Resultat

2021-03-01: MondayMantorp V64 V4 V3 DDLopp:  1  2  3  4  5  6  7  8  9  10
2021-03-02: TuesdayBergsåker V5 V4 V3 LDLopp:  1  2  3  4  5  6  7  8
2021-03-02: TuesdayAxevalla V64 V4 V3 DDLopp:  1  2  3  4  5  6  7  8  9  10
2021-03-02: TuesdayJägersro V5 V4 V3Lopp:  2  3  4  5  6  7  8
2021-03-02: TuesdayEskilstuna V5 V4 V3Lopp:  3  4  5  6  7  8  9  10

Lopp 1 | Bergsåker | - Mästarna - | Lätt bana

Spår Namn Skor BFI VagnRes. Tid KuskOdds
1/2140 Navona s 4c ȼ2VA11.16,0A Robert Bergh15
6/2140 Flix Dara v 4c c1VA21.16,2A Jimmy H Andersson53
11/2140 Estelle Godiva s 4c c0,71VA31.16,3A Mats E Djuse596
8/2140 Nomo v 6c c0,88VA41.16,5A Nicklas Westerholm299
2/2140 Fearless Merci s 4c c0,69VA51.16,6A Daniel Wäjersten193
4/2140 Sugar Beans v 6c c0,8VA61.16,9A Robert Skoglund1020
10/2140 Mr Beanie v 5c c1VA01.16,9A Henrik Svensson1099
9/2140 Forever and Ever s 4c c1VA01.17,0A Kaj Widell628
3/2140 Vaiana Venit s 4c c0,82VA0UAG Ulf Eriksson420
7/2140 Super Express S.W. v 4ȼ c2VA0UAG Magnus A Djuse61
12/2140 Jerome di Quattro v 5ȼ c1,83VA0UAG Veikko Haapakangas541
5/2140 He's a Fox v 4STR.STR. Rebecca Dahlén

Lopp 2 | Bergsåker | - Länsförsäkringar - | Lätt bana

Spår Namn Skor BFI VagnRes. Tid KuskOdds
6/1660 Bara Blixten v 5c c1VA11.29,8V Stefan Edin39
11/1660 Hulte Annika s 6c c1VA21.30,2V Ulf Ohlsson78
12/1660 Sölvsveds Atlas v 9c c1VA31.30,2V Mats E Djuse42
4/1660 Reime Blesa (NO) s 7c c1VA41.30,3V Anders Högberg99
13/1660 Klack Silver v 6c c0,76VA51.30,4V Tomas Pettersson752
7/1660 Kake v 9c c0,61VA61.30,4V Jan-Olof Johansson1073
9/1660 Läckra Leffe v 8c c0,75VA71.30,4V Robert Wilhelmsson231
3/1660 Torpa Ole (NO) v 9c c0,78VA01.31,0V Sofia Frilén956
10/1660 Ängsodin v 5c c1VA01.31,0V John Östman131
5/1660 Berglund Oda (NO) s 7c c0,9VA01.31,1V Magnus A Djuse246
2/1640 Sundbo Grann s 4c c0,85VA01.32,4VG Robert Skoglund56
1/1640 Forsberg v 6c c1VA0UVG Arild Eggen153
8/1660 Majos Höstglöd v 7c c0,76VA0UVG Mikael Svanstedt459

Lopp 3 | Bergsåker | Lätt bana

Spår Namn Skor BFI VagnRes. Tid KuskOdds
6/2640 Bottnas Explosive v 7c c1VA11.16,4A Petter Lundberg59
10/2640 Whynot Me v 6c c0,79VA21.16,5A Tomas Pettersson143
5/2640 Veams Crescendo v 9c c0,89VA31.16,5A Rikard N Skoglund91
8/2640 Meves Vacances v 5c c0,51VA41.17,0A Ulf Eriksson405
7/2640 Baron Etoile v 7c c0,83VA51.17,0A Vincent Eliasson814
4/2640 Socrates Face h 7c c0,81VA01.17,7A Mats E Djuse30
1/2640 Enjoy My Doll s 8c ȼ0,98VA0UAG Micael Melander743
3/2640 Gumball In h 6c c0,7VA0UAG Peter O Larsson454
9/2640 Exklusiva Liss s 4c c1VA0UAG Per Linderoth23
2/2640 Ants in the Pants v 4STR.STR. Henrik Svensson

