Resultat

2019-09-21: SaturdayVisby V5 V4 V3Lopp:  1  2  3  4  5  6  7  8  9
2019-09-21: SaturdayHalmstad V5 V4 V3Lopp:  1  2  3  4  5  6  7  8  9
2019-09-21: SaturdayGävle V65 V4 V3Lopp:  1  2  3  4  5  6  7  8  9
2019-09-21: SaturdayFärjestad V75 V5 V4 V3 DD LDLopp:  1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12
2019-09-22: SundayTäby Trav GS75 V4 V3 DDLopp:  1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11
2019-09-22: SundayVaggeryd V5 V4 V3 LDLopp:  1  2  3  4  5  6  7  8  9
2019-09-22: SundayUmeå V5 V4 V3Lopp:  1  2  3  4  5  6  7  8  9  10
2019-09-22: SundayHagmyren V5 V4 V3Lopp:  1  2  3  4  5  6  7  8

Lopp 1 | Täby Trav | BRO PARK FESTIVAL HANDICAP | God

Datum Bana Spår Namn # BFIRes. Tid KuskOdds
2019-09-22-1 Tt 3/3200 Baltic Eagle (GER) v 5013.23,6 Jan-Erik Neuroth3
2019-09-22-1 Tt 5/3200 Mr Suarez v 50(0)23.24,4 Dale Swift6
2019-09-22-1 Tt 6/3200 Cockney Cracker (FR) v 80(1)33.24,9 Oliver Wilson4
2019-09-22-1 Tt 1/3200 Alberone (IRE) h 50(1)43.24,9 Carlos Lopez3
2019-09-22-1 Tt 2/3200 Carolingian (IRE) v 100(0)53.27,2 Ulrika Holmquist7
2019-09-22-1 Tt 4/3200 Persian Wave (GB) v 90(1)63.37,1 Malin Holmberg11

Lopp 2 | Täby Trav | CAFÉ BRASCO GULDHANDICAP | God

Datum Bana Spår Namn # BFIRes. Tid KuskOdds
2019-09-22-2 Tt 3/1200 Martini v 60(0)11.11,0 Anna Pilroth11
2019-09-22-2 Tt 8/1200 Varlo (SAF) v 80(0)21.11,1 Elione Chaves11
2019-09-22-2 Tt 6/1200 Tatlisu (IRE) v 90(1)31.11,3 Rebecca Colldin13
2019-09-22-2 Tt 2/1200 Majestic Max (IRE) v 110(0)41.11,3 Carlos Lopez4
2019-09-22-2 Tt 5/1200 Alsimsaam (IRE) h 30(1)51.11,8 Per-Anders Gråberg6
2019-09-22-2 Tt 7/1200 Stonefield Flyer (GB) v 100(0)61.11,9 Kaia Sofie Ingolfsland5
2019-09-22-2 Tt 1/1200 Shantou (GER) s 40(1)71.12,0 Nora Hagelund-Holm4
2019-09-22-2 Tt 4/1200 Free Zone (GB) v 100(0)81.12,9 Louise Arnshed12
2019-09-22-2 Tt 9/1200 Freemanip (ARG) v 80(0)91.13,1 Alan Wallace17

Lopp 3 | Täby Trav | PRIX DE L | God

Datum Bana Spår Namn # BFIRes. Tid KuskOdds
2019-09-22-3 Tt 11/2100 Final Experiment (DEN) v 5012.12,3 Thea Hildebrandt a8
2019-09-22-3 Tt 9/2100 Callac (GB) v 70(0)22.12,7 Elliot Öhgren a10
2019-09-22-3 Tt 3/2100 Mukhaater (GB) v 40(1)32.12,8 Malva Blademo a15
2019-09-22-3 Tt 6/2100 Norse Magic (GB) s 60(0)42.13,0 Maria Heinrichs a27
2019-09-22-3 Tt 14/2100 Divorce (FR) s 30(1)52.13,1 Daniel Mattsson a21
2019-09-22-3 Tt 5/2100 Gold Sensation (swe) s 30(1)62.13,2 Jessica Ohlson a19
2019-09-22-3 Tt 15/2100 Toofan (NOR) v 30(1)72.13,4 Emma Nordin a11
2019-09-22-3 Tt 7/2100 Roman King (GB) v 40(1)82.13,5 Tina Henriksson a7
2019-09-22-3 Tt 2/2100 Philadelfia v 80(0)92.13,7 Elin Ahlin a13
2019-09-22-3 Tt 4/2100 Glory Days v 70(0)102.13,9 Ninni Westerlund a5
2019-09-22-3 Tt 12/2100 Mirror Lad (GB) v 110(0)112.14,1 Stephanie Demmler a28
2019-09-22-3 Tt 13/2100 Melissa Jordan (IRE) s 40(1)122.14,1 Jessica Wadst a8
2019-09-22-3 Tt 10/2100 Wyclef (IRE) v 130(0)132.14,5 Louise Pettersson a25
2019-09-22-3 Tt 8/2100 Spirit River v 60(0)142.14,6 Giovanni Neri a18
2019-09-22-3 Tt 1/2100 Roman Princess (FR) s 60(0)0U Johanna Grekula a22

Lopp 4 | Täby Trav | TATTERSALLS NICKES MINNESLÖPNING (L) | God

Datum Bana Spår Namn # BFIRes. Tid KuskOdds
2019-09-22-4 Tt 1/1600 Duca di Como (IRE) v 40(1)11.36,8 Elione Chaves2
2019-09-22-4 Tt 4/1600 Wonnemond (GER) v 60(1)21.37,7 Bayarsaikhan Ganbat5
2019-09-22-4 Tt 3/1600 Red Hot Chili v 60(0)31.37,7 Martin Rodriguez13
2019-09-22-4 Tt 2/1600 Victor Kalejs (USA) v 50(0)41.38,0 Per-Anders Gråberg12
2019-09-22-4 Tt 6/1600 Plata o Plomo (USA) v 50(0)51.38,5 Carlos Lopez3
2019-09-22-4 Tt 9/1600 Kashgar h 50(0)61.39,0 Manuel Martinez36
2019-09-22-4 Tt 5/1600 Another Batt (IRE) v 40(1)71.40,3 Shane Kelly25
2019-09-22-4 Tt 7/1600 Cabanac (GB) h 60(0)81.40,4 Rafael De Oliveira62
2019-09-22-4 Tt 10/1600 Hills And Dales (IRE) v 70(0)91.42,2 Shane Karlsson38
2019-09-22-4 Tt 8/1600 Christmas (IRE) h 30(1)101.42,5 Oliver Wilson10

