Resultat

2019-04-13: SaturdayVaggeryd V5 V4 V3Lopp:  1  2  3  4  5  6  7  8  9
2019-04-13: SaturdayUmeå V75 V5 V4 V3 DD LDLopp:  1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12
2019-04-13: SaturdayBollnäs V65 V4 V3Lopp:  1  2  3  4  5  6  7  8  9
2019-04-14: SundayAxevalla GS75 V4 V3 DDLopp:  1  2  3  4  5  6  7  8  9  10
2019-04-14: SundayTäby Trav V64 V4 V3 LDLopp:  1  2  3  4  5  6  7  8
2019-04-14: SundayÅrjäng V5 V4 V3Lopp:  1  2  3  4  5  6  7  8  9

Lopp 1 | Årjäng | Montèsportens lopp - Breddlopp | Lätt bana

Datum Bana Spår Namn # BFIRes. Tid KuskOdds
2019-04-14-1 År 1/2140 Down Payment Blues s 4c c111.19,4V Per Nilsson34
2019-04-14-1 År 10/2160 Lucky Bet Tooma s 4c c121.18,8V Bjarne Albinsson a133
2019-04-14-1 År 4/2140 Sapfo S.I.R. s 4c c131.20,0V Jan Silvén a295
2019-04-14-1 År 5/2140 Copiko s 4c c141.20,3VG Erik Berglöf48
2019-04-14-1 År 8/2160 Merles Song v 4ȼ c1,3351.20,3V Rebecca Arnerlöf304
2019-04-14-1 År 7/2160 Youseea Gazolina v 6c c161.21,5VG Elin Jakobsson a144
2019-04-14-1 År 3/2140 Lona K. s 4c c171.22,8VG Kenneth Gorski a435
2019-04-14-1 År 2/2140 Maiko s 4c c10UVG Marcus Hultman105
2019-04-14-1 År 6/2160 Mr Flaxy v 4c c10UVG Ingemar Holm a374
2019-04-14-1 År 9/2160 Matadore v 4c c10UVG Roy Atle Ruud Nilsen a30

Lopp 2 | Årjäng | Proffstränarnas lopp - Kristian Lindberg - Peter Strömberg - Mats Andersson - Breddlopp | Lätt bana

Datum Bana Spår Namn # BFIRes. Tid KuskOdds
2019-04-14-2 År 4/2140 Mine Lotta (NO) s 4c c111.33,0V Gunnar Kylén a69
2019-04-14-2 År 1/2140 Troll Vita* (NO) s 4ȼ c(1)21.34,0VG Stian Eilefsen88
2019-04-14-2 År 9/2160 Sättransakira Rick s 9ȼ ȼ431.33,3V Angelika Hillerström a765
2019-04-14-2 År 7/2160 Moe Jokern v 6ȼ ȼ441.33,3VG Per Ludvig Nilsen117
2019-04-14-2 År 11/2160 O.K.Vega s 6c c0,4451.33,4VG Erik Berglöf512
2019-04-14-2 År 2/2140 Stjerna Vår* (NO) s 6c ȼ(1)61.34,3V Ove Reime Bakkevold a22
2019-04-14-2 År 10/2160 Frida Scott s 6c c171.33,5VG Peter Ådefors38
2019-04-14-2 År 8/2160 Tors Spik v 4c c181.34,0VG Thomas Martinsson a1102
2019-04-14-2 År 6/2140 Slotts Balder v 6c c101.38,6VG Henrik Daggert a623
2019-04-14-2 År 3/2140 Norheim Atlas* (NO) v 6c c10UVG Lars Håkenby Östre a158
2019-04-14-2 År 5/2140 Melvinna s 6c c10UVG Peter Strömberg775

Lopp 3 | Årjäng | VPTS - Värmlands Ponnytravsällskap - Travskolan - Breddlopp | Lätt bana

Datum Bana Spår Namn # BFIRes. Tid KuskOdds
2019-04-14-3 År 3/2640 Dandy du Metz* (FR) v 6ȼ ȼ3,611.17,4A Joakim Rasmussen a57
2019-04-14-3 År 8/2640 Sun on Line s 7c c0,4821.18,3A Mikko Aho332
2019-04-14-3 År 7/2640 Bear Turbo v 6c c0,8131.18,4A Kent Persson a189
2019-04-14-3 År 9/2640 Firebird Scoop v 4c c141.18,5A Tobias Modig34
2019-04-14-3 År 2/2640 Hugo Brew v 4ȼ c1,6951.18,5AG Peter Ådefors39
2019-04-14-3 År 10/2640 Maja Bus s 7ȼ ȼ1,5461.18,6A Jan Silvén a220
2019-04-14-3 År 4/2640 C.C.Dobilas* (NO) v 7c c0,8771.18,6A Kenneth Brenden a299
2019-04-14-3 År 5/2640 Forces of Destiny s 4c c0,7181.18,7A Peter Strömberg89
2019-04-14-3 År 1/2640 Jussi Bryne v 4ȼ ȼ2,7601.18,7A Per Nilsson78
2019-04-14-3 År 6/2640 I am Legend v 8c c0,6901.20,5AG Julia Nilsson a167