Lopp 4 | Bergsåker | Spårtrappa | Lätt bana

Spår Namn Skor BFI VagnRes. Tid KuskOdds
13/2140 Otroligosåfin v 5c c0,97AM11.13,9A Lars-Göran Söderberg94
7/2140 Gelato v 5c c0,75VA21.14,4A Micael Melander73
1/2140 Carbon Crystal* (FI) s 6ȼ ȼ1,93AM31.14,9A Mats E Djuse479
2/2140 Sherlock v 5c c0,94VA41.15,1A Sofia Frilén591
11/2140 Aking Bakasyon v 6c c0,46VA51.15,3A Ulf Eriksson1624
15/2140 Variety Show v 7c c0,67VA61.15,5A Robert Dunder421
5/2140 Classic Gentleman v 10c c0,63VA71.15,7A Rikard N Skoglund706
12/2140 VästerboBlackMoney v 11c c0,79VA01.15,7A Nicklas Westerholm1188
9/2140 Red Rock Canyon Ås v 6c c0,45VA01.15,9A Ulf Ohlsson237
3/2140 Whitsun Eve s 8c c0,86VA01.16,2A Vincent Eliasson890
6/2140 Bring Me Brodde* v 6ȼ ȼ2,72AM0UAG Magnus A Djuse92
8/2140 Rudisha v 6c c0,33VA0UAG Jessika Sidbäck335
10/2140 Faster Than You v 6ȼ ȼ2,08VA0UAG Robert Bergh17
14/2140 Bowling Triple X. v 9c c0,85VA0UAG Daniel Wäjersten102
4/2140 Balder D.K. (DK) v 8STR.STR. Troels Andersen

Lopp 5 | Bergsåker | Svensk Travsports Kallblodsserie - Fördel Ston | Lätt bana

Spår Namn Skor BFI VagnRes. Tid KuskOdds
3/2140 Minea s 4c c1VA11.31,3V Micael Melander117
2/2140 Rötungen s 5c c1VA21.31,3V Jonas Johansson286
9/2140 Månsaga s 7c c1VA31.31,9V Hans Bergh101
7/2140 Diesel Flicka s 5c c0,56VA41.32,1V Ulf Ohlsson34
8/2140 Järvsö Johanna s 5c c1VA51.32,1VG Mats E Djuse102
6/2140 Ängsjokern v 7c c1VA61.32,3VG John Östman50
1/2140 Jonases Märtha s 5c c0,45VA71.32,7V Jan-Olov Åberg801
11/2140 Vinnas Titania s 5c ȼ1,4VA81.32,9VG Oskar Kylin Blom159
12/2140 Ronja N.N. s 6c c0,52VA01.33,1VG Stig Jarle Röste318
13/2160 Slotts Snabbis v 5c c0,81VA01.33,1VG Jimmy H Andersson598
4/2140 Höstbo Ellen s 6ȼ ȼ3,36VA01.36,2VG Kenth Åkerlund287
5/2140 Höstboballerina s 5c c1VA0UVG Tomas Pettersson49
10/2140 Torunn Viking s 8c c1VA0UVG Kaj Widell644

Lopp 6 | Bergsåker | P22 | Lätt bana

Spår Namn Skor BFI VagnRes. Tid KuskOdds
5/1640 Overpaid h 6c c0,96VA11.15,7A Mats E Djuse69
4/1640 Scarlet Lin v 7c c0,67VA21.15,8A Magnus A Djuse32
2/1640 Gala Shadow s 5c c0,47VA31.16,0A Ulf Ohlsson24
12/1640 Hidden Assets v 6c c1VA41.16,0A Tomas Pettersson242
1/1640 Clipper Chip v 9c c1VA51.16,3A Kjell Svanstedt374
9/1640 Icona Pop s 8c c0,81VA61.16,3A Anna Ek310
10/1640 Design Highlight s 9c c0,62VA71.16,8A Ebba Ödling1875
6/1640 Dream de Night v 8c c0,71VA81.17,3A Henrik Svensson615
3/1640 Marimaräng s 5c c0,96VA01.17,4A Erika Rosén Eriksson253
8/1640 Linnea Burge s 6ȼ c1,02VA01.17,5A Brage Hansen876
11/1640 Euclide v 7c c0,48VA01.17,6AG Janina Seppälä74
7/1640 Priapos E.M. v 11c c0,86VA01.17,9A Micael Melander748

Lopp 7 | Bergsåker | E3 Bonus - Treåringslopp | Lätt bana

Spår Namn Skor BFI VagnRes. Tid KuskOdds
1/2140 Secret Celebration h 3c c1VA11.17,7V Daniel Wäjersten16
8/2140 Cura Great Success s 3c c1VA21.17,9V Magnus A Djuse182
6/2140 Taxi Janice s 3c c1VA31.17,9V Micael Melander473
7/2140 Åcknes Elliot v 3c c(1)VA41.18,1V Ulf Ohlsson74
4/2140 Shiraz de Zeun h 3c c1VA51.18,7V Fredrik Wallin562
5/2140 Brat Rod h 3c c1VA61.18,7V Jimmy H Andersson1044
2/2140 Fast and Go h 3c c1VA71.21,1VG Rikard N Skoglund45
3/2140 L.G.Boko h 3c c1VA0UVG Lars-Göran Söderberg102

