Resultat

2020-07-01: WednesdayLindesberg V86 V4 V3 DDLopp:  1  2  3  4  5  6  7  8  9  10
2020-07-02: ThursdayHalmstad V75 V5 V4 V3 DDLopp:  1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13
2020-07-02: ThursdayGävle V5 V4 V3 LDLopp:  1  2  3  4  5  6  7  8  9  10

Lopp 1 | Halmstad | Travronden | Lätt bana

Spår Namn # BFIRes. Tid KuskOdds
10/1640 Lord Horse v 4c c0,7211.12,5A Ulf Ohlsson102
1/1640 Move it Brodde v 4c c0,8421.12,9A Peter Zadel141
2/1640 Beethoven v 4ȼ ȼ2,831.13,0A Carl Johan Jepson105
12/1640 Urgent Face* v 4ȼ ȼ2,2541.13,0A Steen Juul113
5/1640 Sista Förlusten* s 7ȼ c151.13,5A Peter Ingves488
7/1640 Bally T.N. v 4c c0,9361.13,8A Christoffer Eriksson119
8/1640 King Moneyfee v 6c ȼ1,6901.13,8A Kevin Oscarsson1998
3/1640 Go All in s 4c c101.14,1A Henriette Larsen1040
9/1640 Ourangel U.R. s 7ȼ ȼ2,2301.14,1A Stefan Persson1182
11/1640 Classic Gal s 5ȼ ȼ2,5601.16,8AG Erik Adielsson917
4/1640 Zolly Grif* (IT) s 5c c10UAG Vincenzo Castiglia410
6/1640 Tycoon Broline v 5c c0,910UAG Björn Goop15

Lopp 2 | Halmstad | Tylösand - EURO Classic Trot Next Year - Treåringslopp | Lätt bana

Spår Namn # BFIRes. Tid KuskOdds
5/2140 Elegant Ima* h 3c c111.13,3A Magnus Teien Gundersen21
1/2140 Hacker Am h 3c c121.14,1A Christoffer Eriksson49
10/2140 Flirting Diamond* (NO) v 3ȼ ȼ431.14,3A Thomas Uhrberg558
6/2140 Halo Am h 3c c141.14,4A Conrad Lugauer336
9/2140 Nocturnally v 3ȼ ȼ3,0151.14,4A Jan Hansen2952
8/2140 Lucky Truc v 3c c161.14,5A Johan Untersteiner329
2/2140 Take it Easy Tour h 3c c101.14,5A Björn Goop197
7/2140 Count on Me K.A.T. v 3c c101.15,0A Erik Adielsson1928
4/2140 Voyager West h 3c c101.15,1A Anders Zackrisson1205
3/2140 Titan Yoda v 3c c101.15,7AG Lutfi Kolgjini36
11/2140 Toto Barosso (DE) h 3c c10UAG Peter Untersteiner233
12/2140 Comand v 3c c10UAG Robert Bergh218

Lopp 3 | Halmstad | Stolopp - Cruzado Dela Noche Stoserie | Lätt bana

Spår Namn # BFIRes. Tid KuskOdds
9/2140 Marble Arch s 4ȼ ȼ1,6711.14,4V Björn Goop27
2/2140 Usiana Face s 4ȼ ȼ1,5721.14,7V Robert Bergh344
7/2140 Super Alice s 5ȼ ȼ2,6731.14,9V Erik Adielsson315
5/2140 Rosie Access s 4ȼ ȼ441.14,9V Peter Untersteiner246
11/2140 Jungle Renka* (NL) s 4c c151.14,9V Rick Ebbinge27
10/2140 Ruth Halbak s 5c c0,9361.15,0V Henriette Larsen1354
1/2140 Stepping My Lady s 6ȼ ȼ3,0501.15,3V Stefan Persson337
12/2140 Esther Cheri s 4ȼ c201.15,3V Johan Untersteiner1747
3/2140 Åsanna Starline s 4ȼ ȼ3,010UVG Kevin Oscarsson1284
4/2140 Eternal Space s 4ȼ ȼ2,130UVG Carl Johan Jepson668
6/2140 Feel the Rush s 4c ȼ1,80UVG Thomas Uhrberg45
8/2140 G.R.Winnie s 4c ȼ1,750UVG Christoffer Eriksson152