Lopp 4 | Årjäng | Amatörföreningens lopp - Breddlopp - Stolopp | Lätt bana

Datum Bana Spår Namn # BFIRes. Tid KuskOdds
2019-04-14-4 År 6/2160 Prodigitj s 4c c0,9311.17,8V Ingemar Holm a291
2019-04-14-4 År 12/2160 Bahia Blanca s 7c c0,921.17,9V Marcus Hultman341
2019-04-14-4 År 7/2160 Global Stardust s 7ȼ c1,0431.17,9V Ulrika Axelson a593
2019-04-14-4 År 1/2140 Better than Most s 6c c141.18,7V Per Nilsson556
2019-04-14-4 År 10/2160 Effin Dibs s 5c c151.18,0V Anton Sverre191
2019-04-14-4 År 8/2160 Chanel Sisu s 7ȼ c0,8861.18,2V Stellan Lundqvist640
2019-04-14-4 År 3/2140 Quantum Anabella s 6c c171.19,0V Henrik Rudqvist744
2019-04-14-4 År 9/2160 O'Hara Garbo s 5ȼ ȼ2,681.19,8VG Peter Strömberg54
2019-04-14-4 År 11/2160 Carlos Memosa s 8c c0,6101.20,6VG Elin Jakobsson a310
2019-04-14-4 År 5/2160 Tritons First Lady s 7c ȼ1,4801.20,9VG Stefan Granlund108
2019-04-14-4 År 2/2140 Another Lucky Day s 4c c10UVG Peter Ådefors15
2019-04-14-4 År 4/2140 Drisco Bee Cecilia s 7c c0,840UVG Per Ludvig Nilsen403

Lopp 5 | Årjäng | Damklubbens lopp - Breddlopp - Fördel Ston | Lätt bana

Datum Bana Spår Namn # BFIRes. Tid KuskOdds
2019-04-14-5 År 1/2140 Väskinge Anna s 6c c111.29,6V Peter Ådefors65
2019-04-14-5 År 13/2180 Alonso O.R.* (NO) h 6c c121.28,9V Espen A Schem67
2019-04-14-5 År 8/2160 Troll Tundra (NO) s 5c c131.29,8V Nelly Jernberg a112
2019-04-14-5 År 6/2160 Teknodiva s 5c c141.30,0VG Thomas Martinsson a183
2019-04-14-5 År 9/2160 Valborg* (NO) s 9c c0,6751.30,0VG Lars Håkenby Östre a29
2019-04-14-5 År 14/2180 Röjar Ralf v 6c c161.29,3V Per Ludvig Nilsen117
2019-04-14-5 År 12/2160 Tarragon Tabac v 7c c171.30,2VG Cecilia Karlsson353
2019-04-14-5 År 10/2160 Gräft Rabalder v 12c c0,8581.30,4V Anders Elehn986
2019-04-14-5 År 11/2160 Lilloma s 6c c0,6101.32,9V Johnny Jansson a587
2019-04-14-5 År 2/2140 Fakstrolla s 4c c10UVG Per Nilsson206
2019-04-14-5 År 4/2160 Sagi Per v 8c c10UVG Håkan Olsson a404
2019-04-14-5 År 7/2160 Fina Miniman v 8c c10UVG Emil Sillén a805
2019-04-14-5 År 15/2180 Barkborren v 9c c0,910UVG Mats Andersson58
2019-04-14-5 År 3/2140 Lysjö Wilma s 6STR. Kristina Larsson a
2019-04-14-5 År 5/2160 Fina Boelito v 5STR. Marcus Hultman

Lopp 6 | Årjäng | Valnevikens Stuteri - Breddlopp | Lätt bana

Datum Bana Spår Namn # BFIRes. Tid KuskOdds
2019-04-14-6 År 3/2140 J.S.Alpha v 7ȼ ȼ2,811.15,5V Jan Silvén a63
2019-04-14-6 År 10/2180 Paduca Dream (US) s 9ȼ c1,4221.14,2V Shkelzen Koka24
2019-04-14-6 År 5/2160 Elsa F.M. s 8ȼ ȼ1,6931.15,2V Erik Berglöf175
2019-04-14-6 År 9/2180 Macho Look v 11ȼ ȼ1,441.14,8V Håkan Olsson a132
2019-04-14-6 År 8/2160 Glenlivet v 8ȼ ȼ2,951.15,7VG Per Nilsson208
2019-04-14-6 År 7/2160 Saint Gerda s 7c c0,8561.16,1V Anna Isabelle Karlsson351
2019-04-14-6 År 2/2140 Sir M.M. v 6ȼ c1,471.16,9V Christina Tilp a783
2019-04-14-6 År 6/2160 Bravivivicimo s 6c c0,581.17,4VG Peter Strömberg92
2019-04-14-6 År 1/2140 Cooper Sisu v 7ȼ ȼ1,9401.20,0VG Henrik Rudqvist303
2019-04-14-6 År 4/2160 Chip Line h 7c c0,610UVG Rebecca Arnerlöf39