Lopp 8 | Bergsåker | Lätt bana

Spår Namn Skor BFI VagnRes. Tid KuskOdds
6/2140 Oskar of Sand v 4c c1VA11.16,8V Ulf Ohlsson18
7/2140 Tinto Three s 4c c1VA21.17,1V Henrik Svensson38
11/2140 Havre de Face s 4c c1VA31.17,5V Fredrik Wallin276
9/2140 CorneliusFudge v 4c c1VA41.19,7V Felix Sundgren1322
10/2140 Son of a Hill v 5c c1VA51.20,6V Kjell Svanstedt1472
5/2140 Castle Hill h 4c c1VA61.20,9VG Mats E Djuse396
2/2140 Izzy Life (FR) s 3c c1VA01.23,8VG Robert Bergh110
3/2140 West Wind s 3c c1VA0UVG Robert Dunder58
4/2140 B.Sacamano v 4c c1VA0UVG Magnus A Djuse429
12/2140 B.W.T.Fast Lane* (FI) v 4c ȼ2VA0UVG Veikko Haapakangas699
1/2140 Charles P.Hill h 4STR.STR. Lukas L Svedlund
8/2140 Golden Opportunity s 4STR.STR. Troels Andersen

Lopp 1 | Axevalla | Treåringslopp | Lätt bana

Spår Namn Skor BFI VagnRes. Tid KuskOdds
1/2140 Down Under h 3c c(1)VA11.16,4V André Eklundh26
8/2140 Ayah de Lux v 3c c1VA21.16,9V Thomas Dalborg200
3/2140 Iconic h 3c c(1)VA31.18,0VG Carl Johan Jepson32
5/2140 Jetsun Dream* (NO) h 3c c(1)VA41.18,0V Ole Johan Östre340
11/2140 Ottens Idol s 3c c(1)VA51.20,3VG Anders Svanstedt59
10/2140 Symphonic Palema v 3c c1VA61.20,4VG Magnus Jakobsson142
2/2140 All Included h 3c c(1)VA71.22,6VG Tobias Modig549
4/2140 Altezza Reale s 3c c(1)VA0UVG Kim Eriksson571
7/2140 Dynamite Eagra v 3c c(1)VA0UVG Stefan Persson224
9/2140 Timotejs Karamell s 3c c1VA0UVG Rickard Svanstedt103
6/2140 Grimfrost h 3STR.STR. Mikael J Andersson

Lopp 2 | Axevalla | Stolopp | Lätt bana

Spår Namn Skor BFI VagnRes. Tid KuskOdds
3/2140 Yes Sun s 4c c1VA11.18,4V Per-Gunnar Karlsson30
5/2140 Gazelle de Viette (FR) s 5c c1VA21.18,5V Marcus Hultman292
1/2140 Tasherit s 4c c1VA31.18,6V Hans Crebas59
7/2140 Eenymeenyminymoe s 5c c1VA41.18,6V Tim Nagel710
10/2140 WhenLoveTakesOver s 7ȼ c1,22VA51.18,7V Stefan Persson114
6/2140 Primadonna s 4c c1VA61.18,7V Thomas Dalborg279
11/2140 Clipping Pandora s 6ȼ ȼ1,62VA71.18,8VG Natalie Vestlund Högberg323
4/2140 Stepping Dreamgirl s 3c c1VA81.18,8V Carl Johan Jepson23
2/2140 Krinolin s 4c c0,6VA01.19,3V Micael Lindblom282
9/2140 Fowler Flap s 4ȼ c1,39VA0UVG Per Henriksen460
8/2140 Livi Obsession s 5STR.STR. Jesper Rydberg

Lopp 3 | Axevalla | Lätt bana

Spår Namn Skor BFI VagnRes. Tid KuskOdds
8/2160 Tessie Lock s 5c c1VA11.16,1V Jan Henriksson898
6/2140 Oliver Our Star v 4c c1VA21.16,8V Fredrik Claesson103
12/2160 El Patron v 4ȼ c2VA31.16,3V Stefan Persson24
1/2140 Amarillo Bay v 4ȼ ȼ4VA41.17,1VG Kim Eriksson229
10/2160 Let's Go Zon h 5c c1VA51.16,6V Glenn H Persson663
7/2160 The D.Red v 7c c0,78VA61.16,6V Mikaela Rydberg1104
4/2140 Atlanta Express v 3c c1VA71.17,4V Mikael J Andersson454
2/2140 One in a Million* (NO) h 3c c1VA0UVG Ole Johan Östre75
3/2140 Nuncia* (US) s 4ȼ ȼ(1)VA0UV Per Henriksen59
5/2140 Track Announcer v 4ȼ c2VA0UVG Carl Johan Jepson140
9/2160 Muscle Crown v 4ȼ c2VA0UVG André Eklundh52
11/2160 Gin T.at Last s 5c c0,87VA0UVG Fredrik Berg939

Lopp 4 | Axevalla | Lätt bana

Spår Namn Skor BFI VagnRes. Tid KuskOdds
5/2640 Outlaw Pete v 9c c0,61VA11.16,4V Thomas Dalborg1406
1/2640 Bikila v 6ȼ ȼ2VA21.16,4V Marcus Hultman137
4/2640 Stepping Moneyboy v 6c ȼ1,63VA31.16,5V Carl Johan Jepson39
6/2660 Ingemar Palema* v 9ȼ c1,16VA41.16,0V Ole Johan Östre296
10/2660 Man of Steel v 8c c0,7VA51.16,0V Linda Sedström73
2/2640 Easy Tiger Pellini v 9c c0,57VA61.16,6V Fredrik Claesson1247
7/2660 Battle Jack* (FI) v 5c c0,5VA71.16,1VG Oskar J Andersson43
8/2660 Emmeline Follo s 7ȼ ȼ1,39VA81.16,3V Andrzej Karasiewicz1698
3/2640 Ikaros di Quattro v 6c c0,91VA0UVG Hans Crebas25
9/2660 Fighting Joe h 9ȼ c1,04AM0UVG Tom Horpestad395
11/2660 Bouncing Ball O.O. v 10c c0,9VA0UVG André Eklundh947