Lopp 4 | Halmstad | Scantec | Lätt bana

Spår Namn # BFIRes. Tid KuskOdds
10/2140 Oracle Tile* h 4c c111.13,6A Kristian Malmin21
11/2140 Africa Bi* (IT) s 4c ȼ121.13,6A Michel F Rothengatter129
6/2140 Radio Gaagaa v 4c ȼ131.13,7A Peter Untersteiner60
8/2140 Jaxon V.S.* (DE) v 4c c0,2541.13,8A André Eklundh292
7/2140 Baron Frontline v 4c ȼ251.13,9A Robert Bergh35
1/2140 Navaho Ghostdance v 4c c161.14,3A Christoffer Eriksson856
9/2140 Havbergs Photo v 4c c101.14,5A Per Nordström1571
2/2140 Thorondor v 4c ȼ1,3301.16,0A Björn Goop102
5/2140 Das Auto v 4c c10UAG Kim Eriksson301
12/2140 Lexington Zon v 4c c10UAG Johan Untersteiner998
3/2140 Exciting Lady* (DK) s 4STR. Knud Mönster
4/2140 Arwen As* (IT) s 4STR. Rick Ebbinge

Lopp 5 | Halmstad | Landmann - Final Summer Meeting Halmstad | Lätt bana

Spår Namn # BFIRes. Tid KuskOdds
10/2140 Vichy Grif (IT) s 6ȼ ȼ2,2111.12,1A André Eklundh31
7/2140 Atik D.L.* (IT) h 4c c0,8321.12,2A Carl Johan Jepson36
3/2140 Massive Speed* (NO) v 7c c0,8831.12,5A Björn Goop66
2/2140 HögstenaStalldräng h 7c c141.12,6A Thomas Uhrberg93
4/2140 Quality Fighter* (NO) v 6ȼ c1,2551.12,7A Jan Dahlgaard1047
9/2140 Vivaldi D.K.* (DK) v 9ȼ c(1)61.12,8A Knud Mönster750
1/2140 Rebella Mystic L.* (NO) s 7ȼ ȼ(1)01.13,5A Johan H Undem730
8/2140 Taiga Woodland v 7c c101.13,8A Christian Fiore229
5/2140 Maggie Cash s 5ȼ ȼ2,1301.15,4A Stefan Persson87
6/2140 Arapaho Ghostdance v 6ȼ ȼ1,450UAG Lutfi Kolgjini73

Lopp 6 | Halmstad | Ljungby Maskin | Lätt bana

Spår Namn # BFIRes. Tid KuskOdds
1/2140 Phoenix Photo v 6c ȼ1,6911.13,4A Örjan Kihlström23
10/2140 Souvenir d'Inverne v 6ȼ ȼ1,5421.13,6A Ulf Ohlsson213
6/2140 Can Tab* (NO) v 7ȼ ȼ131.13,8A Knud Mönster607
11/2140 Knowledge'em h 4c c141.13,9A Christoffer Eriksson48
12/2140 Royce Rolls* (NO) v 5ȼ ȼ1,651.13,9A Björn Goop84
9/2140 Vulcano N.P.* (IT) h 6ȼ ȼ1,661.13,9A Carl Johan Jepson451
3/2140 Bastian v 4ȼ c1,201.14,0A Hanna Lähdekorpi214
8/2140 D.J.O'Kay* (DK) v 5c ȼ(1)01.14,9AG Peter Ingves308
5/2140 Diamond's Sweety s 5ȼ ȼ401.16,4A Johan Untersteiner311
2/2140 Mister Selfie v 5ȼ ȼ2,410UAG Robert Bergh422
4/2140 Macro Star v 8c ȼ0,870UAG Bo Westergaard64
7/2140 Dali Pagadi v 5c c10UAG Erik Adielsson224

