Resultat

2018-12-04: TuesdayJägersro V5 V4 V3 LDLopp:  1  2  3  4  5  6  7  8
2018-12-04: TuesdaySolvalla V65 V5 V4 V3 DDLopp:  1  2  3  4  5  6  7  8  9
2018-12-04: TuesdayGävle V5 V4 V3Lopp:  1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11
2018-12-05: WednesdayÅby V86 V5 V4 V3 DDLopp:  1  2  3  4  5  6  7  8  9
2018-12-05: WednesdaySolvalla V86 V5 V4 V3 DDLopp:  1  2  3  4  5  6  7  8  9  10
2018-12-05: WednesdayTäby Trav V4 V3 LDLopp:  1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12

Lopp 1 | Åby | Remo Byggs & Garbinols lopp - Treåringslopp | Lätt bana

Datum Bana Spår Namn # BFIRes. Tid KuskOdds
2018-12-05-1 Å 1/2140 Cambria h 3c c(1)11.18,6V Thomas Dalborg217
2018-12-05-1 Å 5/2140 Lexus Håleryd v 3c c121.18,7V Peter Untersteiner62
2018-12-05-1 Å 6/2140 Dark Passion* (DK) s 3c c(1)31.18,8V Johan Untersteiner90
2018-12-05-1 Å 10/2140 Carozzo v 3c c141.19,2V Stefan Söderkvist84
2018-12-05-1 Å 9/2140 Leia Palema s 3c c(1)51.19,2V Mikael J Andersson141
2018-12-05-1 Å 2/2140 Ärtan Berit s 3c c(1)61.19,2V Thomas Uhrberg232
2018-12-05-1 Å 4/2140 Red Alert W.F. s 3c c171.19,3VG Kerstin Hell a1018
2018-12-05-1 Å 3/2140 Super Alice s 3c c(1)81.19,9VG Peter Ingves15
2018-12-05-1 Å 7/2140 God Holy Navy v 3c c101.22,5V Anders Christiansson1754
2018-12-05-1 Å 8/2140 Madjica Hudson s 3c c10UVG Carl Johan Jepson263

Lopp 2 | Åby | Agria/Länsförsäkringars lopp - Tvååringslopp | Lätt bana

Datum Bana Spår Namn # BFIRes. Tid KuskOdds
2018-12-05-2 Å 2/2140 Barnacle h 2c c111.17,8A Christoffer Eriksson25
2018-12-05-2 Å 4/2140 Divane Godiva s 2c c121.17,9A Carl Johan Jepson33
2018-12-05-2 Å 1/2140 Bruja Real s 2c c131.18,0A Joakim Lövgren29
2018-12-05-2 Å 3/2140 Zola Key v 2c c131.18,0A Peter Ingves47

Lopp 3 | Åby | Åby's B-Tränar & Montéföreningspris 2018 - B-tränarlopp (OBS - ej montélopp) | Lätt bana

Datum Bana Spår Namn # BFIRes. Tid KuskOdds
2018-12-05-3 Å 3/2160 Verdetto R.L. (IT) h 4c c0,4711.16,4V Johan Untersteiner17
2018-12-05-3 Å 7/2160 Forever Newport (DE) v 6c c0,821.16,6V Peter Untersteiner41
2018-12-05-3 Å 6/2160 Amber Brick s 6c c0,7831.16,7V Mikael J Andersson219
2018-12-05-3 Å 8/2160 O.M.Dreamstep v 5c c141.16,7V Peter Ingves561
2018-12-05-3 Å 1/2140 Milliando s 5c c151.17,5V Stefan Söderkvist85
2018-12-05-3 Å 9/2160 Street Glider s 7c c0,7561.16,9V Christoffer Eriksson113
2018-12-05-3 Å 4/2160 Global Teamtalk v 5c c0,571.17,8V Anders Christiansson711
2018-12-05-3 Å 10/2160 Idol v 8c c0,8481.18,4V Daniel Karlsson a748
2018-12-05-3 Å 2/2140 Listas Maximus v 5c c0,4701.19,9V Conny Gustafsson a888
2018-12-05-3 Å 5/2160 High Colours v 7c c0,90UVG Carl Johan Jepson76