Lopp 5 | Täby Trav | CHAMPAGNE TAITTINGER SVEALANDLÖPNING | God

Datum Bana Spår Namn # BFIRes. Tid KuskOdds
2019-09-22-5 Tt 12/1400 Old News (GB) h 20(1)11.24,7 Shane Kelly8
2019-09-22-5 Tt 1/1400 Silent Night s 20(1)21.24,8 Carlos Lopez3
2019-09-22-5 Tt 5/1400 Acapello (IRE) v 20(1)31.25,5 Rafael De Oliveira27
2019-09-22-5 Tt 4/1400 Nordic (GER) v 20(1)41.25,6 Dale Swift11
2019-09-22-5 Tt 10/1400 Outragusandangerus (USA) h 20(1)51.25,6 Per-Anders Gråberg19
2019-09-22-5 Tt 2/1400 Couleur Cafe (IRE) s 20(1)61.25,8 Jan-Erik Neuroth8
2019-09-22-5 Tt 8/1400 Youonlyliveonce (FR) h 20(1)71.25,8 Oliver Wilson11
2019-09-22-5 Tt 14/1400 Allhallowtide (IRE) s 20(1)81.26,1 Kaia Sofie Ingolfsland35
2019-09-22-5 Tt 15/1400 Grey Flash (USA) h 20(1)91.26,1 Fredrik Janetzky58
2019-09-22-5 Tt 3/1400 Debbie Dawn (IRE) s 20(1)101.26,2 Manuel Martinez27
2019-09-22-5 Tt 7/1400 Chinese Emperor (GB) h 20(1)111.26,3 Robert Havlin41
2019-09-22-5 Tt 6/1400 Monsieur Vic (FR) h 20(1)121.26,4 Shane Karlsson11
2019-09-22-5 Tt 9/1400 Mitty's Smile (IRE) s 20(1)131.26,5 Luke Morris32
2019-09-22-5 Tt 13/1400 Hypochondriac (GB) s 20(1)141.26,7 Rebecca Colldin46
2019-09-22-5 Tt 11/1400 Gulfstream Tiger (USA) h 20(1)151.26,8 Elione Chaves8

Lopp 6 | Täby Trav | LANWADES STUD STAKES (L) | God

Datum Bana Spår Namn # BFIRes. Tid KuskOdds
2019-09-22-6 Tt 7/1600 Appelina (DEN) s 60(0)11.37,1 Jan-Erik Neuroth1
2019-09-22-6 Tt 5/1600 Maamora (IRE) s 30(1)21.37,2 David Egan4
2019-09-22-6 Tt 8/1600 Hateya (IRE) s 40(1)31.37,3 Shane Kelly17
2019-09-22-6 Tt 4/1600 Gypsy Spirit (GB) s 30(1)41.37,5 P J McDonald26
2019-09-22-6 Tt 2/1600 Sea Race (IRE) s 30(1)51.37,7 Elione Chaves21
2019-09-22-6 Tt 6/1600 High As A Kite (FR) s 50(1)61.38,0 Manuel Martinez22
2019-09-22-6 Tt 1/1600 Seaside Song (GB) s 50(0)71.38,1 Carlos Lopez9
2019-09-22-6 Tt 3/1600 Unwanted Beauty (IRE) s 30(1)81.38,1 Per-Anders Gråberg16

Lopp 7 | Täby Trav | TURF MILE FINAL | God

Datum Bana Spår Namn # BFIRes. Tid KuskOdds
2019-09-22-7 Tt 7/1600 Manassas v 50(0)11.35,8 Elione Chaves5
2019-09-22-7 Tt 5/1600 Grimeford Lane (IRE) v 40(1)21.35,8 Kaia Sofie Ingolfsland6
2019-09-22-7 Tt 6/1600 Luisette Hill s 40(1)31.36,3 Madeleine Smith7
2019-09-22-7 Tt 4/1600 Tigerwolf (IRE) v 60(1)41.37,2 Carlos Lopez5
2019-09-22-7 Tt 10/1600 Dutch Heart (GB) v 70(0)51.37,7 Alan Wallace12
2019-09-22-7 Tt 9/1600 Heros Kalejs (USA) v 60(0)61.37,9 Per-Anders Gråberg4
2019-09-22-7 Tt 2/1600 Rocky (IRE) v 60(0)71.38,1 Annie Nilsson Lindahl19
2019-09-22-7 Tt 1/1600 Magic Johnson h 50(0)81.38,7 Ulrika Holmquist10
2019-09-22-7 Tt 3/1600 Heavenly Pulse (IRE) v 40(1)91.38,8 Andreas Tapia Dalbark22
2019-09-22-7 Tt 8/1600 Skyhawk s 5STR. Malin Holmberg

Lopp 8 | Täby Trav | CLARION SIGN BRO PARK SPRINT CHAMPIONSHIP (L) | God

Datum Bana Spår Namn # BFIRes. Tid KuskOdds
2019-09-22-8 Tt 5/1200 Corinthia Knight (IRE) v 40(1)11.10,4 Luke Morris8
2019-09-22-8 Tt 8/1200 Ambiance (IRE) v 80(0)21.10,5 Per-Anders Gråberg6
2019-09-22-8 Tt 12/1200 Puds (GB) s 40(1)31.10,5 Shane Kelly18
2019-09-22-8 Tt 11/1200 Captain America v 90(0)41.10,9 Carlos Lopez6
2019-09-22-8 Tt 13/1200 Sarookh (USA) v 40(1)51.11,0 Shane Karlsson23
2019-09-22-8 Tt 14/1200 Backcountry (GB) v 70(0)61.11,0 Fredrik Janetzky64
2019-09-22-8 Tt 2/1200 Dardenne (NOR) v 50(0)71.11,2 Dale Swift8
2019-09-22-8 Tt 3/1200 Xtara (IRE) h 30(1)81.11,3 Elione Chaves26
2019-09-22-8 Tt 6/1200 Sandtastic (FR) v 50(0)91.11,4 Josefin Landgren13
2019-09-22-8 Tt 4/1200 Nipozzano (IRE) h 30(1)101.11,5 Nicolaj Stott26
2019-09-22-8 Tt 1/1200 Prime Red (DEN) v 60(1)111.11,6 Annie Nilsson Lindahl42
2019-09-22-8 Tt 10/1200 Brian Ryan (GB) v 40(1)121.11,7 Jan-Erik Neuroth3
2019-09-22-8 Tt 7/1200 Monza (IRE) s 40(1)131.12,0 Manuel Martinez36
2019-09-22-8 Tt 9/1200 Basie v 5STR. Oliver Wilson

Lopp 1 | Vaggeryd | Poda Stängsel Jönköping | Lätt bana

Datum Bana Spår Namn # BFIRes. Tid KuskOdds
2019-09-22-1 Vg 12/1640 Dats So Cool v 4c ȼ1,3811.12,9A Gustav Johansson48
2019-09-22-1 Vg 5/1640 O'Man Flax v 5ȼ ȼ1,6421.12,9A Ville Karhulahti3
2019-09-22-1 Vg 2/1640 On the Line v 6ȼ ȼ1,8331.13,0A Ola Samuelsson24
2019-09-22-1 Vg 6/1640 Prince F.P.Romsås v 9ȼ ȼ1,941.13,3A Henriette Larsen29
2019-09-22-1 Vg 9/1640 Olga Utca s 5c c151.13,6A Sara Brodin6
2019-09-22-1 Vg 7/1640 Olivia Cheri s 6ȼ c1,3461.13,7AG Christoffer Eriksson10
2019-09-22-1 Vg 3/1640 Unheard Of s 6c ȼ0,8271.13,9A Kim Eriksson7
2019-09-22-1 Vg 8/1640 Alvena Vagaboy v 7c c0,6901.13,9A Mikael J Andersson37
2019-09-22-1 Vg 1/1640 Thought Hanover (US) h 4c c0,6401.14,6A Kevin Oscarsson15
2019-09-22-1 Vg 10/1640 Ragga Loss v 9c c0,3901.15,2A Peter Ingves41
2019-09-22-1 Vg 4/1640 Blue Mustasche v 6c c0,960UAG Henna Halme3
2019-09-22-1 Vg 11/1640 Man o'War v 7STR. Tommy Karlstedt