Lopp 7 | Halmstad | Transportcentralen - SprinterMästaren - Uttagningslopp 1 | Lätt bana

Spår Namn # BFIRes. Tid KuskOdds
5/1609 Bythebook v 4ȼ ȼ3,0111.10,7A Erik Adielsson24
8/1609 Green Manalishi h 4ȼ c1,521.10,9A Jorma Kontio20
1/1609 Usain Töll v 4c c0,6131.10,9A Wilhelm Paal100
2/1609 Bodybuilder h 4ȼ ȼ441.11,3A Örjan Kihlström568
3/1609 Criterion v 4ȼ ȼ2,1151.11,3A Carl Johan Jepson104
4/1609 Taxi Out v 4ȼ c1,0861.11,7A Jörgen Sjunnesson1026
6/1609 Demon Onthe Hill (US) v 4ȼ ȼ1,601.11,7A Ulf Ohlsson831
7/1609 Amelie Grif (IT) s 4ȼ ȼ1,5701.11,8A Björn Goop333

Lopp 8 | Halmstad | ATG - SprinterMästaren - Uttagningslopp 2 | Lätt bana

Spår Namn # BFIRes. Tid KuskOdds
4/1609 Guzz Mearas h 4ȼ ȼ1,7311.10,8A Johan Untersteiner24
5/1609 Upset Face h 4c c0,9321.10,9A Adrian Kolgjini37
3/1609 Osterc (US) h 4c ȼ231.11,0A Erik Adielsson26
7/1609 King of Everything h 4ȼ c1,0841.11,0A Claes Svensson171
2/1609 Sweetman v 4ȼ ȼ2,1551.11,1A Thomas Uhrberg339
1/1609 Brake Cooling h 4ȼ ȼ1,5661.11,9A Jorma Kontio466
6/1609 Harper Seabrook v 4ȼ ȼ2,050UAG Robert Bergh552

Lopp 1 | Gävle | Fyraåringslopp | Lätt bana

Spår Namn # BFIRes. Tid KuskOdds
3/1640 Awesome Kronos v 4c c111.12,7A Viktor Lyck23
7/1640 Brunello Hall h 4ȼ ȼ2,421.12,8A Per Lennartsson25
1/1640 Digital Lounge v 4c c131.13,0A Kaj Widell124
6/1640 Bo Diddley v 4ȼ ȼ241.13,3A Jörgen Westholm151
2/1640 Crazy Cat Lady s 4ȼ c1,4551.13,4A Tomas Rosén762
12/1640 O.P.'s Fantastic v 4ȼ ȼ2,1561.13,5A Daniel Wäjersten193
4/1640 Karls Helge v 4ȼ ȼ1,3701.13,5A Rebecca Dahlén361
5/1640 Qixi Roc s 4c c101.13,5A Oskar Kylin Blom148
10/1640 Flash Fire v 4ȼ ȼ2,5801.13,8AG Mats E Djuse609
9/1640 Maja Tooma s 4c c0,501.14,0A Oskar J Andersson623
11/1640 Gasen i Botten v 4c c0,801.14,3AG Mika Forss660
8/1640 Return of Bols v 4c c0,690UA Claes Sjöström662