Lopp 4 | Åby | Majors Bygg & Månselyckans lopp | Lätt bana

Datum Bana Spår Namn # BFIRes. Tid KuskOdds
2018-12-05-4 Å 4/2140 Arvid S.H. h 3c c0,6711.15,6A Carl Johan Jepson28
2018-12-05-4 Å 5/2140 Bankrobber v 3c c121.15,9A Johan Untersteiner38
2018-12-05-4 Å 10/2140 Marjons Love v 5c c0,7531.16,2A Sören Boel96
2018-12-05-4 Å 9/2140 Suarez v 4c c141.16,4A Per Berg Thomsen150
2018-12-05-4 Å 3/2140 Eaja Composite v 4c c151.16,7A Peter Ingves237
2018-12-05-4 Å 1/2140 Vinci Knight Am v 4c c0,6761.16,9AG Bo Falsig59
2018-12-05-4 Å 6/2140 Extreme Sisu v 4c c0,5501.17,2A Stefan Söderkvist84
2018-12-05-4 Å 11/2140 Cyklist (DK) v 4c c101.17,3A Peter Untersteiner179
2018-12-05-4 Å 12/2140 Isa Greenwood s 3c c101.17,5A Anders Svanstedt213
2018-12-05-4 Å 8/2140 Hachi v 7c c0,5901.17,7A Daniel Karlsson a661
2018-12-05-4 Å 2/2140 Pato J:r v 4c c0,720UAG Christoffer Eriksson407
2018-12-05-4 Å 7/2140 Peck h 3STR. Adrian Kolgjini

Lopp 5 | Åby | Aadax Totalås lopp | Lätt bana

Datum Bana Spår Namn # BFIRes. Tid KuskOdds
2018-12-05-5 Å 5/2660 Ferrari Sisu v 3c c111.16,8VG Conrad Lugauer31
2018-12-05-5 Å 4/2660 Padron Kloster v 5c c0,6321.16,9V Carl Johan Jepson51
2018-12-05-5 Å 6/2680 Wildintention Ås (US) v 6c c0,5731.16,3V Peter Untersteiner82
2018-12-05-5 Å 2/2660 Moruga v 4c c0,6441.17,1V Adrian Kolgjini41
2018-12-05-5 Å 8/2680 Angie Simoni (DK) s 6c c0,7151.16,8V Bo Falsig60
2018-12-05-5 Å 7/2680 Cool Dream v 10c c0,4801.17,5V Stefan Söderkvist541
2018-12-05-5 Å 3/2660 Easy Tiger Pellini v 6c c0,8901.17,7V Håkan K Persson51
2018-12-05-5 Å 1/2640 St No More War v 5STR. Kerstin Hell a

Lopp 6 | Åby | Åby Damklubbs Stolopp | Lätt bana

Datum Bana Spår Namn # BFIRes. Tid KuskOdds
2018-12-05-6 Å 2/1640 Ofelia O.E.* (DE) s 4c c111.13,2A Peter Untersteiner17
2018-12-05-6 Å 7/1640 Melissa Montoya s 4c c0,4821.13,7A Joakim Lövgren56
2018-12-05-6 Å 3/1640 Kiss My Lips H.C. s 4c c0,9531.13,8A Christoffer Eriksson118
2018-12-05-6 Å 4/1640 Veravia As (IT) s 4c c0,4941.14,0A Carl Johan Jepson54
2018-12-05-6 Å 5/1640 Toxic Trix Macay s 4c c0,6851.14,9A Thomas Uhrberg466
2018-12-05-6 Å 6/1640 Kindy Cane s 4c c0,3601.15,1AG Veijo Heiskanen61
2018-12-05-6 Å 8/1640 Digital Furcola s 4c c0,5101.15,1A Anders Svanstedt403
2018-12-05-6 Å 1/1640 Bring Me Love s 4c c0,4301.15,4A Håkan K Persson550