Lopp 2 | Vaggeryd | Alpist Reklam | Lätt bana

Datum Bana Spår Namn # BFIRes. Tid KuskOdds
2019-09-22-2 Vg 10/2640 Fireman Am v 4c c0,9211.16,1A Christoffer Eriksson3
2019-09-22-2 Vg 7/2640 Jaffa Maxim s 6ȼ ȼ2,1621.16,3A Kim Eriksson24
2019-09-22-2 Vg 1/2640 Sally MacLennane s 5ȼ c1,531.16,4A Thomas Dalborg18
2019-09-22-2 Vg 5/2640 Moonlight Lini v 7ȼ c1,1841.16,7A Micael Stjernström a43
2019-09-22-2 Vg 3/2640 Ponoko Mitta Goj v 9ȼ c1,851.16,8A Martin Malmqvist a40
2019-09-22-2 Vg 12/2640 Fenix Marcesi v 5c c161.17,2A Mikael J Andersson9
2019-09-22-2 Vg 9/2640 D.D.Dajm v 7ȼ c1,0971.17,4A Alexandra Wisén76
2019-09-22-2 Vg 11/2640 Wherehaveubean s 4ȼ ȼ3,1501.17,5A Ville Karhulahti9
2019-09-22-2 Vg 8/2640 Nairajah v 4c ȼ1,3301.17,9A Mikael Å Linderoth8
2019-09-22-2 Vg 2/2640 Springbank v 6ȼ ȼ1,950UAG Tommy Karlstedt2
2019-09-22-2 Vg 6/2640 MacGyver v 6ȼ c0,980UAG Jakob Smith53
2019-09-22-2 Vg 4/2640 Silver Fashion v 5STR. Maja Odder A

Lopp 3 | Vaggeryd | CTC - Uttagningslopp Amatör-SM | Lätt bana

Datum Bana Spår Namn # BFIRes. Tid KuskOdds
2019-09-22-3 Vg 9/2140 Herakles v 5c c0,7411.14,2A Lennart Svensson a24
2019-09-22-3 Vg 12/2140 Key Mom* (BE) s 5ȼ ȼ221.14,2A Petri Tarrimaa a3
2019-09-22-3 Vg 7/2140 Floalts Cesna s 5ȼ ȼ3,2331.14,3A Bengt A Nilsson a7
2019-09-22-3 Vg 5/2140 Super Steve v 4c c141.14,6A Hanna Lähdekorpi a3
2019-09-22-3 Vg 11/2140 Speedy Sallöv (DK) v 10c c0,9551.15,4A Håkan Jonsson a99
2019-09-22-3 Vg 6/2140 Lee Sånna v 6ȼ ȼ1,401.15,5A Tova Bengtsson a42
2019-09-22-3 Vg 10/2140 Speedy Jay Vicane v 6ȼ ȼ2,0301.15,5A David Källgren a16
2019-09-22-3 Vg 1/2140 Dali Pagadi v 4c c101.16,3AG Peter Arnqvist a4
2019-09-22-3 Vg 3/2140 Carrotlover v 8ȼ ȼ2,3401.17,9AG Henrik Johansson a12
2019-09-22-3 Vg 2/2140 Mucho Flax v 7STR. Magnus Pettersson a
2019-09-22-3 Vg 4/2140 Crispi's Memory s 7STR. Rune Petersson a
2019-09-22-3 Vg 8/2140 Grace River s 5STR. Håkan B Johansson a

Lopp 4 | Vaggeryd | SmålandsMästaren | Lätt bana

Datum Bana Spår Namn # BFIRes. Tid KuskOdds
2019-09-22-4 Vg 4/1640 M.T.Mighty Winner v 5ȼ ȼ1,5811.12,1A Henriette Larsen6
2019-09-22-4 Vg 8/1640 Macelleria v 5ȼ ȼ1,9721.12,1A Tommy Karlstedt2
2019-09-22-4 Vg 2/1640 Ryssebo la Reine s 6ȼ ȼ2,7831.12,4A Micael Stjernström a6
2019-09-22-4 Vg 7/1640 Smokey Herman v 7ȼ ȼ1,3841.12,4A Ville Karhulahti20
2019-09-22-4 Vg 1/1640 Star Keeper v 8ȼ c1,151.12,6A Sören Boel25
2019-09-22-4 Vg 9/1640 Counterfeightr v 7ȼ ȼ2,0261.12,6A Christoffer Eriksson11
2019-09-22-4 Vg 10/1640 Chipen Boy v 9c c0,5901.12,7A Mikael J Andersson51
2019-09-22-4 Vg 5/1640 Alicia Bore s 6ȼ ȼ1,4501.12,8A Stefan Persson7
2019-09-22-4 Vg 3/1640 Global Thunder v 6ȼ c1,3301.13,1A Kevin Oscarsson37
2019-09-22-4 Vg 11/1640 Ernst Hugo v 11ȼ ȼ1,301.13,2A Henrik Johansson a99
2019-09-22-4 Vg 12/1640 See You Tomorrow s 8ȼ ȼ1,2501.13,7A Christian Cracchiolo99
2019-09-22-4 Vg 6/1640 Andy Pandy One v 6ȼ ȼ1,960UAG Kim Eriksson21

Lopp 5 | Vaggeryd | Travskolans Stolopp | Lätt bana

Datum Bana Spår Namn # BFIRes. Tid KuskOdds
2019-09-22-5 Vg 3/2160 Greenstream s 6c c0,6811.17,3V Anton Knutsson27
2019-09-22-5 Vg 12/2160 Kvicka Lee s 5ȼ c1,2721.17,4V Micael Stjernström a71
2019-09-22-5 Vg 4/2160 Justina s 6c c0,9531.17,5VG Sören Boel14
2019-09-22-5 Vg 8/2160 Warpaint s 5c ȼ1,3341.17,9VG Thomas Dalborg5
2019-09-22-5 Vg 1/2140 Tobeanunorasinner s 3c c151.18,8V Christoffer Eriksson2
2019-09-22-5 Vg 7/2160 Fun Kee s 9ȼ c1,5361.18,1VG Henriette Larsen28
2019-09-22-5 Vg 9/2160 Mai Tai s 5c c171.18,3V Stefan Persson29
2019-09-22-5 Vg 13/2160 Conrads Prodigy s 4c ȼ1,3981.18,4V Kevin Oscarsson18
2019-09-22-5 Vg 14/2160 Happy G.G. s 5c c0,601.18,8V Martin Malmqvist a99
2019-09-22-5 Vg 5/2160 Carolin Fame s 7ȼ c1,7101.19,2VG Håkan B Johansson a15
2019-09-22-5 Vg 11/2160 Mahara Gutha s 3c c101.19,2VG Mikael J Andersson4
2019-09-22-5 Vg 6/2160 Ärtan Berit s 4c c101.21,1VG Ville Karhulahti23
2019-09-22-5 Vg 10/2160 Emma Mera s 6ȼ ȼ20UVG Kim Eriksson25
2019-09-22-5 Vg 2/2140 Ockra s 4STR. Peter Ingves