Lopp 2 | Gävle | Svensk Travsports Kallblodsserie - Fördel Ston | Lätt bana

Spår Namn # BFIRes. Tid KuskOdds
8/2140 Färsta Vilma s 5ȼ c1,8311.29,4VG Jimmy Jonsson45
6/2140 Faksida s 7c c0,6921.29,6V Håkan Andersson708
12/2140 Harvs Blomma s 4c ȼ231.30,0V Henrik Svensson311
9/2140 Kalltekla s 5c c0,6441.30,3V Mats E Djuse33
1/2140 Pårs Philippa s 7ȼ ȼ1,8251.30,7V Pernilla Vidner902
7/2140 Gärdsjö Milla s 5c c0,9561.30,8VG Per Lisell149
4/2140 Åhs Mara s 11c c0,9371.30,9V Jill Ivarsson371
14/2160 Tiram (NO) v 9c c0,9381.30,4V Maria M Lindell1706
15/2160 Polar Scott v 8ȼ c1,8901.30,6VG Kajsa Frick623
13/2160 Nebbenes Solan (NO) h 4c c101.31,1VG Wiktor Kylin-Blom49
3/2140 Slotts Lena s 4c c101.31,5V Oskar Kylin Blom100
10/2140 Horgen Elvy (NO) s 7c c0,8801.31,6VG Per Anders Thuresson468
2/2140 Reime Blesa (NO) s 6c c10UVG Robert Wilhelmsson253
5/2140 Månfröken s 6c c10UVG Cecilia Rosenqvist92
11/2140 Berga Moa s 11c c10UVG Kenneth Gorski738

Lopp 3 | Gävle | Lätt bana

Spår Namn # BFIRes. Tid KuskOdds
1/2640 Enge Eros v 4c c111.15,0V Claes Sjöström33
4/2660 Livi Majesty v 6ȼ c1,2921.14,6V Daniel Wäjersten259
9/2660 Classics Never Die v 4c c0,9231.14,7V Lars-Göran Söderberg571
5/2660 Kalashnikov v 8c ȼ1,4941.14,7V Nicklas Westerholm32
15/2680 Hunkydory Degato s 7ȼ c1,1851.14,2V Rebecca Dahlén204
11/2660 Order by Box v 6c c0,8261.14,8V Sofia Frilén1030
12/2680 Alorac Mathbell v 8c c0,4671.14,3V Oskar J Andersson220
2/2640 Sergio Frontline v 9c c0,9471.15,4V Mats E Djuse641
13/2680 Young da Vici h 6ȼ ȼ1,8101.14,3V Per Lennartsson36
10/2660 Oilsheik* (FI) v 6c c0,7501.15,8V Rauno Pöllänen129
8/2660 Lotus Gil v 8ȼ ȼ2,3701.16,1VG Erik Lindegren959
3/2640 Texas Dynamite v 5c c101.16,7VG Per Bonnevier591
6/2660 Maison Plage v 7ȼ c0,8501.17,0V Olle Alsén588
7/2660 Marlon Donvici v 7STR. Emilia Leo
14/2680 Panic Button v 12STR. Mika Forss

Lopp 4 | Gävle | Maharajahs Stoserie 2020, Försök 3 | Lätt bana

Spår Namn # BFIRes. Tid KuskOdds
10/1640 Hankypanky Peyton s 5c c0,511.12,4A Ulf Eriksson55
4/1640 IdreamIcanfly s 6ȼ ȼ2,2621.12,4A Claes Sjöström37
8/1640 Pippi Roc s 5c c0,8531.12,4A Henrik Svensson483
12/1640 Miss Silver s 5ȼ ȼ1,2541.12,7A Jörgen Westholm177
1/1640 Denali s 5ȼ c1,0551.12,7A Mats E Djuse106
5/1640 Fragolini Am s 5c c0,8361.12,9AG Lars-Göran Söderberg113
7/1640 Juni Roadrunner s 8ȼ ȼ1,9501.12,9A Kajsa Frick286
6/1640 Twinkle Face* s 5c c0,8201.13,3A Mika Forss56
3/1640 Dashing Kimberley s 8c c101.13,4A Evelina Andriainen477
2/1640 Run a Mile s 5ȼ c0,980UAG Oskar J Andersson41
9/1640 Xanthis Delicious s 5STR. Johan Brandel
11/1640 Whitsun Madonna s 5STR. Emilia Leo