Lopp 5 | Axevalla | Skaraborgsbygdens Ungdomsserie | Lätt bana

Spår Namn Skor BFI VagnRes. Tid KuskOdds
2/1640 Karls Helge v 5ȼ ȼ1,44AM11.13,8A Elias Strandberg31
11/1640 Gitane d'Inverne s 5ȼ ȼ2,61VA21.14,0A Max Karlsson34
4/1640 Unbalanced s 8ȼ c1VA31.14,3A Andreas Andersson385
3/1640 Rocking Flax v 5ȼ ȼ1,73VA41.14,3A Carl Philip Lindblom45
9/1640 Lilltösen Launcher s 7ȼ ȼ1,72VA51.15,0A Anna Sedström533
5/1640 No One Like You v 8c c0,87VA61.15,2A Elin Brolin706
7/1640 Inside the Dream s 6c c0,79VA71.15,3A Jesper Rydberg426
12/1640 Iyan Stardust* (NL) v 6c c1VA81.15,4A Julian Cordeau206
8/1640 Cochise v 10ȼ ȼ3,01VA01.15,4A Robin Andersson735
6/1640 Just East v 10ȼ ȼ2,21VA01.15,7A Henna Halme78
10/1640 Bolt Challenger* (NO) v 4c c1VA01.15,9A Jennifer L Oscarsson185
1/1640 Mon's Sirocco s 6c c0,59VA01.17,9AG Julia Almsgård431

Lopp 6 | Axevalla | Lätt bana

Spår Namn Skor BFI VagnRes. Tid KuskOdds
4/2140 Gloster Gladiator v 4ȼ ȼ4VA11.15,3A Fredrik Berg64
2/2140 Brad Canyon v 5c c1VA21.16,3A Carl Johan Jepson33
1/2140 FromHeaven Idzarda (DE) v 5c c0,64VA31.16,4A Per Henriksen122
9/2140 Profinitif v 7c c1VA41.16,4A Kristian Lindberg122
3/2140 Yankee Doodle v 10ȼ ȼ2,6VA51.17,0A Jan Henriksson444
7/2140 Livi Poldark h 4c c1VA61.17,1A Marcus Hultman198
12/2140 Snowden Still v 5c c1VA71.17,2A Tobias Modig68
11/2140 Avenir d'Inverne v 8c c0,75VA81.17,3A Tim Nagel702
10/2140 Giovetsi v 8c c0,97VA01.18,1AG Ferry Fridolfsson299
5/2140 Trollhunter v 4c c1VA0UAG André Eklundh34
6/2140 The Secret v 5STR.STR. Mikael J Andersson
8/2140 Cheva Gertorp v 6STR.STR. Rickard Svanstedt

Lopp 7 | Axevalla | Sebastian K:s B-tränarserie 2021 | Lätt bana

Spår Namn Skor BFI VagnRes. Tid KuskOdds
4/2160 Cayucos v 6c c0,55VA11.15,3V Jan Henriksson89
2/2140 Grace Gamble s 6c c0,54VA21.16,1V Håkan B Johansson93
12/2160 Upcoming Artist v 7c c0,65VA31.15,6V Carl Johan Jepson32
10/2160 Souzy s 6c c0,61VA41.15,7V Per Nilsson88
11/2160 Dallas S.I.R. v 9ȼ ȼ3,17VA51.15,8V Christer Hallén1021
1/2140 Bahia Blanca s 9c c0,93VA61.16,7V Marcus Hultman1074
6/2160 Sinister Face v 7c c0,43VA71.16,0V Thomas Dalborg168
15/2160 Andy Pandy v 10c c0,79VA81.16,0V Mikael J Andersson1013
7/2160 Isn't it Ironic v 11c c0,67VA01.16,1V Julia Almsgård963
5/2160 Gateruds Kashmir v 7c c0,72VA01.16,3V Morgan Ivarsson33
8/2160 Hercules T. v 7c c0,47VA01.16,6V Anders Christiansson1101
9/2160 Fux de Luxe v 8c c0,69VA01.16,6V Fredrik Claesson124
3/2140 Hot Hot Hot v 7c c0,82VA01.16,8V Lise Lotte Lindgren484
14/2160 X.L.Bygg Palema v 8c c0,74VA0UVG Stefan Persson360
13/2160 Notation v 7STR.STR. André Eklundh