Lopp 6 | Vaggeryd | SmålandsMästaren - Monté | Lätt bana

Datum Bana Spår Namn # BFIRes. Tid KuskOdds
2019-09-22-6 Vg 12/2180 Börge (DK) v 6c c0,7611.14,5V Sofia Adolfsson3
2019-09-22-6 Vg 11/2180 Edio v 6c c0,5721.14,5V Iina Aho6
2019-09-22-6 Vg 6/2160 Farlander Am v 4ȼ ȼ1,1831.16,0V Jennifer L Oscarsson5
2019-09-22-6 Vg 1/2140 Haicon (FI) v 5ȼ c0,9541.16,7V Tova Bengtsson a5
2019-09-22-6 Vg 10/2160 Elstar Rapida v 8c c0,9351.16,2VG Sophia Olsson Jacobsen a27
2019-09-22-6 Vg 8/2160 See You in Heaven s 4ȼ ȼ3,0361.16,4V Stephanie J Werder a34
2019-09-22-6 Vg 14/2180 Robin Hood v 6ȼ c1,4771.16,0V Malin Andersson a12
2019-09-22-6 Vg 13/2180 Dream in Matchtown v 8ȼ ȼ2,1701.16,2V Åsa Svensson a49
2019-09-22-6 Vg 15/2180 Dalforno v 6c c0,4301.16,3V Josefine Ivehag22
2019-09-22-6 Vg 7/2160 Titan Lavec v 8c c0,6301.17,0V Paulina H Hemmingsson99
2019-09-22-6 Vg 3/2140 Maximilian Marcesi v 5c c0,6701.18,3V Elinor Pettersson a36
2019-09-22-6 Vg 2/2140 Puketorp Tinalina s 8c c0,6401.18,4V Linda Furåker a33
2019-09-22-6 Vg 5/2140 Ville Turf v 6c c0,8301.20,0VG Anna Ekholm a19
2019-09-22-6 Vg 9/2160 Henna s 5c c0,810UVG Alicia J Larsson a18
2019-09-22-6 Vg 4/2140 Eaja Composite v 5STR. Jenny Brunzell

Lopp 7 | Vaggeryd | Vaggeryds Kommuns lopp | Lätt bana

Datum Bana Spår Namn # BFIRes. Tid KuskOdds
2019-09-22-7 Vg 8/2140 Kirsty MacColl s 5ȼ c211.18,4V Thomas Dalborg6
2019-09-22-7 Vg 1/2140 Lord of Stonecroft v 3c c(1)21.19,8V Peter Ingves5
2019-09-22-7 Vg 10/2140 Lightspeed s 3c c131.19,8V Christoffer Eriksson5
2019-09-22-7 Vg 12/2140 Rado S.W. v 3c c(1)41.19,9V Magnus R Johansson a43
2019-09-22-7 Vg 7/2140 Kanonis Monic s 6c c151.20,0V Conny Görtz a29
2019-09-22-7 Vg 4/2140 Hunter S.T. v 3c c(1)61.20,0V Sören Boel16
2019-09-22-7 Vg 5/2140 Horse Power v 6ȼ c1,871.20,7VG Micael Stjernström a22
2019-09-22-7 Vg 6/2140 King Sir Phillippe v 4c c101.21,0VG Roger Pettersson18
2019-09-22-7 Vg 2/2140 Danilo H.B. v 3c c101.21,2VG Johan Svensson a20
2019-09-22-7 Vg 3/2140 Accra s 4ȼ ȼ40UVG Kim Eriksson3
2019-09-22-7 Vg 9/2140 Reef Snapper v 3c c(1)0UVG Kevin Oscarsson13
2019-09-22-7 Vg 11/2140 Maggiesaari s 3STR. Mikael J Andersson

Lopp 8 | Vaggeryd | Edqvist IT | Lätt bana

Datum Bana Spår Namn # BFIRes. Tid KuskOdds
2019-09-22-8 Vg 12/2140 Xet Diablo v 3c c111.15,9A Henriette Larsen3
2019-09-22-8 Vg 5/2140 Wolf of Wallstreet v 3c c121.16,1A Ola Samuelsson4
2019-09-22-8 Vg 2/2140 Moons Lille Olle v 3c c131.16,3A Anton Knutsson12
2019-09-22-8 Vg 3/2140 Nelle Atticus Lane v 4ȼ ȼ1,4841.16,3A Sören Boel8
2019-09-22-8 Vg 8/2140 Glue Boko v 6c c151.16,4A Kevin Oscarsson18
2019-09-22-8 Vg 4/2140 Pint of Choc v 4c c0,961.17,0AG Christoffer Eriksson12
2019-09-22-8 Vg 9/2140 Lily de Lune s 5ȼ c0,8671.17,2A Linn Stenson59
2019-09-22-8 Vg 6/2140 United Töll v 3c c101.17,2A Mikael Å Linderoth7
2019-09-22-8 Vg 1/2140 Princess la Mint s 7c ȼ1,570UAG Peter Ingves28
2019-09-22-8 Vg 7/2140 Bruce G.G. v 5ȼ ȼ1,820UAG Martin Malmqvist a56
2019-09-22-8 Vg 10/2140 Oscar Flax v 5c c10UAG Mikael J Andersson10
2019-09-22-8 Vg 11/2140 Battle Ship h 3STR. Kim Eriksson

Lopp 9 | Vaggeryd | Välkommen åter 2020 - P21-lopp | Lätt bana

Datum Bana Spår Namn # BFIRes. Tid KuskOdds
2019-09-22-9 Vg 4/2160 Vår Julius v 8c c0,7411.16,0V Anton Knutsson29
2019-09-22-9 Vg 3/2140 M.G.Livin Miracle s 4c c121.16,7V Roger Pettersson18
2019-09-22-9 Vg 10/2200 Above All s 8ȼ ȼ1,5931.14,8V Mikael J Andersson2
2019-09-22-9 Vg 11/2200 Tournado Dream v 6c c0,441.14,9V Jennifer L Oscarsson6
2019-09-22-9 Vg 6/2180 Golden Bowl v 10c ȼ1,3551.15,6V Kevin Oscarsson4
2019-09-22-9 Vg 7/2180 Lucas Laday v 8c c0,9561.15,8V Kim Eriksson9
2019-09-22-9 Vg 8/2180 Winner from Simba v 11ȼ ȼ1,2571.16,0V Henrik Johansson a23
2019-09-22-9 Vg 2/2140 Orange Sand v 9c c0,601.17,7V Peter Ingves20
2019-09-22-9 Vg 9/2180 Another Casanova v 12ȼ c0,9501.18,8V Maja Odder A37
2019-09-22-9 Vg 1/2140 Freddy C.K. v 5c c0,7201.21,5VG Lee Nimåker23
2019-09-22-9 Vg 5/2160 Made no Fear v 6c c0,530UVG Torbjörn Simberg a23