Lopp 5 | Gävle | E3 Bonus - Treåringslopp | Lätt bana

Spår Namn # BFIRes. Tid KuskOdds
7/1640 Jumanji Love v 3c c111.14,5A Mika Forss189
6/1640 Enge Jas v 3c c121.14,6A Jörgen Westholm34
1/1640 Fiery v 3c c131.15,0A Kaj Widell195
10/1640 Bellaforza s 3c c141.15,1A Claes Sjöström106
9/1640 Önas Py s 3c c151.15,1A Oskar Kylin Blom418
11/1640 Yoyo Gel s 3c c0,861.15,2A Kajsa Frick604
8/1640 Miss Nefertiti s 3c c171.16,2A Helen Åkerlund1727
5/1640 O.P.'s Fearless h 3c c181.16,8A Daniel Wäjersten21
3/1640 Moving Dream h 3c c10UAG Carina Granlund689
4/1640 Stonelake Marilee* (FI) s 3c c0,50UA Hannu Korpi61
2/1640 Miss America* (FI) s 3STR. Janne Korpi

Lopp 6 | Gävle | Travbutikens B-tränarserie Gävletravet 2020, Försök 8 - K50-lopp | Lätt bana

Spår Namn # BFIRes. Tid KuskOdds
8/2160 Unlimited Face s 4c c111.15,8V Bo Eklöf19
4/2140 Conrad Launcher v 5c ȼ121.16,6V John Byström49
14/2160 Dragon Mearas v 7c c131.16,3V Jonas Edlund100
11/2160 Backflip s 4c c141.16,3V Ralf Göstas250
6/2160 Euclide v 6c c0,4751.16,6V Janina Seppälä914
7/2160 Livi Nationality v 5ȼ ȼ2,5661.16,8V Björn Persson91
13/2160 Janie Jones s 5ȼ ȼ2,3571.16,8V Karin Nilsson742
5/2160 Artful Dodger v 5c c0,8801.17,0V Carina M Sedin1295
2/2140 Whinston Majo v 7c c0,8501.17,7V Mikaela Sundin125
12/2160 Loreen s 8ȼ ȼ2,701.17,7VG Lars-Göran Magnusson1661
10/2160 Don Cruzado v 5c ȼ201.18,1VG Mattias Hansson709
9/2160 T.P.Okaj v 9c c0,8701.18,7V Mikaela Sparrdal918
3/2140 Cutie Käbb s 4ȼ c1,2501.21,0VG Therese Boström329
15/2160 Make My Day s 6c c0,7901.21,1VG Johanna Stark439
1/2140 Mountain Priestman* (FI) v 4c c10UVG Tiina Koskela925

Lopp 7 | Gävle | Fyraåringslopp - Sleipner Gävles Månadstäcke | Lätt bana

Spår Namn # BFIRes. Tid KuskOdds
9/1660 Rigel Rokk* (NO) h 4c c111.31,2V Oskar J Andersson22
4/1640 Hammarns Qaramell s 4c c121.32,4V Jill Ivarsson95
3/1640 Rötungen s 4c c131.32,6V Jörgen Westholm396
5/1640 Tinder Lars* (NO) v 4c c141.33,0VG Jimmy Jonsson32
7/1660 Telmi Linn s 4c c151.32,0V Tomas Rosén659
8/1660 Alice Tabac s 4c c0,9261.32,1VG Marie Andersson1752
6/1660 Lejonet Elsa s 4ȼ c1,6401.32,2V Mats E Djuse85
10/1660 Matteus W.J. v 4c c0,5201.33,6VG Robert Wilhelmsson793
1/1640 Govilja Viking s 4c c101.35,1VG Jan Ove Olsen84
2/1640 Singö Kalle v 4c ȼ20UVG Olle Alsén456