Lopp 8 | Axevalla | Lätt bana

Spår Namn Skor BFI VagnRes. Tid KuskOdds
3/2140 Queen of Trixs (US) s 5ȼ ȼ1,37AM11.12,9A André Eklundh36
9/2140 Miss Åslanda s 9ȼ c1,27AM21.13,4A Tom Horpestad688
2/2140 Thengill (DK) v 11c c0,61VA31.13,5A Carl Johan Jepson98
4/2140 Conrads Wilhelm v 10c c0,9VA41.13,6A Kristian Lindberg101
8/2140 Smokey Herman v 9ȼ ȼ1,33AM51.13,6A Stefan Persson193
7/2140 Alorac Mathbell v 9c c0,49VA61.13,8A Oskar J Andersson225
6/2140 Dokonjo v 11ȼ ȼ1,41AM71.14,0A Mikael Å Linderoth112
1/2140 Karat Band h 5c ȼ1VA0UAG Åke Lindblom20
5/2140 Peder Mykla (NO) v 11c c1AM0UA Ole Johan Östre469

Lopp 9 | Axevalla | Stolopp - Spårtrappa | Lätt bana

Spår Namn Skor BFI VagnRes. Tid KuskOdds
7/2140 Quickly S.W. s 6ȼ ȼ1,76VA11.15,6A Carl Johan Jepson43
6/2140 C.M.T.Queen Bee s 5c c1VA21.15,7A Mikael J Andersson18
10/2140 Alibi s 6c c0,83VA31.16,0A Stefan Persson59
1/2140 Toxic Trix Macay s 7c c0,62VA41.16,0A Anders Christiansson945
2/2140 Jolene Boko s 5c c1VA41.16,0A Per Nilsson154
8/2140 Jullan Palema s 7ȼ c1,08VA61.16,1A Hans Crebas171
12/2140 Digital Furcola s 7ȼ c1,16VA71.16,1A Mikael Å Linderoth589
9/2140 Drip Drop s 7c c0,53AM81.16,2A Jan Henriksson272
4/2140 Mon Ami Lane s 6ȼ ȼ1,44VA01.17,1AG Rickard Svanstedt240
3/2140 Listas Behindbars s 5STR.STR. Paula A Gyllenberg
5/2140 Alexia Marshall s 8STR.STR. Magnus Jakobsson
11/2140 Almond Paste* s 6STR.STR. Ole Johan Östre

Lopp 10 | Axevalla | P21-lopp | Lätt bana

Spår Namn Skor BFI VagnRes. Tid KuskOdds
4/2160 Milos Ganador v 5c c0,93VA11.15,0V Carl Johan Jepson102
2/2160 Nina Ginto s 5c c0,54VA21.15,2V André Eklundh55
5/2160 Choco Lane v 5ȼ ȼ1,78VA31.15,3V Stefan Persson18
6/2160 Global Secrecy v 9ȼ c1,12VA41.15,5V Ola P Samuelsson228
8/2160 Anotherdewey v 9c c0,56VA51.16,2V Glenn H Persson162
10/2160 Sir Armani v 12ȼ ȼ1,57VA61.16,6V Mikael J Andersson261
9/2160 Moonlight Lini v 9c c0,61VA71.17,0V Petter Engblom638
3/2160 Disney v 8c c0,46VA81.18,5VG Göran Lihv410
1/2140 Estelle Avenue s 5c c0,4VA0UVG Per Nilsson57
7/2160 Bosse Rich v 7STR.STR. Kristian Lindberg

Lopp 2 | Jägersro | Lätt bana

Spår Namn Skor BFI VagnRes. Tid KuskOdds
5/1640 Run Brodde Run v 6c c0,85AM11.12,6A Jörgen Sjunnesson14
4/1640 Hector Greenwood v 7c c0,52VA21.12,9A Martijn de Haan360
8/1640 Forrest Hornline v 7c c1VA31.12,9A Niklas Lindblad159
7/1640 Precious Lord v 6c c0,91AM41.13,0A Kevin Oscarsson132
6/1640 Dandit* (DK) v 6ȼ c1,2VA51.13,0A Axel Jacobsen64
2/1640 Appreciated v 6c ȼ1,34AM01.13,1A Gustav Hellman270
9/1640 O.M.Escobar v 7ȼ ȼ1,69VA01.13,2A Peter Zadel373
1/1640 Edgy Look v 8ȼ ȼ1,27AM01.13,4A Håkan K Persson289
3/1640 Benito Roc (IT) h 4c c0,44VA01.13,7A Riccardo Bianchi121

Lopp 3 | Jägersro | Lätt bana

Spår Namn Skor BFI VagnRes. Tid KuskOdds
7/2140 Superiore v 5c ȼ2VA11.15,5V Christoffer Eriksson26
5/2140 Digital Stair h 4c c1VA21.15,7V Jörgen Sjunnesson18
1/2140 Too Hot Toulouse s 4c c0,63VA31.17,0V Kevin Oscarsson118
4/2140 Cissi af Solnäs s 4c c1VA41.17,6VG Svend Dyhrberg80
6/2140 Hyerim Park Racing s 4c c1VA0UVG Victor Rosleff214
2/2140 Hoop of Colour s 4STR.STR. Adrian Kolgjini
3/2140 Eagle Bat* (DK) s 5STR.STR. Anders F Jensen
8/2140 Fernando Fräk (DK) v 4STR.STR. Håkan K Persson