Lopp 7 | Åby | Dr.Schattes B-Tränarserie Finalomgång - omgång 12 | Lätt bana

Datum Bana Spår Namn # BFIRes. Tid KuskOdds
2018-12-05-7 Å 2/2140 No Comment v 5c c0,5711.14,7V Anders Christiansson27
2018-12-05-7 Å 8/2140 Vischio Bianco (IT) v 4c c0,3521.15,1V Carl Johan Jepson109
2018-12-05-7 Å 7/2140 Ulf Eme v 7c c0,5431.15,6V Stefan Söderkvist491
2018-12-05-7 Å 6/2140 Cexter Bob v 6c c0,8341.15,7VG Patrik Nygren111
2018-12-05-7 Å 1/2140 Avocado Am v 8c c0,7951.15,9V Peter Ingves687
2018-12-05-7 Å 9/2160 Belong Life v 7c c0,4261.15,3V Hanna Lähdekorpi a30
2018-12-05-7 Å 12/2180 Call Me Hanover (US) v 9c c0,5471.14,8V Tommy B Andersson a786
2018-12-05-7 Å 13/2180 Kickstart My Heart v 12c c0,6381.14,9V Johan Untersteiner67
2018-12-05-7 Å 11/2160 Boogie Man v 10c c0,3701.16,1V Peter Untersteiner800
2018-12-05-7 Å 3/2140 Insert Ecus (DE) v 6c c0,4301.16,4V Thomas Uhrberg316
2018-12-05-7 Å 10/2160 Yippie Chic s 7c c0,3801.16,7V Mikael J Andersson77
2018-12-05-7 Å 5/2140 D.J.Star s 6c c0,5801.17,2V Daniel Karlsson a967
2018-12-05-7 Å 4/2140 Aha v 6STR. Christoffer Eriksson

Lopp 8 | Åby | MD Entreprenads lopp | Lätt bana

Datum Bana Spår Namn # BFIRes. Tid KuskOdds
2018-12-05-8 Å 9/2160 Zohar Font* (IT) h 3c c0,3111.15,1VG Christoffer Eriksson34
2018-12-05-8 Å 12/2160 Bellmondo v 3c c0,8421.15,2V Giuseppe Lubrano644
2018-12-05-8 Å 6/2160 Livi Nam Nam v 3c c0,6731.15,3V Bo Falsig54
2018-12-05-8 Å 11/2160 Majors Corona s 3c c141.16,3V Conny Gustafsson a219
2018-12-05-8 Å 10/2160 M.T.Nordic Spirit h 3c c0,751.16,3VG Peter Untersteiner66
2018-12-05-8 Å 5/2160 Felix Am h 3c c161.16,4V Adrian Kolgjini39
2018-12-05-8 Å 8/2160 Ritchie Ås v 3c c171.16,5V Johan Untersteiner107
2018-12-05-8 Å 2/2140 Floalts Doncorleon v 3c c0,8881.18,1V Bengt A Nilsson a2208
2018-12-05-8 Å 7/2160 Fury Scoop s 3c c0,4701.17,9V Fredrik Berg1378
2018-12-05-8 Å 1/2140 Bear My Prince v 3c c0,3801.18,5V Stefan Söderkvist272
2018-12-05-8 Å 4/2140 Betting King v 3c c0,610UVG Carl Johan Jepson57
2018-12-05-8 Å 3/2140 Nero Maximus* (AT) h 3STR. Conrad Lugauer

Lopp 9 | Åby | Trädgårdsforum i Landvetters lopp - Bronsdivisionen, Försök 4 i Meeting 8 (Final Solvalla 26 december 2018) | Lätt bana

Datum Bana Spår Namn # BFIRes. Tid KuskOdds
2018-12-05-9 Å 10/2140 Pacific Face v 6c c0,4311.13,5A Giuseppe Lubrano80
2018-12-05-9 Å 8/2140 Can Lane v 5c c0,3621.13,6A Johan Untersteiner58
2018-12-05-9 Å 11/2140 Comanche Moon (DE) h 5c c0,5931.14,0A Joakim Lövgren141
2018-12-05-9 Å 3/2140 Cool Bella s 6c c0,7141.14,0A Mikael J Andersson421
2018-12-05-9 Å 4/2140 Tropicana Ås (US) s 4c c0,3851.14,0A Carl Johan Jepson73
2018-12-05-9 Å 9/2140 Gute Band v 6c c0,3561.14,1A Stefan Söderkvist339
2018-12-05-9 Å 7/2140 Smevikens Cruiser h 6c c0,3171.14,1A Veijo Heiskanen143
2018-12-05-9 Å 5/2140 Dreamboy As* (AT) h 5c c0,601.14,1A Peter Ingves44
2018-12-05-9 Å 6/2140 Global Raceway v 7c c0,8301.14,1A Christoffer Eriksson103
2018-12-05-9 Å 12/2140 Balotelli* (DK) v 5c c0,801.14,1A Thomas Uhrberg470
2018-12-05-9 Å 2/2140 Carro's Girl s 7c c0,6101.14,2A Fredrik Berg934
2018-12-05-9 Å 1/2140 Happy Steel* (DE) s 4c c0,2701.14,3A Peter Untersteiner36
Extracted data successfully
Tuesday 21st of May 2019 22:59:29 - Records extracted: 89