp 7 | Halmstad | Lätt bana

Datum Bana Spår Namn # BFIRes. Tid KuskOdds
2019-04-15-7 Hd 6/2140 Bonny Boy v 5ȼ ȼ3,3311.13,7A Marc Elias47
2019-04-15-7 Hd 10/2140 Sanda Love (NO) v 7ȼ ȼ1,8821.13,8A Christoffer Eriksson42
2019-04-15-7 Hd 1/2140 Arapaho Ghostdance v 5ȼ ȼ1,8831.13,9A Adrian Kolgjini84
2019-04-15-7 Hd 7/2140 Popeye Face v 7ȼ ȼ2,341.14,1A Peter Ingves1017
2019-04-15-7 Hd 8/2140 Zizou (IT) h 4c ȼ251.14,3A Henna Halme32
2019-04-15-7 Hd 3/2140 Staro Kipling v 6c ȼ1,2861.14,4A Stefan Söderkvist316
2019-04-15-7 Hd 9/2140 Commendatore v 7c ȼ1,1771.14,9A Mathias Alm a487
2019-04-15-7 Hd 4/2140 Cefalo (DE) v 9ȼ ȼ1,7901.14,9A Emilia Larsson a757
2019-04-15-7 Hd 2/2140 Chocolate Toll v 4ȼ c20UAG Roger Malmqvist299
2019-04-15-7 Hd 5/2140 Super Steve v 4c c10UAG Conrad Lugauer49

Lopp 8 | Halmstad | Brizy's Lärlingsserie -4 | Lätt bana

Datum Bana Spår Namn # BFIRes. Tid KuskOdds
2019-04-15-8 Hd 4/2660 Marjons Love v 6c c0,811.17,6V Sören Boel60
2019-04-15-8 Hd 2/2660 Sundbo Lilja s 6ȼ ȼ1,5221.17,7V Markus Niklasson30
2019-04-15-8 Hd 8/2660 Höwings Unicorn v 7c ȼ1,3731.18,0V Christian Cracchiolo48
2019-04-15-8 Hd 5/2660 Speeda Då s 5c c0,5741.18,0V Christian Fiore430
2019-04-15-8 Hd 7/2660 Wine Lane s 4c c0,6851.18,0V Sofia Adolfsson130
2019-04-15-8 Hd 6/2660 Minnie the Moocher s 4c c0,6561.19,4VG Victor Rosleff66
2019-04-15-8 Hd 1/2640 Affogato* (US) h 4ȼ c(1)01.20,5VG Joakim Granlund44
2019-04-15-8 Hd 3/2660 Terracotta Face v 4STR. Sebastian M Nilsson

Lopp 9 | Halmstad | Fördel Ston | Lätt bana

Datum Bana Spår Namn # BFIRes. Tid KuskOdds
2019-04-15-9 Hd 5/1640 Elof Palema v 7c ȼ0,9411.13,3A Dante Kolgjini64
2019-04-15-9 Hd 8/1640 Go de Luxe v 10c ȼ1,5721.13,5A Anton Knutsson169
2019-04-15-9 Hd 3/1640 Ernst Hugo v 11ȼ ȼ1,3231.13,6A Jörgen Sjunnesson135
2019-04-15-9 Hd 1/1640 Angie Simoni (DK) s 7ȼ c1,4541.13,8A Bo Falsig97
2019-04-15-9 Hd 6/1640 Bella Mont* s 6c c0,751.14,0A Ken Ecce59
2019-04-15-9 Hd 2/1640 See You Tomorrow s 8ȼ ȼ1,2661.14,1A Håkan B Johansson a417
2019-04-15-9 Hd 4/1640 Bag's Simoni (DK) v 6c ȼ0,610UAG Henna Halme35
2019-04-15-9 Hd 7/1640 Farmer Jack v 7ȼ ȼ1,30UAG Stefan Söderkvist54
2019-04-15-9 Hd 9/1640 Hot Point v 8ȼ c1,120UAG Peter Untersteiner78
Extracted data successfully
Thursday 25th of April 2019 14:33:35 - Records extracted: 84