Lopp 4 | Jägersro | Marsmontén | Lätt bana

Spår Namn Skor BFI VagnRes. Tid KuskOdds
3/1640 Fighting Gehör v 7c c0,6611.13,7A Iina Aho83
5/1640 Wisdom Teacher v 6c ȼ1,3921.13,9A Anna Erixon70
6/1640 Havbergs Viking v 9ȼ ȼ1,4331.13,9A Henriette Larsen14
7/1640 Dynamite Sand v 10ȼ ȼ1,8141.14,6A Emma Holmquist234
9/1640 Tornado Exclusive v 11ȼ c0,9951.14,7A Julia Jakobsson1507
8/1640 To Late* (DK) v 11c c0,6701.14,8A Jessica Pilenberg95
4/1640 Person of Interest (US) v 6c c0,5301.15,2A Jonna Jakobsson421
1/1640 Vakse Viggo* (DK) v 10c c0,940UAG Linda Allercrantz206
2/1640 Zodiac Dany Grif* (IT) h 6STR.STR. Malin Andersson
10/1640 Barista Oak v 6STR.STR. Jonathan Carre
11/1640 Dali Pagadi v 6STR.STR. Josefine Larsson

Lopp 5 | Jägersro | Lätt bana

Spår Namn Skor BFI VagnRes. Tid KuskOdds
8/2140 Miracle Gift v 9c ȼ0,98VA11.13,7A Tyler Mifsud258
10/2140 Hannibal Face (FR) h 4c c1VA21.13,8A Adrian Kolgjini34
7/2140 Riley S.W. v 5c c1VA31.14,3A Jörgen Sjunnesson69
5/2140 Ecco Elholm* (DK) v 5c c1VA41.14,6A Thomas Uhrberg35
11/2140 Ups Face v 5c c1VA51.15,1A Christoffer Eriksson132
1/2140 Nici v 12c c0,79VA61.15,6A Roger Jonsson783
2/2140 Rose Lloyd s 6ȼ c1,54VA01.15,7A Conny Lindblad923
6/2140 Il Vole v 6ȼ c0,9VA01.15,8A Markus Niklasson871
3/2140 Alert Vendil v 5ȼ ȼ3,36VA0UAG Ken Ecce39
4/2140 Borga Inkasso s 8ȼ c1,8AM0UAG Roger Malmqvist463
9/2140 Spotlight Vixi v 5c c1VA0UAG Martijn de Haan275

Lopp 6 | Jägersro | KRAFFTs B-tränarserie 2021 - Omgång 1 | Lätt bana

Spår Namn Skor BFI VagnRes. Tid KuskOdds
3/2660 Gravity Pace v 5c c0,55VA11.14,8V Kevin Oscarsson28
9/2660 Keegan Trot v 5ȼ c1,08VA21.15,3V Hanna Lähdekorpi34
4/2660 Skogbys Gallardo v 6ȼ c1,59VA31.15,5V Håkan K Persson248
7/2660 Angelo Zaz v 10c c0,53VA41.15,6V Maria Elfstrand498
11/2680 Aslan D.K. (DK) v 9c c0,69VA51.15,3V Preben Sövik93
1/2640 Super Alice s 6ȼ ȼ1,96VA61.16,8V Thomas Uhrberg38
8/2660 Scoccos Fleury v 12ȼ c1,34VA01.16,5V Per Uvgård1021
6/2660 Nobella Winner s 8c c0,92VA01.19,4VG Bo Örberg767
2/2640 Gubben Noak v 7ȼ ȼ2,6VA0UVG Bengt A Nilsson473
5/2660 Flying Bolt v 9c ȼ1,02VA0UVG Mikael Pilenberg158
10/2660 Glimma Blixten v 6STR.STR. Jörgen Sjunnesson

Lopp 7 | Jägersro | Treåringspremiären! | Lätt bana

Spår Namn Skor BFI VagnRes. Tid KuskOdds
1/2140 Arrivederci Face v 3c c1VA11.16,8V Adrian Kolgjini20
7/2140 Give me Love* (DK) s 3c c(1)VA21.17,1V René Jonassen210
3/2140 Chief Lane v 3c c(1)VA31.17,1V Christoffer Eriksson61
4/2140 Sourire Frö h 3c c(1)VA41.17,5V Victor Rosleff185
8/2160 Il Forte h 3c c1VA51.16,8V Henriette Larsen238
2/2140 High on Pepper h 3c c(1)VA61.20,2V Markus Niklasson229
5/2140 It Wasn't Me s 3c c(1)VA71.20,2VG Conny Lindblad1066
6/2140 Rustico h 3c c(1)VA0UVG Joakim Lövgren30

Lopp 8 | Jägersro | Fördel Ston | Lätt bana

Spår Namn Skor BFI VagnRes. Tid KuskOdds
3/2140 Romero v 6c c0,93VA11.13,7A Conrad Lugauer20
4/2140 Mamba* (DE) v 7c c0,92VA21.13,8A Joakim Lövgren49
2/2140 Red Mile Brodde v 5ȼ ȼ3,1VA31.14,0AG Jörgen Sjunnesson27
1/2140 Herakles v 7c c0,81VA41.14,1A Thomas Uhrberg86