Lopp 1 | Umeå | Breddlopp | Lätt bana

Datum Bana Spår Namn # BFIRes. Tid KuskOdds
2019-09-22-1 U 11/2140 Beach Lover v 6c c0,7511.15,7A Frida Simonsson a9
2019-09-22-1 U 3/2140 Sweet Näs s 6c c121.16,4A Antero Heinonen8
2019-09-22-1 U 4/2140 Linvesta Vivant (BE) s 4c c0,9331.16,4A Ricky Eklund a6
2019-09-22-1 U 12/2140 Alva Sisu s 8c c0,8841.16,6A Jan-Erik Erikson a21
2019-09-22-1 U 10/2140 Reflexion v 4c c151.16,8A Robert Dunder11
2019-09-22-1 U 2/2140 Hope Diamond s 6c c0,4961.17,1A Stefan Johansson17
2019-09-22-1 U 9/2140 Nyby Dirty Money v 7c c0,8471.17,2A Thomas S Johansson a11
2019-09-22-1 U 7/2140 Kias Mando v 6c ȼ1,5481.18,6A Nils Elfving a19
2019-09-22-1 U 1/2140 Global Seashore s 7c c0,9701.19,6A Heidi Hiltunen20
2019-09-22-1 U 5/2140 Miracle Fighter v 8c c0,9701.19,9A Jessica Nilsson a17
2019-09-22-1 U 8/2140 Euro Keeper (US) v 7c ȼ20UAG Jonas Karlsson a2
2019-09-22-1 U 6/2140 Keiron Nalan v 7STR. Stina Sjöberg

Lopp 2 | Umeå | Breddlopp - P21-lopp - Spårtrappa | Lätt bana

Datum Bana Spår Namn # BFIRes. Tid KuskOdds
2019-09-22-2 U 6/2140 Ålia Rännil v 11c c0,9811.28,2A Heidi Hiltunen2
2019-09-22-2 U 2/2140 Attack v 5c c121.28,3A Jessica Lindgren a26
2019-09-22-2 U 1/2140 Hallsta Bamse v 10c c0,9831.28,5A Viktor Jonsson43
2019-09-22-2 U 3/2140 Storstjärna s 8c c141.28,5A Per Gustafsson9
2019-09-22-2 U 4/2140 Harnsta Spiken v 8c ȼ1,5451.28,6A Mats Jonsson32
2019-09-22-2 U 9/2140 Guli Vinn v 6c c0,8861.28,6A Mats Gällerstedt4
2019-09-22-2 U 8/2140 Juliblixten h 6c c171.29,2AG Peter Wikström a4
2019-09-22-2 U 5/2140 Kaksi Can s 6c c0,8981.29,3A Robert Kärrman a13
2019-09-22-2 U 7/2140 Manfred Viking v 8c c0,8801.30,8AG Ricky Eklund a26
2019-09-22-2 U 10/2140 Lennart Viking v 9c c0,801.30,8A Martin Åkerlund55

Lopp 3 | Umeå | Breddlopp | Lätt bana

Datum Bana Spår Namn # BFIRes. Tid KuskOdds
2019-09-22-3 U 3/2140 Variety Show v 5ȼ c1,3311.14,8A Robert Dunder3
2019-09-22-3 U 2/2140 Wasa Windy* (FI) v 7ȼ ȼ1,7121.14,8A Tino Lindström13
2019-09-22-3 U 9/2140 Mr Right v 11ȼ ȼ2,731.15,0A Stefan Johansson14
2019-09-22-3 U 6/2140 Reorder v 7c c0,8641.15,0A Mikael Lindqvist a25
2019-09-22-3 U 8/2140 Wasa Thunder* (FI) v 7ȼ ȼ1,1551.15,0A Aleksi Kytölä6
2019-09-22-3 U 5/2140 Rass Tanic v 10c c0,9561.15,1A Heidi Hiltunen14
2019-09-22-3 U 12/2140 Hagentoy v 8c c0,9671.15,2A Ricky Eklund a3
2019-09-22-3 U 1/2140 Kicking Viking v 7c c0,681.15,5A Martin Åkerlund55
2019-09-22-3 U 10/2140 Spot Bi (IT) v 8c ȼ0,8101.16,2A Lucas H Vikström23
2019-09-22-3 U 11/2140 Blue Line h 12c c0,701.16,7A Gunilla Oscarsson24
2019-09-22-3 U 7/2140 Special Firebird* (FI) h 9ȼ ȼ1,9501.19,0A Jonathan Carre a21
2019-09-22-3 U 4/2140 Winchester Bay v 8ȼ ȼ1,310UAG Antero Heinonen32

Lopp 4 | Umeå | Breddlopp | Lätt bana

Datum Bana Spår Namn # BFIRes. Tid KuskOdds
2019-09-22-4 U 12/2140 Green Keeper U.S. (US) v 5c c0,3611.16,6A Jonas Karlsson a5
2019-09-22-4 U 5/2140 Harryet Hazelaar (DE) s 5c c0,8421.16,8A Ricky Eklund a14
2019-09-22-4 U 4/2140 Only in Time O.C. h 5c c0,7731.16,8A Jan-Erik Erikson a5
2019-09-22-4 U 6/2140 Amigo Brick v 7c c0,8741.17,0A Caroline Forsner a13
2019-09-22-4 U 9/2140 East Jahunga s 5ȼ ȼ1,6451.17,1A Tino Lindström16
2019-09-22-4 U 3/2140 Lou Dana s 8c ȼ1,6361.17,1A Lucas H Vikström49
2019-09-22-4 U 7/2140 Gillsin (FI) v 10c c0,5671.17,4A Heidi Hiltunen7
2019-09-22-4 U 8/2140 Bravo Lita s 10ȼ c1,281.17,4A Lars Fredriksson a99
2019-09-22-4 U 2/2140 Alisiha Kick s 7ȼ ȼ1,901.17,6AG Erica Guldhag24
2019-09-22-4 U 10/2140 Bailiff v 5c c0,7601.17,9AG Per Gustafsson37
2019-09-22-4 U 11/2140 Imperial Corner (DE) v 8c c0,6701.18,0A Ulf Arne Johansson a55
2019-09-22-4 U 1/2140 Klammer v 4c c0,6901.18,6AG Stefan Johansson3

Lopp 5 | Umeå | Breddlopp - P21-lopp - Damklubbens Lärlingsserie, avd. 5 - Spårtrappa | Lätt bana