Lopp 8 | Gävle | P21-lopp - Spårtrappa | Lätt bana

Spår Namn # BFIRes. Tid KuskOdds
8/2140 Captain Knas v 6ȼ c1,2711.14,2A Ulf Eriksson134
9/2140 Libertin* v 4c c0,7921.14,5A Kaj Widell66
14/2140 Real Masterpiece v 7c ȼ1,6931.14,6A Mats E Djuse36
7/2140 Testa di Cavolo v 5ȼ ȼ3,4241.14,8A Nicklas Westerholm37
11/2140 Ninepoints Googoo v 8ȼ ȼ1,7351.14,8A Mika Forss75
12/2140 Reorder v 8ȼ ȼ3,261.15,0A Daniel Wäjersten88
13/2140 They don't Know s 7c c0,6571.15,0A Erika Gustafsson2408
6/2140 Shakira Gel s 8c c0,9981.15,2A Arne Ramberg1256
2/2140 Thrilling s 8c c0,8801.15,3A Ludwig Wickman224
5/2140 Sharp Intentions v 9c c0,9301.15,3A Evelina Andriainen1527
10/2140 Slaghöken v 8ȼ ȼ1,8101.15,3A Claes Sjöström179
1/2140 Enjoy di Quattro v 9c c0,9401.15,4A Peter Larsson310
3/2140 Gloss Photo v 11ȼ ȼ2,2301.18,2A Viktor Lyck1694
15/2140 Moolger v 7c c0,8801.19,7A Olle Alsén657
4/2140 Francesco Boko v 8STR. Oskar Kylin Blom

Lopp 9 | Gävle | P21-lopp - Spårtrappa | Lätt bana

Spår Namn # BFIRes. Tid KuskOdds
11/2140 Walk Out v 6ȼ ȼ1,8711.15,6A Janne Korpi21
13/2140 Natasha Avant s 4c ȼ1,2221.15,9A Nicklas Westerholm56
4/2140 Emoji A.F. v 5ȼ c1,6731.16,8A Oskar Kylin Blom127
1/2140 Cast Kalla s 5c c141.17,2A Ulf Eriksson358
6/2140 Livingchic s 5c c0,751.17,3A Rebecca Persson1030
9/2140 Yetsye s 6c c0,8161.17,4A Oskar J Andersson868
5/2140 Non Stop Face v 10c c171.17,5AG Malin Friman679
12/2140 Lauren Bacall s 6c c0,6481.17,5A Emil Cedergren1036
3/2140 Ena's Elit s 4ȼ ȼ2,1901.17,6A Jörgen Westholm34
8/2140 Alva Empress s 7c c0,901.17,8AG Håkan Wallberg649
10/2140 Moons Gold River s 9ȼ c1,6301.17,9A Viktor Lyck2015
7/2140 Regent d'Inverne v 6ȼ c1,080UAG Mika Forss164
2/2140 Khotol s 5STR. Kaj Widell

Lopp 10 | Gävle | P21-lopp - Spårtrappa | Lätt bana

Spår Namn # BFIRes. Tid KuskOdds
14/2140 Vickie Frontline s 6c c111.15,7A Jan-Olov Åberg391
13/2140 Västerbo Puma s 5c c0,7421.15,8A Kajsa Frick90
4/2140 Cheese Action L.W. v 6c c131.15,8A Mika Forss34
9/2140 New Aviator v 8c c141.16,0A Claes Sjöström57
12/2140 Monique Tooma s 4ȼ ȼ2,551.16,1A Oskar J Andersson28
11/2140 Majestic Mattias v 9c c0,8861.16,5A Mikaela Sundin516
10/2140 Dream de Night v 7c c0,6971.16,6A Henrik Svensson482
6/2140 What's the Point s 9c c0,7681.17,0A Jenny A Björk426
7/2140 V.S.Like Hunter v 7c c0,5601.17,3A Frida Asplund861
5/2140 Falling Sky v 7c c0,5801.17,4A Peter Larsson189
3/2140 S.G.Flying Glory s 6c ȼ1,5901.17,7AG Lukas L Svedlund622
1/2140 Olympique Girl s 5c c0,601.17,9A Karin Nilsson171
2/2140 Beyonce Halo s 5c c0,8101.20,9A Elias Strandberg359
8/2140 Sabina Memphis s 7STR. Petter Lundberg
Extracted data successfully
Thursday 2nd of July 2020 20:32:40 - Records extracted: 271