Lopp 3 | Eskilstuna | Breddlopp - Stolopp - Spårtrappa | Lätt bana

Spår Namn Skor BFI VagnRes. Tid KuskOdds
3/2140 Maja Tooma s 5ȼ ȼ2,17VA11.15,6A Andreas Lövdal147
7/2140 Bella M.J. s 7c c0,84VA21.15,6A Linnea Persson159
4/2140 Cilantro s 8ȼ ȼ2,86VA31.15,9A Lars Erixon62
6/2140 Marres Diva s 5c c0,97VA41.15,9AG Kai P Jussila21
5/2140 Power Brodda s 5c c1VA51.15,9A Richard L Jansson94
8/2140 Ester Joy s 10ȼ ȼ1,66VA61.16,1A Kent P Gustavsson407
9/2140 Ineedyourmoneymum s 7c c0,62AM71.16,1A Rikard S Jansson250
2/2140 Botswana s 5c c0,64VA81.16,1A Jarno Koskela122
11/2140 Wunder Dream s 8c c0,48VA01.16,5A Niclas Hammarström87
1/2140 Gloria B.J. s 8c ȼ1VA01.16,9A Julia Smedman696
10/2140 The Perfect One s 9c c0,86VA0UAG Tom Johansson313

Lopp 4 | Eskilstuna | Breddlopp - Stolopp - Spårtrappa | Lätt bana

Spår Namn Skor BFI VagnRes. Tid KuskOdds
7/2140 Simb Rihanna s 4c c1VA11.15,8A Mattias Eriksson32
5/2140 Gasette s 5ȼ c1,53VA21.16,0A Pierre Nyström27
3/2140 Wilmas Tira s 6c c1VA31.16,5A Lars D Carlson194
4/2140 Betulla C.R. (IT) s 4ȼ ȼ2,5VA41.16,7A Emma Smedeby51
1/2140 Select Dream s 5c ȼ1,27AM51.16,9A Anders Göstasson345
8/2140 Persos Merlot s 5c c0,56VA61.17,1A Jennifer Österdahl599
6/2140 The Lady L.B. s 8c c0,87VA71.17,7A Lars Erixon327
9/2140 Mogas Sabrina s 6c c0,9VA81.20,4AG Kerstin Hell96
2/2140 Adora s 6c c0,68AM01.20,8AG Petter Lundberg116
10/2140 Miramaris Futura s 7STR.STR. Tina Thorson
11/2140 Milk and Sugar s 5STR.STR. Mimmi Elfstrand

Lopp 5 | Eskilstuna | Breddlopp - Spårtrappa | Lätt bana

Spår Namn Skor BFI VagnRes. Tid KuskOdds
1/2140 Global Attention v 5c c0,5VA11.14,4A David Grundmann21
5/2140 Bravo Pointjack v 8c ȼ1,19VA21.15,8A Jan I Jönsson311
2/2140 Maestro v 6c c0,67VA31.15,9A Richard L Jansson145
10/2140 Bo Diddley v 5c c0,38VA41.16,0A Isac Lindberg107
9/2140 Yfront v 7c c0,81VA51.16,0A Åsa Lindberg99
4/2140 Jilla May s 6c ȼ1,31VA61.16,0A Andreas Lövdal64
6/2140 Follow the Stream v 8c c0,88VA71.16,0A Michael Haeffner281
3/2140 Win it Launcher s 7ȼ ȼ2,52VA81.16,1A Tina Thorson372
8/2140 Tiramisu Doc v 7c c0,64VA01.16,2A Sofia Adolfsson283
11/2140 Vici Supreme v 8ȼ ȼ2,37VA01.16,2A Niclas Hammarström219
7/2140 Optimus Prime v 10c c0,57AM01.16,5A Roland Jansson86

Lopp 6 | Eskilstuna | Breddlopp - Spårtrappa | Lätt bana

Spår Namn Skor BFI VagnRes. Tid KuskOdds
11/2140 Imakeyouproud v 8c c0,85VA11.14,9A Kim Moberg69
2/2140 Carlos Messi v 9c c0,59VA21.14,9A William Eriksson60
5/2140 Celtic v 9ȼ ȼ1,68VA31.15,5A Kent P Gustavsson221
10/2140 Such a Knight v 8ȼ c0,97VA41.15,7A Roland Jansson723
9/2140 Lennart All Over v 12ȼ ȼ2,8AM51.15,8A Helena Liberg-Carlson340
7/2140 Maple Hill's Eto'o v 7ȼ ȼ2,37VA61.16,1AG William Ekberg16
3/2140 Pallex Leejs v 9c c0,45VA71.16,1A Isac Lindberg322
8/2140 Canappealformore (US) v 9c c0,47VA81.16,2A Mats Domberg334
1/2140 Oban Boe v 8ȼ ȼ1,61VA01.16,3A Richard L Jansson423
4/2140 Albert G. h 9ȼ ȼ1,44VA01.16,3A Juhani Partanen156
6/2140 Fall Star Tooma v 12c c0,51VA01.16,4A Amanda Hellström544