Datum Bana Spår Namn # BFIRes. Tid KuskOdds
2019-09-22-5 U 3/2140 Källsjöviking v 4c c0,9411.29,4A Mikael H Björklund1
2019-09-22-5 U 4/2140 Hornnes Tore* (NO) v 8c c121.29,6A Heidi Hiltunen3
2019-09-22-5 U 5/2140 Rado K. v 12c c0,8831.30,9A Victor Karlsson10
2019-09-22-5 U 1/2140 Berglund Svarta (NO) s 6c c0,6441.31,4AG Antero Heinonen17
2019-09-22-5 U 2/2140 Torpa Nic (NO) v 8c c151.33,7A Stina Sjöberg13

Lopp 6 | Umeå | Breddlopp - Montélopp - P21-lopp | Lätt bana

Datum Bana Spår Namn # BFIRes. Tid KuskOdds
2019-09-22-6 U 7/2160 Obelix M.* v 10ȼ ȼ1,8111.16,0V Jonathan Carre a9
2019-09-22-6 U 8/2160 Ariel T.Dream s 9ȼ ȼ1,5821.16,1V Caroline Forsner a1
2019-09-22-6 U 3/2140 Datastrom Am v 6c c0,6431.16,9V Erica Guldhag13
2019-09-22-6 U 2/2140 Pandora Diamant (DE) s 8c c0,6241.17,1V Amanda Hedlund a44
2019-09-22-6 U 5/2160 Sangrita Ås (US) s 7c c0,7451.17,9VG Lena Fritz a7
2019-09-22-6 U 1/2140 Bishop v 7c c0,710UVG Olivia Uggla a16
2019-09-22-6 U 6/2160 Xpecttheunexpected v 8c c0,70UVG Anna-Lena Forsberg a11
2019-09-22-6 U 4/2160 The True F. v 8STR. Jessica Nilsson a

Lopp 7 | Umeå | Breddlopp - P21-lopp - Fördel Ston | Lätt bana

Datum Bana Spår Namn # BFIRes. Tid KuskOdds
2019-09-22-7 U 12/2180 Mias Sardonyx v 4c c111.33,1V Per-Arne Lindström a5
2019-09-22-7 U 9/2160 Risåteddan s 5ȼ ȼ221.35,2V Bertil Ådin a17
2019-09-22-7 U 8/2160 Skafferprinsen v 6c c131.36,3V Stefan Johansson28
2019-09-22-7 U 13/2180 Ängsjokern v 5c c141.35,9VG Thomas S Johansson a55
2019-09-22-7 U 7/2160 Rote Carl v 4c ȼ251.36,8VG Mats Gällerstedt3
2019-09-22-7 U 5/2140 Risåvinnie s 4c c161.38,1VG Per Gustafsson5
2019-09-22-7 U 11/2180 Ivarsviking v 4c c171.36,3V Heidi Hiltunen7
2019-09-22-7 U 10/2160 Dans Lisa s 6c c181.39,0V Brage Hansen a30
2019-09-22-7 U 3/2140 Lilla Åskan s 6c c101.40,3V Nils Elfving a19
2019-09-22-7 U 6/2140 Gobos Filippa s 4c c101.41,9VG Stefan Dellbro a71
2019-09-22-7 U 4/2140 Stjärn Jänta s 4c c101.42,3VG Johan Dolling Millberg a71
2019-09-22-7 U 2/2140 Farm Glittra s 7c c10UVG Moa Magnesten a9
2019-09-22-7 U 1/2140 Alaska Tjern s 3STR. Robert Dunder

Lopp 8 | Umeå | Breddlopp | Lätt bana

Datum Bana Spår Namn # BFIRes. Tid KuskOdds
2019-09-22-8 U 1/2140 Umberto Face v 3c c111.18,0A Micael Ågren4
2019-09-22-8 U 10/2140 Formytwin Sisu h 4c ȼ1,221.18,6A Jonathan Carre a9
2019-09-22-8 U 4/2140 Selphie F.G. s 4c c131.19,0A Stefan Johansson27
2019-09-22-8 U 7/2140 Xigaro Bay v 5c c0,8841.19,1A Robert Dunder4
2019-09-22-8 U 12/2140 Ventomare s 5c c0,8351.19,3AG Tino Lindström24
2019-09-22-8 U 11/2140 Topgun v 6c c161.19,3A Per Gustafsson12
2019-09-22-8 U 3/2140 Somebody's Promise s 4c c171.19,3A Heidi Hiltunen4
2019-09-22-8 U 5/2140 On Time Orange v 5c c181.19,3A Jan-Erik Erikson a10
2019-09-22-8 U 9/2140 Silili s 6c c101.19,6A Erica Guldhag17
2019-09-22-8 U 8/2140 Red Hot Lady s 8ȼ c1,1401.19,9A Antero Heinonen33
2019-09-22-8 U 6/2140 Nisaba s 4c c101.21,6A Caroline Forsner a27
2019-09-22-8 U 2/2140 Lasse H.* (FI) v 7ȼ ȼ10UAG Sören Östman a26

Lopp 9 | Umeå | Breddlopp | Lätt bana

Datum Bana Spår Namn # BFIRes. Tid KuskOdds
2019-09-22-9 U 2/2140 Gobo's Niike s 5c c0,9611.17,5A Per Gustafsson16
2019-09-22-9 U 8/2140 Bottnas Estelle s 5ȼ ȼ3,4221.17,6A Tino Lindström11
2019-09-22-9 U 1/2140 Digital Yaw s 4ȼ c131.17,8A Mikael H Björklund10
2019-09-22-9 U 12/2140 Top Darian v 7c c0,941.17,9A Sören Östman a27
2019-09-22-9 U 4/2140 Tyrone Warrior* (FI) v 5c c0,9451.17,9A Jonathan Carre a31
2019-09-22-9 U 5/2140 Mr Tibo D.F. v 6c ȼ1,6561.18,0A Antero Heinonen3
2019-09-22-9 U 3/2140 Little By Little s 5c c0,9371.18,1A Thomas S Johansson a3
2019-09-22-9 U 11/2140 Giddefix h 7c c0,9781.19,3A Ulf Arne Johansson a62
2019-09-22-9 U 10/2140 Marilyn Dillon* (FI) s 5c c0,5301.20,0A Heidi Hiltunen23
2019-09-22-9 U 6/2140 Pippi Makeba s 4c c0,7501.21,5AG Peter Wikström a15
2019-09-22-9 U 7/2140 Doll Parts s 4c c0,680UAG Brage Hansen a50
2019-09-22-9 U 9/2140 Wasa Warcraft* (FI) v 5ȼ ȼ2,130UAG Stefan Johansson4