Lopp 7 | Årjäng | Hästägarföreningens lopp - Breddlopp | Lätt bana

Datum Bana Spår Namn # BFIRes. Tid KuskOdds
2019-04-14-7 År 5/2140 Trytobe s 7c c0,9811.13,3A Rebecca Arnerlöf49
2019-04-14-7 År 9/2140 Cadabra Transs R. (NL) v 10c ȼ1,0521.13,8A Peter Ådefors553
2019-04-14-7 År 8/2140 Alfredo di Stefano v 9c c0,8831.13,8A Marcus Hultman144
2019-04-14-7 År 3/2140 Real Doc v 7ȼ ȼ2,5641.13,9A Anna Isabelle Karlsson51
2019-04-14-7 År 2/2140 Malte All Over v 8c ȼ1,4151.14,0A Kenneth Gorski a262
2019-04-14-7 År 1/2140 Cotton Club v 7c c0,9661.14,1A Per Ludvig Nilsen133
2019-04-14-7 År 4/2140 Tornado Jet (IT) v 7c c0,9271.14,2AG Pål Oddvar Guthu a136
2019-04-14-7 År 7/2140 Edson Boko* (NL) v 8ȼ ȼ1,8281.14,4A Joakim Rasmussen a22
2019-04-14-7 År 10/2140 Smekeruds Javelin s 8c c0,8201.14,7A Per Nilsson288
2019-04-14-7 År 6/2140 Full Fart v 8c c101.16,2A Andrzej Karasiewicz a319

Lopp 8 | Årjäng | Sleipner - Kallblodsloppet - Breddlopp | Lätt bana

Datum Bana Spår Namn # BFIRes. Tid KuskOdds
2019-04-14-8 År 2/2140 Sincerus (NO) v 5c c0,6811.17,6A Peter Strömberg82
2019-04-14-8 År 9/2140 Gateruds Amarula s 4c c0,8821.17,6A Erik Berglöf20
2019-04-14-8 År 3/2140 FighterResaKnight* (NO) h 5ȼ ȼ2,5531.17,8A Lars M Antonsen a164
2019-04-14-8 År 11/2140 Swift Babe s 6c c141.18,0A Per Nilsson54
2019-04-14-8 År 10/2140 Clara Clarissima* (NO) s 6c c0,7551.18,1A Haakon Ydersbond a331
2019-04-14-8 År 4/2140 Legend Seeker v 6c ȼ1,3961.18,2A Bjarne Albinsson a166
2019-04-14-8 År 7/2140 Notera s 6ȼ c1,3671.18,3A Jan Silvén a143
2019-04-14-8 År 1/2140 Walk on the Moon s 5c c0,8581.18,4A Tim Nagel117
2019-04-14-8 År 5/2140 Turbo Girl s 6c c101.19,3AG Emilia Karlsson221
2019-04-14-8 År 6/2140 Niras Callecooling v 4c c10UAG André Bood a315
2019-04-14-8 År 8/2140 Reacher v 5STR. Svante Häger a

Lopp 9 | Årjäng | Årjängstravets lopp - Breddlopp | Lätt bana

Datum Bana Spår Namn # BFIRes. Tid KuskOdds
2019-04-14-9 År 11/2140 Västerbo Loire v 7ȼ ȼ2,0311.15,8V Per Nilsson120
2019-04-14-9 År 1/2140 Hangre v 8c c121.15,8V Peter Strömberg201
2019-04-14-9 År 3/2140 Max Pro v 9c c0,9831.15,9V Tobias Modig40
2019-04-14-9 År 6/2140 Kenwitj v 9ȼ ȼ1,6641.16,2VG Daniel Schützer a29
2019-04-14-9 År 5/2140 Junilane s 7c ȼ1,451.16,2V Jan Silvén a571
2019-04-14-9 År 4/2140 Ed Force v 9c c0,8261.16,5V Björn Beckman a721
2019-04-14-9 År 8/2140 Thebigbangtheory v 6c c0,5671.16,6V Jonas Hallstensson183
2019-04-14-9 År 9/2140 Önas Ior v 9ȼ ȼ1,9781.16,8V Peter Ådefors133
2019-04-14-9 År 2/2140 Emporio Cape v 9ȼ c0,901.16,8V Stellan Lundqvist1673
2019-04-14-9 År 10/2140 Skip Beau (DE) v 6c c0,6901.16,9VG Mikko Aho38
2019-04-14-9 År 12/2140 Tornado Exclusive v 9ȼ c0,8801.17,0V Pål Oddvar Guthu a1383
2019-04-14-9 År 7/2140 Bullsängs MånaLisa s 8c c10UVG Per Ludvig Nilsen423
Extracted data successfully
Thursday 25th of April 2019 14:14:35 - Records extracted: 101