Lopp 7 | Eskilstuna | Breddlopp - Spårtrappa | Lätt bana

Spår Namn Skor BFI VagnRes. Tid KuskOdds
5/2140 Topgear v 10c c0,81VA11.15,4A Hans G Eriksson81
4/2140 Andy Pandy One v 8ȼ c0,98VA21.15,5A Mats L Andersson64
3/2140 Toujours Vif v 11ȼ c1,22AM31.15,5A William Ekberg100
7/2140 Wollafur v 10ȼ ȼ1,66VA41.15,6A Juhani Partanen99
8/2140 Bottnas Commandeur h 9c c0,51AM51.15,6A Sandra Nordemo86
9/2140 Tyko Marje v 13ȼ c0,62VA61.15,6A Christian Riedl433
10/2140 Dior Ima s 5c c0,54VA71.15,9A Martin P Djuse29
2/2140 Baloo du Nord (FR) v 10ȼ c0,9VA81.15,9A Alf Nordemo346
11/2140 Sahara B.Boy* (FI) v 11ȼ c2VA01.16,1A Taneli Säde584
1/2140 Winner Bac v 7c c0,74VA0UAG Alice Engström97
6/2140 Lukas Bris v 11c c0,7VA0UAG Hanna Reiser145

Lopp 8 | Eskilstuna | Montéserien 4 - Breddlopp | Lätt bana

Spår Namn Skor BFI VagnRes. Tid KuskOdds
7/2140 Imakemyjokes v 6c c0,6511.17,3V Emilia Leo18
14/2160 Forjane de Segries* (FR) s 6c c0,7821.17,3V Julia Smedman112
6/2140 Starspangledeyes v 8c c0,5731.17,5V Anna Liljedahl Svensson581
15/2160 Chaktar de Vandel (FR) v 9c c0,7631.17,5V Alexandra Salin400
13/2160 White Witch Doc s 8ȼ ȼ1,9351.18,0VG Jenny A Björk112
8/2140 Lowlife v 9c c0,9261.19,2V Sofia Adolfsson125
12/2160 Alfas Ice Man v 8c c0,8271.18,7V Josefine Karning664
2/2140 Berra Bus v 5c c0,7481.19,5V Emeli Eriksson257
3/2140 T.P.Okaj v 10c c0,901.19,9VG Nicole Melberg248
4/2140 Agnes Lixarve s 7c c0,7801.20,0VG Emma Sander508
1/2140 Vincitori Indika v 6c c0,750UVG Nathalie Blom79
5/2140 Nicole Starsix s 5c c0,510UVG Jempa Odén284
9/2140 Sågfallets Dahlia s 9c c0,790UVG Emma Lindkvist806
11/2160 Etta Sting s 9c c0,660UVG Alice Molin158
10/2160 Victory Graphic v 9STR.STR. Moa Jakobsson

Lopp 9 | Eskilstuna | Breddlopp - Spårtrappa | Lätt bana

Spår Namn Skor BFI VagnRes. Tid KuskOdds
10/2140 Nyxian v 5c c0,96VA11.16,2A Richard L Jansson47
3/2140 Nyahbinghi s 5c c0,83VA21.16,4A Andreas Lövdal59
1/2140 Daenerys Targaryen s 6ȼ ȼ2VA31.16,8A Anders Göstasson158
9/2140 Xanthis Euphoria s 5c c1VA41.17,0A Mats L Andersson274
7/2140 Olivia All Over s 7ȼ ȼ2,37AM51.17,0A Helena Liberg-Carlson256
6/2140 Diaz s 5c c1VA61.17,1A Kai P Jussila73
4/2140 The Killer v 5c c1VA71.17,2A Rikard S Jansson124
8/2140 Geronimo d'Hello (FR) v 5c c0,67VA81.17,2AG Martin P Djuse33
5/2140 Vilda Tess s 6c c1VA01.17,2A Tom Fromell78
2/2140 Garantina s 5c c0,49VA01.17,7A Mats Remneby620

Lopp 10 | Eskilstuna | Breddlopp - Spårtrappa | Lätt bana

Spår Namn Skor BFI VagnRes. Tid KuskOdds
10/2140 Mas Credit (FI) v 6c c1VA11.15,7A Andreas Lövdal18
1/2140 Bottnas Felicia s 6c c0,8VA21.16,2A Sandra Nordemo323
2/2140 Caipirinha P.C. v 6c c0,93VA31.16,2A Fredrik B Larsson46
7/2140 Starlight M.L. v 7c c0,88VA41.16,3A Kenneth Gorski97
3/2140 Västerbo SunDancer s 9c c0,63VA51.16,4A Viktor Flink Ideborn466
9/2140 Narogaip v 6c c0,89VA61.16,7A Björn Beckman234
4/2140 Nonstop All Over v 8c c1VA71.16,8A Hans G Eriksson66
6/2140 Tempest v 9c c0,65VA81.17,0A Jenny Lindelöf509
5/2140 Zaritasmalina M.J. s 6c c1VA01.17,1AG Aleksi Flink146
8/2140 Sunset Brizard s 9STR.STR. Magdalena Ulriks.-Siminsk
Extracted data successfully
Tuesday 2nd of March 2021 23:53:29 - Records extracted: 362