Lopp 10 | Umeå | Breddlopp | Lätt bana

Datum Bana Spår Namn # BFIRes. Tid KuskOdds
2019-09-22-10 U 4/2140 Bamse Å. v 6ȼ ȼ1,5711.17,3A Mikael Lindqvist a3
2019-09-22-10 U 9/2140 Wise Wind v 4c c121.17,7A Sören Lennartson13
2019-09-22-10 U 8/2140 Chan Cha Na v 9ȼ ȼ1,4631.17,8A Peter Wikström a16
2019-09-22-10 U 5/2140 Udo Frontline v 6c c0,5941.17,8A Lucas H Vikström8
2019-09-22-10 U 11/2140 Aphex A.F. v 7c c0,751.17,9A Per Gustafsson15
2019-09-22-10 U 7/2140 Montini v 11c c0,5861.17,9A Roger L Berglund a14
2019-09-22-10 U 1/2140 Tyrillon* (FI) h 6c c0,8271.18,0A Tino Lindström45
2019-09-22-10 U 12/2140 U.Bergs Tracy s 5c c0,9781.18,1AG Robert Dunder2
2019-09-22-10 U 6/2140 Diamond Shimmer* (FI) s 5c c0,7201.18,3A Heidi Hiltunen19
2019-09-22-10 U 2/2140 Design Highlight s 7c c0,6101.18,6A Ebba Ödling a38
2019-09-22-10 U 10/2140 Digital Phone s 4c c0,5101.18,6A Mikael H Björklund31
2019-09-22-10 U 3/2140 Mr Joke Diamond* (FI) h 4ȼ ȼ2,630UAG Stefan Johansson16

Lopp 1 | Hagmyren | Svensk Travsports Unghästserie - Treåringslopp | Lätt bana

Datum Bana Spår Namn # BFIRes. Tid KuskOdds
2019-09-22-1 H 5/1640 Järvsö Majlis s 3c c111.30,7V Rikard N Skoglund2
2019-09-22-1 H 8/1660 Klack Ymer v 3c c121.30,2V Mats E Djuse12
2019-09-22-1 H 7/1640 Ellinea s 3c c131.32,7V Ulf Ohlsson51
2019-09-22-1 H 4/1640 Busungen s 3c c141.32,9VG Wiktor Kylin-Blom7
2019-09-22-1 H 3/1640 Åsa Klipp s 3c c151.33,4VG Emil Eriksson23
2019-09-22-1 H 9/1660 Grysta Svarten v 3c c161.33,5VG Oskar Kylin Blom99
2019-09-22-1 H 2/1640 Hakkestadhs Runa s 3c c0,8371.36,3V Håkan Wallberg99
2019-09-22-1 H 1/1640 Telmi Linn s 3c c10UVG Kaj Widell99
2019-09-22-1 H 6/1640 Järvsö Johanna s 3c c10UVG Magnus A Djuse2

Lopp 2 | Hagmyren | Lätt bana

Datum Bana Spår Namn # BFIRes. Tid KuskOdds
2019-09-22-2 H 5/1640 Vista do Mar s 3c c111.16,6V Ulf Ohlsson2
2019-09-22-2 H 7/1640 Unique Cash v 5c ȼ1,621.17,1V Billy Svedlund7
2019-09-22-2 H 8/1640 Joyness s 4c c131.17,2V Lukas L Svedlund26
2019-09-22-2 H 2/1640 Leon C.H.* (RU) h 3c ȼ1,3341.17,3VG Rebecca Dahlén3
2019-09-22-2 H 1/1640 Perfect Graduation s 3c c151.17,6V Alexander Ljungman64
2019-09-22-2 H 3/1640 Octomore v 5c c161.18,8V Hans Bergh a44
2019-09-22-2 H 11/1640 Santos As v 3c c0,7571.18,8V Clara Jonasson20
2019-09-22-2 H 6/1640 Annkin Savage s 4c c101.19,0VG Mats E Djuse24
2019-09-22-2 H 4/1640 Lady Hall s 4c c101.20,6VG Jessika Sidbäck a48
2019-09-22-2 H 12/1640 Västerbo Gucci s 4c c101.26,4VG Hans Nordlander a23
2019-09-22-2 H 9/1640 Rubie Avenue s 4c c10UVG Hans Högberg a50
2019-09-22-2 H 10/1640 Adrian Lux h 5STR. Rikard N Skoglund

Lopp 3 | Hagmyren | Lätt bana

Datum Bana Spår Namn # BFIRes. Tid KuskOdds
2019-09-22-3 H 6/2160 Buzzer Beater h 4ȼ c0,911.14,2V Ulf Eriksson3
2019-09-22-3 H 1/2140 Mycrazydream v 5c c0,721.15,0V Magnus A Djuse4
2019-09-22-3 H 7/2160 Empire Garbo v 5ȼ c1,0931.14,4V Ulf Ohlsson2
2019-09-22-3 H 3/2140 Don't Worry v 5ȼ ȼ1,941.15,2V Henrik Svensson23
2019-09-22-3 H 9/2160 Diamonds Lucky v 5c c0,7951.14,6V Mats E Djuse74
2019-09-22-3 H 4/2160 So Gå Ikaros v 7c ȼ1,161.14,8V Felicia Hägglund25
2019-09-22-3 H 11/2160 Indian Four v 10c c0,6371.15,0V Olle Alsén17
2019-09-22-3 H 8/2160 Global Revolver v 8ȼ c1,3201.15,1VG Olle Wäjersten36
2019-09-22-3 H 10/2160 Com Valle v 12ȼ ȼ1,7901.15,1V Ove Berglin a99
2019-09-22-3 H 2/2140 Castor Brick v 5c c0,9201.16,1V Peter Eriksson47
2019-09-22-3 H 5/2160 Quatre Star v 6c c0,801.17,5VG Rikard N Skoglund11

Lopp 4 | Hagmyren | Svensk Travsports Kallblodsserie | Lätt bana

Datum Bana Spår Namn # BFIRes. Tid KuskOdds
2019-09-22-4 H 13/2160 Maggnetta s 7c c0,711.30,1V Kenth Åkerlund99
2019-09-22-4 H 12/2160 Elsas Faks v 6c c121.30,2V David Nylander a6
2019-09-22-4 H 8/2140 Fast S.T. v 5c c131.31,3V Susanne H Osterling5
2019-09-22-4 H 9/2140 Lill Signe s 6c c0,9341.31,4V Ulf Eriksson9
2019-09-22-4 H 14/2160 Espe Vilde (NO) s 6c c151.30,6V Erika Rosén Eriksson37
2019-09-22-4 H 11/2160 Järvsö Kristian h 4c c161.30,7VG Wiktor Kylin-Blom9
2019-09-22-4 H 10/2160 Höiby Anders (NO) v 8c c0,8771.30,8V Jonas Walje a51
2019-09-22-4 H 7/2140 Storm Greta s 5c c181.31,6VG Ulf Pettersson a20
2019-09-22-4 H 15/2160 Onkel Rune v 8c c101.31,6V Ove Berglin a99
2019-09-22-4 H 5/2140 Dans Mani s 8c c0,6901.32,1VG Magnus O Jonsson99
2019-09-22-4 H 3/2140 Knallhatten h 6c c101.32,5VG Lars Ångström a3
2019-09-22-4 H 4/2140 Tiram (NO) v 8c c0,9701.33,0V Maria M Lindell a99
2019-09-22-4 H 1/2140 Förtrollad s 8ȼ c1,420UVG Mats E Djuse8
2019-09-22-4 H 2/2140 Burängens Petter h 7ȼ c20UVG Kaj Widell14
2019-09-22-4 H 6/2140 Isilon Durin v 8c c10UVG Jerker Klang a26

Lopp 5 | Hagmyren | Lätt bana

Datum Bana Spår Namn # BFIRes. Tid KuskOdds
2019-09-22-5 H 1/2140 Temporino v 4c c111.16,4V Kaj Widell4
2019-09-22-5 H 6/2160 Bijoux de Fer v 5c c0,8721.16,0V Oskar Kylin Blom10
2019-09-22-5 H 4/2160 Classics Never Die v 3c c131.16,1V Lars-Göran Söderberg4
2019-09-22-5 H 13/2160 Calibrate v 6c c0,841.16,4V Magnus O Jonsson35
2019-09-22-5 H 11/2160 Jerry W. v 6c c0,6851.16,5V Ulf Eriksson44
2019-09-22-5 H 5/2160 Wilshere v 8c c0,7661.17,0V Jonas Walje a45
2019-09-22-5 H 12/2160 United Broline v 3ȼ c1,5571.17,2V Ulf Ohlsson9
2019-09-22-5 H 14/2160 Wing Man v 5c c0,6181.17,3V Peter Eriksson26
2019-09-22-5 H 10/2160 Easy Morique v 5ȼ ȼ2,201.17,4V Magnus A Djuse15
2019-09-22-5 H 8/2160 Spero Ducere v 7c c0,5401.17,5V Rikard N Skoglund61
2019-09-22-5 H 7/2160 Eye Candy V.R. s 6c c0,801.17,7V Ove Berglin a99
2019-09-22-5 H 9/2160 Starlight Hills s 9c c0,9401.17,9V Emil Eriksson76
2019-09-22-5 H 2/2140 Revy Hackstable v 5ȼ c10UVG Tobias J Gustafsson7
2019-09-22-5 H 3/2140 Some Zin s 5c c0,80UVG Mats E Djuse5

Lopp 6 | Hagmyren | Svensk Travsports Unghästserie - Treåringslopp | Lätt bana

Datum Bana Spår Namn # BFIRes. Tid KuskOdds
2019-09-22-6 H 1/2140 Jesithappend v 3c c111.17,0V Linda S Hedström6
2019-09-22-6 H 5/2140 Vrål Harry v 3c c121.18,1V Ove Berglin a22
2019-09-22-6 H 6/2140 Lyckans Olov v 3c c131.18,1V Stefan Arvidsson41
2019-09-22-6 H 10/2140 Bone Hard Flash v 3c c0,841.18,2V Tobias J Gustafsson32
2019-09-22-6 H 11/2140 Even's Good Girl s 3c c151.18,2V Magnus A Djuse2
2019-09-22-6 H 7/2140 Blaze Frontline s 3c c161.18,3VG Helena Ehn15
2019-09-22-6 H 8/2140 Bondissiment W.F. s 3c c171.18,6V Mats E Djuse79
2019-09-22-6 H 4/2140 Mellby Hyacint s 3c c181.18,8VG Susanne H Osterling5
2019-09-22-6 H 12/2140 Crazyforareason Ås v 3c c101.20,5V Ulf Ohlsson8
2019-09-22-6 H 2/2140 Jeanne d'Arc Boko s 3c c10UVG Ulf Eriksson49
2019-09-22-6 H 3/2140 Jamaica Boko s 3c c10UVG Kaj Widell9
2019-09-22-6 H 9/2140 Denzel h 3c c10UVG Rikard N Skoglund39

Lopp 7 | Hagmyren | Lätt bana

Datum Bana Spår Namn # BFIRes. Tid KuskOdds
2019-09-22-7 H 1/2140 Spik Loke v 6ȼ c1,7411.26,4V Ulf Ohlsson1
2019-09-22-7 H 6/2160 Järvsö Elviz v 10c ȼ1,3821.25,9V Olle Alsén49
2019-09-22-7 H 13/2160 Närbyflickan s 8c c0,9531.26,0V Peter Eriksson32
2019-09-22-7 H 5/2160 Fylking h 9c c0,8341.26,0V Sofia Frilén48
2019-09-22-7 H 11/2160 Euforia s 8c c151.26,2V Kim Metsälä a45
2019-09-22-7 H 4/2160 Skaffer Adrian (NO) v 10c c0,6361.26,2V Ulf Eriksson38
2019-09-22-7 H 7/2160 Hägern T.H. h 6c c0,8271.26,3V Wiktor Kylin-Blom7
2019-09-22-7 H 15/2160 Lill Maria s 10c c0,9881.26,3V Hans Brunlöf a48
2019-09-22-7 H 12/2160 Björs Viking v 10c c0,8201.26,3V Magnus A Djuse10
2019-09-22-7 H 14/2160 Rubus v 10c c0,8301.26,6V Hans Bergh a39
2019-09-22-7 H 3/2140 Snyggs Rubin v 7c c101.27,3V Peter Grundberg a43
2019-09-22-7 H 9/2160 Guli Glöd v 12c c0,9901.29,0V Kaj Widell7
2019-09-22-7 H 2/2140 Sindy Löper (NO) s 10c c0,910UVG Mats E Djuse25
2019-09-22-7 H 8/2160 Linda Kavat s 13c c0,990UVG Jan-Olov Åberg43
2019-09-22-7 H 10/2160 Håksätter Svarten v 10STR. Håkan Wallberg

Lopp 8 | Hagmyren | P21-lopp | Lätt bana

Datum Bana Spår Namn # BFIRes. Tid KuskOdds
2019-09-22-8 H 1/2140 Winnie the Pooh v 5c c111.16,6V Lukas Svedin a3
2019-09-22-8 H 8/2160 Farmens Kaliber v 7c c0,6121.16,1V Ulf Eriksson23
2019-09-22-8 H 9/2160 Dream Weaver v 4ȼ c1,1231.16,1V Jill Ivarsson9
2019-09-22-8 H 6/2160 Operation Day Z.A. v 7c c0,7241.16,2V Jan Ove Olsen27
2019-09-22-8 H 3/2160 O.C.Banker E. (NO) v 7c c0,5451.16,2V Evelina Blixt a61
2019-09-22-8 H 7/2160 Benromach v 9ȼ c1,2561.16,3V Hans Bergh a49
2019-09-22-8 H 14/2160 Esplendido Pellini v 9c c0,7971.16,5V Hans Svedin a76
2019-09-22-8 H 5/2160 Fire on Fire s 8c c0,8881.16,6V Emelie Mårtensson a21
2019-09-22-8 H 10/2160 Peak Me B. s 5ȼ c1,1901.16,7V Henrik Svensson14
2019-09-22-8 H 11/2160 Alvena Urläcker v 8c c0,9301.16,7V Ann-Charlotte Arnesson a77
2019-09-22-8 H 12/2160 Livi Kingdom v 7c c0,9201.17,0V Mats E Djuse40
2019-09-22-8 H 2/2140 Picasso Tribut v 5c c10UVG Rikard N Skoglund2
2019-09-22-8 H 4/2160 Gurra Knight v 7c c0,860UVG Håkan Wallberg99
2019-09-22-8 H 13/2160 Jenna E. s 10STR. Ulf Ohlsson
Extracted data successfully
Sunday 22nd of September 2019 18:13:48 - Records extracted: 447